Jump to content
Bazzard

Tasuks?

Recommended Posts

Tere, olen lugenud siin palju artikleid kus räägitakse, et 14-15 aastased võiksid ka peale trenni juua valgu sheike ja asju. Tundub väga hea ning arvan, et tasuks proovida. Õigupoolest käin jõusaalis 4 korda nädalas, nii kuis juhtub vahel isegi 3, et siis esmaspäev, teisipäev, neljapäev ning reede. Laupäev, pühapäev ja kolmapäev jäävad puhkuseks ütleme nii. Toitun hommikul (~6.30) kohvi, putru, vahel isegi mõni leib. Järgmine söögikord on ~11.40 koolis, kuigi söögikord peaks olema kusagil tund aega varem või nii, ning järgmine toidukord lonkab ~17.45 :S , tundub jube mulle endalegi, kuid mida võiks seal vahepeal tarbida?- Mõnda jooki? Või mis tasuks? Magan mõistlikult; 22.00 magama ning 6.00 üles. Olen käinud jõusaalis nüüd järjest kusagil ~3-4 kuud ning on ka muutusi näha. Olen 15. a., pikkus ~193, kaal ~100. Jõusaalis Esmaspäeval ja Neljapäeval on suhteliselt samasugused kavad : Rinnalt surumine nii 4 seeriat, kaldpinnalt surumine 3 seeriat, oleneb eelnevast raskusest rinnalt surumisest, plaatidega harjutused biitsepsile ja triitsepsile neid samuti 4 seeriat, harjutused biitsepsist alla poole kätele 4x ning klapp samuti 4x, ainult esmaspäeval on lähemalt surumine pingilt ja neljapäeval kaugemalt. Teisipäeval ning reedel surumine seljalt 4x, klapp harjutus jalge vahelt üles 4x, hantlitega küljepealt üles 4x, kaldpinnalt hantlitega surumine 4x, seal ka mõned masinad mille nime ei tea ning nendega samuti 4x. Küsimus jääks nagu õhku, et kas kava on normaalne või halb, mis peaks juurde lisama või maha võtma ning kas tuleks tarbida mingit sheike-i või kuidas.

Tänud vastamast, Bazzard

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes ei ole normaalne kava. Võta siit korralik.

Vabalt võid söögikordade vahele tekitada väiksemad söögikorrad, n-ö ooted, näiteks tops kodujuustu päeva peale einete vahel.

Kui kõik muu on paigas, vaata shake poole.

Peale trenni ka sööd, ma loodan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ei ole normaalne kava. Võta siit korralik.

Vabalt võid söögikordade vahele tekitada väiksemad söögikorrad, n-ö ooted, näiteks tops kodujuustu päeva peale einete vahel.

Kui kõik muu on paigas, vaata shake poole.

Peale trenni ka sööd, ma loodan?

Peale trenni vett ja kusagil poole tunni pärast kui koju jõuab siis sööb, varem mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni vett ja kusagil poole tunni pärast kui koju jõuab siis sööb, varem mitte.

See 1 sheik ei päästa sind, kui toitumine ja treening paigast ära on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne magamaminekut võid kodujuustu/kohupiima veel süüa, õhtusöögi ja magamaminekuvahele jääv 4 tundi on natuke palju

Jalgu üldse ei treeni?

Vähe terviklikuma kava saad siit

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kavaga on sul peagi õlad haiged.

Kas sa muidu nende 3 suurema toitumise vahel sööd kah midagi- puuvilju, kohupiima jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen lugenud siin palju artikleid kus räägitakse, et 14-15 aastased võiksid ka peale trenni juua valgu sheike ja asju. Tundub väga hea ning arvan, et tasuks proovida. Õigupoolest käin jõusaalis 4 korda nädalas, nii kuis juhtub vahel isegi 3, et siis esmaspäev, teisipäev, neljapäev ning reede. Laupäev, pühapäev ja kolmapäev jäävad puhkuseks ütleme nii. Toitun hommikul (~6.30) kohvi, putru, vahel isegi mõni leib. Järgmine söögikord on ~11.40 koolis, kuigi söögikord peaks olema kusagil tund aega varem või nii, ning järgmine toidukord lonkab ~17.45 :S , tundub jube mulle endalegi, kuid mida võiks seal vahepeal tarbida?- Mõnda jooki? Või mis tasuks? Magan mõistlikult; 22.00 magama ning 6.00 üles. Olen käinud jõusaalis nüüd järjest kusagil ~3-4 kuud ning on ka muutusi näha. Olen 15. a., pikkus ~193, kaal ~100. Jõusaalis Esmaspäeval ja Neljapäeval on suhteliselt samasugused kavad : Rinnalt surumine nii 4 seeriat, kaldpinnalt surumine 3 seeriat, oleneb eelnevast raskusest rinnalt surumisest, plaatidega harjutused biitsepsile ja triitsepsile neid samuti 4 seeriat, harjutused biitsepsist alla poole kätele 4x ning klapp samuti 4x, ainult esmaspäeval on lähemalt surumine pingilt ja neljapäeval kaugemalt. Teisipäeval ning reedel surumine seljalt 4x, klapp harjutus jalge vahelt üles 4x, hantlitega küljepealt üles 4x, kaldpinnalt hantlitega surumine 4x, seal ka mõned masinad mille nime ei tea ning nendega samuti 4x. Küsimus jääks nagu õhku, et kas kava on normaalne või halb, mis peaks juurde lisama või maha võtma ning kas tuleks tarbida mingit sheike-i või kuidas.

Tänud vastamast, Bazzard

Kas ma olen õigesti aru saanud,et sa liigud ratastoolis?

Kui see on nii,pole kaval häda midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino 15 aastane võib iseenesest tarbida küll. See pole aga kõige tähtsam küsimus. Pigem pead oma toitumise ja trennikava normaalseks saama. Vaata veidi siin lehel ringi, saad mingid algteadmised selgeks, sest päris nullist ei viitsi ka keegi sulle kõike rääkima hakata. Treeningkava saad siit: http://www.fitness.ee/?act=trainingplan〈=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×