Jump to content
vend vähk

KOLMAS MAAILMASÕDA?

Recommended Posts

MIS ON ANSIPI-LAARI VALITSUSE SUURIM „SAAVUTUS“?

* käibemaksu tõstmine?

* omavalitsuste tagakiusamine?

* pensioniea tõstmine?

* kütuse- ja toasoojaaktsiisi tõstmine?

* riigivara parseldamine?

Kas mitte Savisaar polnud see kes Eesti Raudtee maha müüs ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hullem kui 3 maailmasõda, tundub mingi Eesti ennustaja poolt televisioonis välja öeldud pommennustus, et uueks Eesti presidendiks saab Edgar Savisaar! No ma ei tea... olgu siis juba maailmasõda :D

Vale presidendi korral on sul alati võimalus minna elama Lätti või Soome, aga maailmasõja korral ... ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vale presidendi korral on sul alati võimalus minna elama Lätti või Soome, aga maailmasõja korral ... ?

Edgar Savisaar pole nii rumal, et presidendiks hakata ja oma talenti raisata!

Pealegi poliitika on nagu WWE wrestling.

2 meest karjuvad kaamerate ees teineteise peale ja lubavad ära tappa.

Pärast võtavad koos õlut ja naeravad - "Küll me ikka lollitasime rahvast täna"

Stenaariumi valib hoopis Vince McMahon mitte võistlejad.

carrierlp-rare-photo-of-hulk-hogan-sharing-a-beer-with-stone-cold-steve-austin.jpg

Nii on ka poliitika. Mehed teevad oma töö (mula) ära ja pärast naeravad kuidas jälle inimesi lollitasid.

Seadused tulevad ikka samad - pole vahet kes võimul ja kes oppositsioonis on,

sest seadused valivad need kes erakondi oma rahaga toetavad.

Ja kui vajalikku seadust ei tehta siis lendad poliitikast lihtsalt välja mingi skandaaliga.

Kas mitte Savisaar polnud see kes Eesti Raudtee maha müüs ?

Laar oli see hoopis. Aga nagu ma ülal mainisin, ei ole poliitikud need, kes selliseid asju välja mõtlevad!!!

Seadused tulevad ikka samad olenemata sellest, kes võimul on ja kes mitte.

Nii kaua kuni on (erakondade) valijaid, niikaua kestab ka see tsirkus edasi.

Kui me enam valima ei lähe või ajame künnise kehtetute häältega kõrgele, siis lõppeb ka see tsirkus ära.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

-TANK- sa peaxid vähem keskerakonna lehel käima,Edgar on sul ajud normaalselt ära pesnud.Kui sa just rumal noorkesik pole siis mida teeb normaalne Eestlane keskerakonna lehel ja jutustab selles olevat kui puhast kulda?

Keskerakond=Venemaa

Venemaa=KGB bandiidid,vargad,pätid

Savisaar=okupant ja riigireetur.

Keskerkonadlased=riigireeturid.

TANK=riigireetur kui ta on keskerkonnast või kui ta valib keskerakonda.

Seni kuni venemaal on pukis KGB bandiitide jõuk siis ei saagi enne Eestil Venemaaga normaalseid sõbralike suhteid tulla.Hodorvski oli ennem venamaa rikkam mees ja läänemeelne kuid Putin pistis vangi mehe suurest hirmust.Olex tema selle Venemaa praeguse võimuladviku ümber vahetanud siis olexid ka Eestil ja tervel läänel paremad suhted Venemaaga.Eriti võidax Venemaalased ise kuna praegu inimestest suurt ei hoolita seal.Majandust suurt pole elavad ainult endale kokku varastatud maavarade pealt.

Ja nende poliitika okupeerimis ja anastamis poliitika.Sellex pole sõdu vaja ,et teist riiki paljax varastada.Eesti okupeerimine ja eesti vara varastamine käibki keskerakonna kaudu.Savisaare ülbus ja jultumus on tülgastav.Tark on ta küll selles sul oli isegi õigus aga ta on vaenlane ikkagi.Ja sa õhutad valima mitte minna,normaalne Eestlane läheb valima ja praegu on sellex just kõige parem aeg,ma ise pole kunagi valimas käinud aga nüüd lähen kindlalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TANK=riigireetur kui ta on keskerkonnast või kui ta valib keskerakonda.

Mul on sinust lausa kahju, sest Riigireetur oled sa ise! Kuigi enda teadmata. Pole vahet keda sa valid.

Keskerakond = Reformierakond = Rahvaliit = Res Publica jne...

Ja kahjuks on sul nägemisega ka pahasti - sa vist näed ainult suurt teksti lugeda - Palun loe mu viimane postitus (uuesti) läbi ja seekord ka väike tekst.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on sinust lausa kahju sest Riigireetur oled sa ise! Kuigi enda teadmata. Pole vahet keda sa valid.

Keskerakond = Reformierakond = Rahvaliit = Res Publica jne...

Ja kahjuks on sul nägemisega ka pahasti - sa vist näed ainult suurt teksti lugeda - Palun loe mu viimane postitus (uuesti) läbi.

ma sain aru.sellega ma viitasingi ,et Edgar on teinud propagandat ja sul seal keskerakonna lehel ajud ära pesnud.Ma tean et Edgar on tahtnud panna rahva arvama ,et tõesti vahet pole keda valid.Seda on lehest ammu näha olnud siis laseb panna veel pildi kus Edgar on Ansipiga koos jne.+siis kesikud topivad sinna rubriigi alla komentaare ,et pada sõimad katelt ja ühed mustad mõlemad ja selline stuff.Hale läbinähtav.Peale pronskiööd muutus kõik,tuli Edgari tõeline pale ette.No riigi raha kantimine käib nii või naa igas riigis sellest pääsu pole kahjux.aga suur vahe kes kandib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sain aru.sellega ma viitasingi ,et Edgar on teinud propagandat ja sul seal keskerakonna lehel ajud ära pesnud.Ma tean et Edgar on tahtnud panna rahva arvama ,et tõesti vahet pole keda valid.Seda on lehest ammu näha olnud siis laseb panna veel pildi kus Edgar on Ansipiga koos jne.+siis kesikud topivad sinna rubriigi alla komentaare ,et pada sõimad katelt ja ühed mustad mõlemad ja selline stuff.Hale läbinähtav.Peale pronskiööd muutus kõik,tuli Edgari tõeline pale ette.No riigi raha kantimine käib nii või naa igas riigis sellest pääsu pole kahjux.aga suur vahe kes kandib.

Tee nüüd silmad lahti, sest sul endal on paras ajupesu tehtud!!!

Edgar ei teeks eluilmas valimiste vastast propagandat - tema ikkagi tahab et sa keskerakonda valid. Ja mida rohkem valijaid, seda rohkem ka Keskerakonna valijaid.

Vaata, milline papp PR-i peale läheb!

Seni kuni see poliitiline teater korda läheb ja sinu kirgi kütab, pole saa veel süsteemi jaoks kaduma läinud.

Ja seni kuni sa ikka kedagi ära valid on kõik korras, sest kuidagi ikka saadakse "võimu" osas kokkuleppele.

Aga kui see sind enam ei koti ja sa valima ei lähe või veel hullem annad kehtetu hääle siis oled sa süsteemi jaoks kadunud või lausa vastu.

Sellepärast peavadki poliitikud PR-i ja teatrit tegema, et me neid ära ei unustaks.

Miks tuuakse valimised e-valimiste näol meile koju kätte KUID miks ei saa anda elektrooniliselt kehtetut häält?

Ok, ilmselt saab ka piisavalt suure hulga kehtetute häälte puhul seadust muuta, et neid ei arvestataks kuid sinna on veel aega.

Ja pronksiöö kohta loe hoopis siit kui see sind nii väga erutab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee nüüd silmad lahti, sest sul endal on paras ajupesu tehtud!!!

Edgar ei teeks eluilmas valimiste vastast propagandat - tema ikkagi tahab et sa keskerakonda valid. Ja mida rohkem valijaid, seda rohkem ka Keskerakonna valijaid.

Vaata, milline papp PR-i peale läheb!

Seni kuni see poliitiline teater korda läheb ja sinu kirgi kütab, pole saa veel süsteemi jaoks kaduma läinud.

Ja seni kuni sa ikka kedagi ära valid on kõik korras, sest kuidagi ikka saadakse "võimu" osas kokkuleppele.

Aga kui see sind enam ei koti ja sa valima ei lähe või veel hullem annad kehtetu hääle siis oled sa süsteemi jaoks kadunud või lausa vastu.

Sellepärast peavadki poliitikud PR-i ja teatrit tegema, et me neid ära ei unustaks.

Miks tuuakse valimised e-valimiste näol meile koju kätte KUID miks ei saa anda elektrooniliselt kehtetut häält?

Ok, ilmselt saab ka piisavalt suure hulga kehtetute häälte puhul seadust muuta, et neid ei arvestataks kuid sinna on veel aega.

Ja pronksiöö kohta loe hoopis siit kui see sind nii väga erutab!

sulle siin on raske mõistust pähe panna kuna sa meelega levitad seda väära demagoogiat.kuid ma tahan ,et sa teisi vääralt mõtlema ei pane.eesti venelased tal on käpa all aga nüüd Etkar üritab Eestlaste kallale asuda.Ja selle võttega nagu sa siin räägid ,et vahet ei ole keda sa valid ,et Keskerakond=teised erakaonnad.Või isegi kui normaalne Eestlane valima ei lähe on võit jälle keskerkonnale,seda plaani sa siin ajadki.Aga mix Edgar ültse taidlem nii palju ,et hääli saada ja etteotsa saada ja küsida veel venemaalt raha propakanda jaox,kui vahet ei ole keda valid ja kui kõik võrdsed on????venemaalt raha eestist hääled.see on nagu suur meepott kuhu kõik tahavad ligi pääseda aga ei saa kõik.Arvad,et KAPO võitleb niisama igavusest,kui kõik nii ühtsed ja sõbrad on???Etkaril on suured kurjad plaanid ja juhtnöörid tulevad Moskvast.Tallinna linnavalitsus ise ägab suurtes võlgades aga kipub ikka ja jälle võlga võttma,mida suurte prossadega tagasi peab maxma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sulle siin on raske mõistust pähe panna kuna sa meelega levitad seda väära demagoogiat.kuid ma tahan ,et sa teisi vääralt mõtlema ei pane.eesti venelased tal on käpa all aga nüüd Etkar üritab Eestlaste kallale asuda.Ja selle võttega nagu sa siin räägid ,et vahet ei ole keda sa valid ,et Keskerakond=teised erakaonnad.Või isegi kui normaalne Eestlane valima ei lähe on võit jälle keskerkonnale,seda plaani sa siin ajadki.Aga mix Edgar ültse taidlem nii palju ,et hääli saada ja etteotsa saada ja küsida veel venemaalt raha propakanda jaox,kui vahet ei ole keda valid ja kui kõik võrdsed on????venemaalt raha eestist hääled.see on nagu suur meepott kuhu kõik tahavad ligi pääseda aga ei saa kõik.Arvad,et KAPO võitleb niisama igavusest,kui kõik nii ühtsed ja sõbrad on???Etkaril on suured kurjad plaanid ja juhtnöörid tulevad Moskvast.Tallinna linnavalitsus ise ägab suurtes võlgades aga kipub ikka ja jälle võlga võttma,mida suurte prossadega tagasi peab maxma.

Oeh sinu puhul on tõesti tegemist inimesega, kellel emotsioonid ei lase selgelt mõelda.

Ja see näitab inimese puhul kõige madalamat arengutaset.

Proovi oma emotsioonidest jagu saada ja kainelt mõtlema hakata - tuleb elus kasuks.

Mina ei levita siin mingit demagoogiat vaid proovin inimesi valgustada ja rääkida kuidas asjad tegelikult käivad. Samuti ei lähe mulle üldse korda see erakondade ja poliitika bulls*it. Kui inimesel nuppu on, siis suudab ta igas olukorras ja iga valitsusega mõnusalt (või isegi hästi) ära elada.

Muide mis sul venelaste vastu on??? Olen nõus, et mõned venelased on m****d, aga ka eestlaste hulgas on palju selliseid. (võibolla oled ka sina?)

Juhtumisi tean ka palju venelasi kes ei vali Keskerakonda, aga see selleks. Ja huvitaval kombel on nii, et kui satud mõne venelasega kokku väljaspool Eestit ja tuleb välja, et oled eestlane, siis suhtutakse sinusse kui heasse naabrisse. Tehakse välja, kostitatakse jne. Olgem ausad - Eestlane on oma iseloomult palju hullem. Lemmiksöök on teine eestlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaidlete ja vaidlete... igasugune demokraatia on tore asi, kuid arvestades keskmise inimese haridustaset ning teadmisi tähtsates majanduslikes jms küsimustes - siis on suht ajuvaba kogu see süsteem.

Pm me valime neid, keda me eeldame, et saavad tööga hakkama. Reaalseid tulemusi meie enne ei näe, kui ametis olevatel isikutel on ametiaeg juba läbi. Suured poliitilised ning majanduslikud otsused on need, mille edukust ei saa niikuinii hinnata paari aastaga. Igasugu haridusreformid näiteks hakkavad tõelisi tulemusi näitama alles 10a pärast vbl.

Me sõimame juba võimul olevat valitsust kuna 99% ajast ei saa tavakodanik aru, miks tehakse üht asja nii või naa. A'la ollakse Euro vastased, kuigi pooled põhjused on täiesti idootsused(kroon oli nii lühikest aega, kroon on rahvusraha jne. Jah, olgem pigem vaesed, kuid oma rahaga ning õnnelikud oma pärandi üle. Maailm on nagu ta on. Ei saa jääda lootma, et meie soovid täituvad. Usun, et rahvas ei armastaks meie krooni enam midagi nii palju, kui see devalveeritaks ning kõik poole vaesemaks jääksid)

Ja nii ongi, et veerand rahvast kokkuvõttes hääletab nende erakondade poolt kes olid rohkem euro vastu. Hääletatakse nende poolt, kes lubavad madalamaid makse, aktsiise jne.

Keskmine kodanik ei süvene asja rohkem, kui telekast/ajalehest kuuleb. Maksude tõus on paha ja jube - Olgugi, et teinekord vajalik, et tagada riigi eelarve täitumine. Et saadaks arendada riiki pikemas perspektiivis.

Kõik on jubedad eksperdid oma keskkooli hariduse või bakalauruse kraadiga ning on jumalasta kindlad, et valitsus ainult ajab paska hommikust õhtuni ning tema, tavaline kodanik keskmise haridusega teab 10x paremini kuidas juhtida terve riigi majandust.

Ilmselget ei tea aastakümneid ülikoolide vahet käinud ning reaalselt asjaga tegelenud isikud tegelikult ju mitte midagi... eksole. Niisama sügavad kotte ja mõtlevad välja lambi lahendusi. :D

Tahate maailmas midagi muuta siis peate seda ise tegema. Kas otseselt või kaudselt. Keegi ei keela pingutada kõigest väest, omandada mitmeid haridustasemeid, käia õppimas juurde välismaal ning ise lõpuks poliitikasse siirduda, et siis oma silmaga sealt tegevust näha ja muuta.

Ning valimistel käimine on ainuke viis kuidas Eesti riigi arengut kuidagigi suunata ilma ise täielikult asjale pühendumata.

Seda ma küll ei usu, et kõik poliitikud tegelikult kambas istuvad ning koos seadusi välja mõtlevad ning erinevad erakonnad ning muu selline on ainult pealiskaudne farss.

Aga mida iganes. Elu on keeruline ning niipalju, kui on inimesi - on erinevaid arvamusi. Arnold Schwarzenegger pani ka just ameti maha ning tema kuberneritööd jäävad meenutama hetkel palju negatiivset kriitikat. 3x suurenenud eelarve defitsiit ning madal toetusprotsent. 22%.

Aga mis siis? Kui nüüd 10a pärast tema poolt tehtu hakkab positiivset mõju avaldama siis on kõigil suud kinni. Võimalik, et keegi teine oleks eelarve veel 5x hullemaks ajanud, kuid libeda jutuga oleks selle rääkinud rahvale nii segaselt ära, et toetus oleks laes olnud.

Ei huvitav teema üldiselt, aga kunagi ei lõppe need foorumites hästi. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee nüüd silmad lahti, sest sul endal on paras ajupesu tehtud!!!

Edgar ei teeks eluilmas valimiste vastast propagandat - tema ikkagi tahab et sa keskerakonda valid. Ja mida rohkem valijaid, seda rohkem ka Keskerakonna valijaid.

Vaata, milline papp PR-i peale läheb!

Seni kuni see poliitiline teater korda läheb ja sinu kirgi kütab, pole saa veel süsteemi jaoks kaduma läinud.

Ja seni kuni sa ikka kedagi ära valid on kõik korras, sest kuidagi ikka saadakse "võimu" osas kokkuleppele.

Aga kui see sind enam ei koti ja sa valima ei lähe või veel hullem annad kehtetu hääle siis oled sa süsteemi jaoks kadunud või lausa vastu.

Sellepärast peavadki poliitikud PR-i ja teatrit tegema, et me neid ära ei unustaks.

Miks tuuakse valimised e-valimiste näol meile koju kätte KUID miks ei saa anda elektrooniliselt kehtetut häält?

Ok, ilmselt saab ka piisavalt suure hulga kehtetute häälte puhul seadust muuta, et neid ei arvestataks kuid sinna on veel aega.

Ja pronksiöö kohta loe hoopis siit kui see sind nii väga erutab!

Huvitav lugemine ja video. Jah, see ammu teada tõde, et paljud asjad Eestis ja ka mujal maailmas on korraldatud..

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh sinu puhul on tõesti tegemist inimesega, kellel emotsioonid ei lase selgelt mõelda.

Ja see näitab inimese puhul kõige madalamat arengutaset.

Proovi oma emotsioonidest jagu saada ja kainelt mõtlema hakata - tuleb elus kasuks.

Mina ei levita siin mingit demagoogiat vaid proovin inimesi valgustada ja rääkida kuidas asjad tegelikult käivad. Samuti ei lähe mulle üldse korda see erakondade ja poliitika bulls*it. Kui inimesel nuppu on, siis suudab ta igas olukorras ja iga valitsusega mõnusalt (või isegi hästi) ära elada.

Muide mis sul venelaste vastu on??? Olen nõus, et mõned venelased on m****d, aga ka eestlaste hulgas on palju selliseid. (võibolla oled ka sina?)

Juhtumisi tean ka palju venelasi kes ei vali Keskerakonda, aga see selleks. Ja huvitaval kombel on nii, et kui satud mõne venelasega kokku väljaspool Eestit ja tuleb välja, et oled eestlane, siis suhtutakse sinusse kui heasse naabrisse. Tehakse välja, kostitatakse jne. Olgem ausad - Eestlane on oma iseloomult palju hullem. Lemmiksöök on teine eestlane.

Saime aru jah keda valid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlete ja vaidlete...

Poliitikuid pole tõesti mõtet sõimata, vaid seda kõike tuleb võtta kui teatrit või WWE wrestlinut - nautida etendust ja naerda.

Euro vs. Kroon - pole erilist vahet - vahetasime ühe paberi teise vastu, kate on neil sama olematu.

Riigi ja maailma majandus ei ole halvasti juhitud. Vaid väga targalt/kavalalt juhitud (ma ei räägi riigi eelarvest). Paberit on lihtne trükkida ja veel lihtsam on arvutis nulle "juurde lüüa". On hulk inimesi, kes lõikab sellest tohutut kasu ja ei pea selleks midagi tegema. Iseasi kui (väiksel) rahal oleks kulla kate ( ja suurem raha kuld või hõbemüntidena), siis see ei toimiks, sest siis ei saaks omale ise raha juurde tekitada. Loomulikult kaoks ka n.ö. inflatsioon.

Tähtsamaid seadusi ei mõtlegi loomulikult poliitikud välja, need tulevad kõrgemalt, nendelt kes erakondi "toetavad". Seega polegi vahet kes võimul, vajalikud otsused tulevad ikka.

Me võime ja valida mõne hea ja tubli mehe, kuid varsti ta saab aru, et asjad ei käi nii nagu ta tahaks ja ta ei saa sinna midagi parata, olgu sul palju tahes haridust või teadmisi. Ja ongi 2 võimalust. Kas loobud või istud oma soliidse palga ja toetuste peal edasi ja teed rahvale teatrit. Kui aga on tegemist liiga visa hingega siis võib juhtuda näiteks mõni skandaal, mis kukutab kõvasti allapoole või hoopis poliitikast välja.

Ja kust ma seda tean??? Tean päris mitmeid inimesi, kes on poliitikas sees olnud ja on siiani.

Kokkuvõte: Vaadake, saage aru ja naerge. See tsirkus on meile "tasuta"!

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×