Jump to content
qnn

Toitumiskava

Recommended Posts

Soov oleks siis kaalu langetada niipalju, et hakkaksid ka välja kujunema kõhulihased, hetkel kaalun 85kg ja pikkust 176cm, jõusaalis käin ülepäeva ja aeroobset teen vabadel päevadel 45 minutit.

Allpool on toodud toitumine ja toidud on nummerdatud ning nende seast ma valin päevas ainult ühe ja söön neid toite vaheldumisi.

Küsimus oleks siis kas sellise toitimisega oleks võimalik saada kõhulihaseid esile.

HOMMIKUSÖÖK

1) Omlett

3 muna

hakkliha

4 viilu juustu

piima

1 spl jahu

2)

100g neljavilja putru

150g 0.1% jogurt

200ml mahla

3) 150g müslit

80g 0.1%jogurtit

50g piima

LÕUNASÖÖK

1)

Nädalasees koolitoit( makaronid, kartul, riis, kõiksuug lihakastmed, kurgi tomati salat kõrval,

ning supid.

2)

Nädalavahatusel:

150g pruun riisi/makarone/tatart

100g hakkliha/kanafileed/konservi tuunikala (vees)/loomaliha

150g toorsalatit/lillkapsast

200ml mahla

VAHEPALA

1)

2 õuna/banaani

200g kohupiima

50g jogurtit

200ml mahla

ÕHTUSÖÖK

1)

400g ahjus tehtud kala

150g toorsalatit

tass rohelist suhkruta teed

2)

3 keedetud muna

200g keedetud köögivilju

tass rohelist teed

Muudetud kasutaja qnn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina alustasin umbes aasta tagasi trenniga.. esmaslt kaotasin 5 kuuga umbes 8 kg liigaseid rasvu.. kaal ainult langes trenni tehes..

ei pidanud mingit dieeti, muutsin lihtsalt enda toitumise, kuna varem oli päris nässus see.. ainutl väljas söömised ja rasvased toidud

kuid hetkeks olen saavutanud sama kaalu mis oli enne treeningute alustamist ainult et lihaste arvelt on kaal tõusnud ja rasva enam yldse pole.. kõhulihaseid ka näha vaikselt, usun et suveks täitsa hea kui samamoodi jätkan

minu kava selline

hommik

80g puder (neljavilja, riisihelbe v tarta)

4 muna

2 viilu sepikut kanafilee singiga

lõuna

80-100g riisi

300g kanafileed

väheste sysivesikutega kastmed ja rasvata punased kastmed

3 söök

5 muna omlett kanafilee singiga v kodujuustu 200g + kanafileesinki kõrvale

2 viilu sepikut

4 söök

200g rasvata kodujuustu + 200g kanafileed

trenn on umbes tund 1,5 h peale hommikusööki ja pool h enbne trenni 30g sheik ja peale trenni kohe 40 g sheik

võimalilkult vähe rasvu ja piisavalt sysivesikuid ja palju valke, et lihaste kasv oleks hea.. samas mul kogu selle aja põlenud ka rasv sellise kavaga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina alustasin umbes aasta tagasi trenniga.. esmaslt kaotasin 5 kuuga umbes 8 kg liigaseid rasvu.. kaal ainult langes trenni tehes..

ei pidanud mingit dieeti, muutsin lihtsalt enda toitumise, kuna varem oli päris nässus see.. ainutl väljas söömised ja rasvased toidud

Üldjuhul söömise korrastamisest ja liigutama hakkamisest ka piisab - no vähemalt absoluutse enamuse jaoks.

Siis on teatud kontingent(kuhu kahjuks ka ise kuulun),kes peab muutma rezhiimi kogu eluks.

Dieet iseenesest on vajalik vaid sportlastele teatud ajahetkeks teatud eesmärkide saavutamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võimalilkult vähe rasvu ja piisavalt sysivesikuid ja palju valke, et lihaste kasv oleks hea.. samas mul kogu selle aja põlenud ka rasv sellise kavaga

:blink: võimalilkult vähe rasvu?

http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=985

http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=540

http://naine.postimees.ee/?id=335063

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võimalikult vähese all ongi silmas peetud seda piiri mida võib. ja häid rasvu mitte prae rasvu ega muud si***

Palju sinu arust on võimalikult vähe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võimalikult vähese all ongi silmas peetud seda piiri mida võib. ja häid rasvu mitte prae rasvu ega muud si***

Täpselt sama käib ka nii süsivesikute kui valkude kohta, :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selge.. jälle tarkusetera :blink: oleneb see kehakaalust ka kui palju w? sest ma ise suht lühikest kasvu ja seega pole kaal kõige suurem

Usun, et oleneb ka sellest, kui palju füüsilist liikumist on inimesel päeva jooksul ja kui intensiivsed on treeningud. Ma usun, et ei saa üldistada, et kõigil meestel on tarvis just täpselt teatud kogus valku või rasva või süsikaid .. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oskad sa midagi soovitada mul menüü juures muuta?? millest ma seda rasva juurde saan? st mida syya juurde?

Munaomleti kõrvale näiteks peekonit. Pool pakki näiteks. 50g

Kanafilee asemele teinekord muud liha. Sealiha, kala. Saad rasvu veidi juurde. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kellegil oleks minu kava kohta ka paar sõna öelda?

Mina teeks nii näiteks su kavaga . Peegel ja enesetunne peaks aitama ühtteist lisada või eemaldada vajadusel.

HOMMIKUSÖÖK

1) Omlett

4 muna

3 viilu juustu

piima

2)

100g neljavilja putru

150g 0.1% jogurt

LÕUNASÖÖK

1)

Nädalasees koolitoit( makaronid, kartul, riis, kõiksuug lihakastmed, kurgi tomati salat kõrval,

ning supid.

2)

Nädalavahatusel:

150g pruun riisi/tatart

150g hakkliha/kanafileed/konservi tuunikala (vees)/loomaliha

150g toorsalatit/lillkapsast

VAHEPALA

1)

2 õuna/banaani

200g kohupiima

ÕHTUSÖÖK

1)

400g ahjus tehtud kala

150g toorsalatit

tass rohelist suhkruta teed

2)

3 keedetud muna

200g keedetud köögivilju

tass rohelist teed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×