Jump to content
batmannu

KOPLI GHETTO!?!!

Recommended Posts

mina pelgulinna pätt. seega koplist mitte just väga kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen elanud omal ajal Pelguranna ja Kopli liinide läheduses Randla tänaval. Seal elutses sellel ajal ka üks Eesti jämedamaid atleete Sevtsov ning treenis Randla tänava jõusaalis hotelli vastas. Nüüd ei ole sinna kanti juba aastaid sattunud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kahjuks siili gängist- mustamäe kõnts!

väga meeldiv, ma ka kunagi mustakal elanud, aga rohkem keskuse pool.

mina pelgulinna pätt. seega koplist mitte just väga kaugel.

jumalast kena koht, rand on kiviviske kaugusel

Mina, juba 2 ja pool nädalat. :D;)

kus kandis täpsemalt oled? pole nii hull midagi ju :D

Mina olen elanud omal ajal Pelguranna ja Kopli liinide läheduses Randla tänaval. Seal elutses sellel ajal ka üks Eesti jämedamaid atleete Sevtsov ning treenis Randla tänava jõusaalis hotelli vastas. Nüüd ei ole sinna kanti juba aastaid sattunud. :D

Liinid ei jää minust kaugele, looduse poolest on väga pro ja kena. ja ma olen sealt ühe korra säboga läbi sõitnud ja paar korda läbi sörkinud. midagi kahtlast ei märganud. võibolla mul lihtsalt vedas.. :D

ise elan vasara tänava lähedal, mulle meeldib siin (siis kui ei pea trammiga sõitma), muidu on kahjuks ikkagi nii, et mida sügavamale kopli poole tulla, seda kahtlasemad näevad inimesed välja.

Paar korda olen mõelnud öösel jala koju tulla vanalinnast, kuid kahjuks on mul julgus balti jaamast läbi käies ära kadunud. Ja see sitsi peatuse kant on vist ka nätuke kahtlane.

kuidas endal kogemustega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga meeldiv, ma ka kunagi mustakal elanud, aga rohkem keskuse pool.

jumalast kena koht, rand on kiviviske kaugusel

kus kandis täpsemalt oled? pole nii hull midagi ju ;)

Liinid ei jää minust kaugele, looduse poolest on väga pro ja kena. ja ma olen sealt ühe korra säboga läbi sõitnud ja paar korda läbi sörkinud. midagi kahtlast ei märganud. võibolla mul lihtsalt vedas.. :D

ise elan vasara tänava lähedal, mulle meeldib siin (siis kui ei pea trammiga sõitma), muidu on kahjuks ikkagi nii, et mida sügavamale kopli poole tulla, seda kahtlasemad näevad inimesed välja.

Paar korda olen mõelnud öösel jala koju tulla vanalinnast, kuid kahjuks on mul julgus balti jaamast läbi käies ära kadunud. Ja see sitsi peatuse kant on vist ka nätuke kahtlane.

kuidas endal kogemustega?

Minu maja esimesel korrusel asub S.O.S baar. Vb tead seda maja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paar korda olen mõelnud öösel jala koju tulla vanalinnast, kuid kahjuks on mul julgus balti jaamast läbi käies ära kadunud. Ja see sitsi peatuse kant on vist ka nätuke kahtlane.

kuidas endal kogemustega?

Eks juhtuda võib igal pool, aga oma õnnega ei tasu mängida ;) Mul on läbi Balti jaama hea otse Revalisse trenni minna (Pelgulinnast), aga pimedal ajal ma seda teha ei julge.

Mis Sitsi kanti puutub, siis käisin seda uudistamas, kui endale elamist otsisin, ja mu õde keelas selle koha mul ära, öeldes, et tema ei viitsi mind iga õhtu koju sõidutama hakata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu maja esimesel korrusel asub S.O.S baar. Vb tead seda maja. ;)

hahaha.. eriti ei tea.. :D ei ole nagu sattunud sinna.

kuhu see jääbki?

samas, optimist nagu ma olen, ma arvan et kui ise tüli norima ei lähe, siis sinule ka midagi ei tehta (noorte poistega vb teine lugu).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga meeldiv, ma ka kunagi mustakal elanud, aga rohkem keskuse pool.

jumalast kena koht, rand on kiviviske kaugusel

kus kandis täpsemalt oled? pole nii hull midagi ju ;)

Liinid ei jää minust kaugele, looduse poolest on väga pro ja kena. ja ma olen sealt ühe korra säboga läbi sõitnud ja paar korda läbi sörkinud. midagi kahtlast ei märganud. võibolla mul lihtsalt vedas.. :D

ise elan vasara tänava lähedal, mulle meeldib siin (siis kui ei pea trammiga sõitma), muidu on kahjuks ikkagi nii, et mida sügavamale kopli poole tulla, seda kahtlasemad näevad inimesed välja.

Paar korda olen mõelnud öösel jala koju tulla vanalinnast, kuid kahjuks on mul julgus balti jaamast läbi käies ära kadunud. Ja see sitsi peatuse kant on vist ka nätuke kahtlane.

kuidas endal kogemustega?

Mis seal sitsis kahtlast on, plaanin just korteri sinna osta:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha.. eriti ei tea.. ;) ei ole nagu sattunud sinna.

kuhu see jääbki?

samas, optimist nagu ma olen, ma arvan et kui ise tüli norima ei lähe, siis sinule ka midagi ei tehta (noorte poistega vb teine lugu).

Ma usun, et kopli gängidele on need viimased päevad. See kant on kinnisvara kullaauk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal sitsis kahtlast on, plaanin just korteri sinna osta:(

Kui mina vaatamas käisin, siis esiteks haises seal jubedalt. Ema mul väga hakkaja, võttis suvalisel kohalikul nööbist kinni ja küsis, mis haiseb? :D Selgus, et paljudel majadel keldrid vett täis ja kanalisatsiooniga mingi jama. Kui ema küsis, uvas narkomanov jest, vastati, et vsjo jest. Seal oli mingi mahajäetud tehasehoone, mille ümber tiiirutas kahtlast rahvast, mis tekitas minus ebamugavustunnet. Kahtlust äratas toona selle piirkonna vastu juba see, et võrreldes teiste Tallinna piirkondadega oli seal ulmeliselt palju kortereid ühel ajal müügis. Õemees ehitajana muidugi soovitas osta, tulevane kuurortrajoon. Aga mina olen jänes ;)

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal sitsis kahtlast on, plaanin just korteri sinna osta:(

Mina elan juba 9 kuud Sitsi tänaval ja julgen küll antud kanti soovitada. Pole siin hullu midagi, palju "põnevaid" inimesi elab siin kandis ja ka öösel koju jalutades kesklinnast pole probleeme ette tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et kopli gängidele on need viimased päevad. See kant on kinnisvara kullaauk.

ei, väga ilus on siin, olen rahul ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole küll Tallinna inimene, aga huvitab, mis seal Balti Jaamas siis ööseti toimub ka?

ah ei midagi erilist.

igal ühel seal oma teema ajada. küll pikutavad peatuse pinkidel ja üle-eelmisel suvel nägin kuidas mingit invaliidi rahaautomaadi juurde tassiti. Aga olid vist vanad sõbrad, sest karkudega vanamees eriti vastupanu ei osutanud ja ma ka sinna appi päästma ei läinud..

Aga see oli ju nii ammu, praegu vist pole enam nii hull ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole küll Tallinna inimene, aga huvitab, mis seal Balti Jaamas siis ööseti toimub ka?

Mingi aeg tagasi pandi seal üks kodutu põlema:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei, väga ilus on siin, olen rahul :D

Minu jaoks on see ikka veel probleemide allikas...

Eile olen mina koertega pargis ja mingid järjekordsed idikad otsustasid müüri valgustavaid laternaid puruks loopida. Võtsin siis kopsud õhku täis, tegin hääle madalamaks... Lubasin kõigile politsei kutsuda...

Nii koledat vene keelt, nagu need kopli omad räägivad.... ;)

Need sunnikud ei oska ju isegi WC s käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on see ikka veel probleemide allikas...

Eile olen mina koertega pargis ja mingid järjekordsed idikad otsustasid müüri valgustavaid laternaid puruks loopida. Võtsin siis kopsud õhku täis, tegin hääle madalamaks... Lubasin kõigile politsei kutsuda...

Nii koledat vene keelt, nagu need kopli omad räägivad.... ;)

Need sunnikud ei oska ju isegi WC s käia.

hahaha.. ma siin ka ikka vahest karjun igast värki kui tatid pudeleid puruks peksavad jne..

aga noh, kallale pole tulnud, vb paistan liiga alpha välja ka kardavad peksa saada vms :D

mul löödi suvel sapakal aken sisse, sest jätsin pizzaveo termokarbi autosse. Ei tea mina mis nad sealt otsisid, kulda polnud ja kütust ka polnud mida varastada.

Aga muidu on rahulik ja inimesed on sõbralikud (kui peaks abi vaja minema, siis aitavad olenemata kui kahtlased nad välja näevad) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks linnaosad saavad aja jooksul uue näo. Sama, mis Tartus Supilinnaga- uusi maju kerkib nagu seeni pärast vihma ning vanad majad tuunitakse sajaga ära. Ei ole enam see koht, kus sai omal ajal vanades majades sõda mängitud ning pätibanest eemal hoitud. Kõik muutub. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha.. ma siin ka ikka vahest karjun igast värki kui tatid pudeleid puruks peksavad jne..

aga noh, kallale pole tulnud, vb paistan liiga alpha välja ka kardavad peksa saada vms :D

mul löödi suvel sapakal aken sisse, sest jätsin pizzaveo termokarbi autosse. Ei tea mina mis nad sealt otsisid, kulda polnud ja kütust ka polnud mida varastada.

Aga muidu on rahulik ja inimesed on sõbralikud (kui peaks abi vaja minema, siis aitavad olenemata kui kahtlased nad välja näevad) ;)

Balti jaama turg on mul reeglina kord nädalas plaanis ja mul ei ole veel (ptui, ptui, ptui...) probleeme olnud. Tahad suhelda, siis mine turule. :D

Näiteks parimate hindadega lambanahad on seal. Soovitan kõigile, nii mõnus istuda ja magada lambanahkade peal.

Mida seal tavaliselt on olnud, kuid hetkel...nägin ainult ühte tädi ja utoopilist hinda...on need haapsalu salli tüüpi rätid. Kui kellelgi on kurguga probleeme, need on väga viis.

..ja minu lemmikud... prashai molodost viltsaapad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vanakooli asjaga sa sõidad ? :huh:

Vana sapakas on väga nunnu ju! :blink:

...ma ei tea, kui töökindlaks teda teha annaks. Ise sõidaks küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vanakooli asjaga sa sõidad ? :blink:

eh mul see kõige vanem ei ole, aga mul on 968M

suvel ikka juhtub et sõidan sellega. Töötab ja puha, aga alguses kui normaalsest autost säboga sõitma hakata, siis on selline tunne nagu paadis istuks.. lihtsalt nii harjumatu ja tundub nii ebaturvalisena :huh:

aga muidu on vinge pill ja saab rallit küll sõita :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eh mul see kõige vanem ei ole, aga mul on 968M

suvel ikka juhtub et sõidan sellega. Töötab ja puha, aga alguses kui normaalsest autost säboga sõitma hakata, siis on selline tunne nagu paadis istuks.. lihtsalt nii harjumatu ja tundub nii ebaturvalisena :huh:

aga muidu on vinge pill ja saab rallit küll sõita :huh:

Meil OLI aastast 1968 Citroen 2CV. Muidu meenutab autosõit mulle "elu vutlaris", kuid selle pilliga, katus alla lastud, oli kontakt ümbritsevaga täitsa viis :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×