Jump to content
liss79

Tahaks võtta kaalust kiiremini maha

Recommended Posts

Käin juba seda teed,et langetan kaalu :rolleyes: Alustasin kaalulangetamist 2010 septembris. Läksin trenni- mis oli minu jaoks midagi väga uut. Niisiis nädalas käin kolm korda 55 min Zumba trennis.Kaalulangetamiseks joon 26,6g valgukokteili kolm korda päevas.Joon päevas kaks liitrit vett. Ja kaloreid söön keskmiselt päevas 405-max.1000kcal.Olin trenni alustades 90 kilo,ja pikkust on mul 164 cm ainult,vanus 32.Praeguseks olen kaotanud kõigest 5 kilo.rasvaprotsent oli 33 , nüüd on 28.No kokteilidega alles hakkasin kilosid kaotama, trenn üksi ja kcal jälgimine ei aidanud üldse. Aga detsembri algusest, kui sain kokteilid ka käiku ,hakkas kaal alanema :rolleyes:. Teema algatasin,sest tahan teha kõik võimalikult õigesti, aga jõutrenni tahaks alustada alles siis kui olen juba kaalu vähemalt 70 peale saanud. Kas on kellegil mulle soovitusi, et kuidas saaksin kiiremini kaalust alla võtta ??? Ja äkki peaksin jõutrenniga juba varem alustama ??? .Tahaks nii , et kuus kaoks kuus- kümme kilo, kas kõigun õhulossides. Või oleks see kuidagi siiski võimalik.Praegu on siis 45 päevaga langenud 5 kilo. Söön ainult üks kord päevas , umbes 400-600kcal prae.Põhiliselt liha.ja tomat,kurk, lehtsalat,paprika jms.Kartuleid , makarone,riisi ei tarbi. Magusat siiski natuke, üks või kaks ruutu karlfazeri pähkliśoksi, selle vastu ma ei saa <_<

Nüüd siis küsin nõu, sest äkki kõik mu pingutused asjata ....ja kuidagi teisiti saaks efektiivsemalt???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina soovitaks hakkata lugema kaloreid. See tähendab pane kirja kõik mis sa sööd ka väljas pool antud praadi ja mis on antud praes. Süües ühe prae ainult päevas ning juues piisavalt palju suhkruga kohvi ja koolat on võimalik võta päris korralikult juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu söömine tundub hetkel olema katastroof. Mis kokteilid? Need pole söök. Õige toitumisega võtad kenasti alla ilma mingite imejookideta.

Tahad kaotada ühes kuus kümme kilo. :rolleyes: Mõtle nüüd ikka natuke reaalselt. Kaua Sul läks, et seda rasva selga koguda ja kaasas tassida, nüüd tahad sellest paari kuuga lahti saada. Parem katsu oma kehaga sõbraks saada. Sa ju tahad seda kaalu ikka rasva arvelt langetada? Sellisel juhul varu aega ja kannatust, asi on seda väärt!

Nagu öeldud, ole hea ja kirjuta kogu oma menüü siia üles, siis saame hakata konkreetseid soovitusi andma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina soovitaks hakkata lugema kaloreid. See tähendab pane kirja kõik mis sa sööd ka väljas pool antud praadi ja mis on antud praes. Süües ühe prae ainult päevas ning juues piisavalt palju suhkruga kohvi ja koolat on võimalik võta päris korralikult juurde.

Magusapatust kirjutasin,rohkem seda ei tarbigi. Aga äkki tarbin liiga vähe kaloreid päevas ? Sest kcal.ee ütles et päevanorm on mul 2500kcal ja miinimum 1200kcal !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusapatust kirjutasin,rohkem seda ei tarbigi. Aga äkki tarbin liiga vähe kaloreid päevas ? Sest kcal.ee ütles et päevanorm on mul 2500kcal ja miinimum 1200kcal !

Keha hakkab ennast hävitama kui tarbimine jääb madalamaks kui ära kulutad. Normaalne on tarbida 2000kcal naistel ja 2500kcal meestel. Umbes ühe kilo kaalu kaotamiseks peab olema miinus 7700kcal. Sellest ka mu esimene soovitus, et loe kaloreid.

Kindlasti loe ka

http://www.fitness.ee/artikkel/1016/miks-me-rasva-laheme

http://www.fitness.ee/artikkel/985/toit-aj...ja-rasvapoletus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi tarbid liiga vähe. Kaalu võiksid langetada kuni kilo nädalas, rohkem pole enam tervislik ja kaal hakkab langema pigem lihase arvelt.

Loe natukenegi siinseid teemasid või artikleid, sest praegune menüü on olematu. Sööma peaksid vähemalt 3 korda päevas korralikult. Kaloritega võid miinuses olla max 1000 päevas. Ise vaatad, kui palju kaloreid vähendad söögiga ja kui palju põletad suurema füüsilisega ära. Jõusaali võid vabalt teha. Dieedil on eesmärgiks ka lihaseid säilitada. Rasva alt peaks välja tulema ju piisavalt toonuses lihastega keha. Oluline on ju välimus, mitte kaalunumber.

Kui enda pea ei lõika, telli toitumiskava Fitness.ee webtreeneritelt: http://www.fitness.ee/veebitreener

Sulle tehakse individuaalne täpne kava. Saad rohkem süüa kui praegu, energiat on rohkem, enesetunne parem ja kaal langeb edukamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu söömine tundub hetkel olema katastroof. Mis kokteilid? Need pole söök. Õige toitumisega võtad kenasti alla ilma mingite imejookideta.

Tahad kaotada ühes kuus kümme kilo. :huh: Mõtle nüüd ikka natuke reaalselt. Kaua Sul läks, et seda rasva selga koguda ja kaasas tassida, nüüd tahad sellest paari kuuga lahti saada. Parem katsu oma kehaga sõbraks saada. Sa ju tahad seda kaalu ikka rasva arvelt langetada? Sellisel juhul varu aega ja kannatust, asi on seda väärt!

Nagu öeldud, ole hea ja kirjuta kogu oma menüü siia üles, siis saame hakata konkreetseid soovitusi andma. :rolleyes:

Hommik kell 8 või 9 :

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

1 prae või keedumuna

lõunaoode kell 12 u. :kui hirmust nälga tunnen enne lõunat, teen taas ühe sama kokteili, aga vähem 13,3 gr prot.67,5 kcal

tavaliselt aga 1 tomat ja paar finncrispi näkileiba

Lõuna kell 14:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtuoode kell 15.30 või 16.:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtusöök kell 17.30 või hiljemalt 18 :

Viil liha, umbes 100-200 gr looma või kanaliha

Salatit:tomati,kurgi,paprika,ananassi,mozarella,hiinakapsa jms.

Klaas tomati või ananassimahla

Muidu joon vett.

Kas peaksin kõike muutma :rolleyes:

Oma "varandust " kogusin 4 aastat. <_< .......Igasugune kriitika on teretulnud ...peaasi et tuleb ka häid soovitusi. Võtke mind enda tiiva alla :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommik kell 8 või 9 :

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

1 prae või keedumuna

lõunaoode kell 12 u. :kui hirmust nälga tunnen enne lõunat, teen taas ühe sama kokteili, aga vähem 13,3 gr prot.67,5 kcal

tavaliselt aga 1 tomat ja paar finncrispi näkileiba

Lõuna kell 14:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtuoode kell 15.30 või 16.:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtusöök kell 17.30 või hiljemalt 18 :

Viil liha, umbes 100-200 gr looma või kanaliha

Salatit:tomati,kurgi,paprika,ananassi,mozarella,hiinakapsa jms.

Klaas tomati või ananassimahla

Muidu joon vett.

Kas peaksin kõike muutma :rolleyes:

Oma "varandust " kogusin 4 aastat. <_< .......Igasugune kriitika on teretulnud ...peaasi et tuleb ka häid soovitusi. Võtke mind enda tiiva alla :angry:

Ja kuskohal siin söök on?Siin ei ole isegi midagi kommenteerida.

Kaua nii jätkata kavatsed?Kuu?Aasta?

Isiklikult näen siin kahte varianti:

1.Teatud aja pärast lõpetad selle jama ja jojo-efektina lähed veel paksemaks

või

2.Hakkame korjama pärjaraha.

Sry ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niie et kui mu päevane tarbimine peab olema 2500 kcal, et siis sööma pean vähemalt 1500 ....seda on hea teada !!! Aitäh

Aga kas ma võin jätta siis ühe kokteili endale päevas ... ???

Tuleb välja et mul on tõsine probleem, ja ma isegi ei teadnud seda :rolleyes: Kui keegi tahab mulle homseks toidulaua soovitada ....võtan meeledi vastu, spetsialisti poole ma ju enam täna pöörduda ei saa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin oli soovitusi, et loe loe ning veelkord loe siinseid artikleid. need ei ole tühjad soovitused. Sööma pead sa igal juhul. Keha ei saa funktsioneerida normaalselt, kui sinu toidulaualt puudub toit. Menüüs olgu nii teravilju, kartulit, riisi/makarone, piimatooteid, liha, kala, muna, pähkleid, rosinaid ja palju teisi.

Kui sa tahad keha, millega sa rahul oled, siis varu aega. Varu aega! Harjuta külge paremad harjumused nii toitumiselt kui kehaliselt ning varsti loksub asi paika.

Soovin jõudu ja jaksu - eriti aga soovi ennast täiendada siinseid artikleid ja teisi teemasid lugedes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommik kell 8 või 9 :

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

1 prae või keedumuna

lõunaoode kell 12 u. :kui hirmust nälga tunnen enne lõunat, teen taas ühe sama kokteili, aga vähem 13,3 gr prot.67,5 kcal

tavaliselt aga 1 tomat ja paar finncrispi näkileiba

Lõuna kell 14:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtuoode kell 15.30 või 16.:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtusöök kell 17.30 või hiljemalt 18 :

Viil liha, umbes 100-200 gr looma või kanaliha

Salatit:tomati,kurgi,paprika,ananassi,mozarella,hiinakapsa jms.

Klaas tomati või ananassimahla

Muidu joon vett.

Tunnen kaasa. Soovitan lugeda siinsest keskkonnast artikkleod, konsulteerima toitumisspetsialistidega, hakkama sööma ja trenni tegema. Aga jõudu ja jaksu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 prae või keedumuna

Viil liha, umbes 100-200 gr looma või kanaliha

Salatit:tomati,kurgi,paprika,ananassi,mozarella,hiinakapsa jms.

Klaas tomatimahla.

Muidu joon vett.

Kas peaksin kõike muutma :rolleyes:

Need jäta, ülejäänud muuda ära <_<

Toitumine on ausalt öeldes katastroof kuubis. Vajad abi, ära pelga seda küsida siinsetelt spetsialistidelt! Nad teevad imesid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need jäta, ülejäänud muuda ära <_<

Toitumine on ausalt öeldes katastroof kuubis. Vajad abi, ära pelga seda küsida siinsetelt spetsialistidelt! Nad teevad imesid :rolleyes:

Ei saanud täpselt aru!Otsisin küll, aga mis lingilt ma need spetsid leian??? ...juba leidsin aitäh kõigile :rolleyes:

Muudetud kasutaja liss79 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bill Phillipsi " Keha Kogu eluks" oleks väga hea algus sulle, katsetasin ja tulemused olid head, 1 söö mida tahad päev nädalas on hea, ning lihtne ja ajaliselt vähenõudev trenni ja toitumiskava, kas see igale inimesele sobib, seda ei tea, igaathes kui endast 100% oskad anda ja ka 100%liselt kinni pead kavast , siis toimib tõhusalt. Kui seda raamatupoest ei leia siis inglisekeelse body for life'i leiab torrentist vabalt.

Juhul, kui muretsed endale selle raamatu, siis tule uuesti foorumist läbi, kuna seal saad ise õpetuste järgi omale meeldiva menüü valida, siis võib peamiselt just rasvadest puudust tulla sul, neid peab ka ikka menüüs olema juba praegu võin soovitada sul pähkleid süüa ja ntx 2 spl linaseemneõli või lõheõli päevas võtta.

Praeguse hullumeelse toitumise sa võiks ära lõpetada, see pigem rikub tervist ja teeb pärast ,kui juba jagad midagi toitumisest, kaalu langetamisest ja trennist, kaalu langetamise raskemaks. Parem mine nädalaks- kaheks tagasi selle toitumise juurdegi, mis paksuks tegi ja kasuta seda aega et tellida endale siit trenni ja toitumiskava, osta minu soovitatud raamat või tõmmata ingliskeelne varinat torrentist vms. kohast või siis iseseisvalt paar tundi päevas siin ja/või mujal toitumise ja trenni kohta lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin küll, aga mis lingilt ma need spetsid leian??? ...juba leidsin aitäh kõigile :rolleyes:

Otsustasid kava tellida? Tubli, Sulle on see hetkel tõesti parim lahendus.

Hoia meid asjade käiguga kursis! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärgiks on kaalu alandamine ja seda rasva arvelt, siis su toitumises on kaks suurt viga, mis tugevalt pärsivad kaalulanguse tõenäosust -

esiteks sa sööd liiga vähe, 450 kcal päevas on suhteliselt absurdne. Siin juba mainiti ära palju vajalik oleks jne, aga põhjus, miks ei toimi väga efektiivselt süsteem - "mida vähem söön, seda kiiremini kaal langeb", on see, et kui keha saab liiga vähe energiat, siis ta läheb nö. säästurežiimile, ehk siis hakkab kümne küünega kinni hoidma olemasolevatest varudest. Tulemuseks siis see, et kaal ei lange eriti. Seega, et alla võtta, tuleb ka kaloreid piisavalt tarbida.

Ja teine suur viga on see kord päevas söömine. Ainult kord päevas süüa aeglustab ainevahetust, mis omakorda raskendab kaalulangetamist. Et hoida oma ainevahetus töös, söö pigem tihti ja väiksemaid portse. Proovi ka süüa midagi asisemat kui vaid kokteili. Roheline ja värske on on alati hea valik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasuguseid põnevaid dieetprogramme on välja mõeldud. Väga paljud annavad dieediküsimustes teistele nõu ning vaesekesed peavad siis erinevatest nõuannetest välja selekteerima enda jaoks selle õiga. Tihtilugu on kõige suuremad spetsialistid need, kes ei ole kunagi ise dieediga mingisuguseid märkimisväärseid tulemusi saavutanud, aga oskus moodustada ulmelisi lauseid, milledes palju keerulisi võõrsõnasid ja spetsiifilisi väljendeid panevad kõrvalseisja uskuma, et tegemist on tõepoolest kogenud spetsialistiga. Maksimaalse tulemuse saavutamine eeldab ka suurt tahtejõudu ning iseseisvat analüüsimist. Suhteliselt hiljuti juhtusin lugema ühe Rootsi teadlase uurimustööd, kus toodi välja, et igasugune dieet algab ajust, kuidas inimene suudab ennast häälestada eelseisvate muutuste suhtes. Kui ma olin juba 3 kuud dieedil istunud ja avastasin, et 2 päevaga pean niigi kurnatud ja tühjast kehast maailma meistrivõistlusteks veel üle 3 kg alla saama, siis paratamatult pidin oma arusaamad dieedist üle vaatama ning järeleandmisteks ei olnud enam aega. Ei ole võimatuid asju. On vähe motivatsiooni. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommik kell 8 või 9 :

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

1 prae või keedumuna

lõunaoode kell 12 u. :kui hirmust nälga tunnen enne lõunat, teen taas ühe sama kokteili, aga vähem 13,3 gr prot.67,5 kcal

tavaliselt aga 1 tomat ja paar finncrispi näkileiba

Lõuna kell 14:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtuoode kell 15.30 või 16.:

1 vaniljekokteil 26,6 gr prot. 135 kcal

kaks kroomi tabletti,1biocla tablett

Õhtusöök kell 17.30 või hiljemalt 18 :

Viil liha, umbes 100-200 gr looma või kanaliha

Salatit:tomati,kurgi,paprika,ananassi,mozarella,hiinakapsa jms.

Klaas tomati või ananassimahla

Muidu joon vett.

Kas peaksin kõike muutma ;)

Oma "varandust " kogusin 4 aastat. ;) .......Igasugune kriitika on teretulnud ...peaasi et tuleb ka häid soovitusi. Võtke mind enda tiiva alla ;)

Sellise "söögikava" juures oleks mu aju vähemalt poole ajast talveunes, rääkimata veel hädavajalikest kehalistest funktsioonidest. Alusta kasvõi sellest, et sööd hommikul ühe muna asemel 4-5 ning lisa nt kodujuustu juurde. Mul on kahtlus, et kui toitumist kardinaalselt muudad, siis läheb organism kas kergesse või raskesse shokiseisundisse (võttes arvesse, et oled ilmselt pikaajaliselt nõnda toitunud) Soovitaksin muutused pigem järkjärgult sisse tuua

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasuguseid põnevaid dieetprogramme on välja mõeldud. Väga paljud annavad dieediküsimustes teistele nõu ning vaesekesed peavad siis erinevatest nõuannetest välja selekteerima enda jaoks selle õiga. Tihtilugu on kõige suuremad spetsialistid need, kes ei ole kunagi ise dieediga mingisuguseid märkimisväärseid tulemusi saavutanud, aga oskus moodustada ulmelisi lauseid, milledes palju keerulisi võõrsõnasid ja spetsiifilisi väljendeid panevad kõrvalseisja uskuma, et tegemist on tõepoolest kogenud spetsialistiga. Maksimaalse tulemuse saavutamine eeldab ka suurt tahtejõudu ning iseseisvat analüüsimist. Suhteliselt hiljuti juhtusin lugema ühe Rootsi teadlase uurimustööd, kus toodi välja, et igasugune dieet algab ajust, kuidas inimene suudab ennast häälestada eelseisvate muutuste suhtes. Kui ma olin juba 3 kuud dieedil istunud ja avastasin, et 2 päevaga pean niigi kurnatud ja tühjast kehast maailma meistrivõistlusteks veel üle 3 kg alla saama, siis paratamatult pidin oma arusaamad dieedist üle vaatama ning järeleandmisteks ei olnud enam aega. Ei ole võimatuid asju. On vähe motivatsiooni. ;)

Arstid ravivad ka kõiki haigusi ise neid läbi põdemata.

Tavainimesele ei ole vaja koostada ekstreem kaalulangetusprogrammi. Mis kiirelt läheb, see kiirelt tuleb. Tavainimesel ei ole eesmärgiks kaalunumbrite saavutamine iga hinnaga, (peale kaalumist pildi tasku panemine, et kaalukategooriasse saada ;) ). Peale soovitud kaalunumbrite saamist soovib ta seda ka säilitada, mitte kohe peale kaalumist ennast silmini täis laadida. ;) . Organismile tuleb anda ka aega vähenenud mao mõõtmetega harjumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arstid ravivad ka kõiki haigusi ise neid läbi põdemata.

Tavainimesele ei ole vaja koostada ekstreem kaalulangetusprogrammi. Mis kiirelt läheb, see kiirelt tuleb. Tavainimesel ei ole eesmärgiks kaalunumbrite saavutamine iga hinnaga, (peale kaalumist pildi tasku panemine, et kaalukategooriasse saada ;) ). Peale soovitud kaalunumbrite saamist soovib ta seda ka säilitada, mitte kohe peale kaalumist ennast silmini täis laadida. ;) . Organismile tuleb anda ka aega vähenenud mao mõõtmetega harjumiseks.

Kuldsed sõnad! Lisaks veelkord ka selle, et tähtis on ju välimus, mitte kaalunumber nagu keegi eelnevalt mainis juba! Elustiili vaja muuta, mitte aind kaalu... ja kusjuures see käib ka minu kohta ;)

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise "söögikava" juures oleks mu aju vähemalt poole ajast talveunes, rääkimata veel hädavajalikest kehalistest funktsioonidest. Alusta kasvõi sellest, et sööd hommikul ühe muna asemel 4-5 ning lisa nt kodujuustu juurde. Mul on kahtlus, et kui toitumist kardinaalselt muudad, siis läheb organism kas kergesse või raskesse shokiseisundisse (võttes arvesse, et oled ilmselt pikaajaliselt nõnda toitunud) Soovitaksin muutused pigem järkjärgult sisse tuua

Miks nii palju valku hommikul? ega ta tõstja ole.

Lisaks usun ka et tavainimesel tõesti võib 4-5 munast saadav kolesterool liig olla. Siin suuremad kulturistid söövad 3-4 täismuna, ülejäänud valgetena ;)

Ei usu et tal treeningkoormus-maht ka nii võimas oleks et sellele tähelepanu pöörama ei peaks.

Aga ootan vastuväiteid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nii palju valku hommikul? ega ta tõstja ole.

Lisaks usun ka et tavainimesel tõesti võib 4-5 munast saadav kolesterool liig olla. Siin suuremad kulturistid söövad 3-4 täismuna, ülejäänud valgetena ;)

Ei usu et tal treeningkoormus-maht ka nii võimas oleks et sellele tähelepanu pöörama ei peaks.

Aga ootan vastuväiteid?

Copy - paste

100 grammi munakollast annab tõepoolest 1120 mg kolesterooli, kuid selle koguse kättesaamiseks tuleks süüa päevas seitse kanamuna! Kui veel meeles pidada, et kolesteroolist omastub 50% ehk keskmiselt 80 mg ühest munast ja inimene peab seda päevas saama 300 mg, munas sisalduv letsitiin omakorda seob endaga kolesterooli ja viib selle organismist välja, siis ei ole munasöömises mingit ohtu. Kui muna söömisest tõusebki väheseks ajaks kolesteroolitase, normaliseerub see peagi, sest maks lakkab siis seda ise sünteesimast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiskava oleks siin tõesti hea algus. Saab su vähemalt sööma ;)

Lisaks toitumisele pea meeles:

1. Uni on väga tähtis. Vähemalt 7,5 tundi... Soovitavalt ikka magama minna mõned tunnid enne kella 12 öösel. Melatoniini tootmine algab juba kl 8 paiku õhtul. Anna oma kehale võimalus puhata ja kaotad ka kaalu ja taastud treeningutest palju paremini.

2. Otsi pigem meeldivaid elamusi, vaata häid filme, loe mõnusaid raamatuid. Naerata! ;)

3. Tegele oma kehaimidzhiga. Peegel on parim sõber. Vaata, kus sa hetkel oled ja ürita aru saada, kuhu sa sooviksid jõuda.

4. Otsi endale igaks päevaks mõni kehaline tegevus juurde: jaluta värskes õhus, kui sa trenni ei lähe.

5. Kontrolli oma istumisele kulunud aega (arvuti taga, teleka vaatamine jne).

6. Pea toitumispäevikut (kirjuta sinna ka hommikune kaal, meeleolu, valmisolek treeninguks jne). Õpid ennast paremini tundma ja juhtima.

Valgukokteili sisalduse võiksid ka siia meile kirjutada. Ma olen näinud ka kriitikat mittekannatavaid dieedikokteile...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
post-3216-1298118919_thumb.jpg

Jaa, ma olin 4a tagasi päris ilus, mis sellest ;)

Tänud Rotterile info eest, võtan teatavaks ka:)

Toetun sellele infole mis saanud olen. Kui vastuargumendiks on ainult pilt, siis ma selle järgi väga korrektuure teha ei saa ju?

Hoiame asja ikka täiskasvanute tasemel, eks:)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×