Jump to content
Leraak

Ameeriklanna jõululõuna sisaldas 30 000 kilokalorit.

Recommended Posts

http://www.elu24.ee/?id=362637

Menüüs oli kaks üle kümne kilogrammist kalkunit, kaks suurt küpsetatud sinki, ligi seitse kilogrammi kartuleid ja viis jõululeiba. Lisaks veel kaks liitrit jõhvikakastet ja kümme kilogrammi juurvilju.

Magustoiduks sõi ameeriklanna «salati», mis koosnes vahukommidest, toorjuustust, vahukoorest ja küpsistest.

(Y) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise sain ka ikka korralikult üle söödud. Piparkooke, komme ja mida kõike mulle toodi. Aga ektomorphil ikka hea elu, lihasmassi tuli kohe juurde, rasvaprotsendi üle pole kunagi kurta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teist pühadega juurde ka üldse võttis? Mina mitte, eilne 5 tundi lumerookimist põletas ilusasti kaloreid ja hoidis lauast eemal, sama ka jõulu esimesel pühal kui olin päev otsa Honda jõuluturniiril - ei olnud mahti laua taga jorutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tõepärased taolised kogused üldse on? Üks sõbranna vandus surmkindlalt, et tal pole mingi probleem 30 liitrit jogurtit päevas või kilo grillliha ühe õhtuga ära süüa. Paneb imestama, kuidas naised küll jaksavad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teist pühadega juurde ka üldse võttis? Mina mitte, eilne 5 tundi lumerookimist põletas ilusasti kaloreid ja hoidis lauast eemal, sama ka jõulu esimesel pühal kui olin päev otsa Honda jõuluturniiril - ei olnud mahti laua taga jorutada.

Vigastuse tõttu pole trenni teinud ja tänu sellele ka kaal 4 kg langenud ;) Juurde küll jõulude tõttu midagi ei võtnud. Magusat niikuinii ei söö ja miks peaksid jõulud erand olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No täiskasvand lõvi pidi ka suutma korraga 40kg liha süüa ja kaal ka sinna 200 kilo peale . Tundub loogiline ;) Aga too tädi sõi ikka juurvilja ka ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teist pühadega juurde ka üldse võttis? Mina mitte, eilne 5 tundi lumerookimist põletas ilusasti kaloreid ja hoidis lauast eemal, sama ka jõulu esimesel pühal kui olin päev otsa Honda jõuluturniiril - ei olnud mahti laua taga jorutada.

Vai tema tahab saada maailma raskeimaks naiseks... See meenutab mulle ütlemist, et läks trumm, mingu ka pulgad.

Selleks peab olema hooldajad ees ja taga. Kes sind peseb ja keerab. Tõstukid jne. Neid maailma raskeimaid inimesi on ju nähtud. Lamatised tekivad. ;) Suur õnn ja rõõm seal voodis elavalt mädaneda...

Jõulud... Sünagoogis on Hanukach, mida ma ka eriti ei pea, see rohkem lastele.

Ma üritan Tallinnas üksinda õppida. St jõulutamist ei ole lihtsalt olnud.

Trenne oli vähem. Kaal püsib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see ameeriklanna on ikka segane, kindel et seal koguseid arvestades kirjavigu pole ;) .

Mis puudutab kaalu siis see pole eriti kerkinud, eks selleks on paar head põhjust: Esiteks, kokkasin ise oma söögi. Liha juba küpsetasin ahjus 6h. Teiseks, tossudele tulid spets jooksuketid koos naeltega(nagu mägironjatel aint naelad 5mm pikkad) nüüd siblan mööda jõeäärt lumes nagu vana hunt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes selle tädi söömahullust rahastab? Eriti veel tulevikus, kui ta liikumisvõimetu on..

eks ta ilmselt selle eesmärgi tõttu ka promob seda. Kevadel oli ka juttu temast, sai vist toona kätte pakseima ema tiitli vms. Muidugi poole tonniseks vaalaks söömine on omaette eesmärk, tundub kahtlane..

Aga enne suve peaks selle tädi pildi printima välja ja panema külmiku peale - toitumise järgmise vajadus jääks vaid sellele määrale, et peab sundima minimaalselt sööma:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga enne suve peaks selle tädi pildi printima välja ja panema külmiku peale - toitumise järgmise vajadus jääks vaid sellele määrale, et peab sundima minimaalselt sööma:D

See tegevus sillutab teed kaaltõusule tulevikus. Mida vähem sööd, seda vähem saad süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahate teda suuremalt vaadata?

Inimesed tahavad näha, kuidas ta sööb... ja tema bfr toetab teda selles ettevõtmises.

post-8381-1293521341_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendest vaaladest ja nende bf-idest oli mingi saade kah . Nühkisid oma eitesid märja kaltsuga ja olid ise sealjuures nii siiralt õnnelikud . Igaühe jaoks on kuskil keegi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×