Jump to content
vend vähk

KOLMAS MAAILMASÕDA?

Recommended Posts

Vahetult enne surma ennustas Vanga Kolmanda Maailmasõja algust ja hävingut Euroopale. „Sõda algab 2010. aasta novembris ja lõppeb 2014. aasta oktoobris. See algab nagu tavaline sõda, seejärel muutub tuumasõjaks ja keemiasõjaks." Tänavu novembris toimusid teatavasti kokkupõrked Põhja- ja Lõuna-Korea vahel ning kuidas see olukord laheneb, on veel teadmata. 2011. aastal kaovad Vanga ennustuse kohaselt põhjapoolkeralt radioaktiivsete sademete tõttu loomad ega taimed. Ning seejärel „moslemid ründavad keemiarelvadega eurooplasi, kes veel ellu on jäänud." 2016. aastaks on Euroopa tema sõnul jäätmaa, kus pole mingit elu.

Viimane aeg vist Euroopast lahkuda? :P Kindlasti ma ei ole mingi ennustaja ega selgeltnägija vms, aga on tõesti tunne, et meie silmad peavad midagi tõsiselt koledat nägema (loodetavasti ma eksin). :P Viimasel ajal mõnikord (unes) vilksavad silme ees "kahtlased" pildid. Asi hakkas pihta tühisest asjast ja üsna märkamatult ja tagantjärgi keegi ei usuks et see põhjuseks oli. Reaalne sõda hakkab pihta väga kiirelt ja ootamatult. Umbes nii, et tuled õhtul töölt, pargid auto, sööd, vaatad uudiseid kus midagi erilist ei olegi, lähed magama. Öösel kui hirmsa müra peale ärkad (kui oled nende õnnelike hulgas, kes ärkavad), on möll lahti. Ei ole enne mingit poliitilist juttu, et kui te nii teete või nii ei tee, siis me peame kasutama füüsilist jõudu vms. Asi hakkab järsku (kaitsejõud ei oska oodatagi) ja kohe hakkab pihta tõeline möll, ilma mingi "eelmänguta". Meil ei ole enam igas piirkonnas kindlaks määratud tuumapommide kaitseks mõeldud varjendeid, nagu paarkümmend a. tagasi olid. Ei ole gaasimaske, mis radiaktiivse tolmu eest kaitseks. Ei ole enam teadmisi, kuidas sellisel juhul käituda (selline õppeaine nagu "Tsiviilkaitse" on ammu koolides tunniplaanist välja võetud)...

Mõelge veidi, mida teeksite kui ühel hetkel (öösel) järsku enam ei oleks elektrit (igal pool TÄIELIK pimedus, ei saa ka kraanist vett ning ei tööta küte), internetti, mobiili- ega raadiolevi, elektromagnetrelvade kasutamise tõttu ei tööta ükski elektroonikaseade sh. autod, oled täiesti teadmatuses ja maailmast ära lõigatud, samal ajal näed silmapiiril tuuma"seeni", mis aina lähemale tulevad...

Muudetud kasutaja Hirmus Ants poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuni välja lugedes meenus üks multifilm, mis praegu TV6 pealt käib - Futurama. Kahtlane, et 150 aastaga loomad nii kiiresti arenevad, kui juba praeguste liikide arenguks läks tuhandeid aastaid. Inimesed, kes 2288 aastal ajast tagasi hakkasid rändama on praegu meie keskel ja proovivad sõda ära hoida :P

PS. Tark mõte oleks vist Hiina ära kolida või siis USAsse.

Need küll, kes koguaeg valesti ennustavad.

Ma loodan, et keegi mind kuskile ei saada, aga ma ennustan, et sõda ei tule. :P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõpuni välja lugedes meenus üks multifilm, mis praegu TV6 pealt käib - Futurama. Kahtlane, et 150 aastaga loomad nii kiiresti arenevad, kui juba praeguste liikide arenguks läks tuhandeid aastaid. Inimesed, kes 2288 aastal ajast tagasi hakkasid rändama on praegu meie keskel ja proovivad sõda ära hoida :P

PS. Tark mõte oleks vist Hiina ära kolida või siis USAsse.

Ma loodan, et keegi mind kuskile ei saada, aga ma ennustan, et sõda ei tule. :P

Enam ei tule jah, sest juba käib ja järgmist ei saa enam eriliseks sõjaks pidada. :P;)

"Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." (Albert Einstein)

Muudetud kasutaja Hirmus Ants poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahetult enne surma ennustas Vanga Kolmanda Maailmasõja algust ja hävingut Euroopale. „Sõda algab 2010. aasta novembris ja lõppeb 2014. aasta oktoobris. See algab nagu tavaline sõda, seejärel muutub tuumasõjaks ja keemiasõjaks." Tänavu novembris toimusid teatavasti kokkupõrked Põhja- ja Lõuna-Korea vahel ning kuidas see olukord laheneb, on veel teadmata. 2011. aastal kaovad Vanga ennustuse kohaselt põhjapoolkeralt radioaktiivsete sademete tõttu loomad ega taimed. Ning seejärel „moslemid ründavad keemiarelvadega eurooplasi, kes veel ellu on jäänud." 2016. aastaks on Euroopa tema sõnul jäätmaa, kus pole mingit elu.

Viimane aeg vist Euroopast lahkuda? :P Kindlasti ma ei ole mingi ennustaja ega selgeltnägija vms, aga on tõesti tunne, et meie silmad peavad midagi tõsiselt koledat nägema (loodetavasti ma eksin). :P Viimasel ajal mõnikord (unes) vilksavad silme ees "kahtlased" pildid. Asi hakkas pihta tühisest asjast ja üsna märkamatult ja tagantjärgi keegi ei usuks et see põhjuseks oli. Reaalne sõda hakkab pihta väga kiirelt ja ootamatult. Umbes nii, et tuled õhtul töölt, pargid auto, sööd, vaatad uudiseid kus midagi erilist ei olegi, lähed magama. Öösel kui hirmsa müra peale ärkad (kui oled nende õnnelike hulgas, kes ärkavad), on möll lahti. Ei ole enne mingit poliitilist juttu, et kui te nii teete või nii ei tee, siis me peame kasutama füüsilist jõudu vms. Asi hakkab järsku (kaitsejõud ei oska oodatagi) ja kohe hakkab pihta tõeline möll, ilma mingi "eelmänguta". Meil ei ole enam igas piirkonnas kindlaks määratud tuumapommide kaitseks mõeldud varjendeid, nagu paarkümmend a. tagasi olid. Ei ole gaasimaske, mis radiaktiivse tolmu eest kaitseks. Ei ole enam teadmisi, kuidas sellisel juhul käituda (selline õppeaine nagu "Tsiviilkaitse" on ammu koolides tunniplaanist välja võetud)...

Mõelge veidi, mida teeksite kui ühel hetkel (öösel) järsku enam ei oleks elektrit (igal pool TÄIELIK pimedus, ei saa ka kraanist vett ning ei tööta küte), internetti, mobiili- ega raadiolevi, elektromagnetrelvade kasutamise tõttu ei tööta ükski elektroonikaseade sh. autod, oled täiesti teadmatuses ja maailmast ära lõigatud, samal ajal näed silmapiiril tuuma"seeni", mis aina lähemale tulevad...

Võta palderjani või anna ulmeraamat välja.. ;) Parem proovi nii, et elad igat päeva nagu viimast, loobu homme kogu oma maisest varast, sest seda sul enam varsti vaja pole ja siis ee, põruta USAsse või Austraaliasse, sest tundub, et seal käib pidu aastani 5079..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kui inimesed on teadlikud tema ennustustest, siis peaks tulevik teistmoodi kulgema? :P

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see on päris ulme. Saan aru Maiade kalendri ennustusest, mil 21.12.2012 pidi maailmalõpp tulema. Ja Päike pidi põlemiseks energiat veel saama 4,5miljardit aastat.

Siin on aga päris ulmelised fakti:

# 2100 – kunstpäike valgustab Maakera varjus olevat poolt

# 2164 – Loomad muutuvad pool-inimesteks

# 2288 – Ajas tagasi rändamine. Uued kontaktid maavälise eluga.

# 4599 – Inimesed saavutavad surematuse. jne jne jne

Ja ennustus järg on üsna "loogiline" ka eks:

# 2025 – Euroopa on endiselt peaaegu asustamata.

# 2043 – Maailma majandus õitseb. Moslemid valitsevad Euroopat.

# 2299 – Prantsusmaal islamivastane partisanivõitlus

Nagu ma aru saan, siis prantslased on vintsked sellid ja elavad keemarünnaku üle :P

Igastahes mulle tundub, see pole enam mitte mingi ennustus vaid juba muinasjutt, mis on kellegi poolt juurde keevitatud. Varsti peab ei tehta mitte ajalooraamatuid enam vaid ka tulevikuraamatuid millest õpitakse koolis ja faktid aastanumbrid peavad peas olema :P

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult siin pole midagi imestada, sõda on juba ammu vaja (mina seda ei soovi, kuid olud suruvad peale)

kui nüüd vaadata ajalukku, siis sõjad on olnud tavaline nähtus inimeste elus, kuid võrreldes toonaseid relvi ja tehnikaid tänapäevaste omadega...

mina olen senimaani aru saanud, et tegelikult pole ühelgi tuumariigil (v.a Põhja-Korea, kes on ikka väga pühendunud tuumatehnika arendamisele ja kes on oma hoiakutelt agressiivne) põhjust tuumarelva kasutada - tuumarelv on poliitiline vahend, keegi ei kasuta seda ja keegi ei loobu sellest, sest see tähendaks neile võimu kaotamist.

USA on minujaoks üldse mingi müstika, nad muudkui punuvad intriige ja räägivad teistega "nurgas", igaühele ajavad nad teist juttu ja lõpus kõik lähevad omavahel sõdima ning peavad USA-d oma liitlaseks, kuigi USA asjas ei hakka osalema, vaid saab konfliktidest omale võimu ja raha tasku.

ühesõnaga, ennustajad on ühed tujurikkujad, seda olen ma juba aru saanud - puhuvad lolli juttu ja ajavad inimestele paanikat peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vaieldav on see, mida Vanga on tegelikult ennustanud ja millised sõnad on raamatute autorite poolt talle "suhu pandud". Sellel teemal väidavad mõned allikad, et Vanga inimkonna tuleviku kohta ei ole üldse kunagi midagi ennustanud, vaid rääkis inimestega isiklikult ainult nende enda elust (peamiselt haigustest ja pereelust).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enam ei tule jah, sest juba käib ja järgmist ei saa enam eriliseks sõjaks pidada. ;):P

"Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." (Albert Einstein)

Einstein on mulle alati sümpatiseerunud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Deem... ja ma olen kohe-kohe reservi minemas... ja nüüd hakkab asi huvitavaks muutuma siis:D gad-demet-noh:D

Jõhker muidugi kui see tõsi on... Samas on seal ikka piisavalt ulmet, et mitte uskuda kõike - loomad muutuvad poolinimesteks? Inimesed hakkavad jumalaga suhtlema?

Aga kui võtta niipidi, siis Afganistanis on paljude EU liikmesriikide ja USA väed - ka maailmasõda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin ka väita, et Vanga ennustas, et keegi alessandro surub 2010. aastal 200kg ja oh imet - suruski! Vangal oli õigus! Aga kus on tõestused, et ta tegelikult seda ennustas? Ajakirjandus võib ka paljugi väita, aga kus on tõestused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui natuke tuhnida, siis tuleb tegelikult ilmsiks, et artikkel on algselt avaldatud vene ajakirja/ajalehe poolt, mida tegelikult ei eksisteerigi :P

Ju keegi suvaline on igavusest mingid sündmusest kokku klopsinud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuumasõja peamised kaudsed tagajärjed on tuumaöö ja tuumatalv. Tuumaplahvatuste lööklainetega atmosfääri paisatud tolm ja arvukatel põlengutel sinna võimsalt kerkiv tahm kahandaksid atmosfääri läbipaistvust kohati kuni tuhandikuni tavapärasest. Päeval läheks niisama pimedaks kui öösel – siit nimetus tuumaöö. Läbipaistmatust põhjustab peamiselt tulekahjude suits, mis neelab väga tugevalt päikesekiirgust.

Kogu maakera hakkaks aerosoolirikka atmosfääri tõttu pealelangevat päikesekiirgust senisest hoopis enam tagasi peegeldama. Ka atmosfääri jõudnud kiirgus pääseks raskemini maapinnani. Gaasidest õhus tekkivate tahke aine kübemete, tahma ja tolmu suur kontsentratsioon atmosfääris püsiks seal nädalaid ja kuid, muutes põhjalikult kogu Maa kiirgusbilanssi. Sellest järelmõjust ei jääks puutumata ka vahetutest tuumalöökidest eemale jäänud piirkonnad. Kuna maapinna ja maalähedase õhukihi energiavarustus käib kiirguse kaudu, siis järgneks pimedusele peatselt ka külm – nn. tuumatalv

Elu pärast tuumasõda. Kindel on, et lihtinimestel pärast tuumasõda elu ei oleks, vähemalt suuremal osal põhjapoolkerast, kuna tuumasõjas potentsiaalselt osalevad riigid paiknevad nimelt põhjapoolkeral. Külm, nälg ja ioniseeriv kiirgus tapaksid meid nagu katk keskajal. Lõunapoolkera jääks ilmselt tuumalöökidest puutumata ning sealsetel asukatel läheks märksa paremini ja nende elukeskkond võiks jääda isegi talutavale tasemele.

http://www.loodusajakiri.ee/eesti_loodus/i...hp?artikkel=328

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellele seda sõda vaja oleks? :P

Ja meie arvame, et oleme veel arukad olendid.

Aga see ennustamised on BS.

Minul on päris pikk nimekiri nendest, kellega koos luurele minna. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullem kui 3 maailmasõda, tundub mingi Eesti ennustaja poolt televisioonis välja öeldud pommennustus, et uueks Eesti presidendiks saab Edgar Savisaar! No ma ei tea... olgu siis juba maailmasõda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hullem kui 3 maailmasõda, tundub mingi Eesti ennustaja poolt televisioonis välja öeldud pommennustus, et uueks Eesti presidendiks saab Edgar Savisaar! No ma ei tea... olgu siis juba maailmasõda :D

Kes teab, äkki Savisaare tõekomisjon leiab seda...ja neil on juba tõsi taga

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teil Savisaare vastu on? Mille poolest on näiteks Savisaar ja Keskerakond halvem kui Ansip ja Reformierakond????

Tahate seda või mitte on Savisaar Eestis üks targematest poliitikutest üldse.

PS. Mulle meeldib küsitlus Keskerakonna lehel:

MIS ON ANSIPI-LAARI VALITSUSE SUURIM „SAAVUTUS“?

* käibemaksu tõstmine?

* omavalitsuste tagakiusamine?

* pensioniea tõstmine?

* kütuse- ja toasoojaaktsiisi tõstmine?

* riigivara parseldamine?

Tervitused siinkohal Ansipi/Reformi/EURO fänniklubile. Kes siinkohal vihaseks said.

Loodetavasti olete uue rahaga rahul!

Tegelikult on rahasüsteem juba fundamentaalselt kodanike jaoks valesti (kuid mõnede meeste jaoks väga soodsalt) üles ehitatud.

Lühidalt - inflatsioon kaoks kui suuremad rahad oleks kuld ja hõbemündid ja sendid oleks hoopis paberist.

Inflatsiooni ju tegelikult ei ole võrrelge tarbekaupade hinda kulla väärtusega mis on alati sama olnud.

Ahjaa.... Mina ise ei vali kedagi. Ainuke õige isamaaline tegu on minna valima ja anda kehtetu hääl.

Loodetavasti ei kao tavavalimised ära ja ei asendu e-valimistega niipea, mis teeks antud teo võimatuks.

Kuid mida poliitikud kõige rohkem kardavad.

Kes pole päris debiilik ja mõtleb veidi, see saab aru millest ma räägin.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis teil Savisaare vastu on? Mille poolest on näiteks Savisaar ja Keskerakond halvem kui Ansip ja Reformierakond????

Tahate seda või mitte on Savisaar Eestis üks targematest poliitikutest üldse.

PS. Mulle meeldib küsitlus Keskerakonna lehel:

MIS ON ANSIPI-LAARI VALITSUSE SUURIM „SAAVUTUS“?

* käibemaksu tõstmine?

* omavalitsuste tagakiusamine?

* pensioniea tõstmine?

* kütuse- ja toasoojaaktsiisi tõstmine?

* riigivara parseldamine?

Tervitused siinkohal Ansipi/Reformi/EURO fänniklubile. Kes siinkohal vihaseks said.

Loodetavasti olete uue rahaga rahul!

Tegelikult on rahasüsteem juba fundamentaalselt kodanike jaoks valesti (kuid mõnede meeste jaoks väga soodsalt) üles ehitatud.

Lühidalt - inflatsioon kaoks kui suuremad rahad oleks kuld ja hõbemündid ja sendid oleks hoopis paberist.

Inflatsiooni ju tegelikult ei ole võrrelge tarbekaupade hinda kulla väärtusega mis on alati sama olnud.

Ahjaa.... Mina ise ei vali kedagi. Ainuke õige isamaaline tegu on minna valima ja anda kehtetu hääl.

Loodetavasti ei kao tavavalimised ära ja ei asendu e-valimistega niipea, mis teeks antud teo võimatuks.

Kuid mida poliitikud kõige rohkem kardavad.

Kes pole päris debiilik ja mõtleb veidi, see saab aru millest ma räägin.

Mis teil Savisaare vastu on?kas sa siis ei teagi ,et ta riigireetur on või???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×