Jump to content
michel

USA TOOTED

Recommended Posts

Reklaam muidugi, muidu sa ju ei küsiks. Tähendab reklaam mõjub : ) Ma võin ka osta tooraine, panna purki ning kleebita peale sildi ja sinna kirjutada kõik võimalikud laused mis seotud lihaskasvuga. Ainuke asi, et mina ei suuda seda reklaamida miljonite eest aga onud USA-s suudavad ja tänu sellele leidub ka kergeusklike ostjaid. Ma ei taha öelda, et see toode jama oleks, lihtsalt suurt vahet pole millise firma tooteid kasutad, üks s... kõik. Ise kasutan hetkel Tai Kane WGPD, on oma koostiselt ideaali lähedane. Et asi õieti toimima hakkaks tuleks seda tarbida vähemalt 2 x 50 gr iga päev. See ei olnud reklaam : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kuskil öelnud, et ma lemonit panen, loe rahulikult tekst läbi ja süvene. Lemonil on lihtsalt valgu % 80 aga sellel USA tootel 97, seega tuleb lemonit natuke lihtsalt rohkem panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pole ka kuskil öelnud, et M.M lemonit paneb. Küll aga küsisin , et kui võrrelda Nitrotechi (97% isolaat) ja Lemon (80% kontsentraat), kas siis üks imendub kiiremini kui teine vms. , Milles üldse vahe? Selge see , et 97% ja 80% pole võrdsed ja et sama kogust saada tuleb üht rohkem panna, selles polegi küsimus. Mis te tõrjute kohe, selge see , et igaüks kiidab omasid ja ma pole lemonit maha teinudki, küsin lihtsalt küsimusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas erinevad tooted mõjuvad võib ju huvi korral ise ära proovida.

N. mõju oleneb ka pulbri töötlusest. Vahe on olemas kas on tegu isolaadi või kontsentraadiga.

muidugi topivad usa firmad sinna veel igasugu lisandeid et paremini mõjuks....

kui ma õieti mäletan siis saigi M.M. 2002a. samal põhjusel positiivse topinguproovi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kontsentraadi ja isolaadi vahe on selles, et isolaat on tunduvalt kiiremin imenduv kui tavaline kontsentraat. kui muna bioväärtus on 100, siis isolaadi bioväärtus ligineb kuhugi sinna 150 kanti, kontsentraadil aint 104, seega on vahe päris suur mida sööd ja ka kinldasti annab see ka taastumisel tunda. ühesõnaga aminohappe koostis on kõrgem isolaadil ja imendumine on ka bueno. seda isolaati vist muu spordiala kasutajad vist ei tarvitagi, sest neil pole nii vinget kraami vaja, see ongi rohkem mõeldud jõutrenni tegijatele. seal on suurel hulgal aminohappeid, mis just peale jõutreeningut vaja läheb. ja vist seda isolaati ei tarvitada ka söögikorra asendajana- liiga vinge kraam. täiendage mind kui miski puudu jäi B)

aa, isolaadi vees lahustumine oli ka selline, et sheikerit vaja ei lähegi põhimõtteliselt, sest lahustub juba paljalt vette pannes.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palusid täiendada... Seda, et sellega panid pisut puusse, et ainult jõutreeningutega tegelevad inimesed kasutavad. Asi selles, et on väääga vähe spordialasid, mis ei sisalda jõutreeningut. Oldu tegu siis ükskõik missuguse füüsilise spordialaga, saalis higistatakse ikka vahel. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palusid täiendada... Seda, et sellega panid pisut puusse, et ainult jõutreeningutega tegelevad inimesed kasutavad. Asi selles, et on väääga vähe spordialasid, mis ei sisalda jõutreeningut. Oldu tegu siis ükskõik missuguse füüsilise spordialaga, saalis higistatakse ikka vahel. B)

nojah, seda küll. aga üldiselt kasutatakse ikka siis kui jõusaalis maditstakse. ma mõtlesin selle all seda, et nt jooksjal peale jooksutrenni pole mõtet isolaati kugistama hakata. pole mõtet lihtsalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×