Jump to content
harselius

Palju oled kasutanud toidulisandeid?

Recommended Posts

Ma leian, et üks valgupulber toidulisandina harrastajale miks mitte aga viite erinevat tarvitada ja mitte kunagi võistluspordiga tegeleda on lihtsalt raha raiskamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli!

Tippsport ei ole tervislik, see on teada tuntud tõde. Selleks on erinevad mõisted-tippsport ja tervisesport.

Farmaatsiatööstus üritab alati laiendada oma tarbijaskonda, see puudutab nii antidepressante, valuvaigisteid, stimulante, antikoagulante, statiine jne jne. St üritatakse müüa kontingendile, kes neid tegelikkuses ei vaja. Turu laiendamiseks kasutatakse nii subsideeritud uuringuid, töökohti juhtkonnas jne jne. Ka Eesti meistrit reklaaminäona. ;)

Tont seda teab, palju minagi kurja olen teinud oma Eesti meistri tiitliga ;)

Ma ei suuda halvustada tippsporti. Ma olen võistlemisest ikka veel sõltuvuses, kuid mul on kahju inimestest, kellel ei ole geneetilist eelsoodumust ja nad üritavad seda millegi välisega tasa teha, selle asemel, et leida midagi, milles nad tõeliselt head on.

Halloo, miks sa räägid mingitest antideprsantidest jne. Hetkel vaidleb mingi seltskond teemal, et valgujoogid ja erinevad aminod koos kreatiiniga ei tööta ja efekt on ainult platseebos.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis kui toidulisandeid tarbid siis tavatoitumist nii väga ei kontrolli ja jõunäitajad ei kasva?;)

kasvasid ka siis tulemused,kuid tehes pikemaid pause-2kuud jõu näitajad läksid üles samal määral.Olles nüüd 3kuud ainult tavatoidul on tulemused märgatavalt tõusnud.Lisasin unele mõned tunnid juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma leian, et üks valgupulber toidulisandina harrastajale miks mitte aga viite erinevat tarvitada ja mitte kunagi võistluspordiga tegeleda on lihtsalt raha raiskamine.

Võistlemine on siis elu ainuke mõte ?

Ega platseebo on vägev relv.

Vingujad on ikka need, kes tarvitavad. Ikka veel vähe... Kes ei tarvita, need on reeglina ka enesega rohkem rahul ;)

Mahetoidu tarvitajad pidid palju rohkem vinguma kui rämpstoidu sööjad. Mida sellest järeldada ?

Mina järeldaks seda et mahetoidu poole pöörduvad vanemad inimesed kellel on tervisega mingi jama.

Aga vean kihla et enamik järeldaks midagi muud.

Farmaatsiatööstus üritab alati laiendada oma tarbijaskonda, see puudutab nii antidepressante, valuvaigisteid, stimulante, antikoagulante, statiine jne jne. St üritatakse müüa kontingendile, kes neid tegelikkuses ei vaja. Turu laiendamiseks kasutatakse nii subsideeritud uuringuid, töökohti juhtkonnas jne jne. Ka Eesti meistrit reklaaminäona. ;)

Farmaatsiatööstus näeb väga palju vaeva ja kasutab mh pseudoteaduslikke avalik-õiguslikke "teadus"institutsioone et keelustada toidulisandeid ja ravimtaimi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Farmaatsiatööstus näeb väga palju vaeva ja kasutab mh pseudoteaduslikke avalik-õiguslikke "teadus"institutsioone et keelustada toidulisandeid ja ravimtaimi.

Jah, sisuliselt rünnatakse kõike, mis endale sisse ei too ja millele patenti võtta pole võimalik.

Mahetoidu tarvitajad pidid palju rohkem vinguma kui rämpstoidu sööjad. Mida sellest järeldada ?

Mina järeldaks seda et mahetoidu poole pöörduvad vanemad inimesed kellel on tervisega mingi jama.

Aga vean kihla et enamik järeldaks midagi muud.

See on nüüd küll pseudouurimus?

Mis läinud, see läinud, mida varem tuleb mõistus pähe, seda parem.

Mina olen küll üsna "roheline" ja vingatsiks on mind raske nimetada. Ma rõõmsalt roheline edasi ;) Miks ka mitte...hetkel leib küpseb ahjus, tuba on täis isuäratavaid aroome. Tunnike veel ja panen tubli törtsu võid ka peale ;) ...aga teie sööge pulbreid edasi ;)

Mida need inimesed üleüldse mahetoitumiseks nimetavad...see on ka iseküsimus.

Ega minul ka väga pikka staazhi ei ole, augustis saab kolm aastat, kuid juba võib ütelda, et arstide jaoks olen ma müsteeriumiks muutumas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Farmaatsiatööstus näeb väga palju vaeva ja kasutab mh pseudoteaduslikke avalik-õiguslikke "teadus"institutsioone et keelustada toidulisandeid ja ravimtaimi.

Selles on süüdi toidulisandeid tootvad firmad, mis lubavad mida iganes kokku, aga ravieffekt on vaevumärgatav.

Muidugi on see iga inimese enda valikute küsimus - kas terveneda suhteliselt kiiresti või pikka aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, sisuliselt rünnatakse kõike, mis endale sisse ei too ja millele patenti võtta pole võimalik.

See on nüüd küll pseudouurimus?

Mis läinud, see läinud, mida varem tuleb mõistus pähe, seda parem.

Mina olen küll üsna "roheline" ja vingatsiks on mind raske nimetada. Ma rõõmsalt roheline edasi ;) Miks ka mitte...hetkel leib küpseb ahjus, tuba on täis isuäratavaid aroome. Tunnike veel ja panen tubli törtsu võid ka peale ;) ...aga teie sööge pulbreid edasi :D

Mida need inimesed üleüldse mahetoitumiseks nimetavad...see on ka iseküsimus.

Ega minul ka väga pikka staazhi ei ole, augustis saab kolm aastat, kuid juba võib ütelda, et arstide jaoks olen ma müsteeriumiks muutumas.

Mulle tundub et kõige suurem vingumine antud teemal tulebki just sinupoolt, ei kujuta ette mis enne mahetoidu poole pöördumist veel oli ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub et kõige suurem vingumine antud teemal tulebki just sinupoolt, ei kujuta ette mis enne mahetoidu poole pöördumist veel oli ;)

Tarand: võõras mõte on automaatselt loll ja vale.

Maitse asi ja interpreteerimise küsimus. Sinu puhul kehtivad jälle kõik anekdoodid, mis nõuka ajal mentide kohta liikvel olid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse asi ja interpreteerimise küsimus. Sinu puhul kehtivad jälle kõik anekdoodid, mis nõuka ajal mentide kohta liikvel olid.

Aile aasta kild. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Farmaatsiatööstus näeb väga palju vaeva ja kasutab mh pseudoteaduslikke avalik-õiguslikke "teadus"institutsioone et keelustada toidulisandeid ja ravimtaimi.

Selles on süüdi toidulisandeid tootvad firmad, mis lubavad mida iganes kokku, aga ravieffekt on vaevumärgatav.

Muidugi on see iga inimese enda valikute küsimus - kas terveneda suhteliselt kiiresti või pikka aega.

See on täielik BS. Miks peaks farmaatsiafirmat huvitama, mida toidulisandifirma kokku lubab ? Seda retoorikat kasutavad pigem ravimifirmade esindajana tegutsevad tervishoiuametnikud ja nende firmade palgal olevad "neutraalsed spetsialistid".

Ilusaks töödeldud uuringuandmete abil oma nodi paremaks ja ohutumaks joonistamise poolest on tuntud just ravimifirmad, viimasel ajal on ka meditsiiniringkonnad sellest julgemalt rääkima hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles on süüdi toidulisandeid tootvad firmad, mis lubavad mida iganes kokku, aga ravieffekt on vaevumärgatav.

Muidugi on see iga inimese enda valikute küsimus - kas terveneda suhteliselt kiiresti või pikka aega.

See on täielik BS. Miks peaks farmaatsiafirmat huvitama, mida toidulisandifirma kokku lubab ? Seda retoorikat kasutavad pigem ravimifirmade esindajana tegutsevad tervishoiuametnikud ja nende firmade palgal olevad "neutraalsed spetsialistid".

Ilusaks töödeldud uuringuandmete abil oma nodi paremaks ja ohutumaks joonistamise poolest on tuntud just ravimifirmad, viimasel ajal on ka meditsiiniringkonnad sellest julgemalt rääkima hakanud.

Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

Fakt on see, et ravimid mõjuvad kiiremini. Kuigi inimesed tervenevad ka ilma ravita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmbame kõik vahepeal hinge ja ennem kui postituse nuppu vajutame loeme umbes 30'ni. Ja siis loeme oma teksti uuesti läbi. Ja siis vaatame kas vajab postitamist asi.

Ja kui kellelgi on pretentsioone moderaatorite teemal ja/või postituste kadumise kohta siis joonistame ja kirjutame mulle.

Ägedaid pühi (pühe?) kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pühi! ;)

ma mõtlesin, et peaks looma ühe teema, kus "spetsialistid" saaksid enda teemad üles kruttida ja üksteise kallal kaagutada, mitte tavalisi teemasid risustada on spetsiifiliste terminite ja mölaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pühi! ;)

ma mõtlesin, et peaks looma ühe teema, kus "spetsialistid" saaksid enda teemad üles kruttida ja üksteise kallal kaagutada, mitte tavalisi teemasid risustada on spetsiifiliste terminite ja mölaga...

Sa võid ju rahumeeles oma toidulisandite jada ülestähendamist jätkata. ;)

Mina teen endale ka praegusel hetkel "toidulisandit" nimega Härjasabasupp ;)

See on täielik BS. Miks peaks farmaatsiafirmat huvitama, mida toidulisandifirma kokku lubab ? Seda retoorikat kasutavad pigem ravimifirmade esindajana tegutsevad tervishoiuametnikud ja nende firmade palgal olevad "neutraalsed spetsialistid".

Ilusaks töödeldud uuringuandmete abil oma nodi paremaks ja ohutumaks joonistamise poolest on tuntud just ravimifirmad, viimasel ajal on ka meditsiiniringkonnad sellest julgemalt rääkima hakanud.

Kõik... absoluutselt kõik mis jõuab pädevate turundusinimeste kätte on üles haibitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna minu vastuseid endiselt kustutatakse, siis jään antud teemas kõrvale.

Ja homme lähen küsin Otilt kõik raha tagasi, mis ma tema käest ostetud toidulisadele olen raisanud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid kõik oma võidetud tiitlid ka tagasi viia. ;)

Kle tundub jah. Näed ju omast käest et lisad ei tööta, tuleb Saaremalt kartuli ja kapsa peal elanud jõutõstja ja paneb jõusöödal Kirbu kotti ;)

Sry, lubasin enam mitte osaleda.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle tundub jah. Näed ju omast käest et lisad ei tööta, tuleb Saaremalt kartuli ja kapsa peal elanud jõutõstja ja paneb jõusöödal Kirbu kotti ;)

Sry, lubasin enam mitte osaleda.

See läheb juba isiklikuks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle tundub jah. Näed ju omast käest et lisad ei tööta, tuleb Saaremalt kartuli ja kapsa peal elanud jõutõstja ja paneb jõusöödal Kirbu kotti ;)

Sry, lubasin enam mitte osaleda.

Vaevalt seal ainult kapsas oli. Minu teada sponsoreerib Fitshop neid andekaid jõutõstjaid juba pikemat aega.

Aga see ei puutu üldse asjasse. Kui see üldse midagi näitab, siis et toidulisandid ei ole imeasjad m.o.t.t.

Need ei kompenseeri korralikku trenni ega toitumist ega kõige vähem geneetilist andekust, samas ei saa lisandeid süüdistada ka selles, kui keegi ei kasva. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt seal ainult kapsas oli. Minu teada sponsoreerib Fitshop neid andekaid jõutõstjaid juba pikemat aega.

Aga see ei puutu üldse asjasse. Kui see üldse midagi näitab, siis et toidulisandid ei ole imeasjad m.o.t.t.

Need ei kompenseeri korralikku trenni ega toitumist ega kõige vähem geneetilist andekust, samas ei saa lisandeid süüdistada ka selles, kui keegi ei kasva. ;)

Üks mees küll süüdistas, et hästi kasvas. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

Fakt on see, et ravimid mõjuvad kiiremini. Kuigi inimesed tervenevad ka ilma ravita.

Mul on kuri kahtlus et mitmete probleemide nt Alzheimeri ja veresooneseinte seisukorra osas on toidud/toidulisandid hetkel efektiivsemad või parema kasu/riski suhtega kui ravimid. Kiired nad küll tõesti ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt kui võrrelda praegust seisu, näiteks selle ajaga, millal ma selle foorumiga liitusin, siis pilt on ikka suht palju muutunud.

Siis öeldi, et tee aasta otsa korralikult trenni, toitu korralikult ja hästi ja kui midagi puudu jääb, siis proovi veidikene valgupulbrit ka! Kreatiini kasutamine oli ikka suht edasijõudnute pärusmaa, prooviti siis, kui jõusaaliga paariaastane kogemus ja kindlasti alustati kuuriga, mida nüüd tehakse-ei tehta.

Maailm muutub suhteliselt kiiresti ikka...

Muudetud kasutaja aivar424 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt kui võrrelda praegust seisu, näiteks selle ajaga, millal ma selle foorumiga liitusin, siis pilt on ikka suht palju muutunud.

Siis öeldi, et tee aasta otsa korralikult trenni, toitu korralikult ja hästi ja kui midagi puudu jääb, siis proovi veidikene valgupulbrit ka! Kreatiini kasutamine oli ikka suht edasijõudnute pärusmaa, prooviti siis, kui jõusaaliga paariaastane kogemus ja kindlasti alustati kuuriga, mida nüüd tahakse-ei tehta.

Maailm muutub suhteliselt kiiresti ikka...

Tegelikult ei soovita ka praegu algajatele kohe toidulisandeid siin eriti keegi. Lihtsalt asi on selles, et need algajad ei taha kedagi kuulata. Leiavad ise infot lisandi kohta, ostavad ära ja siis hakkavad foorumis küsima, et kuulge, ma ostsin selle ja selle, kuidas nüüd seda kõike tarbida ja millal ma arenema hakkan..

Inimesed ei saa aru, et kui sa ostad toiduLISANDI, siis sa pead tundma, millest sul praegu puudust on ja mida sa oma toitumisele LISAMA pead. Ja kui sa tunned, millest sul puudu jääb, siis sellist küsimust ei tekigi, et kuulge, soovitage, mida tarbida. Aga algajatel on tänapäeval vastupidi. Loevad kuskil, et on olemas mingi lisand, siis mõtlevad, et oh, äge, ja kohe tormavad ostma. Alles pärast seda hakkavad mõtlema, milleks seda üldse vaja oli ja mida sellega teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aastaga nüüd küll midagi muutunud pole. Kui on siis foorumi lugeja, mitte foorumi sisu.

Mitte aastaga..vaata mu liitumise kuupäeva, ma lugesin juba siis seda foorumit, aga tõsisemalt tegelema hakkasin see aasta alles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×