Jump to content
vman

Riis tuunikala ja ananassiga

Recommended Posts

Koostis lihtne:

Riisi 1 kott (mul oli Uncle Ben´s võtta)

Üks väike 185gr tuunikalakonserv (vees mitte õlis)

Ananässitükid ka üks 140gr konserv

Riis keeta, pannile vähese võiga keskmisel tulel, maitseaineks ainult pipar, sinna peale tuunikala koos kõigega mis selles pisikeses plekkplönnis on ja sinna otsa ananässitükid, mahla rüüpasin enne ära :)

Lasta kogu gemüüse korraks soojaks. mina panin kõrvale kodujuustu, värsket kurki ja punapeedi kuubikuid.

Loomulikult ei puudunud ka ketsup

Selline õhtusöök siis täna trennivabal päeval :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah. Aja muidugi isu peale..

See siis neile kes tuunikala fännavad

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugused riisitoidud on mulle alati hästi peale läinud. Riis ananassi ja singiga, riis krevettide ja ananassiga, riis tuunikalaga jne- kõik täiesti pandav kraam. Muide aasia köögi kokad ei kasuta oma toitude maitsestamisel soola. Ma ei tea, kas see on ainult teatud Aasia piirkondades nii, aga mulle see lähenemine meeldib! Pastaroogadel ei ole ka midagi häda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanane riisimix :

alguses käis kana tunnikese ahjus istumas. peale seda trippi temast mehised tükid pannile ca 3-400gr. Sinna otsa üks kott UncleBens riisi + kümmekond poolitatud kirsstomatit. Maitseaineteks lisasin pipart, Tim Yam´i, sutsu sinihallitusjuustu dipikastmepulbrit ning veel veidi pipart kuna meeldivad tulisemapoolsed eined. seda pannil pööritades tükeldasin näpuvahel lõpus sinna peale ühe keskmise viilu cheddar-juustu.

taldrikule läks kodujuustu ja rohke kepsutiga :(

selline mix tuli täna välja. homseks seda vaevalt enam jääb <_<

kel viitsimust mässata võib proovida ja kommenteerida

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×