Jump to content
Guest Külaline_Kiisukeauh123_*

Värskeltpressitud mahlade kalorsused

Recommended Posts

Kaloritabel ei kajasta selliseid õhkõrnu peensusi ja nüansse mis eristavad värsket mahla mittevärskest. Kaloritabel on selline suhteliselt jäme ja robustne tööriist. Kaloritabel ei kajasta hea veini buketti ega rõõmuga tehtud toidu positiivset energiat. Kaloritabel ei tea kas veiseliha pärineb õnnelikult või õnnetult lehmalt. Pulsiloendur ei tea kas füüsiline koormus tõi rõõmu või tülpimust. Aga nanotehnoloogia areneb päevadega ja olukord muutub varsti.

tal ju enamvähem ongi mingi nanotehnoloogiline pulsikell mis tal kalorid komakoha täpsusega paika paneb ja värki ;) seepärast see imepisike kalorsuse vahe poe ja isepressitud mahlal nii oluline ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einooh mida??? Kas tõesti arvate, et ma ei tee vahet misasi on mahl, nektar või mahlajook? Paraku poes müüdavatele mahladele on jumal teab mida juurde lisatud. See pole võrreldav värske mahlaga mis olen just ise pressinud.

aga seda sa tead, et jumal teab, mis väetistega äkki need puu- ja juurviljad kasvatatud on, mida sa poest ostad ja kodus mahlaks pressid? iseasi kui sul oma isiklik kapsapõld ja õunaaed muidugi ple.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga seda sa tead, et jumal teab, mis väetistega äkki need puu- ja juurviljad kasvatatud on, mida sa poest ostad ja kodus mahlaks pressid? iseasi kui sul oma isiklik kapsapõld ja õunaaed muidugi ple.

Ära tee teisel elu raskemaks, kui see juba niigi on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaloritabel ei kajasta selliseid õhkõrnu peensusi ja nüansse mis eristavad värsket mahla mittevärskest. Kaloritabel on selline suhteliselt jäme ja robustne tööriist. Kaloritabel ei kajasta hea veini buketti ega rõõmuga tehtud toidu positiivset energiat. Kaloritabel ei tea kas veiseliha pärineb õnnelikult või õnnetult lehmalt. Pulsiloendur ei tea kas füüsiline koormus tõi rõõmu või tülpimust. Aga nanotehnoloogia areneb päevadega ja olukord muutub varsti.

Enam paremini poleks saanud öelda ;)

5+ :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära tee teisel elu raskemaks, kui see juba niigi on ;)

Jah, nagunii me ainult arvame, palju me päevas kaloreid kulutame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, nagunii me ainult arvame, palju me päevas kaloreid kulutame.

Ja, kes seda va põllurammu veel arvestada suudab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einooh mida??? Kas tõesti arvate, et ma ei tee vahet misasi on mahl, nektar või mahlajook? Paraku poes müüdavatele mahladele on jumal teab mida juurde lisatud. See pole võrreldav värske mahlaga mis olen just ise pressinud.

Kui poes mahla valides leiad paki millele on kirjutatud 100% mahl, suhkrut ja säilitusaineid ei sialda siis on see ikkagi põhimõtteliselt sama kalorsusega kui värskelt pressitud mahl.Mida sulle öelda tahetakse on see, et puuvili on tervelt süües kasulikum, kui ta mahlaks pressides (kiudained näiteks, mis parandavad seedimist)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui poes mahla valides leiad paki millele on kirjutatud 100% mahl, suhkrut ja säilitusaineid ei sialda siis on see ikkagi põhimõtteliselt sama kalorsusega kui värskelt pressitud mahl.

No seda minagi :P Vitamiine seal kindlasti oluliselt vähem, kui värskes mahlas, aga kalorsus põhimõtteliselt sama ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain juba oma küsimusele vastuse mis mind rahuldab. Seda küll teisest foorumist. Igal juhul on kaal langenud 4,1 kg ja vööümbermõõt vähenenud 6, 5 cm (3.jaan 2011- 30 jaan 2011). Eks alguses langebki kaal libedamalt. Kiiremini alla võtta poleks tervislikki. Aga ma jätkan kuni olen saavutanud oma eesmärgi. Vaatamata teie keeldudele joon värskelpressitud mahlu ka edaspidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain juba oma küsimusele vastuse mis mind rahuldab. Seda küll teisest foorumist. Igal juhul on kaal langenud 4,1 kg ja vööümbermõõt vähenenud 6, 5 cm (3.jaan 2011- 30 jaan 2011). Eks alguses langebki kaal libedamalt. Kiiremini alla võtta poleks tervislikki. Aga ma jätkan kuni olen saavutanud oma eesmärgi. Vaatamata teie keeldudele joon värskelpressitud mahlu ka edaspidi.

Arvad, et see mahla valik oli põhiline asi, mis aitas kaalu langusele kaasa? Kui oleks mahla asemel sama koguse puuvilju söönud, siis oleksid praegu veel paar kg raskem? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvad, et see mahla valik oli põhiline asi, mis aitas kaalu langusele kaasa? Kui oleks mahla asemel sama koguse puuvilju söönud, siis oleksid praegu veel paar kg raskem? :)

On ta kuskil midagi sarnast väitnud? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll siin on vaimukad inimesed. Olen ma kuskil väitnud, et kaal langes mahla joomisest??? ;) Ühesõnaga vaimutsege siin omavahel edasi ja loodan, et siia foorumisse ei satu rohkem ühtegi uut kasutajat kes julgeks midagi küsida. Te ju suhtute nii üleolevalt ja mõnitavalt, et targem on üldse mitte siia ronida. Ma ei teadnud, et see foorum on siin vaid kõvade tegijate eputamise koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll siin on vaimukad inimesed. Olen ma kuskil väitnud, et kaal langes mahla joomisest??? :P Ühesõnaga vaimutsege siin omavahel edasi ja loodan, et siia foorumisse ei satu rohkem ühtegi uut kasutajat kes julgeks midagi küsida. Te ju suhtute nii üleolevalt ja mõnitavalt, et targem on üldse mitte siia ronida. Ma ei teadnud, et see foorum on siin vaid kõvade tegijate eputamise koht.

Minu meelest anti sulle väga selged vastused, et värskelt pressitud mahlal on põhimõtteliselt sama kalorsus, kui poes müüdaval 100% ilma suhkruta mahlal. Sulle soovitati aga süüa puuvilju, kuna need kasulikumad ja kaalu alandamise eesmärgil juua pigem vett. Ei oska öelda, mis parem vastus seal teises foorumis siis tuli, et sellega rahule jäite ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oska öelda, mis parem vastus seal teises foorumis siis tuli, et sellega rahule jäite :P

Ei tea, aga nendes kahes teemas ei saanud ühtegi vastust:

http://www.dieet.ee/foorum/showthread.php?p=3211

http://www.dieet.ee/foorum/showthread.php?t=1756

Siin ka vist sellist vastust ei tulnud, millega rahule võis jääda: http://foorum.kaaluabi.ee/read.php?3,7149

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle igapäev ühepalju ühesuguse tempoga jalgsikäimisega harjub organism 4 nädalaga ja edaspidist arendavat toimet organismile ei oma. Samuti muutub ökonoomsemaks ja aeglustub organismi ainevahetus ning üleliigne toidust saadud energia ladestub ikka rasvana.

See on küll puhas jama mida sa räägid.

Värskes õhus kõndimine on organismile igati kasulik tegevus. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll puhas jama mida sa räägid.

Värskes õhus kõndimine on organismile igati kasulik tegevus. ;)

Autode heitgaasid, rataste alt tõusev tolm, naastrehvide poolt tekitatud nanoosakesed.... Kui sul auto on, siis vaata, milline näeb välja kasutuses olnud õhufilter.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll puhas jama mida sa räägid.

Värskes õhus kõndimine on organismile igati kasulik tegevus. :P

Kui peensustesse minna siis on Rotteril täiesti õigus ja loogiline ka - inimkeha harjub tõesti mõne nädalaga rutiinsete koormustega, st muutub tegevuse suhtes ökonoomsemaks, põletades vähem kaloreid. Olgu see siis sama pikkusega jooks või roomamine.

Aga see ei tähenda et jalutada ei võiks:)

OT: kas te olete märganud et miskipärast on kõik kuidagi must-valgeks muutunud ja inimesed on teineteisega suheldes kuidagi agressiivsemaks muutunud? (Just siin foorumis)

Vähemalt sõnakasutuse järgi ütleks küll. Vähem on arutlemist ja rohkem on "kuule ära aja *****"

Või olen ma liiga palju õppinud ja ajutegevuse toetamiseks liiga vähe makarone söönud? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik, mis teeb Sind õnnelikuks ja annab Sulle hea enesetunde on Sulle kasulik.

Sest hea enesetunne on ju meie eesmärk ;)

Jõudu ja oled tubli! Pooldan liikuvaid inimesi, austan!

Mahlast.. muidugi joo,

Oled niigi tubli olnud- liigud palju, jälgid toitaineid. Teed silmad ette ka mõnelegi eelnevale kommenteerijale :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×