Jump to content
raider

Kuida sul STEN IFBB Juuniorite MM Tsehhis läx ?

Recommended Posts

MA arvan, et selle võistluse kohta tuleb veel siin mõni artikel, aga minu arvamus on sellinne...........No mina läksin sinna võistlustele, nagu ka varem mainitud-iseennast ületama. Muidu ma arvan, et sain selle eesmärgi täidetud-andsin endast parima ja tulemus oli ka vastav. Väga tähtis oli veel kogemused ja teadmised, mida ma sealt sain-kuidas võistelda, grimmimise juurest ja siit-sealt natuke juurde. Tähtis on veel see, et nägin ära taseme väljas pool Eestit ja nüüd on nagu siht ka ees ja siin vaatasin, mis lihasgrupidele pean rõhku panema ja millele mitte. JNE........

Ametlike-lõplike- tulemusi veel ei tea, sest dopinguproovi tulemusi ei tea, aga mulle tundus, et nii mõnigi poiss oli midagi keelatut sisse ajanud (kahju, et ainult esi kolmikule tehti proov). Muidu koht on hetkel mul 13. :P Nagu ka kohast näha, pole see just kõige parem ja siis ka näha, et maailmas on tase kõva, aga eks ma pürgi ka nüüd sinna poole.

Võistluste korraldus oli B) viimasepeal tegija-tundsin end nagu tõelist MM võistlejat ja korralduse eest paneksin 5- hinde, sest alati saab veel midagi paremini, aga VÄGA tegija oli. Mulle meeldisid veel fitnessistide vabakavad-kus olid alles elemendid......ei anna Eestiga võrreldagi-peaaegu kõik vist olid mingid iluvõimlejad ka või ma ei tea mingid kondiväänajad. ;)

:D Ja nüüd lõppu avaldaksin tänu inimestele ja tegelastele, kes mind aitasid ja tänu kellele ma sain seal ära käia. Kõige rohkem aitas nii rahaliselt ja minu eest organiseeris kõik ära Ergo Metsla firmast Bermet. Tänud veel Robocopi firmale, kes on mind toetanud toidulisanditega ja klubi Arcomanile, kus olen saanud käia tasuta trennis. Ei saa jätta mainimata ka oma sõbrast treenerit Marek Kalmust, kes on aitand mind siiamaani alati nii, kuidas saab, mida enamus inimesi ei teeks. Kiired tänud ka veel Kadri Kuusikule, kes aitas ka mind viimasehetkehädast välja. Tänud kõigile ja loodan, et mu toetajad jäävad alles, sest ilma toetuseta on raske läbi lüüa :D

Koostöös ja kokkuhoius peitub jõud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×