Jump to content
K-star

Abi kavaga.

Recommended Posts

Aga kas toimida pigem nii, et teha kükk küllaltki suure raskusega, ilmselt kaotaks tehnikas, või siis võtta mingi 60% maxist ja teha pigem korralikud kükid reis vastu säärt pmts?

Tee ikka täissügavusega kükke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas toimida pigem nii, et teha kükk küllaltki suure raskusega, ilmselt kaotaks tehnikas, või siis võtta mingi 60% maxist ja teha pigem korralikud kükid reis vastu säärt pmts?

e-ee ...

küki puhul tähendab "kaotus tehnikas" minu arusaamist mööda kas

1.vigastust

või

2.mingit kükilaadset käkki - veerandkükk ... kaheksandikkükk ...

Ehk siis,tee korraliku tehnikaga.Küll siis ka raskused kasvavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli surumise päev, panin tähele, et 5 kordust tuleb üpriski lihtsasti surudes, peale selle väga raske ja kohe järsku läheb raskeks, vahetpole kas kangiga või hantlitega kaldpingil. Peaks vist midagi muutma, mingi 4x7 tegema hakkama vahelduseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna oli surumise päev, panin tähele, et 5 kordust tuleb üpriski lihtsasti surudes, peale selle väga raske ja kohe järsku läheb raskeks, vahetpole kas kangiga või hantlitega kaldpingil. Peaks vist midagi muutma, mingi 4x7 tegema hakkama vahelduseks?

Ma ei saa sinust aru: üle viie korduse ei taha eriti üles minna nii et sa paned korduseid veel juurde? Ma ei saa aru.....

Kui sa ei suuda mingi teatud raskusega oma soovitud seeriaid ja kordusi ära teha siis vähenda veidi raskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehnika arvelt ei tohi midagi teha. Tehnika peab alati sama hea olema. Pead õpima veidi suurema raskusega korralikult kükkima. Ma teen~70...85% raskusega ja alati sama tehnika. Niikui saan haisu ninna, et tehnika tahab alt vedada, siis rohkem ei tee kordusi. Ahjaa 5 kordust tähendab, et sa jõuaksid tglt vähemalt 6 teha, aga teed 5. 1 alati vähemalt varuks.

Ma ei imesta üldse, et sa juba 60% raskusega teed valesti, kui rohkemaga tehnika veab alt.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

Olen 17 a. noormees. Kasv 185 ja kaal vaid 66kg, mida on jube vähevõitu.

Ka füüsiline vorm pole just parim, lõuga tõmban healjuhul paar korda ja rinnalt 55kg.

Olen paar nädalat jõusaali proovinud aga mingit kava nagu veel ei ole.

Lihtsalt olen ringi jooksnud ja proovinud selgusele saada, mida ja kuipalju jõuan üldse.

Jõusaali kasutusevõimalus on 2 korda nädalas, eriti uhke tehnika pole, aga põhilised asjad olemas.

Igaks juhuks mainin, et kaal tundub selline, et võiksid toitumiskava ka üle vaadata, siis jääb koormusest isegi väheks ;)

Ma ei tea kas see küll sinu puhul kehtib, aga tüüpiline on vaadata enda kaalu, minna jõusaali ja hakata rohkem valku sööma. Vaata, et siis alati oleks korralik ports sooja mitmekesist toitu. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×