Jump to content
originaal

Kas tead kes peab ristmikul teed andma?

Recommended Posts

sinisel autol on eesõigus, sest mõlemad autod tulevad peateele kõrvalteelt, siis kehtib neile paremakäe reegel. ehk rohelise peab sinise läbi laskma

Ma arvan ka nii... Ma loodan, et meil on õigus :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina vastaks nii, et kui selle sinise auto roolis on olnud naisterahvas ja kehtib parema käe reegel, siis alati on olnud minul eesõigus, sest naised tavaliselt ei julge sõitma hakata :blink:

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on peaaegu tegemist ka Fitness.ee Telliskivi tänava ristmikuga. Et noh, kes on käind see ehk mäletab. Tuled tasakesi tipptunnil robokopist, sõidad mööblimaja juurde ja siis tuleb ristmik.... Istud ja värised seal, sest peateed mööda vuravad autod pidevalt.. KAS TÕESTI ON AUK EIVÕIOLLA.. lähenlähen KRRRRRRRTTT FAKKK märkamatult on järsku paremale käele ilmunud sõiduauto kes tahab ka parempööret teha. Siis on kõva signaalitamine, kõik juhid karjuvad korra roolis teiste peale (kes roppusi, kes vabandussõnu), raputatakse käsi ja jalgu. Ja siis jätkub sõit.

Oh Tallinn, ma armastan sind ja su liiklejaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on peaaegu tegemist ka Fitness.ee Telliskivi tänava ristmikuga. Et noh, kes on käind see ehk mäletab. Tuled tasakesi tipptunnil robokopist, sõidad mööblimaja juurde ja siis tuleb ristmik.... Istud ja värised seal, sest peateed mööda vuravad autod pidevalt.. KAS TÕESTI ON AUK EIVÕIOLLA.. lähenlähen KRRRRRRRTTT FAKKK märkamatult on järsku paremale käele ilmunud sõiduauto kes tahab ka parempööret teha. Siis on kõva signaalitamine, kõik juhid karjuvad korra roolis teiste peale (kes roppusi, kes vabandussõnu), raputatakse käsi ja jalgu. Ja siis jätkub sõit.

Oh Tallinn, ma armastan sind ja su liiklejaid.

Word!! Minu esimene mõte:D Telliskivi tänaval on muidugi autodevahe vaid üks auk, ülejäänud augud on teekattes - autolõhkusmisallee.

Aga siis on ka fun kui seal kõrval järsku peab pidama auto, alguses ei saa pihta kas tahab keerata või mitte ning siis! Siis marsib memm loomakliinikust õnne täis F-näoga, miisu süles, välja ja prantsatab autosse, ning siis hakkab auto sõitma. Seejuures suunatuli ei ole varustuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suunatuli on lisavarustuses, ei jõudnud osta :blink:

Suunatuli ei ole mitte lisa varustus vaid märguandeks ehk siis ohutuseks ja mina liigitaks samasse kategooriasse kuhu ka turvavöö :huh: . Ohutuse kohapealt ei tasuks kokku hoida. UK kui pollar näeb et sooritad manöövri ilma suunata saad kohe 6 trahvi punkti, algaja juht kes on teinud load võib saada 2 aasta jooksul ainult 6 trahvi punkti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teab alljärgnevat skeemi vaadates, kas ristmikul on sõidueesõigus rohelisel või sinisel autol?

Põhjenda:)

peateel%20liikumise%20skeem.jpg

No täna just tulin teooria tunnist, kus olid ka ristmikud, ning õige on, et sinine võib sõita esimesena, kuna paremakäereegel ja rohelisel on praem käsi kinni.

Kordamine on tarkuse ema :blink:

Muudetud kasutaja Ruts456 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus on täpselt samasugune ristmik Tammelinnas, surnuaia raudteeülesõidu juures. Tõsi ta on, et osad autojuhid ei jaga seal üldse matsu ja püüavad peateel paremalt tulijatele teed anda ja ei saa aru, miks taganttulijad signaalitavad :huh:

Mina isiklikult keelaksin üldse 100-aastastel autojuhtimise ära. Täna pidin 3 korda linnas 15-20 km tunnikiirusega sõitma, sest keegi sättis ennast minu ette surema. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina vastaks nii, et kui selle sinise auto roolis on olnud naisterahvas ja kehtib parema käe reegel, siis alati on olnud minul eesõigus, sest naised tavaliselt ei julge sõitma hakata :blink:

Argo

Hmmm... Võiks kusagil sellisel ristmikul siis kokku saada... Olekski juba uut autot vaja :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin arutada nii pikalt :blink: - suuremal on eesõigus. :huh: :huh:

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on peaaegu tegemist ka Fitness.ee Telliskivi tänava ristmikuga. Et noh, kes on käind see ehk mäletab. Tuled tasakesi tipptunnil robokopist, sõidad mööblimaja juurde ja siis tuleb ristmik.... Istud ja värised seal, sest peateed mööda vuravad autod pidevalt.. KAS TÕESTI ON AUK EIVÕIOLLA.. lähenlähen KRRRRRRRTTT FAKKK märkamatult on järsku paremale käele ilmunud sõiduauto kes tahab ka parempööret teha. Siis on kõva signaalitamine, kõik juhid karjuvad korra roolis teiste peale (kes roppusi, kes vabandussõnu), raputatakse käsi ja jalgu. Ja siis jätkub sõit.

Oh Tallinn, ma armastan sind ja su liiklejaid.

Jess...

Armas Tallinn tõesti. Ootasin ÕPPEAUTOS foori tuld vasakule pöördeks, et tagasipööret sooritada, seda oli hästi lühidalt ja ähmiga suri auto välja... :blink: Juht minu taga viiitsis oma autost välja ronida, et mulle kõrva äärde tänitama ja näpuga oma meelekohta kruttima tulla. Nii armas temast... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jess...

Armas Tallinn tõesti. Ootasin ÕPPEAUTOS foori tuld vasakule pöördeks, et tagasipööret sooritada, seda oli hästi lühidalt ja ähmiga suri auto välja... :blink: Juht minu taga viiitsis oma autost välja ronida, et mulle kõrva äärde tänitama ja näpuga oma meelekohta kruttima tulla. Nii armas temast... :huh:

Mingi aasta tagasi vist sattusin ühe artikli peale, et road rage pidi USAs väga tõsine probleem olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi aasta tagasi vist sattusin ühe artikli peale, et road rage pidi USAs väga tõsine probleem olema.

Ega pole ka imestada. Kui ikka kiire on kuskile jõuda ning mingi vasakpöörde foor on roheline ainult 5 sekki, siis ajab ikka närvi küll, kui ees auto ei saa minema ning sa pead veel 2minti passima kohapeal, et uus võimalus tuleks. Ning siis ei pruugi ka õnnestuda ära keerata.

Autokooli juhtide peale ma närvi ei lähe. Loogiline, et õpitakse alles - mäletan ka ise seda aega veel. Kuid kui mingi ilma vahtraleheta auto selliseid trikke teeb siis hakkab ikka ajudele küll. Eriti kui tegemist on mingi kalli masinaga - ning super eriti, kui roolis mingi kena blond veel. Neil pole enamasti seda juhioskust, et isegi tühja parkimiskohta ilusti parkida või bensukas bensiini juurde lasta.

Ning ma ei ole diskrimineeriv - sadu praktilisi kogemusi selliste juhtidega... no nad ei oska sõita andke andeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi aasta tagasi vist sattusin ühe artikli peale, et road rage pidi USAs väga tõsine probleem olema.

Jah, üks minu isehakanud sugulane kommenteeris ka, et US is oleks maha lastud :blink:

Ega pole ka imestada. Kui ikka kiire on kuskile jõuda ning mingi vasakpöörde foor on roheline ainult 5 sekki, siis ajab ikka närvi küll, kui ees auto ei saa minema ning sa pead veel 2minti passima kohapeal, et uus võimalus tuleks. Ning siis ei pruugi ka õnnestuda ära keerata.

Autokooli juhtide peale ma närvi ei lähe. Loogiline, et õpitakse alles - mäletan ka ise seda aega veel. Kuid kui mingi ilma vahtraleheta auto selliseid trikke teeb siis hakkab ikka ajudele küll. Eriti kui tegemist on mingi kalli masinaga - ning super eriti, kui roolis mingi kena blond veel. Neil pole enamasti seda juhioskust, et isegi tühja parkimiskohta ilusti parkida või bensukas bensiini juurde lasta.

Ning ma ei ole diskrimineeriv - sadu praktilisi kogemusi selliste juhtidega... no nad ei oska sõita andke andeks.

Plafoon on ju üleval...õpetaja kõrval jne

Kaks minutit ei päästa mitte kedagi... ja vihasööst rikub ainult iseennast.

Ma eelistaks koguda sõidukogemusi tõesti kuskil mujal kui Tallinnas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×