Jump to content
liftup

Rasvarakud ja tsellu ja muud maailma asjad

Recommended Posts

Juurdekasvust ja kadumisest olen lugenud, püsimisest ei ole.

Kadumine on muidugi ulmeliselt raske, rasvarakk võitleb oma elu eest sama vihaselt nagu kasvajarakk.

Inimorganism tervikuna võitleb homeostaasi nimel väga vihaselt. See on ka üks rasvumise põhjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meile õpetas prof Jalak, et rasvarakkude hulk ei vähene, aga juurde saab tulla küll.

Seega pole kohe kindlasti kõigil neid sama hulk.

Eino seda ma räägingi. Juurde saab muidugi tekkida ja dieediga tühjenevad, aga ei vähene(nagu räägitakse).

Lihtsalt et kas see muudab mu välimust siis kuidagi pehmemaks, et mul seal naha all need mikroskoopiliseks tõmbunud rasvarakud on? Mis sest, et kui ma vahepeal juurde võtan, tekib neid juurde. Kui nad ikkagi tühjad on(kogu kehalt olen rasva ära põletanud), siis olen ju ikka kuiv ja triibuline.

Ma omal ajal kuulsin ka seda fakti ja ei julgenud jälle süüa, sest pärast ju enam rakke vähemaks ei saa. :o

Tagajärjeks oli jälle lihaskasvu pidurdamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meile õpetas prof Jalak, et rasvarakkude hulk ei vähene, aga juurde saab tulla küll.

Seega pole kohe kindlasti kõigil neid sama hulk.

Eesti keel on oma olemuselt suhteliselt täpne...

Kuidas saab üleüldse väita, et kõigil on neid sama hulk? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt et kas see muudab mu välimust siis kuidagi pehmemaks, et mul seal naha all need mikroskoopiliseks tõmbunud rasvarakud on? Mis sest, et kui ma vahepeal juurde võtan, tekib neid juurde. Kui nad ikkagi tühjad on(kogu kehalt olen rasva ära põletanud), siis olen ju ikka kuiv ja triibuline.

Ma omal ajal kuulsin ka seda fakti ja ei julgenud jälle süüa, sest pärast ju enam rakke vähemaks ei saa. :o

Tagajärjeks oli jälle lihaskasvu pidurdamine.

Ega jah see välimust ei muuda, kui need tühjad on (arvan ma)

Kõrvalepõige:

Olen kuulnud huvitavat hüpoteesi, rõhutan, hüpoteesi, et maailmatipu-pro kulturistid on sellepärast laiade keskosadega, et pideva dieeditamise ja ülesöömise vahel ei ole dieedid ikkagi piisavalt pikad et ka kõhusisest rasva piisaval hulgal põletada, et palju parem oleks, kui nad offseasonil end nii üle ei sööks. See on siis alternatiiv sellele et need organid on kasvuhormoonidest suurenenud.

Aile, lugesin lihtsalt eesti mehe "Rasva kude on igal inimesel olemas ja rasva rakke on igal inimesel ühe palju" veidi valesti:) Siit näide, et eesti keel alati väga täpne pole:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah see välimust ei muuda, kui need tühjad on (arvan ma)

Kõrvalepõige:

Olen kuulnud huvitavat hüpoteesi, rõhutan, hüpoteesi, et maailmatipu-pro kulturistid on sellepärast laiade keskosadega, et pideva dieeditamise ja ülesöömise vahel ei ole dieedid ikkagi piisavalt pikad et ka kõhusisest rasva piisaval hulgal põletada, et palju parem oleks, kui nad offseasonil end nii üle ei sööks. See on siis alternatiiv sellele et need organid on kasvuhormoonidest suurenenud.

Aile, lugesin lihtsalt eesti mehe "Rasva kude on igal inimesel olemas ja rasva rakke on igal inimesel ühe palju" veidi valesti:) Siit näide, et eesti keel alati väga täpne pole:)

Mina pakkusin kunagi ühe variandina välja, et see suur kõht võiks olla puhtalt kohastumus profikulturismis ellujäämiseks (vitseraalse rasva varu) ja olen korduvalt avaldanud ka soovi viibida nende lahkamise juures. :o

eesti mehe kommentaari ma ei süvenenud... Eesti keel on pelgalt tööriist, mitte iseseisev intellektuaalne olend, kes võiks tööriista vallata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina pakkusin kunagi ühe variandina välja, et see suur kõht võiks olla puhtalt kohastumus profikulturismis ellujäämiseks (vitseraalse rasva varu) ja olen korduvalt avaldanud ka soovi viibida nende lahkamise juures. :D

eesti mehe kommentaari ma ei süvenenud... Eesti keel on pelgalt tööriist, mitte iseseisev intellektuaalne olend, kes võiks tööriista vallata.

Kohastumus sellepärast, et selleta tippu ei saa :o ?

Mida sina täpsemalt selle kohastumise all silmas pidasid? Et kohastumus jojo dieedi laadsele toitumisele?

Väga huvitav iseenesest, sest olen seda teooriat ka mujalt kuulnud:) Võibolla tõesti siis mingi tõepõhi all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eino seda ma räägingi. Juurde saab muidugi tekkida ja dieediga tühjenevad, aga ei vähene(nagu räägitakse).

Nad surevad küll.. pärast paari aastat nälga.

Võimalik et CLA kiirendab või võimendab seda protsessi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimorganism tervikuna võitleb homeostaasi nimel väga vihaselt. See on ka üks rasvumise põhjus.

Tervik paistab võitlevat just seal rasvasemas otsas püsimise nimel.

Minu meelest võitlesid rasvarakud omapäi ka eksistentsi ja hea rasvalaadungi nimel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervik paistab võitlevat just seal rasvasemas otsas püsimise nimel.

Minu meelest võitlesid rasvarakud omapäi ka eksistentsi ja hea rasvalaadungi nimel.

No on alles isekad ihnuskoid! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohastumus sellepärast, et selleta tippu ei saa :o ?

Mida sina täpsemalt selle kohastumise all silmas pidasid? Et kohastumus jojo dieedi laadsele toitumisele?

Väga huvitav iseenesest, sest olen seda teooriat ka mujalt kuulnud:) Võibolla tõesti siis mingi tõepõhi all.

Kohastumus, et rasvarakk kipub paisuma rohkem kohas, kus teda vähem tülitatakse :D

Enne ei saa midagi väita, kui neid ei ole uuritud...mis selle ümaruse taga ikkagi on :D Põnev on küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu kasvajarakud.

Aga selge et nad kõik on kunagi iseseisvat elu elanud.

Ma usun, et kui kasvajarakku ja rasvarakku võrrelda elujõulisuse kohapealt... võidaks siiski rasvarakk, või siis vähemalt inimorganismile sarnases keskonnas. Kasvajarakku on kergem tappa...ja ka näljutada, kui veel immunokillerid ka kallale saata, ei ole pikka pidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on suht värske asi, mille mina sain mingi Naked Scientisti lõigu kaudu. Ei ole semstrilõpus aega kaevuda. Õun vs. Pirn maailmapilti sobitus see jutt igatahes imehästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui enamus ütleb et ei teki ega kao siis ei tea ju :)

Tekkimise kohta oli ka Karolinskas 2008 tehtud uuring ju... :)

Uuring rasvarakkude arvu vähenemise kohta, paluks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×