Jump to content
mees232

Proportsiooni.

Recommended Posts

Terv!

Sooviks keha proportsiooni rohkem.Nimelt alakeha on tunduvalt jämedam kui ylakeha.Mida teha et jalad väiksemaks saada?Kas neid mitte treenida?või treenida teisiti nii et nende ymbermõõdud väheneksid?

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kui palju selles nüüd loogikat on aga minu kogemuste järgi (mida on väga vähe..)

Teksad läksid kuramuse kitsaks just siis kui tegin korra nädalas alakeha, nüüd teen 3x nädalas kükki (5x5) ning justkui oleks riiete järgi otsustades jalad väiksemaks läinud kuigi kaal on tõusnud kuskil 1kg. Endal oli sama probleem ning siiamaani olen kava muutusega ja tulemusega rahul ja kavatsen samamoodi jätkata - idee järgi siis peaks väike taastumisaeg lihaskasvu tagasi hoidma. Ehk keegi targem kinnitab või lükkab ümber, endalgi oleks huvitav selle kohta midagi juurde lugeda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Sooviks keha proportsiooni rohkem.Nimelt alakeha on tunduvalt jämedam kui ylakeha.Mida teha et jalad väiksemaks saada?Kas neid mitte treenida?või treenida teisiti nii et nende ymbermõõdud väheneksid?

Tänud

Tuttav probleem. Päris paljudel on sama mure kus emakene loodus on andnud tugevad suured jalad ning visuaalselt jääb ülakeha väiksemaks. Selles suhtes, et ära jalgade treenimist lõpeta, aga vaata üle oma ülakeha treenimise programm ja vajadusel tee muudatused. Pead ülakeha järgi aitama, aga see võib võtta paar aastat. Ise soovitan pöörata rohkem tähelepanu selja ja rinnaharjutustele.

Edu! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×