Jump to content
Ove16

Tartu maraton

Recommended Posts

Mulle tegeliklt väga meeldivad sellised üritused, aga oma suusatamiseoskuse ja tehnikaga jõuaksin finišisse vist alles nädal pärast starti B) Küll aga tahaks sel aastal jooksu- ja/või rattamaratoni ette võtta :D Eks paistab, kuidas välja kukub...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui veel registreeruda saaks, siis võtaks mõttesse küll.

Klassikat pole küll never suusatanud, aga jõuaks veel ää õppida :D

Jooksu- ja rattamaratoni olen teind, suusa oma oleks väärikas väljakutse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olin kunagi suusatamises kibe käsi, aga nüüd ei ole aastaid suuski alla saanud. Tõsi 2004 aastal proovisin kätt ja jalga ning mul õnnestus poole tunniga mõlemad suusakepid ära murda! Need olid mingid imepeenikesed profikepid, aga mina olen harjunud vanade alumiiniumtorudega(vana kool) ja nii ta läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olin kunagi suusatamises kibe käsi, aga nüüd ei ole aastaid suuski alla saanud. Tõsi 2004 aastal proovisin kätt ja jalga ning mul õnnestus poole tunniga mõlemad suusakepid ära murda! Need olid mingid imepeenikesed profikepid, aga mina olen harjunud vanade alumiiniumtorudega(vana kool) ja nii ta läks.

lühemale distantsile peaks saama veel registreerida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olin kunagi suusatamises kibe käsi, aga nüüd ei ole aastaid suuski alla saanud. Tõsi 2004 aastal proovisin kätt ja jalga ning mul õnnestus poole tunniga mõlemad suusakepid ära murda! Need olid mingid imepeenikesed profikepid, aga mina olen harjunud vanade alumiiniumtorudega(vana kool) ja nii ta läks.

No kui noorusaegu meenutada, siis ma olen ükskord nii hoogsalt suusatanud, et kukkusin nii suure hooga ja sain suusakepiga otse silma alla. Pärast käisin kaks nädalat ringi silm sinine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu ka üks meeldejäävamaid suusaretki oli Nelijärve kandis kui peale ca 10 aastast pausi läksime sõpradega suusatama ja peale mõnekilomeetrist retke murdus suusakepp. Lasin siis vabatehnikas, ilma keppideta nagu profid keda ma telerist näinud olen, kuid kaua sa lased kui mõni küngas juba vastu tuli lõppes see liug päris kiiresti.

Tõukasin siis ühe kepiga jalgevahelt, et kuidagi edasi liikuda ja mõtlesin isekeskis, et kuidas oleks mõtekam, kas minna tuldud teed tagasi või loota ,et ring ei ole väga pikk ja minna edasi. Kuna olin jäänud grupist maha, siis ei olnud ka kedagi teist metsavahel, kellelt küsida ja ühtäkki näen, et kaks suusatajat lähenevad eemalt, piiritu oli minu rõõm kui nägin abiväge tulevat... :D Siis aga selgus, et minu küsimuse peale kas minna tagasi või edasi hakkasid nad kättega muskli peale näitama ja midagi mõmisema, selgus, et tegemist oli kurt-tummadega (niipalju sain aru, et nad mu ära tundsid... B) ) Ega muud kui lonkisin tuldud teed tagasi, suusatamise isu oli peale seda pikalt kadunud.

Selline tõestisündinud seik elust enesest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×