Jump to content
crissyke

kaalust alla

Recommended Posts

Tere! Olen 21 aastane neiu, sooviksin kaalust alla võtta ning teada mida peaks selleks sõõma ja tegema, olen 166 m pikk ning kaalun 58 kg, teen kolm korda nädalas 1h päevas trenni ning söön enamasti riisi ja kana ,toitun 3X päevas, kuid 1a kehakaal ei lange vaid tõuseb, aitäh kes viitsib vastata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 21 aastane neiu, sooviksin kaalust alla võtta ning teada mida peaks selleks sõõma ja tegema, olen 166 m pikk ning kaalun 58 kg, teen kolm korda nädalas 1h päevas trenni ning söön enamasti riisi ja kana ,toitun 3X päevas, kuid 1a kehakaal ei lange vaid tõuseb, aitäh kes viitsib vastata!

Too ära menüü,siis saab ka mingit nõu anda ...

või telli endale söömiskava asjatundjalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 21 aastane neiu, sooviksin kaalust alla võtta ning teada mida peaks selleks sõõma ja tegema, olen 166 m pikk ning kaalun 58 kg, teen kolm korda nädalas 1h päevas trenni ning söön enamasti riisi ja kana ,toitun 3X päevas, kuid 1a kehakaal ei lange vaid tõuseb, aitäh kes viitsib vastata!

Kirjuta, mis trenni sa üldse teed ja too oma 3 söögikorda siia välja, sest siis on teistel lihtsam sind aidata.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mmh..tavaliselt väntan 10minutit,siis 20 jooksen,siis 20 minutit teen sõuan ja siis lõpus venitan 5-10 minutit. Söön siis kodujuustu,pruuni riisi,kana shampiljoni kastmes ja joon palju kohvi ning vett,kohupiima ja magusat ei söö ja jookide sisse suhkrut ka ei pane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tihti ja palju sa päevas sööd seda? Kas saaksid teha sellise näidispäeva meile, et täpsema ülevaate saaksime?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge - sööd ilmselgelt liiga vähe, et kaalust midagi kaotada, sest keha paneb kogu aeg kõik tallele, sest näljasurm on silme ees. Lisaks sellele ilmselt tõsine makrotoitainete (valgud ja ERITI rasvad) puudus ning mitmete mikrotoitainete puudus, mis kõik paneb põntsu ainevahetusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul: kohvi koorega

Lõunal : Riisi kana-shampiljoni kastmes

Vahepala:kodujuust või siis kohupiim

Õhtul: Riisi või siis kohvi,teed

KÕIK!:o

Otustades menüü järgi,on eesmärgiks võimalikult suure rasvaprotsendi säilitamine ja kaalu alandamine lihaste arvelt.

Pikemat aega taolist menüüd järgides on suur võimalus tervis ikka paris põhjalikult ära rikkuda.

Kas ise mõtlesid taolise menüü välja või keegi soovitas?Viimasel juhul peab see inimene sind tõsiselt vihkama:

kuidained ei ole,rasvu ei ole,vitamiine ei ole,hommikusöök puudu ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise mõtlesin selle menüü välja, arvasin ,et mida vähem sööd seda parem ja kui süüa siis tervislikult, mul on vist tõesti söömine paigast ära. Sooviksin teada mida võib süüa trenni tegev inimene ning kuidas oleks võimalik kaalust ka alla saada. Aitäh!:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise mõtlesin selle menüü välja, arvasin ,et mida vähem sööd seda parem ja kui süüa siis tervislikult, mul on vist tõesti söömine paigast ära. Sooviksin teada mida võib süüa trenni tegev inimene ning kuidas oleks võimalik kaalust ka alla saada. Aitäh!:o

Aktiivselt trenni tehes on sinu päevane energia vajadus ca 2200kcal. Kui soovid alla võtta, siis lahuta sellest max 300kcal, muidu saad näljadieedi. Edasi mine http://www.toitumine.ee/ ja loe läbi, mida tähendab toitupüramiid - kohe avalehel. Sirvi seda lehte veel veidi ja sa suudad endale asjaliku menüü paika panna.

Ja lõpuks - unusta ära trenn kaalu alandamiseks. Trenn on sinu keha arendamiseks ja vormis hoidmiseks, toitumine on su nahaaluse rasvavaru kontrolli all hoidmiseks. Ilmselt kirjeldatud menüüga tiksud vaevu-vaevu seal masina peal ja trenniks seda nimetada eriti ei saa. Sinu vanuses peaks olema trenni eesmärk ehitada endale võimalikult hea füüsiline pagas vanaduspäevadeks. See aga tähendab trennis korralikku pingutust. Mis omakorda tähendab kõike muud kui näljutamist.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga saates kaalust alla sõid kõik eluvähe ning tegid trenni seal ja kaal langes .

e-ee ...

nood seal kaalusid sinust 3-4 KORDA rohkem, :o

Ka oli neil kaalulangus alguses,hiljem see peatus.Pealegi oli tegemist show'ga - no kas sa oleks viitsinud vaadata saadet,kus kodanikud lihtsalt söövad ~500kcal vähem kui kulutavad ja kaotavad kaalu 500g-1kg nädalas?

Rängas ülekaalus inimestele piisab alguses kui nad õgimise lõpetavad ja kilogrammid kaovadk.

Sinu puhul on mingi 3-4kg kaotamine hoopis raskem.Ülekaalu sul ju ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga saates kaalust alla sõid kõik eluvähe ning tegid trenni seal ja kaal langes .

Ära näe seda, mida soovid näha. Kohati neil kaal ka tõusis. See saade ei kõlba eeskujuks.

Kui saad söömise paika, siis unusta kaalunumber ja hakka toimuvat jälgima peeglist :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga saates kaalust alla sõid kõik eluvähe ning tegid trenni seal ja kaal langes .

Selliste kaalusaadete süüdimatu lollus läheneb juba kuritegelikule. Ja saate tegelik mõte ei ole üldse kaaluprobleem vaid üks järjekordne võimalus telekanalil raha teha. Sest kellegi üle irvitada on parim.

Ma olen väga verine selliste saadete vastu ka seetõttu, et need saated tsementeerivad seost trennist ja kaalu alandamisest. Mõtle endast koosnevast kahest osast - sinu ilus keha ja selle peal asuvad seda peitvad rasvavarud. Selle kihi all oleme kõik ühtemoodi ilusad (tegelikult ka, keskmise inimese lihaste ja luude massid sama pikkuse juures erinevad väga vähe).

Mida noorem oled, seda suuremad võimalused on sul kulutada kogu liigne energia end treenides. Sul peab olema vaid kannatust ja näiteks aasta pärast oled palju paremas vormis, põletad kaloreid nagu ahi ja märkamatult on kadunud ka naha alt liigne rasv. Või valides vaid näljadieedi, oled aasta pärast kaotanud koos rasvadega mitu kilo aktiivset lihasmassi, tühjendanud oma skeleti mineraalainete varudest ja viinud kogu keha tiksuma võimalikult madalatele pööretele. Ja mida vanemaks saad, seda halvem lähtekoht on sul eluks, mis saabub 50-nendatest ja millele mitte keegi alla 30 mõelda ei taha.

Nii et pigem soovitaks mina varuda veidi tahtejõudu, elada päevhaaval end korralikult treenides ja hoida toitumine kontrolli all. Iga päev. Ja aasta pärast märkad, et su unistus on täitunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

nood seal kaalusid sinust 3-4 KORDA rohkem, :o

Ka oli neil kaalulangus alguses,hiljem see peatus.Pealegi oli tegemist show'ga - no kas sa oleks viitsinud vaadata saadet,kus kodanikud lihtsalt söövad ~500kcal vähem kui kulutavad ja kaotavad kaalu 500g-1kg nädalas?

Rängas ülekaalus inimestele piisab alguses kui nad õgimise lõpetavad ja kilogrammid kaovadk.

Sinu puhul on mingi 3-4kg kaotamine hoopis raskem.Ülekaalu sul ju ei ole.

Hetkel ei ole, kuid selliste dieeditamiste tulemusena tuleb kindlasti ka ülekaal :D

Eelnevad vastajad on juba pikalt seletanud, miks.

Toitumisharjumusi ja elustiili on vaja muuta, kuid muutus tuleb teha kogu eluks, st sööma peab kõike, mida keha vajab. Hetkel menüüs vajakajäämised tõi välja hästi daemonium.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otustades menüü järgi,on eesmärgiks võimalikult suure rasvaprotsendi säilitamine ja kaalu alandamine lihaste arvelt.

Pikemat aega taolist menüüd järgides on suur võimalus tervis ikka paris põhjalikult ära rikkuda.

Endal on sama probleem niiet küsiks,kuidas siis toituda tuleks,et sellist olukorda ei tekiks ja kaal langeks rasvaprotsendi arvelt mitte lihaste!???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×