Jump to content
nimi666

Andke soovitusi

Recommended Posts

Tervist.

mõtlesin hakkata tegelema oma kaalu alandamisega, sest see on kõvasti liig.

vanus:16

pikkus:184

kaal:106kg

Trennis käin juba viimased 3 kuud, kõhnemaks olen muutunud aga kaal ei lange, vaid pigem tõuseb. võimalik ,et see on sellest ,et lihased arenevad, sest varem pole mitte midagi teinud.

trenn: pmst tõmbad ainult sõudeergomeetrit, aga teen ka suht palju jõusaali.trenniga probleeme pole.

seega uurisin siin , et loeb rohkem mida suust sisse ajad.

aga mul on ka probleem, mul on magu välja veninud tänu ülesöömisele,

siis mõtlesin ,et kui ma ajan liiga palju rasvast toitu(nt:liha,praekartul vms rasvast)sisse.

siis nüüd panen taldrikule veerand kartulit,natuke alla veerandi liha ja ülejäänud taldriku osa peale mingit salatit(nt.porgandi ananassi, kapsa või siis suvi kõrvitsa salatit).

samuti enam ei maiusta enam õhtuti.

Küsimus:Kas sellest peaks olema abi,?

samuti võite anda ideeid mida süüa hommikuti ja mis siis teha kui õhtul(nt:kell 8 läheb kõht tühjaks)?

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan sul toitumis- ja treeningkava tellida. hetkel see fitshop.ee's ainult 450 eeki (tavahind 900). või kui see ei sobi, siis siin on palju palju teemasid toitumise ja kaalualandamise põhimõtetest. edu!

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks süüa hommikuti putrusid need annavad hea koguse süsivesikuid mida vajad päevaks. Süüa võiksid 5-6 korda päevas, väikeste portsionitena, seega väldid sa lihtsalt ülesöömist. Sa peaksid jälgima et sa sööd vähem kui kulutad aga korraliku toitu mitte fast foodi:). Praekartulite asemel võiksid süüa nt. koorega keedetud kartuleid.

Aga jah eks sa surfa siin ringi ja uuri toitumise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks süüa hommikuti putrusid need annavad hea koguse süsivesikuid mida vajad päevaks. Süüa võiksid 5-6 korda päevas, väikeste portsionitena, seega väldid sa lihtsalt ülesöömist. Sa peaksid jälgima et sa sööd vähem kui kulutad aga korraliku toitu mitte fast foodi:). Praekartulite asemel võiksid süüa nt. koorega keedetud kartuleid.

Aga jah eks sa surfa siin ringi ja uuri toitumise kohta.

Ma ei soovita sul süüa hommikul putru, kuna see rikub päevase toitumise ära. Hommik algab ikka valgu/rasvarikka söögiga (kaalulangetuse eesmärgil).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×