Jump to content
liftup

Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

Recommended Posts

Olen 20 aastane kutt ja terve oma elu trenni teinud aga nüüd siis 8 kuud ei teinud ja elasin sellist joobari ja rämpsusööja elu.. nüüd siis kuu aega jälle selle õige elu peal (teen regulaarselt trenni ja harva joon) aga vahepeal on mu reitele ja kõhule tekkinud tselluliit(wtf??) Kui särk seljas ja nahk pinges pole aru saada et midagi valesti on ja niimoodi näen väga hea välja aga ilma särgita ja kui nahk nagu kokku suruda tekivad tselluliidi lohud( see ju rohkem naiste teema) Igatahes.. kuidas sellest kiiresti lahti saada? Kas see kaob ise ära kui ma teen regulaarselt trenni ja toitun enamvähem nii nagu siin artiklites ja värkides soovitatud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole küll ekspert aga kas tselluliit ei ole mitte jääkainete kuhjumine naha kudedesse ja kas see pole mitte tingitud verevarustuse häirest naha kudedes. Naistel on olemas mingid kreemid mida nad määrivad oma naha sisse,et parandada verevarustust seal. Kas tselluliisi teke ei esine mitte naha vananemisega või siis on vanematelt selle soodustused kaasa saadud seda ei tea :o . Rasva kude on igal inimesel olemas ja rasva rakke on igal inimesel ühe palju, loeb see kas su rasva rakkud on toitainetest,st. rasvast pungil või siis peaaegu olematuks näljutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi teooria järgi on tselluliit kui ilming tingitud ebaühtlasest nahastruktuuris... naha alla kogunenud rasv (sinu puhul lisarasv) on seega esile toonud need ebaühtlused (nahk mõnes kohas õhem .. teises kohas paksem ) ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi teooria järgi on tselluliit kui ilming tingitud ebaühtlasest nahastruktuuris... naha alla kogunenud rasv (sinu puhul lisarasv) on seega esile toonud need ebaühtlused (nahk mõnes kohas õhem .. teises kohas paksem ) ....

Loodan et see teooria peab paika :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole küll ekspert aga kas tselluliit ei ole mitte jääkainete kuhjumine naha kudedesse ja kas see pole mitte tingitud verevarustuse häirest naha kudedes. Naistel on olemas mingid kreemid mida nad määrivad oma naha sisse,et parandada verevarustust seal. Kas tselluliisi teke ei esine mitte naha vananemisega või siis on vanematelt selle soodustused kaasa saadud seda ei tea :o . Rasva kude on igal inimesel olemas ja rasva rakke on igal inimesel ühe palju, loeb see kas su rasva rakkud on toitainetest,st. rasvast pungil või siis peaaegu olematuks näljutatud.

Ei, ei, ei, ei, ei ja viimasele ka veel ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi teooria järgi on tselluliit kui ilming tingitud ebaühtlasest nahastruktuuris... naha alla kogunenud rasv (sinu puhul lisarasv) on seega esile toonud need ebaühtlused (nahk mõnes kohas õhem .. teises kohas paksem ) ....

Jah... See on lihtsalt rasv, mis pungitab läbi sidekoe.

Näide, kuidas selle abil raha tehakse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ei, ei, ei, ei ja viimasele ka veel ei.

No ma pean sind tänama, ma sain ka natsa targemaks. Ma julgesin teadmata teemast kobiseda selle pärast, et mu elukaaslane määrib mingit kreemi oma kannikatele mis pidavat tseluliidi vastu aitama, ta väidab et tal seal natsa problemaatiline. Mis puutub rasv rakkude koguse kohta siis see info pärineb ka tema käest kuna ma eeldan et geeni tehnoloogi üliõpilane teab seda vist paremini kui mina. Ah ja kas see on tõsi et rasva rakkude kogust saab vähendada aint rasvaimuga või aitab selle vastu ka trenn,tema juttu järgi sõltub nende kogus kui toitainete rikkad nad on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah ja kas see on tõsi et rasva rakkude kogust saab vähendada aint rasvaimuga või aitab selle vastu ka trenn,tema juttu järgi sõltub nende kogus kui toitainete rikkad nad on

Räägitakse, et rasvarakkude arv ei vähene, nad ainult tühjenevad. Ei tea.. Samas on seal vahet: kui rasv ära põletada, näed niikuinii sale välja. Olgu siis seal naha all need tühjad rasvarakud või ei.

Kogus sõltub toitainete rikkusest? Selles mõttes et rasvarakud sisaldavad -ülla-ülla- rasva. Ja rasv muidugi on toitaine, aga nii öelda on küll veider. Pigem sõltub nende suurus rasvarikkusest. Mis on ju loogiline.

Nende kogus sõltub ikkagi sellest, kui paks inimene on ehk kui palju tal rasva ehk rasvkudet on. Ja see sõltub loomulikult sellest, kui palju ta õgib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägitakse, et rasvarakkude arv ei vähene, nad ainult tühjenevad. Ei tea.. Samas on seal vahet: kui rasv ära põletada, näed niikuinii sale välja. Olgu siis seal naha all need tühjad rasvarakud või ei.

Kogus sõltub toitainete rikkusest? Selles mõttes et rasvarakud sisaldavad -ülla-ülla- rasva. Ja rasv muidugi on toitaine, aga nii öelda on küll veider. Pigem sõltub nende suurus rasvarikkusest. Mis on ju loogiline.

Nende kogus sõltub ikkagi sellest, kui paks inimene on ehk kui palju tal rasva ehk rasvkudet on. Ja see sõltub loomulikult sellest, kui palju ta õgib.

no ma üritasin ka seda rasvarakkude asja seletada Liftup-le, et nende kogus ei vähene su rakud ainult tühjenevad või täituvad toitainetega, st. rasvaga või kui peenemalt öelda siis rasvarikkusest. Võib olla seletasin ma seda asja natsa valesti ,et AlanBStard kohe Ei ütles. Tunnistan tseluliidi kohta ütlesin mida ise tean ja ma olen vägagi tänulik et mind ka hariti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägitakse, et rasvarakkude arv ei vähene, nad ainult tühjenevad. Ei tea.. Samas on seal vahet: kui rasv ära põletada, näed niikuinii sale välja. Olgu siis seal naha all need tühjad rasvarakud või ei.

Meile õpetas prof Jalak, et rasvarakkude hulk ei vähene, aga juurde saab tulla küll.

Seega pole kohe kindlasti kõigil neid sama hulk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naistel esineb seda vägagi normaalse, et mitte öelda ilusa toitumuse juures päris palju.

Ja isegi väga saleda kehaehituse puhul esineb.

Naiste nahk on õhem, õrnem ja vananeb kiiremini.

...ja naised on ka reeglina vähem füüsiliselt aktiivsed. Lihasmass on tunduvalt väiksem jne jne.

Rasvarakkude hulga üle ei maksa nii vabalt spekuleerida.

Paljud uuringud näitavad, et peale lapse ja puberteediiga jääb meile suht konstantne arv rasvarakke, muutub diameeter.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma pean sind tänama, ma sain ka natsa targemaks. Ma julgesin teadmata teemast kobiseda selle pärast, et mu elukaaslane määrib mingit kreemi oma kannikatele mis pidavat tseluliidi vastu aitama, ta väidab et tal seal natsa problemaatiline. Mis puutub rasv rakkude koguse kohta siis see info pärineb ka tema käest kuna ma eeldan et geeni tehnoloogi üliõpilane teab seda vist paremini kui mina. Ah ja kas see on tõsi et rasva rakkude kogust saab vähendada aint rasvaimuga või aitab selle vastu ka trenn,tema juttu järgi sõltub nende kogus kui toitainete rikkad nad on

Uuringud näitavad, et rasvarakkude arv püsib peale puberteeti suhteliselt konstantsena ja taastub ka peale rasvaimu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×