Jump to content
vaher

Vähi ravi söögisoodaga

Recommended Posts

Mulle tuli juba see üllatusena et soodaga sooritusvõimet parandatakse ja piimhapet puhverdatakse... vähiravi soodaga on liiga eesrindlik teema minu jaoks :P

Enamus artiklit tahab liiga palju bioloogiat pea peale pöörata. Salvestroolid ja CYP1B1, kes viitsib kaevata võib kommenteerida. Mingi iva sellistes jutukseste taga tihti on aga vahel väga lahja, näiteks õrn efekt ühes in vitro uuringus või midagi sellist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tuli juba see üllatusena et soodaga sooritusvõimet parandatakse ja piimhapet puhverdatakse... vähiravi soodaga on liiga eesrindlik teema minu jaoks :P

Enamus artiklit tahab liiga palju bioloogiat pea peale pöörata. Salvestroolid ja CYP1B1, kes viitsib kaevata võib kommenteerida. Mingi iva sellistes jutukseste taga tihti on aga vahel väga lahja, näiteks õrn efekt ühes in vitro uuringus või midagi sellist.

Kasvaja, mis on oma olemuselt mitte midagi muud kui candida... Mis on muidugi üks võimalus :P

Mina nägin seda esimest korda paar aastat või ka rohkem tagasi... kuid itallasest arsti (Dr Tullio Simoncini ) poolt.

Siin on seletus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×