Jump to content
d0zen

kaalust allasaamise probleem

Recommended Posts

tere, olen foorumitega uus ja ei tea kas siia võib seda teemat teha vms, aga probleem selline. Olen 18 aastat vana poiss, pikkust 176cm ja kaalun 85 kilo. Olen 2 kuud aktiivselt trenni teinud, kolm korda nädalas. Üldfüüsiline, poks jamuuselline.. aga mitte mingit tulemust ei ole. Toitun hommikul kell 10 (koolitoit) ja kella 16-17 vahel (kodutoit) ja rämpstoitu saab väga harva söödud, mõni nädalavahetus vb üks pakk krõpse filmi kõrvale. Oleks vaja kaotada umbes 10 kilo, aga nagu üldse ei taha alla minna see, silmaga mitte mingisugust vahet näha ei ole, ja ka kaalu peale astudes mitte,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, olen foorumitega uus ja ei tea kas siia võib seda teemat teha vms, aga probleem selline. Olen 18 aastat vana poiss, pikkust 176cm ja kaalun 85 kilo. Olen 2 kuud aktiivselt trenni teinud, kolm korda nädalas. Üldfüüsiline, poks jamuuselline.. aga mitte mingit tulemust ei ole. Toitun hommikul kell 10 (koolitoit) ja kella 16-17 vahel (kodutoit) ja rämpstoitu saab väga harva söödud, mõni nädalavahetus vb üks pakk krõpse filmi kõrvale. Oleks vaja kaotada umbes 10 kilo, aga nagu üldse ei taha alla minna see, silmaga mitte mingisugust vahet näha ei ole, ja ka kaalu peale astudes mitte,

Trennist on vähe,peamine on söömine.Kodutoit ja koolitoit on toredad asjad,paraku ei saa taoliste üldiste terminite alusel midagi öelda-soovitada.

Pead siiski oma menüü lahti kirjutama ...

ja peab olema võimalus teha seal muudatusi.

Koolitoidu puhul ise midagi muuta ... nojah ..., B)

Mis aga pea välistab kaalu alandamise,on see,kui sööd 2 korda päevas - nagu mulje jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×