Jump to content
harselius

Palju oled kasutanud toidulisandeid?

Recommended Posts

Ulme kui palju "investeeritakse" just nimelt lisanditesse. Aastas tuleb ikka kenake summa. Kes viitsib ja julgeb võiks selle kalkulatsiooni ära teha...

Tõsistel tegejatel on lihtne iga kuu 5000kr selle peale panna. Lisa veel päevas 500kr eest korralikku toitumist ning kokku tuleb päris ilus summa.

Iga kuu see ligi 20 000kr, et ainuüksi optimaalselt keha kõigega varustada, millega võimalik.

Niipalju olen välja lugenud mitmete sportlaste juttudest lisandite ja toitumiste kohta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina nimetaks seda "toidulisandikultuseks" ja laiskuseks :) loll on see kes põhjendust ei leia. 500 eeku eest süüakse päevas mis koguseid ja mida ? Rämps on see, mis maksab palju... piisavas koguses juurikaid, piimatooteid ja liha ei tee päevas 500 eek!

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsistel tegejatel on lihtne iga kuu 5000kr selle peale panna. Lisa veel päevas 500kr eest korralikku toitumist ning kokku tuleb päris ilus summa.

Iga kuu see ligi 20 000kr, et ainuüksi optimaalselt keha kõigega varustada, millega võimalik.

Niipalju olen välja lugenud mitmete sportlaste juttudest lisandite ja toitumiste kohta. :)

Täpselt nii ongi, ilma naljata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ulme kui palju "investeeritakse" just nimelt lisanditesse. Aastas tuleb ikka kenake summa. Kes viitsib ja julgeb võiks selle kalkulatsiooni ära teha...

Inimeste arusaamad on tõesti uskumatud.

Põhiline argument toidulisandite tarbimiseks on...et tuuakse välja tavatoidus olev mikroelemendi kogus ja võrreldakse seda siis mingis sünteetilises toidulisandis sisalduvaga, enesele aru andmata, et selles toidulisandis puudub kõik ülejäänu, mis on tavatoidus ja lisaks sellele on seal terve hulk nn abiaineid, mis võivad meile osutuda suisa kahjulikeks.

Mineraalide osas kehtib alati tasakaalu printsiip. Kõik hoiatavad teid NaCl tarbimise eest...parim veel, kui selle üleüldse välja jätaksite, samas keha vajab Na...kuid tasakaalustatult koos teiste mineraalidega. Mg ei ole mingi erand...

Many synthetic vitamins deplete your body of other nutrients and tax your kidneys before being excreted through your urine

Mina kaitsen loomulikult töötlemata tavatoitu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proteiinid(või taastajad):

Gainbody Machine man 30

Whey gold Standard

Dorian Yates Protein

Dymatize 12-hour

Prode-90

HT-R x3

Muscle+ x2

Aftershock

HydroIso x2

Sci-xm GRS-5 x3

Gaspari Myofusion x2

MASS Recovery x2

Syntha-6

ON Casein

Sci-mx Lean Grow MRF

Muu:

AC-C x2

MASS Pump

Reflex Tri-Matrix

Dymatize Xpand

NO-XPLODE x2

Sci-mX Xplode

Scitec Myometh

Anabol-5

ZMA

Vitamiinid igast erinevad x3 purki

Kalaõli vedelal kujul x2 pudelit

Linaseemneõli

AAKG x2 erinevat purki

MASS Creatine

Fast Beta-alanine

Dextrose

Osmopure

Energytube

Tribulus

6-7x erinevaid batoone

Scivation Xtend

ON BCAA

Dymatize BCAA

Kui Lurich oleks kõike seda tarbinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimeste arusaamad on tõesti uskumatud.

Põhiline argument toidulisandite tarbimiseks on...et tuuakse välja tavatoidus olev mikroelemendi kogus ja võrreldakse seda siis mingis sünteetilises toidulisandis sisalduvaga, enesele aru andmata, et selles toidulisandis puudub kõik ülejäänu, mis on tavatoidus ja lisaks sellele on seal terve hulk nn abiaineid, mis võivad meile osutuda suisa kahjulikeks.

Mineraalide osas kehtib alati tasakaalu printsiip. Kõik hoiatavad teid NaCl tarbimise eest...parim veel, kui selle üleüldse välja jätaksite, samas keha vajab Na...kuid tasakaalustatult koos teiste mineraalidega. Mg ei ole mingi erand...

Many synthetic vitamins deplete your body of other nutrients and tax your kidneys before being excreted through your urine

Mina kaitsen loomulikult töötlemata tavatoitu...

No oleneb mis on eesmärk, kui tahad liivakastis aidata lapsel liivavorme tõsta ja vanaemal moosipurke alla keldrisse viia, siis saad oma töötlemata tavatoiduga hakkama. Kui on eesmärk rekordid, siis selle naabrinaise lehmaga sa kaugele ei jõua. Ei tea ühti märkimiväärseid tulemusi teinud jõutõstjat siin Maarjamaal, kes ei kasutaks "mürki"

Ja pealegi neiu Aile, näiteks see hea ja kvaliteetne kana, mida sa poest ostad on kasvuhormoone ja muid steroide täis topitud, mida sa nüüd omakorda passiivselt tarbid.

Ilma kedagi ründamata ütleks ma nii, mis on kellegi eesmärk, kas tahad olla liivakastis või figureerida pedestaalil, "mürki" tarbime suuremal või vähesemal määral nagunii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis püha asi see tõstmise järeltulija jõutõstmine on, et just sellel alal peab tulemusi olema. Pigem on tegija see kes 200kg tõukab ja potensealselt ca 300kg maast üles tõmbab. Toivo Kurg on siinkohal hea näide väga kõvast tõstjast ja ka jõutõstjast kes ei olnud mürgi peal. Kui just kükk 350kg, surumine 220-230kg ja jõutõmme 350kg; 125+ kehakaalus märkimisväärsed tulemused pole.

Muudetud kasutaja jõuents poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No oleneb mis on eesmärk, kui tahad liivakastis aidata lapsel liivavorme tõsta ja vanaemal moosipurke alla keldrisse viia, siis saad oma töötlemata tavatoiduga hakkama. Kui on eesmärk rekordid, siis selle naabrinaise lehmaga sa kaugele ei jõua. Ei tea ühti märkimiväärseid tulemusi teinud jõutõstjat siin Maarjamaal, kes ei kasutaks "mürki"

Ja pealegi neiu Aile, näiteks see hea ja kvaliteetne kana, mida sa poest ostad on kasvuhormoone ja muid steroide täis topitud, mida sa nüüd omakorda passiivselt tarbid.

Ilma kedagi ründamata ütleks ma nii, mis on kellegi eesmärk, kas tahad olla liivakastis või figureerida pedestaalil, "mürki" tarbime suuremal või vähesemal määral nagunii.

Kui pöördutakse kellegi või millegi poole siis nimetatakse seda ütteks ja eraldatakse see ülejäänud lausest komadega.

Ma olen vist küll juba pikka aega neiueast väljas, kuid tänud siiski komplimendi eest:)

Ükskõik, kui haige ja kiirendatud kasvuga see loom ka ei oleks, võib ikkagi kindel olla, et meie keha omastab sealt midagi kasulikku. Toidulisandi kohta ma nii ei ütleks. Parim, mida ta teha saab, on meid mitte kahjustada.

Toidulisanditest "sõltuvus" on nagu õpitud abitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidulisandi kohta ma nii ei ütleks. Parim, mida ta teha saab, on meid mitte kahjustada.

Toidulisanditest "sõltuvus" on nagu õpitud abitus.

Toidulisandite mõte nüüd selline küll ei ole, eesmärk on ikka midagi kasulikku teha ja paljud neist katsetes ikka parandavad olulisi tervisenäitajaid, mida vanem inimene seda rohkem.

Selge et kui sul on supergeenid, sisemine vägi, jumalik anne, Maaema jõud, või sind aitab võimekas shamaan, siis on see parem kui mistahes toidulisand ja sa võid kasvõi kartulikrõpsust ja õllest elada 200-aastaseks ilma ühegi tervisehädata. Aga näha on et enamikul inimestel neid ressursse ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge et kui sul on supergeenid, sisemine vägi, jumalik anne, Maaema jõud, või sind aitab võimekas shamaan, siis on see parem kui mistahes toidulisand ja sa võid kasvõi kartulikrõpsust ja õllest elada 200-aastaseks ilma ühegi tervisehädata. Aga näha on et enamikul inimestel neid ressursse ei ole.

Enamikul:D? tead mõnda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidulisandite mõte nüüd selline küll ei ole, eesmärk on ikka midagi kasulikku teha ja paljud neist katsetes ikka parandavad olulisi tervisenäitajaid, mida vanem inimene seda rohkem.

Selge et kui sul on supergeenid, sisemine vägi, jumalik anne, Maaema jõud, või sind aitab võimekas shamaan, siis on see parem kui mistahes toidulisand ja sa võid kasvõi kartulikrõpsust ja õllest elada 200-aastaseks ilma ühegi tervisehädata. Aga näha on et enamikul inimestel neid ressursse ei ole.

Ametlik eesmärk ei ole see kindlasti mitte, kuid on suisa letaalseid lõppe seoses jälle millegi tarbimisega. Ma ei eita täielikult nende vajadust, ära saa valesti aru, ma usun, et me ei väärtusta piisavalt oma tavatoitu ja liialdame mingi ime lootuses toidulisanditega.

Iga toidulisandi paki peale on kirjutatud SEE EI ASENDA TÄISVÄÄRTUSLIKKU TOITUMIST.

Mitte üks toidulisandite tootja ei võta enesele vastutust, et see lisand teeb imesid hoolimata teie elustiilist ja toitumisest.

Krõps ja õlle?

Juba Hippokrates ütles, et toit olgu sinu ravim. Te, kas toetate ennast, või töötate enesele vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No oleneb mis on eesmärk, kui tahad liivakastis aidata lapsel liivavorme tõsta ja vanaemal moosipurke alla keldrisse viia, siis saad oma töötlemata tavatoiduga hakkama. Kui on eesmärk rekordid, siis selle naabrinaise lehmaga sa kaugele ei jõua. Ei tea ühti märkimiväärseid tulemusi teinud jõutõstjat siin Maarjamaal, kes ei kasutaks "mürki"

Ja pealegi neiu Aile, näiteks see hea ja kvaliteetne kana, mida sa poest ostad on kasvuhormoone ja muid steroide täis topitud, mida sa nüüd omakorda passiivselt tarbid.

Ilma kedagi ründamata ütleks ma nii, mis on kellegi eesmärk, kas tahad olla liivakastis või figureerida pedestaalil, "mürki" tarbime suuremal või vähesemal määral nagunii.

And, this is way before the age of steroids and other performance enhancing drugs.

http://ryanmizuno.com/blog/?p=65

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamikul:D? tead mõnda?

Mõnda kellel on ? Ma olen kokku puutunud ainult väga väikese osaga maailmast. Aga on selge et on inimesi kes on terved kõige kiuste ja paranevad ka metastaasidega vähist või keda see üldse ei suuda tabada, ja inimesed kes on haiged kõige kiuste, keda praegune teadus ei suuda aidata ja ei suuda ka seletada, miks üks neist on terve, tugev ja ilus ja teine haige, nõrk ja põdur. Käesoleva teaduse seisukohalt pole oluline kas see on Odini Wägi või mingi teadmata molekulaarbioloogiline tegur, oluline on et see on teadusele tabamatu.

Ametlik eesmärk ei ole see kindlasti mitte, kuid on suisa letaalseid lõppe seoses jälle millegi tarbimisega. Ma ei eita täielikult nende vajadust, ära saa valesti aru, ma usun, et me ei väärtusta piisavalt oma tavatoitu ja liialdame mingi ime lootuses toidulisanditega.

Krõps ja õlle?

Juba Hippokrates ütles, et toit olgu sinu ravim. Te, kas toetate ennast, või töötate enesele vastu.

Ilma tarbimiseta on letaalseid lõppe palju rohkem. Selge et toit on olulisem või sama oluline. Samas ilma Odini Wäeta jääb ka heast toidust mingil hetkel väheks. Toidulisand võib seda piiri kaugemale lükata või hea toidu mõju võimendada.

Iga toidulisandi paki peale on kirjutatud SEE EI ASENDA TÄISVÄÄRTUSLIKKU TOITUMIST.

Need kes selle sinna käsivad kirjutada, ei tea ise ka, misasi on täisväärtuslik toitumine. Toidulisand ise on administratiivset päritolu termin ilma mingi reaalse tähenduseta reaalses elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
And, this is way before the age of steroids and other performance enhancing drugs.

http://ryanmizuno.com/blog/?p=65

Steroidid olid kasutusel juba vähemalt 40ndatel, aga nad ei olnud keelatud ja ega neist palju ei teatud.

Selge et looduse imesid on alati olnud. Nagu Colt tegid ka steroidid justkui kõik võrdseks, ehkki tegelikult jäävad ikka peale need kellel loomulikke eeldusi on rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilma tarbimiseta on letaalseid lõppe palju rohkem. Selge et toit on olulisem või sama oluline. Samas ilma Odini Wäeta jääb ka heast toidust mingil hetkel väheks. Toidulisand võib seda piiri kaugemale lükata või hea toidu mõju võimendada.

Need kes selle sinna käsivad kirjutada, ei tea ise ka, misasi on täisväärtuslik toitumine. Toidulisand ise on administratiivset päritolu termin ilma mingi reaalse tähenduseta reaalses elus.

Jah on üksikuid juhtumeid, kus tarvitati nn toidulisandit hoolimata arstide vastuseisust ja haige tervenes. C vitamiiniga oli tegu. D vit on teinud samuti imesid jne.

B vitamiini juhtumid on suures osas inimese eneste tekitatud.

L-trüptofaani loost olen ma siin juba kirjutanud, see oli üks kurb lugu...

...ja kahjuks on su õigus, et nad ei tea, mis asi siis ikkagi on täisväärtuslik toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroidid olid kasutusel juba vähemalt 40ndatel, aga nad ei olnud keelatud ja ega neist palju ei teatud.

Selge et looduse imesid on alati olnud. Nagu Colt tegid ka steroidid justkui kõik võrdseks, ehkki tegelikult jäävad ikka peale need kellel loomulikke eeldusi on rohkem.

Olen ka Alani eelnevate postitustega nõus

Lisaks veel viimasele kommile, et amfetamiini söödeti sisse algselt USA lenduritele II ilmasõja ajal, et kutid üle Atlandi lennates magama ei jääks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroidid olid kasutusel juba vähemalt 40ndatel, aga nad ei olnud keelatud ja ega neist palju ei teatud.

Selge et looduse imesid on alati olnud. Nagu Colt tegid ka steroidid justkui kõik võrdseks, ehkki tegelikult jäävad ikka peale need kellel loomulikke eeldusi on rohkem.

See mees kindlasti ei teadnud.

Näib, et Lurichil oli süsteem ka toitumises. Ta sõi mõõdukalt, eelistas taimetoitu, eriti soovitas süüa puuvilja ja haljast aedvilja (salateid).

http://www.tmk.edu.ee/~priit/lurich/huv/index.html

http://et.wikipedia.org/wiki/Georg_Lurich

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×