Jump to content
AnneP

Oslo Grand Prix 2011

Recommended Posts

Men's Athletic Fitness -180 cm

: 1. Thomas Hjelde Thoresen

2. Christian Egner

3. Bård Grongstad

4. Thomas Kiønig

5. Kaspar Kuuse

6. Kim Bergström

Men's Athletic Fitness 180 cm

1. Ako Rahim

2. Mikael Hollsten

3. Martin Münz

4. Teddy Prip Ottesen

5. Joakim Palm

6. Fredrik Grahn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Men's Athletic Fitness -180 cm

: 1. Thomas Hjelde Thoresen

2. Christian Egner

3. Bård Grongstad

4. Thomas Kiønig

5. Kaspar Kuuse

6. Kim Bergström

Men's Athletic Fitness 180 cm

1. Ako Rahim

2. Mikael Hollsten

3. Martin Münz

4. Teddy Prip Ottesen

5. Joakim Palm

6. Fredrik Grahn

Tublid poisid mõlemad! Väga hea töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale pikka otsimist leidsin võistluste lõpp-tulemused:

Men's BODYBUILDING Overall

1 PLASS:Raylison Maria NETHERLAND

2 PLASS:Ralph Decelis Team Bertu’s Gym MALTA

3 PLASS:Lasse Bøvelstad Team Power-Up NORWAY

Men’s BODYBUILDING +100 kg

1 PLASS:Raylison Maria NETHERLAND

2 PLASS:Klaus Ladegaard DENMARK

3 PLASS:Arunas Vandys LITHUANIA

4 PLASS:Mantas Karalevicius LITHUANIA

Men’s BODYBUILDING -100 kg

1 PLASS:Ralph Decelis Team Bertu’s Gym MALTA

2 PLASS:Knut Øines Drammen FKK NORWAY

3 PLASS:Henrik Bertram Jensen DENMARK

4 PLASS:Reza Charlie Team Gymbolaget SWEDEN

5 PLASS:Thomas Salmon DENMARK

Men’s BODYBUILDING -90 kg

1 PLASS:Lasse Bøvelstad Team Power-Up NORWAY

2 PLASS:Faisal Fadel Ashkanani KUWAIT

3 PLASS:Ole Kristian Våga Team City Gym NORWAY

4 PLASS:Andrius Truskauskas LITHUANIA

5 PLASS:Kent Arve Rosvold Kaliber FKK NORWAY

Men’s BODYBUILDING -80 kg

1 PLASS:Christian Höglund MM Sports SWEDEN

2 PLASS:Paul Alexander Rusten Kaliber FKK NORWAY

3 PLASS:Sigurkarl Adalsteinsson ICELAND

4 PLASS:Anders Lundgren Team Topformula SWEDEN

5 PLASS:Martin Lagström Team Energy Fys SWEDEN

Men’s CLASSIC BODYBUILDING Overall

1 PLASS:Deimantas Sladkevicus LITHUANIA

2 PLASS:Gauti Mar Runarsson ICELAND

Men’s CLASSIC BODYBUILDING +180 cm

1 PLASS:Deimantas Sladkevicus LITHUANIA

2 PLASS:Jonas Skov Johansen Team Bodystore DENMARK

3 PLASS:Henrik Lindh Team Gymgrossisten NORWAY

4 PLASS:Kristjan Geir Johannesson ICELAND

5 PLASS:Håvard Øverås Team 24fitness NORWAY

6 PLASS:Raymond Eriksen Team 24fitness NORWAY

Men’s CLASSIC BODYBUILDING -180 cm

1 PLASS:Gauti Mar Runarsson ICELAND

2 PLASS:Arnþór Ásgrímsson ICELAND

3 PLASS:Vidar Svåsand Team 24fitness NORWAY

4 PLASS:Kim Grøndal Team 24fitness NORWAY

5 PLASS:Patrik Hermansson Team Atlantica SWEDEN

6 PLASS:Kalle Lund Delta Gym SWEDEN

Women’s CLASSIC BODYBUILDING overall

1 PLASS:Solrun Stefansdottir NORWAY

2 PLASS:Jóna Lovísa Jónsdóttir ICELAND

Women’s CLASSIC BODYBUILDING -163 cm

1 PLASS:Jóna Lovísa Jónsdóttir ICELAND

2 PLASS:Mia Lundgren Team MA Body Nutrition SWEDEN

Women’s CLASSIC BODYBUILDING +163 cm

1 PLASS:Solrun Stefansdottir NORWAY

2 PLASS:Annett Aavik Aetas Fitness NORWAY

3 PLASS:Anita Hellerud Holmlia Gym NORWAY

4 PLASS:Anna Karrila FINLAND

5 PLASS:Line Kolbe Team Gymgrossisten SWEDEN

6 PLASS:Effie Tagaras Team MM Sports SWEDEN

Women’s BODY FITNESS Overall

1 PLASS:Therese Mæhle-Svensen Team 24fitness NORWAY

2 PLASS:Lonnie Boe Pedersen DENMARK

Women’s BODY FITNESS +163 cm

1 PLASS:Therese Mæhle-Svensen Team 24fitness NORWAY

2 PLASS:Rannveig Kramer ICELAND

3 PLASS:Freyja Sigurðardóttir ICELAND

4 PLASS:Mette Ulseth Team MyRevolution NORWAY

5 PLASS:Monica Dale Claussen Drammen FKK NORWAY

6 PLASS: Sif Sveinsdóttir World Class ICELAND

Women’s BODY FITNESS -163 cm

1 PLASS:Lonnie Boe Pedersen DENMARK

2 PLASS:Sofia Isberg Team CityGym NORWAY

3 PLASS:Arti Sharma Lopes Team Gymgrossisten NORWAY

4 PLASS:Janne Knudsen DENMARK

5 PLASS:Christina Schwartz DENMARK

6 PLASS:Gudrun H. Olafsdottir ICELAND

Men's Athletic Fitness overall

Ako Rahim Team Gymgrossisten SWEDEN

Men's Athletic Fitness -180 cm

1 PLASS:Thomas Hjelde Thoresen Kaliber FKK NORWAY

2 PLASS:Christian Egner Partner Gym NORWAY

3 PLASS:Bård Grongstad Team Bodytech NORWAY

4 PLASS:Thomas Kiønig Team 24fitness NORWAY

5 PLASS:Kaspar Kuuse Sparta ESTONIA

6 PLASS:Kim Bergström Team 24fitness NORWAY

Men's Athletic Fitness +180 cm

1 PLASS:Ako Rahim Team Gymgrossisten SWEDEN

2 PLASS:Mikael Hollsten MM Sports SWEDEN

3 PLASS:Martin Münz Sparta ESTONIA

4 PLASS:Teddy Prip Ottesen Team Angergym DENMARK

5 PLASS:Joakim Palm MM Sports SWEDEN

6 PLASS:Fredrik Grahn SWEDEN

Women's Athletic Fitness Overall

1 PLASS: Ann-Kristine Karlsson Gympartner Fitnessteam NORWAY

2 PLASS: Helena Forsén Team Dalblads SWEDEN

Women's Athletic Fitness -165 cm

1 PLASS: Helena Forsén Team Dalblads SWEDEN

2 PLASS: Heidi Gravvold Sæter Gympartner Fitnessteam NORWAY

Women's Athletic Fitness +165 cm

1 PLASS: Ann-Kristine Karlsson Gympartner Fitnessteam NORWAY

2 PLASS: Lisbeth Karlsen Gympartner Fitnessteam NORWAY

3 PLASS: Tina Grytting Gympartner Fitnessteam NORWAY

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avastasin Oslo GP 2011 klassikalise kulturismi ABS võitja Deimantas Sladkevicus pildid. Tegemist on leedukaga ja ülakeha on mehel küll päris terav, aga jalad natuke tagasihoidlikumad. Huvitav, kas see mees Balti Matšile ka tuleb? Millegipärast usun, et see mees saadetake ka EM-ile, aga eks paistab.

post-50-1304330466_thumb.jpg

post-50-1304330473_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurimad tänud kaasa elajatele - see annab kõvasti juurde, kui sind toetatakse ning kaasa elatakse. Võistlus iseenesest oli nagu Norra võistlused ikka-valitseb üldine segadus ning teadmatus. Ma ei ole näinud siiani võistlusprotokolli ega vist ei näe ka kunagi. Kui Jüri Leinvaldiga käisime eelmisel aastal Norras võistlemas, palus ta peale võistlusi protokolli näha. Selle peale tehti imestusest suured silmad, kuid lubati siiski saata see meile hiljem meiliga. Pole seda siiani näinud, nii et ei usu, et ka seekord paremini läheb. Ma tahaks väga teada saada, miks ma III koha sain. Lootsin ise tegelikult II kohta. Ei jäänud ise oma esitlusega rahule, kuna enda arvestuste järgi oleksin pidanud oluliselt rohkem triitsa tegema. Lasin kahjuks kõrvalistel faktoritel end liialt häirida. Nt sõudeergomeetril oleks pidanud mul ees olema 1 min, oli aga 5 min. Esimesed sekundid olin segaduses (kas öelda kohtunikele, et midagi on viltu ekraanil mul, või sõuda täiega...Kas tulemus läheb arvesse, või mitte? Kas on ikka 1 min, või taaskord ootamatu üllatus) )Siis aga hakkasin täie rauaga sõudma. Kui teine tüüp lõpetas, kuna temal sai aeg ergomeetril täis, siis eeldasin, et ka mina peaks lõpetama, kuigi aeg ekraanil jätkuvalt jooksis (4 min veel jäänud :) ). Kui sõudmise lõpetasin, jooksis neil ekraan kokku, mis tulemust näitas. Mainiti, et vist oli 362 m tulemuseks, kuid ühtegi protokolli näidatud ei ole ning kes otseülekannet vaatasid, need veendusid ka ise, et meie tulemusi ekraanil ei näidatud. Absurd. Tean aga, et üle 360 m tõmbas veel vaid Ako Rahim, tulemuseks 366 m. See tulemus fikseeriti ka tablool. Häiris ka see, et nt Ako Rahimil öeldi iga 10 sekundi kaupa, kui palju on aega veel jäänud peale sõdmist triitsepsini. Minul öeldi aga alles siis aeg, kui vaid 5 sekundit oli jäänud triitsepsini. (tabloo jookseb kokku, tunda kohtunike seas segadust, ise pead valmistuma peale minutist puhkust triitsepsi kõverdusteks ja ühtäkki öeldakse, 5 sekundit jäänud - endal niigi peale sõudmist ajataju kadunud).

Ako Rahim võitis nii meie klassi kui ka absoluudi ning pani tasku auhinnaraha 1000EUR-i, kuigi alguses oli välja kuulutatud, et auhinnaraha on 500EUR. See on muidugi arvestatav võidusumma.Minu eesmärgiks on ühel päeval teda võita, kuid olen aru saanud, et see on äärmiselt raske. Ta on viimased 3 aastat kõik võistlused kinni pannud. Jätkan veel sihikindlamalt.

Kasparil läks aga esimese välisvõistluse kohta väga hästi, kuigi alguses tundus, et ta ei saa isegi esimeset elimineerimisvoorust edasi. Korraldajad nimelt otsustasid, et nad teevad elimineerimisvooru ka alguses ning nad teavitasid sellest võistlejaid vaid norra keeles. Kaspar oli veendunud, et nii nagu programmis oli kirjas, peab ta valmistuma sõudeergomeetri ning triitsepsi surumiste jaoks, nii et ta läks lavale täiesti lihaseid pumpamata ning sai sealt õnneks ikkagi edasi järgmisesse vooru. Temas ma näen suurt potensiaali ka tulevikus, kuna mehel on eelkõige meeletu tahtmine ning see on väga tähtis.

Pärast meie ettasteid jäime võistlusi edasi vaatama ning see oli muljetavaldav. Meeste kulturism -100kg ja +100kg oli tõeliselt vaatamist väärt. Absoluudi võitja oli muidugi klass omaette, nii tema füüsis kui ka vabakava olid ülihead. Võistlus kestis kokku 12 tundi - ma ei kujuta ette, mismoodi suudavad kohtunikud nii kaua adekveetselt hinnata. Müts maha nende ees.

Nii et kokkuvõttes oli vägev üritus, soovitan soojalt ka teistel järgmine kord sellel osaleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurimad tänud kaasa elajatele - see annab kõvasti juurde, kui sind toetatakse ning kaasa elatakse. Võistlus iseenesest oli nagu Norra võistlused ikka-valitseb üldine segadus ning teadmatus. Ma ei ole näinud siiani võistlusprotokolli ega vist ei näe ka kunagi. Kui Jüri Leinvaldiga käisime eelmisel aastal Norras võistlemas, palus ta peale võistlusi protokolli näha. Selle peale tehti imestusest suured silmad, kuid lubati siiski saata see meile hiljem meiliga. Pole seda siiani näinud, nii et ei usu, et ka seekord paremini läheb. Ma tahaks väga teada saada, miks ma III koha sain. Lootsin ise tegelikult II kohta. Ei jäänud ise oma esitlusega rahule, kuna enda arvestuste järgi oleksin pidanud oluliselt rohkem triitsa tegema. Lasin kahjuks kõrvalistel faktoritel end liialt häirida. Nt sõudeergomeetril oleks pidanud mul ees olema 1 min, oli aga 5 min. Esimesed sekundid olin segaduses (kas öelda kohtunikele, et midagi on viltu ekraanil mul, või sõuda täiega...Kas tulemus läheb arvesse, või mitte? Kas on ikka 1 min, või taaskord ootamatu üllatus) )Siis aga hakkasin täie rauaga sõudma. Kui teine tüüp lõpetas, kuna temal sai aeg ergomeetril täis, siis eeldasin, et ka mina peaks lõpetama, kuigi aeg ekraanil jätkuvalt jooksis (4 min veel jäänud :rolleyes: ). Kui sõudmise lõpetasin, jooksis neil ekraan kokku, mis tulemust näitas. Mainiti, et vist oli 362 m tulemuseks, kuid ühtegi protokolli näidatud ei ole ning kes otseülekannet vaatasid, need veendusid ka ise, et meie tulemusi ekraanil ei näidatud. Absurd. Tean aga, et üle 360 m tõmbas veel vaid Ako Rahim, tulemuseks 366 m. See tulemus fikseeriti ka tablool. Häiris ka see, et nt Ako Rahimil öeldi iga 10 sekundi kaupa, kui palju on aega veel jäänud peale sõdmist triitsepsini. Minul öeldi aga alles siis aeg, kui vaid 5 sekundit oli jäänud triitsepsini. (tabloo jookseb kokku, tunda kohtunike seas segadust, ise pead valmistuma peale minutist puhkust triitsepsi kõverdusteks ja ühtäkki öeldakse, 5 sekundit jäänud - endal niigi peale sõudmist ajataju kadunud).

Ako Rahim võitis nii meie klassi kui ka absoluudi ning pani tasku auhinnaraha 1000EUR-i, kuigi alguses oli välja kuulutatud, et auhinnaraha on 500EUR. See on muidugi arvestatav võidusumma.Minu eesmärgiks on ühel päeval teda võita, kuid olen aru saanud, et see on äärmiselt raske. Ta on viimased 3 aastat kõik võistlused kinni pannud. Jätkan veel sihikindlamalt.

Kasparil läks aga esimese välisvõistluse kohta väga hästi, kuigi alguses tundus, et ta ei saa isegi esimeset elimineerimisvoorust edasi. Korraldajad nimelt otsustasid, et nad teevad elimineerimisvooru ka alguses ning nad teavitasid sellest võistlejaid vaid norra keeles. Kaspar oli veendunud, et nii nagu programmis oli kirjas, peab ta valmistuma sõudeergomeetri ning triitsepsi surumiste jaoks, nii et ta läks lavale täiesti lihaseid pumpamata ning sai sealt õnneks ikkagi edasi järgmisesse vooru. Temas ma näen suurt potensiaali ka tulevikus, kuna mehel on eelkõige meeletu tahtmine ning see on väga tähtis.

Pärast meie ettasteid jäime võistlusi edasi vaatama ning see oli muljetavaldav. Meeste kulturism -100kg ja +100kg oli tõeliselt vaatamist väärt. Absoluudi võitja oli muidugi klass omaette, nii tema füüsis kui ka vabakava olid ülihead. Võistlus kestis kokku 12 tundi - ma ei kujuta ette, mismoodi suudavad kohtunikud nii kaua adekveetselt hinnata. Müts maha nende ees.

Nii et kokkuvõttes oli vägev üritus, soovitan soojalt ka teistel järgmine kord sellel osaleda.

Väga hea kokkuvõte ning kurb, et norralased ei oska võistluseid organiseerida sellisel kõrgel tasemel nagu eestlased. Usun, et ükskord võidad ka seda Akot ning tuled siis Norrast tagasi- taskud raha täis :) Pea vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Martin või Kaspar kui palju te lõuga tõmbaiste ja triitsepsi surumisi tegite?

Esmalt niipalju, et antud numbreid ei ole kuigi adekvaatne võrdluseks tuua Eesti KV tulemustega, kuna võistluse ülesehitus on erinev ning tulemused ei sõltu enam alade kaupa suutlikkusest. Pigem hakkab rolli mängima üldine vastupidavus ja tehnikate korrektsus. Nt mehed -180 cm üldvõitja tegi trennis vabalt 52 triitsepsi surumist korrektse tehnikaga. Võistlustel läks tal kirja ainult 28 kordust. Sõudeergomeetri järel antud minut oli tema jaoks silmnähtavalt lühike aeg, et suuta taastuda triitsepsi surumisteks. Tulemus olnuks teine, kui esmalt saanuks triitsepsi surumised ära teha, veidi pikemalt puhata ning seejärel sõudeergomeetrile minna.

Võistluse struktuur vastupidavuse-jõu roundi osas oli järgnev: 1 minut sõudmist, üks minut puhkust ja seejärel triitsepsi surumised nii palju, kui jaksad korrektse tehnikaga. Lõuatõmbeid ei olnudki.

Kaspar Kuuse tulemused: 1 min sõudmise tulemus 348 m, triitsepsi surumisi läks kirja 34 kordust.

Minu tulemused: 1 min sõudmise tulemus OLETUSLIKULT 362 m (tulemust ei fikseeritud ekraanil, kuna viimane jooksis kokku peale seda, kui 360 m sai täis ja vahetult enne seda, kui 1 min täitus), triitsepsi surumisi läks kirja 31 kordust (trennis sama kontsepsiooni järgides tegin 45 triitsa peale minutist sõudmist ja minutist puhkust).

That´s life :)

PS! Lühikeste naiste võitja surus rööbaspuudel 52 kordust. Tegu mitmekordse Rootsi meistriga Athletic Fitness´is.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmalt niipalju, et antud numbreid ei ole kuigi adekvaatne võrdluseks tuua Eesti KV tulemustega, kuna võistluse ülesehitus on erinev ning tulemused ei sõltu enam alade kaupa suutlikkusest. Pigem hakkab rolli mängima üldine vastupidavus ja tehnikate korrektsus. Nt mehed -180 cm üldvõitja tegi trennis vabalt 52 triitsepsi surumist korrektse tehnikaga. Võistlustel läks tal kirja ainult 28 kordust. Sõudeergomeetri järel antud minut oli tema jaoks silmnähtavalt lühike aeg, et suuta taastuda triitsepsi surumisteks. Tulemus olnuks teine, kui esmalt saanuks triitsepsi surumised ära teha, veidi pikemalt puhata ning seejärel sõudeergomeetrile minna.

Võistluse struktuur vastupidavuse-jõu roundi osas oli järgnev: 1 minut sõudmist, üks minut puhkust ja seejärel triitsepsi surumised nii palju, kui jaksad korrektse tehnikaga. Lõuatõmbeid ei olnudki.

Kaspar Kuuse tulemused: 1 min sõudmise tulemus 348 m, triitsepsi surumisi läks kirja 34 kordust.

Minu tulemused: 1 min sõudmise tulemus OLETUSLIKULT 362 m (tulemust ei fikseeritud ekraanil, kuna viimane jooksis kokku peale seda, kui 360 m sai täis ja vahetult enne seda, kui 1 min täitus), triitsepsi surumisi läks kirja 31 kordust (trennis sama kontsepsiooni järgides tegin 45 triitsa peale minutist sõudmist ja minutist puhkust).

That´s life :)

PS! Lühikeste naiste võitja surus rööbaspuudel 52 kordust. Tegu mitmekordse Rootsi meistriga Athletic Fitness´is.

Päris karm!

Kindlasti peaks uuesti üle vaatama ka Eestis selle spordiala reeglid. Sellise intensiivsusega ilmselt tulemused muutuksid oluliselt tagasihoidlikumateks. Samas oma kogemustest võin öelda, et norrakad kogu aeg muudavad midagi koha peal ümber ning kulturismi hindamisel tehakse teinekord julmalt ära(nagu Otile 2008 Islandil...).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×