Jump to content
Päikene

Ultra Gel

Recommended Posts

Mul on liigestega probleeme. Raksuvad nii põlved, kui ka selg. Viimasel ajal on asi hullemaks läinud ja parem põlv takistab trenni tegemist (võimlemisega tegelen muidu). Nüüd ostsin Ultra Geli, kuna arsti diagnoos oli kõhre kulumine põlves. Nüüd aga üks küsimus, mida sõbranna soovitas siit küsida, et siin pidavat teadjamad inimesed olema. Paki peal on kirjas, et üks mõõtlusikas päevas, aga ei ole kirjas, et kaua seda tarbida tuleb. Kas seni, kuni põlv enam ei valuta, või mingi kuu aega või kuni totsik tühjaks saab???

Ps: teil võiks siin mingi selline süsteem olla, et külastajad saavad ka küsimusi esitada ilma registreerimata. Ma nüüd registreerisin siin selleks, et ühte küsimust küsida...

Ps2: Aitäh, kui aidata oskate!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba tekkinud liigeseprobleemide korral on soovitav kasutada pikemat aega, sest lühike kuur võib küll tulemusi anda, kuid kui pidevalt on ikkagi suurenenud füüsiline koormus, siis toimub edasi ka liigeste kulumine, ise kasutan mitu aastat järjest ja see mind tõenäoliselt suurematest vigastustest eemal ka on hoidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal piisas ühest purgist Ultra Gelist, et oma õlaliigese probleemist lahti saada. Sellele lisaks vähendasin ma ka koormust õlele tunduvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ps: teil võiks siin mingi selline süsteem olla, et külastajad saavad ka küsimusi esitada ilma registreerimata. Ma nüüd registreerisin siin selleks, et ühte küsimust küsida...

Selline asi on minuteada täiesti võimalik...

SIIN

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×