Jump to content
f

Raskuste lisamine rinnalt surumisele alguses.

Recommended Posts

Kui reaalne on see, et alustades 40 kilose kangiga, on kahe nädala möödudes algusest samade korduste ja seeriatega samad tulemused 60'se kangiga, kui alguses oli 40'ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui reaalne on see, et alustades 40 kilose kangiga, on kahe nädala möödudes algusest samade korduste ja seeriatega samad tulemused 60'se kangiga, kui alguses oli 40'ga.

St 3-4 treeninguga.

Algaja puhul reaalne, kui see on nn "inimeses olemas". ...ja igaüks, kelle treeningpuhkus on olnud pikem kui kaks kuud, peaks ennast algajana võtma.

Neuromuskulaarne innervatsioon paraneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal läks seeriate raskus umbes 10kg võrra kuus ülesse.. ehk siis sama tegemiseks kuskil 2 kuud.

Samas väike kehakaal vast tegi ka seda raskemaks. Mõni tunudvalt raskem mees teeks vist 20kg arengu mõnevõrra kiiremini ära..

Aga kahe nädalaga 40kg 60kg'le tundub tõesti suht võimatu, oletades, et sa ikka 40kg seeria pingutad.

Edit: Väike viga oli..

Muudetud kasutaja Sten443 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik oleneb, oleneb ja oleneb tuhandest väiksest asjast.

On see võimalik? Jah. Aga mitte päris nii, et mina nüüd ütlen, et sa surud selle ära ning sa lähed saali ning surudki. Tööd vaja teha ja kõvasti, kuid küll see tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millegi pärast see rinnalt surumine on nii vaevu vaevu mul arenenud. Olen juba 2.5 aastat pumbanud ja võrreldes algusega pole ma oma maksimumi isegi kahekordistanud, samas aga jõutõmme on mingi 3-4x kasvanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegi pärast see rinnalt surumine on nii vaevu vaevu mul arenenud. Olen juba 2.5 aastat pumbanud ja võrreldes algusega pole ma oma maksimumi isegi kahekordistanud, samas aga jõutõmme on mingi 3-4x kasvanud.

Mul samuti rinnalt surumine suurt ei arene, samas pec-tecil võib plokid põhja panna ja pole häda midagi... Ei tea kas keha kujust oleneb või pole seda mingi "viha"... ei tea...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul samuti rinnalt surumine suurt ei arene, samas pec-tecil võib plokid põhja panna ja pole häda midagi... Ei tea kas keha kujust oleneb või pole seda mingi "viha"... ei tea...

Eks treeningmeetodites ikka viga sees kuskil. Pole see rind mingi imelihas, mis tugevamaks ei tohiks minna. :)

Ise arenenen juhendamise alla kenasti edasi, kuigi aastaid tagasi sai enda arust nö. päris hea tulemus juba tehtud. Nüüd olen kaalust -10kg aga surumine on +15kg.

Kõik ainult tahte ja viitsimise küsimus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ikka jõutõmmet ja või ette kallutades kangi tõmbeid vastu rinda ning seistes surumist teinud, siis peaks ikka arenema. Soovitan rõhutada tehnikale. Võib ka nii teha, et kui tükk aega kinni, siis võtta paarkend kilo maha ja panna raskusi iga treeningkord juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×