Jump to content
timo1233

kaalust alla

Recommended Posts

olen 13a. varsti 14 ja tahaks endale 6/8 packi,aga lihaseid on küljepealt näha aga tahaks nagu ikka korralike nii et mitte mingit rasva pleks ees,olen 13a. olen 162,5cm pikk ja 50kg kaalun,ja hommikuti ei söö ple tavaliselt aega ja koolin söön kui midagi head siis ma lähe jõusaali(käin 3 korda nädalas) aint koolivaheaegadel käin 3h ja 4x nädalas ja koolipäevadel 3x nädalas ja 1-2h ja olen käinud juba 3 kuud,et tahaks teada mis toitumine peaks olema jne(ja nii edasi).et tahaks ikka 6/8 packi :P aitäh,kõik kommentaarid on teretulnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle teema on sellest juttu. 5x päevas sööd ja hommikusöök on väga tähtis. Sööd vähem kaloreid kui kulutad ja sixpack tuleb. Üldiselt 13 aastaseid ei tohiks lubada veel jõusaali, noor oled. Nii noored tüdrukud ei vaata ilmselt su sixpacki ka et seda ilmtingimata vaja oleks. Küsi kehalise kasvatuse õpetajalt, ta oskab sind juhendada(loodetavasti) mida tegema peaks jõusaali asemel. Üldiselt on ÜKE koolides kurvastama panevalt väheseks jäänud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üle teema on sellest juttu. 5x päevas sööd ja hommikusöök on väga tähtis. Sööd vähem kaloreid kui kulutad ja sixpack tuleb. Üldiselt 13 aastaseid ei tohiks lubada veel jõusaali, noor oled. Nii noored tüdrukud ei vaata ilmselt su sixpacki ka et seda ilmtingimata vaja oleks. Küsi kehalise kasvatuse õpetajalt, ta oskab sind juhendada(loodetavasti) mida tegema peaks jõusaali asemel. Üldiselt on ÜKE koolides kurvastama panevalt väheseks jäänud :P

e-ee ...

Palju sa soovitad tal siis kaalu alandada?

45kg peale?40kg peale?Veel rohkem?

Krt,kas on raske aru saada,et 162cm pikal ja 50kg kaaluval poisil ei ole sixpack'i näha mitte selle pärast,et ta oleks pekkis vaid et tal lihtsalt ei ole vastavad lihased arenenud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh abi eest,et see siis tähendab et ma peaksin rohkem kõhulihaseid tegema et saada six packi? :P

Ei, see ei tähenda mitte seda! Tee trenni, toitu ja puhka korralikult ehk siis kasvata natuke omale liha selga ja küll siis tuleb nii 6-pack, 8-pack kui 6/8-pack :P Jaksu, sest teekond on pikk ja raske! Ja 13-aastane võib jõusaali minna küll, kuid soovitav oleks koos teadjama inimesega, juhendajaga, kes teab, mida ja kuidas jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

Palju sa soovitad tal siis kaalu alandada?

45kg peale?40kg peale?Veel rohkem?

Krt,kas on raske aru saada,et 162cm pikal ja 50kg kaaluval poisil ei ole sixpack'i näha mitte selle pärast,et ta oleks pekkis vaid et tal lihtsalt ei ole vastavad lihased arenenud!

Minu viga jah, ei lugenud korralikult läbi :[ Ära siis karju kohe

13. aastasena pole lihtsalt luud ja lihased nii välja arenenud veel, et saaks rahmeldama jõmmis hakata raskustega. Kui soov siis pigem rohkem korduseid väikeste raskustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu viga jah, ei lugenud korralikult läbi :[ Ära siis karju kohe

13. aastasena pole lihtsalt luud ja lihased nii välja arenenud veel, et saaks rahmeldama jõmmis hakata raskustega. Kui soov siis pigem rohkem korduseid väikeste raskustega.

13-aastane tõstja:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×