Jump to content

Recommended Posts

ma pole eriti sportlik ,aga ma olen teinud 1 aasta peaaegu igapäev kõhulihaseid ja nüüd käin ka trennis, ma teen päris palju istukiletõusmisi... klassis olen sellega teisel kohal..aga kõhtu katab ikkagi rasv ja rasvavoldid.... miks see ära ei kao ja kuidas saaks lahti....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega siis kõht ei kao ainult sellegaära et sa oma kõhtu pumpad, tuleb ikka muud ka teha sest kui su kõhule koguneb rasv siis see tähendab seda et sööd rohkem kui ära kulutad ja püüa vähem neid toite süüa kus süsivesikuid palju on, eriti saiakesed, sai jne. võid pane vähem leiva peale ja söö täisteraleiba see on kasulikum. Kuid see on kõik väike jutt toitumisest.

Muudetud kasutaja mesikäpp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön õhtul

Pakk rasvata kohupiima 250 gr segatuna piimaga pastaks, peale mingit lahjat moosi + 0,5 l rohelist teed

aeroobne trenn 120 - 140 pulsisagedusel liigutamine

Ratas, joox jne mingi üle 40min näitex peale jõutrenni ( jõusaali )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minagi tegin nii aasta tagasi iga trenn kõhulihaseid... aga erilist mõtet sellel pole.. mma saan sama või isegi parema tulemuse nädalas korra treenides.. vahel juhtub isegi nii, et kahe nädala peale korra saab neid ainult treenitud B) aga häda pole midagi.. võibolla enda ülikiire ainevahetuse tõttu ei saagi ma sinna isegi hea tahtmise korral väga palju rasva koguda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liha toite tuleb süüa!!!Et saada tulemust. Aga nagu mainiti, et kui tahad six-pac nähtavale tuua, vähenda lihtsalt süsivesikute hulka oma toidukordades ja tee aeroobset õige pulsisagedusega B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobne õige pulsisagedus on 220, miinus vanus, korrutada 70%.

120/80 - on tavaline, normaalne vererõhk:)

Ja ega sa sellele aeroobsele pulsile kuidagi kobades ja midagi aimates ikka pihta ei saa?! Osta endale pulsikell ja hakka tasapisi õppima ning oma pulssi jälgima. Kui saad asjale pihta, siis rasv sinu kõhul põleb särinal ja 3 - 5 kuu pärast aimad six-pac-i.

Ja kõhtu pole üldsegi mõtet igapäev teha, 2-3 korrast(ja kvaliteetselt) nädalas on küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikud on riis, makaron, kartul, leib, sai, pudrud, müslid, puuviljad, jne. Vaata pakenditel poes on kirjas toiteväärtus 100gr. kohta. Kui eesmärk on vabaneda liigsest rasvast, siis on mõttekas just süsivesikute ja loomse rasva kogust toidus vähendada. Mitte neid toiduaineid täiesti välja lülitada, vaid koguseid vähendada. Valgu osakaal jääb samaks mis massi kasvatamisel 2 - 2,5gr/kehakilogrammi kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et kui mulle tehakse õhtuks liha ja kartulit siis peaks rohkem liha võtma ja vähem kartulit? ja kui palju see normaalne süsivesikute kogus on ühe söögikorra kohta?

Muudetud kasutaja Doggystyler poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikute koguse mingit kindlat standardit ei ole palju peaks ühe toidukorraga sööma, see sõltubub suuresti inimese kehakaalust ja sellest kas eesmärgiks on massi lisada või kehakaalu vähendada, see võib kõikuda kulturistide puhul seinast seina 1gr/ kehakilogrammikohta päevas kuni 10/gr. suurtel meestel. Olulisem on see kui tead mis sinu eesmärk on siis vastavalt sellele ka suurendad harjumuspäraeid süsivesikute koguseid või vähendad, õhtusel ajal on mõttekas kartulid asendada, muude juurviljadega nagu porgand, liilkapsas, brokkoli, jne. Kartuleid ei söö ise peaaegu üldse, hooajaväliselt vahest vahelduse mõttes, suurema osa ikka söön pruuni riisi või pastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mida siis üldse süüa või kuidas süüa?

Ütlete, et ei tohiks süüa kartulit, riisi, makaroni. Aga see ongi ju põhi toit enamikel inimestel. Minul vähemalt küll. Ka väljas süües on tüüpiline, et on praad (mingi liha) ja siis valid kõrvale kas kartul või riis.

Pasta on ju ka makaronitoit. Makaronid, spagetid jms. üldnimetus on ju pasta?

siis jääbki järgi pruun riis. Missugune see veel on? pole juhtunud sellist nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To mr_harjutaja

Pasta on sama, mis makaronid. Mujal maailmas ei tuntagi nime makaronid. See nimi (makaronõ) vist on tulnud siit samast ida-piiri tagant. Kunagi vähemalt keegi teadlane tarkur kuskil nii seletas.

Ja teiseks - põhiline toit enamikel inimestel?! Enamik inimesi söövadki näost ainult rasva ja süsivesikuid sisse, aga kahjuks selle praktikaga kaugele ei jõua, kui eesmärk on kasvatada lihast. Proteiin/valk on see, mis on ja jääb lihase ehitusmaterjaliks.

Keegi pole ju keelanud sul süüa KA süsivesikuid. Aga AINULT süsivesikuid ja 3g proteiini peale süüa ning siis jääda ootama mingeid erilisi tulemusi on kaunis naiivne lootus.

Üks võimalus olla heas vormis ja samas ka kasvada on süüa lihtsalt nö puhtaid töötlemata toite. Sellised viinerid ja krõpsud ja hamburerid ja pihvikesed ja frii-kartulid. Las need jäävad "enamikele inimestele" B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida siis üldse süüa või kuidas süüa?

Ütlete, et ei tohiks süüa kartulit, riisi, makaroni. Aga see ongi ju põhi toit enamikel inimestel. Minul vähemalt küll. Ka väljas süües on tüüpiline, et on praad (mingi liha) ja siis valid kõrvale kas kartul või riis.

Pasta on ju ka makaronitoit. Makaronid, spagetid jms. üldnimetus on ju pasta?

siis jääbki järgi pruun riis. Missugune see veel on? pole juhtunud sellist nägema.

tuleks süüa nii dieedil kui ka massi ajal täisväärtuslikke süsiv ehk needsamad riis, makaronid, kartul, leib jne. ainuke asi, mis tuleb tteha olenevalt oma eesmärkidest on mängida süsiv kogustega ja need päeva peale ilusti ära jaotada- õhtul vähem, hommikul rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×