Jump to content
aries

Ülitundlikkus, toidutalumatus, allergeenid, nahaprobleemid, Role programm vs veregrupidieet

Recommended Posts

Käisin allergia testi tegemas ja sain teada, et mul on allergia piima ja kõikide piimatoodete,

kartuli, kõikide pulbrite peale(valgupulbrid,kreatiinid jne), nisujahu(nt makaronid), kõik joogid, mis sisaldavad värvaineid (nii, et enamus :lol:),pähklid,mandlid, k6ike ma päris täpselt ei mäleta, aga neid oli veel :lol:

Kurat küll lemmik toitu kah enam ei tohi süüa :( - praekartul, muna ja viineritega.

Eesmärk on lihasmassi juurde saada, nii et kuidas edasi minna.

Mu menüüs on siis aint. Riis, tatar, kaerahelbed,vesi, liha(viinerid jätame välja, nende peale on kah allergia :lol:), puuviljad (va kiivi).

Kas teil on anda mõnda soovitust, et toitumine poleks ükskesine.

6x päevas riisi ja tatart veega alla ajada on ikka liig mis liig ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ei ole võimalik, et sa enamuste toiduainete peale oled allergiline. Siis pead sa olema ka lisaks allergiline kindlasti lateksi, kummi, raukade, beebide, homode jne . peale. Kahju sinust, ausalt : ) Sa soovita sellel arstil endal ka teha mõni huvitav test ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Allergia ei ole naljakas, allergia on tõsine asi. Kui seda ignoreerida, läeb hullemaks (ses mõttes, et arenevad välja talumatsed ka teiste toiduainete suhtes, lisaks lõpuks ka muude tegurite nagu tolm, loomad, taimed, igasugu olmetegurid). Kes ise pole läbi elanud, neil on muidugi hea naerda...

Mul on ka nisujahu suhtes see jama. Neli aastat pole vanaema õunakooki saanud :lol:

Aga üldiselt on võimalik elada küll, kui mõistusega asja võtta.

Niikuinii ei ole viinerid ja värvitud mahlad tervisele midagi head. Ongi igal juhul parem "päris" toitu süüa. Nisujahu suhtes võin hoiatada, et seda lisatakse paljudele valmistoodetele (lihapallid, pihvid jne), samuti võib väljas söömine olla problemaatiline, sest söögikohtades valmistatakse kastmed nisujahuga ja paneeritakse kõiki asju riivsaiaga. Viinereid sa ilmselt sellepärast ei saagi süüa. Loe, mis neil sees on - ja sa ei tahagi neid süüa :( Loe toiduainete etikette ja saad hakkama küll!

Piimatoodetest, tehakse ka allergikutele sobivaid, uuri asja. Sealt on siis vastavad ained "välja töödeldud" - ei mäleta praegu varahommikul õigeid termineid :lol:

Aga nt pannkooke saab kaerajahust teha, väga maitsvad!

Päevalilleseemned reeglina ei ole allergeenid. Aga kontrolli oma nimekirja.

Muna vastu oled ka allergiline? Kui jah, siis tavaliselt ollakse hädas munakollasega, valget võib ilmselt süüa.

Tuttaval oli laps üliväga allergiline. Elas loomalihast ja lillkapsast praktiliselt pool aastat ja polnd hullu midagi. Lastel on ju eriti raske sellist asja mõistusega võtta, et ei saa kohukest ja kommi ja... Siis oli niipalju taastunud, et hakkasid teisi asja aeglaselt juurde lisama. Ema ütles, et oli täiesti enda süü, et asi nii kaugele pidi minema. Nad ei teadnud lihtsalt asjast MUHVIGI. Ja ega üldiselt ei teatagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin allergia testi tegemas ja sain teada, et mul on allergia piima ja kõikide piimatoodete,

kartuli, kõikide pulbrite peale(valgupulbrid,kreatiinid jne), nisujahu(nt makaronid), kõik joogid, mis sisaldavad värvaineid (nii, et enamus :lol:),pähklid,mandlid, k6ike ma päris täpselt ei mäleta, aga neid oli veel :lol:

Kurat küll lemmik toitu kah enam ei tohi süüa :( - praekartul, muna ja viineritega.

Eesmärk on lihasmassi juurde saada, nii et kuidas edasi minna.

Mu menüüs on siis aint. Riis, tatar, kaerahelbed,vesi, liha(viinerid jätame välja, nende peale on kah allergia :lol:), puuviljad (va kiivi).

Kas teil on anda mõnda soovitust, et toitumine poleks ükskesine.

6x päevas riisi ja tatart veega alla ajada on ikka liig mis liig ;)

Millist liha sa syya saad?

Viinerid n2itavad soja sobimatust...(ei ole ka mingi s88k, mida taga nutta)

Millised juurviljad sul lubatud on?

Varjatud toidutalumatuse test?

Olen ise seda kaks korda teinud (kontrolli m6ttes).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soja vastu on jah allergia, ennem arstil käiku sõin kõike ja terve nägu paistetas üles lõpuks ja pidin kangeid rohtusi sööma :(

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soja vastu on jah allergia, ennem arstil käiku sõin kõike ja terve nägu paistetas üles lõpuks ja pidin kangeid rohtusi sööma :(

Mida sa syya saad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin allergia testi tegemas ja sain teada, et mul on allergia piima ja kõikide piimatoodete,

kartuli, kõikide pulbrite peale(valgupulbrid,kreatiinid jne), nisujahu(nt makaronid), kõik joogid, mis sisaldavad värvaineid (nii, et enamus :lol:),pähklid,mandlid, k6ike ma päris täpselt ei mäleta, aga neid oli veel :lol:

Kurat küll lemmik toitu kah enam ei tohi süüa :( - praekartul, muna ja viineritega.

Eesmärk on lihasmassi juurde saada, nii et kuidas edasi minna.

Mu menüüs on siis aint. Riis, tatar, kaerahelbed,vesi, liha(viinerid jätame välja, nende peale on kah allergia :lol:), puuviljad (va kiivi).

Kas teil on anda mõnda soovitust, et toitumine poleks ükskesine.

6x päevas riisi ja tatart veega alla ajada on ikka liig mis liig ;)

päris nii ei saa olla. kui piimatoodete allergia siis kas allergia on piimasuhkru vastu ehk laktoosi talumatus? sel juhul saad laktoosivabu piimatooteid süüa ju. või on piimavalgu kas kaseiini või vadaku allergia. kust on võetud et vadaku proteiini pulbrit või kreatiini ei või süüa?

mul yx tuttav ei või näiteks gluteeni sisaldavat toitu süüa(nisujahu toidud-makaronid, saiad, leivad jm. jahutoit)

mis sa ei või muna ka süüa siis või? kala võib?

kuidas siukest asja testitakse? tundub liialdatud olevat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piima valgu vastu vist on allergia, kala peaks saama jah

testitakse nii, et võetakse vereproov ja edasi ma ei tea...(ma arvan, et vaadatakse, kuidas veri erinevate asjadega reageerib)

yleval panin ma kirja mida ma syya saan :( ja mille vastu mul allergia on....

Aga kas mul on yldse mingit lootust lihasmassi kasvatada, kui mul peamiste toitvate asjade vastu allergia on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
piima valgu vastu vist on allergia, kala peaks saama jah

testitakse nii, et võetakse vereproov ja edasi ma ei tea...(ma arvan, et vaadatakse, kuidas veri erinevate asjadega reageerib)

yleval panin ma kirja mida ma syya saan :( ja mille vastu mul allergia on....

Aga kas mul on yldse mingit lootust lihasmassi kasvatada, kui mul peamiste toitvate asjade vastu allergia on.

Kus sa seda testi tegid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haigla nime ei maleta, aga testi tegin seal parnu mnt haiglas, see mis kohe peale veadukti on.

V2ga huvitav... 2kki sa kirjutaksid mulle sellest v2heke l2hemalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen olnud 2 kuud juba no. vaese toitumise peal.

Asjad mida ma syya kindlalt ei tohi: kartul, soja (vorstid, biffid...), piim (ja k6ik piimatooted), nisujahu(makaronid,nisujahu leib jne.), mandel.

Muna tohin ma mingil m22ral syya, sest see mulle v2ga allergiat ei tekita (1 muna p2evas).

Hetkel on mul menyys riis, liha,tatar, teraviljad,juurviljad (tegelikult suht tervislikud asjad :rolleyes:)

2 kuud pole ma ka j6usaalis k2inud, sest uue menyyga harjumine v6ttis natuke aega :), aga tahaks uuesti k2ima hakata (2X n2dalas, sest tegelen ka karatega 3X n2dalas ja seal tehakse kah ikka k6vasti j6udu.

Kas selline toitumiskava sobiks j6usaali k6rval:

7.00 kaerahelbed, kohv (vahel ka muna)

12.55 koolitoit (tavaliselt saan ma seal aint juurvilju ja vahel ka liha syya, kui see pole mingisse jahukastmesse tehtud)

15.00 riis

18.00 valgusheik ja tatar (see on siis toitumine peale trenni)

21.00 liha juurviljadega

esimene vahe on kyll suht pikk, aga ma pean arvestama kooliga.

Soovitused ja kriitika teretulnud ;)

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen olnud 2 kuud juba no. vaese toitumise peal.

Asjad mida ma syya kindlalt ei tohi: kartul, soja (vorstid, biffid...), piim (ja k6ik piimatooted), nisujahu(makaronid,nisujahu leib jne.), mandel.

Muna tohin ma mingil m22ral syya, sest see mulle v2ga allergiat ei tekita (1 muna p2evas).

Hetkel on mul menyys riis, liha,tatar, teraviljad,juurviljad (tegelikult suht tervislikud asjad :rolleyes:)

2 kuud pole ma ka j6usaalis k2inud, sest uue menyyga harjumine v6ttis natuke aega :), aga tahaks uuesti k2ima hakata (2X n2dalas, sest tegelen ka karatega 3X n2dalas ja seal tehakse kah ikka k6vasti j6udu.

Kas selline toitumiskava sobiks j6usaali k6rval:

7.00 kaerahelbed, kohv (vahel ka muna)

12.55 koolitoit (tavaliselt saan ma seal aint juurvilju ja vahel ka liha syya, kui see pole mingisse jahukastmesse tehtud)

15.00 riis

18.00 valgusheik ja tatar (see on siis toitumine peale trenni)

21.00 liha juurviljadega

esimene vahe on kyll suht pikk, aga ma pean arvestama kooliga.

Soovitused ja kriitika teretulnud ;)

Aga kala? Ja miks nii vähe mune võid süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui riisi,tatrat,puuvilju ja liha võib süüa,siis pole ju olukord sugugi lootusetu,sugugi mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen olnud 2 kuud juba no. vaese toitumise peal.

Asjad mida ma syya kindlalt ei tohi: kartul, soja (vorstid, biffid...), piim (ja k6ik piimatooted), nisujahu(makaronid,nisujahu leib jne.), mandel.

Muna tohin ma mingil m22ral syya, sest see mulle v2ga allergiat ei tekita (1 muna p2evas).

Hetkel on mul menyys riis, liha,tatar, teraviljad,juurviljad (tegelikult suht tervislikud asjad :rolleyes:)

2 kuud pole ma ka j6usaalis k2inud, sest uue menyyga harjumine v6ttis natuke aega :), aga tahaks uuesti k2ima hakata (2X n2dalas, sest tegelen ka karatega 3X n2dalas ja seal tehakse kah ikka k6vasti j6udu.

Kas selline toitumiskava sobiks j6usaali k6rval:

7.00 kaerahelbed, kohv (vahel ka muna)

12.55 koolitoit (tavaliselt saan ma seal aint juurvilju ja vahel ka liha syya, kui see pole mingisse jahukastmesse tehtud)

15.00 riis

18.00 valgusheik ja tatar (see on siis toitumine peale trenni)

21.00 liha juurviljadega

esimene vahe on kyll suht pikk, aga ma pean arvestama kooliga.

Soovitused ja kriitika teretulnud ;)

mis see valgusheik sul endast kujutab?enamasti kasutatakse vadaku valku see siis piimatoode mida sa ei võivat. sul siis muna valgu shake? sojat ka ju ei tohtivat sa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kala on kah ju liha :rolleyes:.

Tegelikult keelatigi mul pulber kah 2ra, aga ma vaatan mis siis juhtub kui ma pulbrit v6tan ;), v6tan poole kogusest.

No kui kala süüa võid, siis on ju valik päris suur: heeringas, heik, räim, lõhe (Rimi-s kalapäevadel odav), tuunikala konserv (kõik odavamad kui liha).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Role" toitumisprogramm:

http://www.role.ee/web/

Kas omate mingeid kogemusi sellega?

Mis te selle effektiivsusest (kehakaalu alandamise suhtes ntx, vms aspektides) arvate? Kas kaalulangetajale oleks effektiivsem siit saidilt tellida kava?

Kuidas see asi töötab?

Miks see nii palju maksab (3000+)?

Et mis moodi suhtute sellesse, ja kas olete kuulnud, et keegi oleks kasutanud seda Role-asja, ja kuidas tulemusi tuli?

Lihtsalt pakub asi huvi, kel mingeid valgustavaid mõtteid/kogemusi selle Role suhtes, siis võiks rääkida vabalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei tea ja kardan et ei tahagi teada:P

Sellepärast, et asi nii palju raha maksab või?

Aga kui sa teaks selle tausta ja ideid veidike, äkki need ideed/põhimõtted oleksid uued ja üllatavad ja kasulikud sinu jaoks?

Ma usun, et seal võib mõni hea aspekt olla sees, uurin, aga jah, kui keegi miskit muljet lisaks juurde, oleks hea kuulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veregrupidieet

pigem telli siit kava, on kindlam ja ka kava korrigeerimine on hinna sees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
veregrupidieet

pigem telli siit kava, on kindlam ja ka kava korrigeerimine on hinna sees

"veregrupidieet" on jah olemas siin:

http://et.wikipedia.org/wiki/Veregrupidieet

Et määratletakse inimene ühte veregruppi (neljast veregrupist) ja śellebaasil siis koostatakse kava?

Ftness.ee saidi kavad vist veregruppi ei küsi ja seda ei arvesta kava koostamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see nn veregrupidieet on üldse üks kahtlane asi.

nii palju kui mina kuullnud olen, siis see pole üldse tõestatud värk ja ma olen selle kohta ka mõnda halba asja kuulnud.

pakun et veregrupidieedis ei küsita su rasvaprotsenti ja pikkust jällegi.

http://www.skeptik.ee/index.php/2007/04/27...toidutalutajad/ äärmiselt huvitav lugemine, head raharaiskamist:)!

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×