Jump to content
raider

Videote nurk ?

Recommended Posts

Ma ei tea aga võix siia foorumi teha näitex eraldi Videote kataloogi ?

( kulturism, tõstmine )

Ise olen maailma suurima heitjate foorumi omanik ( http://www.discusthrow.com/forum/ )

ning seal on ka meil selline nurgake ( nt. meeste kette videosid - http://www.discusthrow.com/forum/forumdisplay.php?fid=87 )

parimat B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need klipid ja filmid seotud kulturismi ja tõstmisega ?

või mingid tavalised filmid ( draama jne ? )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa.

Idee hea AGA...

1) See tähendaks ruumi (suuremas hulgas), mis aga pahatihti maksab raha rohkem, kui asi väärt on. Eraserveri omamine oleks hea asi, mis annaks küll ruumi, aga hea kiiruse sinna serverile taha saamine tahaks taaskord raha. Finantsi võib isegi leida, aga see toob meid teise punktini.

2) Enamus selliseid nn. kulturismi ja fitnessi filme/videosid tähendab siinse rahva jaoks seda, et keegi on kuskil väljamaal ostnud/laenanud mingi filmi ning selle siis ära 'rippinud'. See aga tähendab RÄMEDAT kasutajaõiguste rikkumist. Muidugi kui keegi teine oma serveris neid filme hoiab ja hostib ning siin foorumites sellele lehele lihtsalt lingitakse - pole selle vastu mul midagi aga et neid amazon.ee serveris hoida.. hmm... pigem igaks petteks mitte.

3) Mis tähendaks omakorda seda, et ainukesed legaalsed ülespandavad videoklipid VÕIKSID olla inimeste enda poolt filmitud (näit. keegi hea inimene filmib ise oma kaameraga saalis, pärast laseb arvutisse ning lubab üldsusel seda materjali vabalt kasutada).

Nii et maitea. Kui on ideid/mõtteid, kuidas asja teostada siis miks ka mitte. Niikaua aga võite linke jagada näiteks foorumi 'Vaba Teema' all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
need klipid ja filmid seotud kulturismi ja tõstmisega ?

või mingid tavalised filmid ( draama jne ? )

no mis sa ise arvad? B)

kas ma hakkaks tõesti panema siia mingeid suva filme :D

aga jah - 2 filmi ronnist 1 arnoldist ja ülejäänud on klipid poseerimisest või treenimisest

aga jah autoriõiguste rikkumine - äkki tuleb ronni ja annab meile oma suurte kätega lihtsalt peksa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

egas jah jama selle servuruumiga...

meil õnnex ka mingeid häid abistajaid olnud n: usa'st kes andnud mingit ruumi 1giga +1giga jne

Aga sellegipoolest, saan aru et nende kanalite pealt filmitud kraamiga ja kuulsade dvd või vhs materjali ei tohi üles riputada..

sellegipoolest võix teha sellise Nurga

Videod kataloog ( kirjeldus. kulturistidest ja tõstjatest )

sinna tulex siis eraldi näitex folderid, mida inimesed ISE filminud !!!

ma nüüd ei tea kas teha eraldi kataloogid

lamades surumise videod ( ning faili nimi olex seal näitex Kaido Leesmann 230kg (kuupäev või aasta ka taga kui teab )

jõutõmbe videod jne

või lihtsalt

jõutõstmis videod

kulturismi videod

ning ma omalt poolt saaksin abistadaka mingi ruumiga, mitte suured failid ( max mingi 10mb üks fail ) või mingi erand ka.

mida võix keegi saata näitex mu mailile või nii, kui pole tal võimalus üles riputada :D

saax siis hea kogu siia ning alati hea kohe vaadata või nii

ok loodan, et saab midagi taolist teha B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliste avalike ftp-de (toru,data,pump) probleem on ainult see, et mingi aja tagant tehakse seal puhastust ja lastakse vanemad failid maha. Või olen ma lihtsalt valesti asjast aru saanud, sellest süsteemist B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle ei meeldix see toru,data, pumpa idee ka :S

seal jah. suht raske ka uppida tihti jäävad failid poolikux

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×