Jump to content
Guest Guest

Melatoniin

Recommended Posts

Guest Guest

Äkki oskab keegi põhjalikumalt seletada kuidas mõjub melatoniin? Siin oli üks foorum selle kohta aga ei leidnud sealt ammendavat vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtsa käbinäärmes toodetava hormiini – melatoniini tasemed kahanevad vananedes. Melatoniin leevendab unepuudulikkust ja vähendab lendamisest tingitud ajavahe mõjusid organismile.

rohkem ma nagu midagi ei leidnud :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, et kas keegi teab kust seda eestis võimalik saada on,

või kuidas on sellega välismaalt (USA'st) tellmisisega nt: http://www.muscleandstrength.com/store/on-melatonin.html

Otsin seda ainet kuna mul on rasked unehäired, ning arstilt pole abi saanud.

Mulle öeldi, et Eestis saab seda retseptiga.

Kas igasugused muud uinumist takistavad faktorid on kõrvaldatud?

Kas borreelioosi analüüs on tehtud?

Une teemal on siin palju arutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle öeldi, et Eestis saab seda retseptiga.

Kas igasugused muud uinumist takistavad faktorid on kõrvaldatud?

Kas borreelioosi analüüs on tehtud?

Une teemal on siin palju arutatud.

Olen siin enamus uinumise teemad läbi lugenud aga abi pole saanud...

Enamus võimalikud faktorid on enda arust küll kõrvaldatud.

Borrelioosi analüüsi pole teinud, aga kavatsen selle ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siin enamus uinumise teemad läbi lugenud aga abi pole saanud...

Enamus võimalikud faktorid on enda arust küll kõrvaldatud.

Borrelioosi analüüsi pole teinud, aga kavatsen selle ära teha.

Igaks juhuks võib ära teha tõesti. Hea, kui ei ole, kuid...kui on, siis peaks ravima.

Mina ostsin täna paar uut asja...

Pukka Valerian & ashwagandha, ayrveda kapslid unehäirete leevendamiseks. Eks ma homme kommenteerin, kuidas oli.

Ostsin ka Eesti Vipis´e Hea une tabletid.

Mul on tegelikult kange himu need mõlemad endale sisse võtta... :rolleyes:

USA st tõin ma endale SleepMD (seal on melatoniin sees), mis ma tean, et töötab, kuid....mul on vaja baka tööd kirjutada....Peale SleepMD -d on vähe hägune, kuid võibolla mulle lihtsalt tundub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks võib ära teha tõesti. Hea, kui ei ole, kuid...kui on, siis peaks ravima.

Mina ostsin täna paar uut asja...

Pukka Valerian & ashwagandha, ayrveda kapslid unehäirete leevendamiseks. Eks ma homme kommenteerin, kuidas oli.

Ostsin ka Eesti Vipis´e Hea une tabletid.

Mul on tegelikult kange himu need mõlemad endale sisse võtta... :rolleyes:

USA st tõin ma endale SleepMD (seal on melatoniin sees), mis ma tean, et töötab, kuid....mul on vaja baka tööd kirjutada....Peale SleepMD -d on vähe hägune, kuid võibolla mulle lihtsalt tundub.

Mm, nende unehäire leevendajatesse mul eriti usku pole, kuna neid olen ikka mõnijagu proovinud,

igasuguseid palderjani produkte, ning muid und leevendavaid/rahustavaid ravimtaimi sisaldavaid kapsleid.

Melatoniini kohapealt on eestis see jama, et eestis pole saadaval puhast melatoniini vaid seda sisaldavat ravimit.

Ise sooviks saada seda puhtal kujul.

Aga siiski anna teada kuidas need kapslid toimivad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mm, nende unehäire leevendajatesse mul eriti usku pole, kuna neid olen ikka mõnijagu proovinud,

igasuguseid palderjani produkte, ning muid und leevendavaid/rahustavaid ravimtaimi sisaldavaid kapsleid.

Melatoniini kohapealt on eestis see jama, et eestis pole saadaval puhast melatoniini vaid seda sisaldavat ravimit.

Ise sooviks saada seda puhtal kujul.

Aga siiski anna teada kuidas need kapslid toimivad. :rolleyes:

Kindlasti!

SleepMD tabletid sisaldavad:

Salix Alba bark

Valeriana officinalis

Melissa officinalis

Humulus lupulus

Lavendula ofeicinalis

Melatonin (Nano - Diffuse)

Passiflora incarnata

flavonoidid

Q10

...ja see aitab hästi.

Samas...ma ostsn siin endale sellised kapslid nagu:

Somnogelat

Sisaldab palderjanijuurt ja humalaõit...

Apteegis öeldi, et tugeva toimega. Kuid ei essugi... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise arvasin, et melatoniin puhtal kujul ikka saadaval aga ju siis ei ole.

Õnneks ei pea Sa kurvastama, kaugele jooksma..

Nimelt FitShop pakub ka toodet BCAA Xlpode ning Glutamine Xplode

mõlema aminohapete sisud osalevad unetalituses ning õhtupoole kerge Xplode jook ning uni tuleb kindlasti magusam..

Ma ise ka , kui öösel uni ära läheb lootusetult, panen pudelisse BCAA Xplode'i ja joon ära..

Julgen soovitada. Ise hetkel siin arvuti taga joon ananassimaitselist. Sidrunimaitseline ka täiesti olemas, mis küll liialt hapu minu jaoks, ananass täpselt väga hea värske ning meeldiv. Apelsinimaitse on kahjuks veel tundmatu.

JAh, ei lahustu hästi veel, kuid joogipudelis raputada või sheikeris on hea !

Pärastlõunal või õhtupoolikul väike jook, mis on lisaks kõigile ka maitsev ja toimeid lisaks ja tootega saad ise tutvuda SIIN.

Jääb Sinu otsustada, kuid mina kasutan seda une soodustamiseks küll..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, et kas keegi teab kust seda eestis võimalik saada on,

või kuidas on sellega välismaalt (USA'st) tellmisisega nt: http://www.muscleandstrength.com/store/on-melatonin.html

Peaks ka tellima. Kasutajat tehes ei saa seal millegipärast Estonia panna...

UUENDUS!

Siiski on olemas, aga tellida vist ikka ei saa..

"Shipping Method - Sorry, no quotes are available for this order at this time."

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, et kas keegi teab kust seda eestis võimalik saada on,

või kuidas on sellega välismaalt (USA'st) tellmisisega nt: http://www.muscleandstrength.com/store/on-melatonin.html

Toll võtab ära.

Eestis kohapeal on ulmeline hind sellel mujal maailmas üsna tasuta jagataval asjal ja eks keegi peab ravimifirma huve kaitsma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise arvasin, et melatoniin puhtal kujul ikka saadaval aga ju siis ei ole.

Õnneks ei pea Sa kurvastama, kaugele jooksma..

Nimelt FitShop pakub ka toodet BCAA Xlpode ning Glutamine Xplode

mõlema aminohapete sisud osalevad unetalituses ning õhtupoole kerge Xplode jook ning uni tuleb kindlasti magusam..

Ma ise ka , kui öösel uni ära läheb lootusetult, panen pudelisse BCAA Xplode'i ja joon ära..

Julgen soovitada. Ise hetkel siin arvuti taga joon ananassimaitselist. Sidrunimaitseline ka täiesti olemas, mis küll liialt hapu minu jaoks, ananass täpselt väga hea värske ning meeldiv. Apelsinimaitse on kahjuks veel tundmatu.

JAh, ei lahustu hästi veel, kuid joogipudelis raputada või sheikeris on hea !

Pärastlõunal või õhtupoolikul väike jook, mis on lisaks kõigile ka maitsev ja toimeid lisaks ja tootega saad ise tutvuda SIIN.

Jääb Sinu otsustada, kuid mina kasutan seda une soodustamiseks küll..

Selle asemel võib kalkunit süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mm, nende unehäire leevendajatesse mul eriti usku pole, kuna neid olen ikka mõnijagu proovinud,

igasuguseid palderjani produkte, ning muid und leevendavaid/rahustavaid ravimtaimi sisaldavaid kapsleid.

Melatoniini kohapealt on eestis see jama, et eestis pole saadaval puhast melatoniini vaid seda sisaldavat ravimit.

Ise sooviks saada seda puhtal kujul.

Aga siiski anna teada kuidas need kapslid toimivad. :rolleyes:

Võtsin ainult ayrveda staffi. St 2 kapslit enne õhtusööki ja 2 enne magamaminekut.

Tundub...pehmeloomuline. Uinumine oli so-so. Positiivse poole pealt...ma ei ärganud üles kl 01 või 02...vaid ärkasin 05 :rolleyes: ja jäin ikka uuesti magama.

Eks näis, mis järgmine päev toob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see toll siin süüdi on? Tema ju ainult käsutäitja...

Ei ole, keegi ei käsi käsu täitmisel nahast välja pugeda. Eesti tolliga on võrreldav võibolla ainult Põhja-Korea oma.

Eestlane on lihtsalt maailma kõige hullem ametnik, see lööb välja kõigis valdkondades ja see nähtus ahistab kodanikke, blokeerib Eesti arengut ja koormab riigieelarvet.

Eestlane ise on nii kuulekaks tambitud rahvas et arvab et nii peabki olema aga välismaalased ikka vahel kommenteerivad, Vello Vikerkaarelt oli üks üsna ilmekas artikkel.

Siin on ka üks hea näide, see küll ainult ametniku bürokraatlikust tuimusest, mitte päris üliagarast kiuslikkusest:

http://ethelkxxk.wordpress.com/2010/03/25/kirjavahetused/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Melatoniin on tõesti hea lahendus unehäiretele. Praegu Usa-s elades on väga lihtne ja mugav, igast apteegist/toidupoest on võimalik seda osta (3 mg, 5 mg, 10 mg) ja hind ei ole kallis. Kindlasti võiks melatoniin ka Eestis käsimüügiravimite nimekirja jõuda või mõni muu toimiv käsimüügiravim unehäirete vastu. Eestis olen proovinud peaaegu kõike mis apteegis saadaval on ja ei midagi. Usa apteegist olen leidnud nii palju erinevaid toimivaid tablette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüdseks on apteekides ka käsimüügis, aga muu nimega UNITAL vms oli aga päris kallis 14 euri. Sportlabis on ka müüa nüüd melatoniini. Ise sõin seda ja aitas paremini magada küll. Samuti on taolise toimega GABA...maksab mingi 11 euri. Mõlemad toimisid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apotheka apteekides nüüd melatoniin täiesti omatootena olemas. Hind samuti täiesti normaalne.

Huvitav, kui kauaks. Või on tõesti Emajõgi tagurpidi voolama hakanud ja Ravimiamet pitskruvisid lõdvemale lasknud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×