Jump to content
taavi555

soovika siis abi rasva% langetamisel ja toitumisel

Recommended Posts

tere, küsimus siis selline, et kuidas langetada keha rasvaprotsenti, aga samas hoida lihast ja isegi suurendada lihasmassi?

olen tegelenud trenniga juba aasta otsa, teinud kõhulihaseid ja jõudu, vahepeal käin ka jooksmas, nädalas üritan 2-3 korda joosta nii 30min või rohkem, aga siiani on kasvanud aint jõunäitajad ja kaal.

sooviks siis vabaneda kergest rasvakihist, et ka kõhulihased välja paistaks (kõht teen 3x nädalas, 3 harjutust ehk siis 9 seeriat)

jõutrenni teen nii 4x nädalas ehk siis 2x keha läbi.

ise olen 22a. umbes 188cm ja 90kg

postitan ka kerge toitumiskava mis ma mingi aeg kokku klopsisin:

hommikul 120g müslit piimaga, 3 praemuna

vahepala 200g kohupiima (100g kohta 107kcal, 6.7g valku, 2.7g rasva) ja õun

lõuna 90g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, natuke tomatit/kurki kõrvale ja umbes 20-30cl mahla

vahepala 200g kohupiima ja õun

õhtusöök 90g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, lisaks tomatit/kurki ja kõrvale mahla

enne magamaminekut 100g kohupiima

sellise kavaga on jõudu ja kaalu tulnud küll aga kõht ikka samasugune kui mitte suurem :)

ma olen nüüd üritanud natuke vähem süsivesikuid lõunal ja õhtul tarbida, aga pole kindel kas sellega midagi muudan, pigem tuleb näljatunne varem peale...

ehk on siin teadjaid inimesi kes oskavad soovitada, kuidas toidukava sättida ja kas oleks õige süsivesikutega koonerdada...

kui miskit on puudu siis küsige aga.

jään vastuseid ootama ettetänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, küsimus siis selline, et kuidas langetada keha rasvaprotsenti, aga samas hoida lihast ja isegi suurendada lihasmassi?

olen tegelenud trenniga juba aasta otsa, teinud kõhulihaseid ja jõudu, vahepeal käin ka jooksmas, nädalas üritan 2-3 korda joosta nii 30min või rohkem, aga siiani on kasvanud aint jõunäitajad ja kaal.

sooviks siis vabaneda kergest rasvakihist, et ka kõhulihased välja paistaks (kõht teen 3x nädalas, 3 harjutust ehk siis 9 seeriat)

jõutrenni teen nii 4x nädalas ehk siis 2x keha läbi.

ise olen 22a. umbes 188cm ja 90kg

postitan ka kerge toitumiskava mis ma mingi aeg kokku klopsisin:

hommikul 120g müslit piimaga, 3 praemuna

vahepala 200g kohupiima (100g kohta 107kcal, 6.7g valku, 2.7g rasva) ja õun

lõuna 90g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, natuke tomatit/kurki kõrvale ja umbes 20-30cl mahla

vahepala 200g kohupiima ja õun

õhtusöök 90g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, lisaks tomatit/kurki ja kõrvale mahla

enne magamaminekut 100g kohupiima

sellise kavaga on jõudu ja kaalu tulnud küll aga kõht ikka samasugune kui mitte suurem ;)

ma olen nüüd üritanud natuke vähem süsivesikuid lõunal ja õhtul tarbida, aga pole kindel kas sellega midagi muudan, pigem tuleb näljatunne varem peale...

ehk on siin teadjaid inimesi kes oskavad soovitada, kuidas toidukava sättida ja kas oleks õige süsivesikutega koonerdada...

kui miskit on puudu siis küsige aga.

jään vastuseid ootama ettetänades!

Üldiselt kaalu vähendataksegi eelkõige süsivesikute tarbimist reguleerides ...

Sinu menüü puhul toda vähendamist küll välja ei paista - täielik süsikalaks, :D

Lausa kadedaks teeb,et vaatamata taolisele menüüle püsib su kaal enam-vähem normis, :)

Müsli ja makaronid peavad kaduma.Riisi võiks asendada tatar - teraviljatooted võiks üldse mitte tarbida.kasvõi ajutiselt.Kartuliga ära liialda.

Menüüsse kala,kana,hapukoor,juurikad,avokado,kookoshelbed,kalaõli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle jah, Kartul, Makaron võiks olla asendatud mõningate paremate süsikatega...

Kui treenid kõvasti siis ilma süsivesikuteta ka hakkama ei saa, tarbi neid rohkem pigem päeva alguse poole, ning peale trenni koos valguga viimast korda või siis mida õhtupoole seda vähem.

Samuti nagu öeldi juba: RASVAD?! Neid varahommikul, lõunal julgelt!

Siin on üks hea artikkel, spetsialistid võiks kommenteerida kui nad vastupidist arvavad:Rasva vastu rasvaga

Samuti võid lugeda Fred Antsoni varasemaid postitusi - sealt leiad ka palju häid soovitusi, samalaadseid teemasid on mälutud siin foorumis juba päris palju

-v-

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui treenid kõvasti siis ilma süsivesikuteta ka hakkama ei saa, tarbi neid rohkem pigem päeva alguse poole, ning peale trenni koos valguga viimast korda või siis mida õhtupoole seda vähem.

Samuti võid lugeda Fred Antsoni varasemaid postitusi - sealt leiad ka juba samas teemas väga palju häid soovitusi, seda teemat on mälutud siin foorumis juba päris palju

-v-

Sa võiks ise ka need veel üle lugeda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võiks ise ka need veel üle lugeda :)

Mismõttes, ongi üle loetud, need sõnad on otseses mõttes fitness.ee'st tellitud toitumiskava koostajalt. Tüüp tahab ju lihast säilitada ja treenib koguaeg, kohe 0 lähedane süsikaring päevast päeva viib asja kotti ju gosh.

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes, ongi üle loetud, need sõnad on otseses mõttes fitness.ee'st tellitud toitumiskava koostajalt.

Ei imesta, aga need on vastuolulises seose Fred Antsoni soovitustega, mida soovitasid lugeda, ja ta ei propageeri samuti süsivesikutest täielikult loobumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes, ongi üle loetud, need sõnad on otseses mõttes fitness.ee'st tellitud toitumiskava koostajalt. Tüüp tahab ju lihast säilitada ja treenib koguaeg, kohe 0 lähedane süsikaring päevast päeva viib asja kotti ju gosh.

Üldiselt võtab Fred oma toitumispõhimõtted kokku selles artiklis, soovitan iga sõna rahulikult ja artiklit vajadusel isegi mitu korda läbi lugeda, et mõte ikka pärale jõuaks :)

http://www.fitness.ee/artikkel/683/toit-aj...ja-rasvapoletus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm.. tänud vastuste eest, ma üritan selle artikli läbi lugeda lisasin lemmikutesse, homme peale tööd loen ilmselt, aga kui hetkel teha sellise kavaga edasi:

hommikul 100g müslit piimaga, 4 praemuna

vahepala 200g kohupiima (100g kohta 107kcal, 6.7g valku, 2.7g rasva) ja õun

lõuna 50g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, tomatiti, kurgi, paprika ja hapukoore kaste kõrvale ja umbes 20-30cl mahla

vahepala 200g kohupiima ja õun

õhtusöök 50g riisi/makaroni/kartulit, 150g sealiha, lisaks tomati, kurgi, paprika ja hapukoore kaste kõrvale, mahla 20-30cl

enne magamaminekut 100g kohupiima

kui lisaksin veel näiteks lõunaks või vahepalaks pähkleid umbes 50g, kuidas on pistaatsia pähkel nagu kasulikkuse tabelis? endale meeldib süüa aga muid söön ka, mis neist see parem siis peaks olema nõiteks kreeka pähkel või mandel?

üritan oma kavas ka liha asendada vahel kana ja kalaga, ostsin täna just kana ;) kas liha peaks asendama vastavalt kaloraasile või sobib ka sama kogus?

tahan selle aasta kuidagi lõpuni saada ja uuest siis korralikult toitumisega tegeleda kuna hetkel prantsusmaal ja kui 2 nädalat kodus siis ilmselt ei tule sellest kavast midagi välja kuna tahaks end natuke lõdvaks ka lasta B)

aga jään vastuseid ootama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×