Jump to content
Raivo Piiber

Edgar ja tema toimetamised

Recommended Posts

Kummaline on see maailm. Kunagi oli vana Edgar vägagi eesti asja eest väljas, aga nüüd on mees kuidagi kibestunud ja talle oleks justkui vanakuri ise sisse pugenud. Mis on õige ja mis on vale- las see jääb iga inimese enda südametunnistusele. Karta on, et sellel skandaalil tuleb veel mitu järge ning teksti luges Karl Lalkun. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli ETV-s, kuidas edgari kõne ajal keegi karjus valjult "riigireetur"!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummaline on see maailm. Kunagi oli vana Edgar vägagi eesti asja eest väljas, aga nüüd on mees kuidagi kibestunud ja talle oleks justkui vanakuri ise sisse pugenud. Mis on õige ja mis on vale- las see jääb iga inimese enda südametunnistusele. Karta on, et sellel skandaalil tuleb veel mitu järge ning teksti luges Karl Lalkun. ;)

Tal ei olegi südametunnistust ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et ajakirjanikega kaklemise ja valimiseelse kihutuskõnede peale on Edgaril nii palju aega ja energiat kulunud, et Tallinna linnapeal ei ole olnud aega teede ja tänavate korrashoiule mõeldagi. Eile õhtul olin pealinnas ja Narva mnt ning Tartu mnt olid hullemas seisus kui Tartu kõrvaltänavad. Keegi teil seal Tallinnas lund ka koristab? Ilma neliveota maasturita ei soovita Tallinnasse minna! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et ajakirjanikega kaklemise ja valimiseelse kihutuskõnede peale on Edgaril nii palju aega ja energiat kulunud, et Tallinna linnapeal ei ole olnud aega teede ja tänavate korrashoiule mõeldagi.

Selleks polnud tal aega juba eelmisel aastal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks polnud tal aega juba eelmisel aastal.

Eks küttepuude ja kartulite jagamine tõi rohkem hääli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
M.O.T.T ehk Keskerakonna "tõekomisjon" mõistis Edgar I Suure õigeks. Ega muud polnudki arvata ...

Loomulikult, kes see ikka toitja kätt hammustab.

Kama kaks ju, mida erapoolik komisjon otsustab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvata võib, et selle tõekomisjoni avaldusega ei ole kaugeltki veel saabunud rahu emakesele Liivimaale. Kõik kestab edasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust selle tõekomisjoni moodustamine oli juba allkiri tema pahategudele. Suht rahva lollitamine. Kuidas muidu neil erakonna sees läheb, lõhe on juba tekkinud ja Savisaarest tahetakse lahti saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kõik siin planeerivad interneti kaudu valida?

Ei, mina valisin juba üleeile Eedeni kaubanduskeskuses Tartus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kõik siin planeerivad interneti kaudu valida?

Ega siin pole aega enam palju jäänud, täna õhtuni vaid. Ise valisin eile ja nagu arvata võib, siis kindlasti mitte Edgarit ;) IRL sai minu hääle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes mustakal männipargi lähedal elab võis keskerakonna propagandat kuulda, selline vene simman käis et mul läbi euro akende oli isegi kosta ja siis mingi hetk oli hr Jüri Ratas isiklikult ukse taga ;)

Muudetud kasutaja rajaver poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes mustakal männipargi lähedal elab võis keskerakonna propagandat kuulda, selline vene simman käis et mul läbi euro akende oli isegi kosta ja siis mingi hetk oli hr Jüri Ratas isiklikult ukse taga B)

Krt, meil Tartus vaevalt Jüri Ratas ukse taha viiulit mängima tuleb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes mustakal männipargi lähedal elab võis keskerakonna propagandat kuulda, selline vene simman käis et mul läbi euro akende oli isegi kosta ja siis mingi hetk oli hr Jüri Ratas isiklikult ukse taga B)

Kas sa ta ikka sisse kutsusid...? :P Enne valimisi nad on jah ukse taga nagu jumalasulased, aga niipea kui valimispäev ära kukub, pole neist enam kippu ega kõppu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega siin pole aega enam palju jäänud, täna õhtuni vaid. Ise valisin eile ja nagu arvata võib, siis kindlasti mitte Edgarit B) IRL sai minu hääle.

Eks ma pean ka enda traditsiooni jätkama, 6-ndal TTÜ-sse ja IRL-ile häält andma:)

Kas sa ta ikka sisse kutsusid...? :P Enne valimisi nad on jah ukse taga nagu jumalasulased, aga niipea kui valimispäev ära kukub, pole neist enam kippu ega kõppu...

Ega kommikott nii mahukas ka pole, komme jagub ainult valimispäevani:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa mina aru, mis teid paelub IRLs, sealne põrsas on nii mõnigi kord ´´aidanud´´ Eesti riiki, olekski võinud ta Gruusiasse jääda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa mina aru, mis teid paelub IRLs, sealne põrsas on nii mõnigi kord ´´aidanud´´ Eesti riiki, olekski võinud ta Gruusiasse jääda B)

Mina jälle ei saa aru.,miks mõned põrssad toetavad küüditajaid ja venestajaid ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa mina aru, mis teid paelub IRLs, sealne põrsas on nii mõnigi kord ´´aidanud´´ Eesti riiki, olekski võinud ta Gruusiasse jääda B)

Ainus bläkk on neil domeenireform, mis lihtsalt jõuga läbi suruti, aga muus osas on tegu igati pinks-ponks erakonnaga, mida juhib taat, kes suudab ka valusaid (kuid õigeid) otsuseid teha ning ei kasuta poliitikas odavat populismi ja demagoogiavõtteid.

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes mustakal männipargi lähedal elab võis keskerakonna propagandat kuulda, selline vene simman käis et mul läbi euro akende oli isegi kosta ja siis mingi hetk oli hr Jüri Ratas isiklikult ukse taga B)

See lärm siis oligi mu hämmingu aluseks. Tulin just TTÜ`st välja, kui kuulsin mingisugust ähmast sõnavõttu kusagilt kaugemalt. Õnneks ei läinud ma allikat üles otsima, mõni oleks ilmselt kerge sõimu osaliseks saanud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×