Jump to content
Cardoo

Rinnalt surumine 105KG

Recommended Posts

Rinnalt surumine 100 ja 105KG Kristjan Salumaa Vanus:15 kehakaal:74kg pikkus:180

100KG - http://www.youtube.com/watch?v=7T8qq5S38BI

105KG - http://www.youtube.com/watch?v=MCoEVVIYEWg

kõik õpetused ja kriitika oodatud ja mida peaks parandama surumise ja selle tehnika juures ;)

Jalad praegu peaageu üldse ei toeta surumist. Jalad peaks tooma tuharale lähemale või siis asetsema selliselt põrandale, et nad toetaks keha surumisel. Ühesõnaga jalad kindlalt maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust, ma ei tahaks väga vaidlema hakata, aga siiski mulle tundub, et peal on ju 75kg 100kg asemel ja 80kg 105kg asemel.

Sest peal on ju raskust 12,5kgx2 + 15kgx2 + lukud(5kg) + kang(15kg) (ja 2,5kgx2) Aga pead ei anna, vb tõesti on siis välimuselt samad kettad eri raskused.(minu jõusaalis on ka täpselt sellised kettad olemas)

Üldiselt, kui tõesti on nii, et 105kg on peal, siis on väga hea suruja! Ainult, et tõesti jalad paremini maha, ma juba vahepeal mõtlesin, et vend kukkub ümber seal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust, ma ei tahaks väga vaidlema hakata, aga siiski mulle tundub, et peal on ju 75kg 100kg asemel ja 80kg 105kg asemel.

Sest peal on ju raskust 12,5kgx2 + 15kgx2 + lukud(5kg) + kang(15kg) (ja 2,5kgx2) Aga pead ei anna, vb tõesti on siis välimuselt samad kettad eri raskused.(minu jõusaalis on ka täpselt sellised kettad olemas)

Üldiselt, kui tõesti on nii, et 105kg on peal, siis on väga hea suruja! Ainult, et tõesti jalad paremini maha, ma juba vahepeal mõtlesin, et vend kukkub ümber seal :D

kõik suured kettad on 20Kg ehk siis 4x20 + 2,5kg kettad kang 15 ja lukud kokku 5kg

kui tõesti asi nii hull siis võin tõestuseks pilti teha . reedesel jõusaalipäeval ;) meil jõusaalis kaal ja enne surumist kaalusime veel kangi ja kettad kõik koos üle ka . Ma kusjuures ootasin juba sellist küsimust :D

Muudetud kasutaja Cardoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik suured kettad on 20Kg ehk siis 4x20 + 2,5kg kettad kang 15 ja lukud kokku 5kg

kui tõesti asi nii hull siis võin tõestuseks pilti teha . reedesel jõusaalipäeval ;) meil jõusaalis kaal ja enne surumist kaalusime veel kangi ja kettad kõik koos üle ka . Ma kusjuures ootasin juba sellist küsimust :D

Ei no iseenesest pilti pole vaja, sest minul pole selle infoga nagunii midagi teha, ma lihtsalt arvasin, et vb teate ketaste kaale valesti. Meil jõusaalis on need läikiva äärega kettad 12,5kg ja need pruunikad 15kg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei no iseenesest pilti pole vaja, sest minul pole selle infoga nagunii midagi teha, ma lihtsalt arvasin, et vb teate ketaste kaale valesti. Meil jõusaalis on need läikiva äärega kettad 12,5kg ja need pruunikad 15kg ;)

no eks ,neid kettaid on ka erinevat kaalu ja mõõtu , neid puurne on meil jõusaalis 5 , 10 , 15 ja 20 kg-seid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindel, et tühi kang 15 kg? Tavaliselt ju 20 kg. Samas lukud ei pruugi 5 kg kaaluda.

Muudetud kasutaja frh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindel, et tühi kang 15 kg? Tavaliselt ju 20 kg.

tühi kang on 15 ja koos lukkudega 20kg üks lukk 2,5kg . olen seal jõusaalis pea 1,5aastat käinud ja olen kaalunud kangi ja lukke isegi paarkorda ;)

Muudetud kasutaja Cardoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle aasta EMV jõutõstmise võistlusel parima noore (kuni 75 kg) tulemus oli 135 kg. Ei tea kas on vahepeal ületatud, 3 a tagasi Eesti rekord oli 170 kg selles kaalukategoorias noorte klassis (eks võitlustel ikka surumissärgiga). Kas mainitud noormehel on ainult surumise tulemus hea või ka kükk ja tõmme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle aasta EMV jõutõstmise võistlusel parima noore (kuni 75 kg) tulemus oli 135 kg. Ei tea kas on vahepeal ületatud, 3 a tagasi Eesti rekord oli 170 kg selles kaalukategoorias noorte klassis (eks võitlustel ikka surumissärgiga). Kas mainitud noormehel on ainult surumise tulemus hea või ka kükk ja tõmme?

hm, jõutõmme oli esimest korda proovides 135kg mäletamist mööda . kükikohta ei oska öelda praegu . ja kus eelmiste aastate tulemusi näha saab ?

Muudetud kasutaja Cardoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu siin juba mainitud - kasuta jalgu rohkem! Muidu töötad ainult ülakehaga.

Silda treeni ka, saad sealt ka kilosid juurde!

Vaata youtubest -75, -82,5, -90 ja -100 kiloste meeste surumisi, näed seal head tehnikat ning on mida tulevikus imiteerida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestades vanust, kaalu jne, siis kehka.tunnis surutu kohta on tulemus hea. Teha veel vastava treeningplaaniga edasi, võiks siit vormida tulevikus veel suuri numbreid. Kui viitsimist ja jaksu on, siis kindlasti jätka, potentsiaali on.

Silda vaja treenida kõvasti, käed kuidagi mega pikad, jääb mulje nagu 2 meetrise korvpalluri käed. Sillaga tood rinnakorvi kangile lähemale ja sellega vähendad amplituuti, saad nö jõudu juurde. Kindlasti eelpool öeldud jalaga surumist harjutada.

Mõni kilo veel rinnale juurde, särk selga ja võistlustele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teeks surumist kitsama haardega. Sul lähevad küünarnukid laiali, kui raskeks läheb. Kitsama haardega, küünarnukid keha lähedal on õlgadele palju soodsam asend- säästab sind paljudest õlaprobleemidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teeks surumist kitsama haardega. Sul lähevad küünarnukid laiali, kui raskeks läheb. Kitsama haardega, küünarnukid keha lähedal on õlgadele palju soodsam asend- säästab sind paljudest õlaprobleemidest.

Selleks, et küünarnukke mitte liiga vara välja keerata, ei pea kitsalt suruma. Laialt saab ka. Lihtsalt harjutama peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×