Jump to content
Mr Fox

Maailma tugevaim teismeline

Recommended Posts

Teadsin temast juba ammu. Ta treenib Average Broz jõusaalis treeneri John Brozi käe all ja arvatavasti esindab 2012 aasta Londoni olümpial Brasiiliat. Nende moto ongi koguaeg ilma varustuseta treenida. Ta on professionaal ka, ainult magab, treenib 2-3 korda päevas ja sööb. Lõunauinakuid teeb ka B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teadsin temast juba ammu. Ta treenib Average Broz jõusaalis treeneri John Brozi käe all ja arvatavasti esindab 2012 aasta Londoni olümpial Brasiiliat. Nende moto ongi koguaeg ilma varustuseta treenida. Ta on professionaal ka, ainult magab, treenib 2-3 korda päevas ja sööb. Lõunauinakuid teeb ka B)

Täielik KOLL! Ma vaatasin jah, et ilma varustuseta treenib. Deadliftimisel ilma varustuseta läheb mul selg pooleks juba 170kg juures :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke segane see pealkiri. Et seal foorumit jälgides inglise keeles sain aru, et teismeline on nüüd tänapäeva möistes 19 aastane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui DL'ides 170 kg juures selg pooleks läheb siis tuleb selga ja vormi treenida. Süvalihased.

Mulle meeldib siin sõna "pooleks" - see võib tähendada mida iganes B) Lihtne loogika ütleb, et tuleb treenida, aga teistpidi - kui paljud üldse tõmbavad 170kg - ilma varustuseta ja mitte "maksimumiks" vaid tööseeriana? Mul on järelikult selg nõrk ja tehnika paigast - aga ei imesta ka.

:)

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui DL'ides 170 kg juures selg pooleks läheb siis tuleb selga ja vormi treenida. Süvalihased.

Muidugi ma pean mainima, et olen 16 ning olen elus vaevu 2-3 korda deadliftinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×