Jump to content
Jarmo Oberst

Eesti parim raw surumine

Recommended Posts

Arvestades kuti kehakaalu, kuulujutu järgi 85 kg, siis see tõesti parim. Sama raskuse liigutaid paar tükki veel Eestis, aga need mehed juba poole ehk 40 kilo jagu raskemad mehed.

Tõesti karmi tulemusega vend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvestades kuti kehakaalu, kuulujutu järgi 85 kg, siis see tõesti parim. Sama raskuse liigutaid paar tükki veel Eestis, aga need mehed juba poole ehk 40 kilo jagu raskemad mehed.

Tõesti karmi tulemusega vend.

Alan kaalub 105 kanti, mitte 85. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvestades kuti kehakaalu, kuulujutu järgi 85 kg, siis see tõesti parim. Sama raskuse liigutaid paar tükki veel Eestis, aga need mehed juba poole ehk 40 kilo jagu raskemad mehed.

Tõesti karmi tulemusega vend.

85kg ei mingil juhul. Treenin samas kohas ja olen Alanit korduvalt näinud. Kaal pigem 100kg kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, sain siis valesti aru. Kergeim mees igaljuhul, kes näpib sellist raskust. 220 peal tegi veel seeria :P

Kõva kärbes igajuhul :P

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise arvan sama:

Siin ei ole midagi rääkida. Suurem number näitab seda, kes rohkem on surunud, ei miski muu.

Ja kaal on jah 106 kg umbes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist! Mul ei ole kriitika vastu midagi. Kriitika on edasiviiv jõud mis motiveerib rohkem pingutama. Nendele persoonidele, kes minu surumist kritiseerisid ütlen ainult – tehke järgi kui suudate!

Kui tahate surumist arendada, siis tuleb vahepeal teha suure raskusega ja mustalt! Tegin siis ühe surumise nagu võistlustel (215kg), kus pepu maas ja rinnal paus. Aga erilised tervitused lähevad cvtec-le, kellele jäid ette julgestaja plätud- sa oled ikka eriliselt lahe ja tegija vend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli number igaljuhul, aga tegelikult oleme me siin Eestis oma raw surumise raskustega üleeelmises sajandis kõik. See on lihtsalt reaalsus. Konnatiigi kuningad oleme kõik. Üks kõvem kui teine. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli number igaljuhul, aga tegelikult oleme me siin Eestis oma raw surumise raskustega üleeelmises sajandis kõik. See on lihtsalt reaalsus. Konnatiigi kuningad oleme kõik. Üks kõvem kui teine. :P

Jep, Eestis on hetkel juba Raw 200 suruja suht tegija :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kritiseerijatele ja hädaldajatele: enamustel teist (mitte kõigil muidugi) teeksid kõrsikud prõksti, kui te selle raskuse kasvõi korraks kätele prooviksite võtta.

Ma usun, et sellised surumised peaksid kõigile motivatsiooni juurde andma ja olgem parem rõõmsad, et meie seas ka tugevaid mehi on :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×