Jump to content
aries

Ülitundlikkus, toidutalumatus, allergeenid, nahaprobleemid, Role programm vs veregrupidieet

Recommended Posts

Tegemist ei ole veregrupidieediga.

Gluteenitalumatuse test on samadel p6him6tetel.

Systeemi nimi ei ole mitte ROLE ja Levin ei ole Role maaletooja... vaid tema kasutab st toob sisse ELISA testmissysteemi.

http://en.wikipedia.org/wiki/ELISA

Minule sobis. K6igile minu tuttavatele ka.

On palju mystilisemaid asju siin ilmas, mis on toitumisega seotud, kui ELISA test. See on seotud toidu energeetikaga(reegel, et parim toiduaine inimese jaoks on see, mis on kasvanud 30 km raadiuses). Miks on eestlase jaoks n2iteks sygisest kevadeni keldris hoitud kaalikas tervislikum, kui n2iteks miski banaan v6i muu sissetoodud asi?

Me v6ime seda veel hullemaks ajada...INIMENE ON ENNAST V6IMELINE HAIGEKS M6TLEMA. Otsige siia nyyd mingi hea k2ega kombatav seletus. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned aastad tagasi tegin kaotasin 3-4kuuga kuskil ~15kg, veits sai sohki tehtud käraka arvelt(pmst ilma sporti tegematta).

Muudetud kasutaja Erts poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, kumba kava eelistada, tuleb valida selle järgi, kas eesmärgiks on tervis või lihasmass . :lol:

Kaks tuttava tuttavat on sellega mingit tegemist teinud ja mõlemad on rahul. Endal ka mingi seletamatu kõhutunne usub, et see võib isegi toimida, aga ei oska põhjendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga millise toitumise täpsemalt, milline toidumenüü oli?

Ja mis teste seal läbi viiakse ellenevalt (uuritakse vererõhku, vere koostist,...)?

--

Sama küsimus Kuuliksile, et mis toitumise saite, ja mis teste eelnevalt tehti.

Peaaegu midagi ei tohi. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas veregrupidieedil kui sellisel on olemas ka mingi teaduslik sisu või läheb see samuti "banaanidieetide" kategooriasse? Üks teema on seda siin natuke puudutanud, aga sealt midagi eriliti kasulikku ei saanud.

hea oleks, kui sõna võtaksid nii need, kes on proovinud, kui ka need, kes on uurinud.

tänud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen seda proovinud ning tuleb tunnistada,et see toimis 100% minu puhul. Nimelt kaotasin umbes 4 kuuga kehakaalus 20kg. Tegelikult ongi seal peamine asi see, mida sa tohid koos süüa ja mida mitte ning kui kaua peab toidukordadel vahet olema. Sinu vereanalüüsi põhjal saadakse teada ained mida tohid süüa ja mida mitte ning selle järgi koostatakse sulle menüü ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen seda proovinud ning tuleb tunnistada,et see toimis 100% minu puhul. Nimelt kaotasin umbes 4 kuuga kehakaalus 20kg. Tegelikult ongi seal peamine asi see, mida sa tohid koos süüa ja mida mitte ning kui kaua peab toidukordadel vahet olema. Sinu vereanalüüsi põhjal saadakse teada ained mida tohid süüa ja mida mitte ning selle järgi koostatakse sulle menüü ja ongi kõik.

Vereanalyysi p6hjal...ma usun, et sa m6tled midagi muud (Elisa test, oy Role). Seda ma olen teinud ja toimis. Siiani ei s88 osasid minu punases nimekirjas olevaid toiduaineid.

Veregrupi j2rgi on inimkond jagatud neljaks. P6hjendatakse, et erinev p2ritolu jne. Mina veregrupidieeti ei usu, ma usun, et ma olen yksi ja ainulaadne <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alles reede oli Reporteris lõik Tarvo Krallist, kes veregrupidieediga võttis maha tänase päeva seisuga 33kg ja langeb veelgi. Meest ei tunne enam näost äragi. Tema sõnade kohaselt talle tehti samuti menüü toiduainetest, mia tohib süüa ning mida millega. Söökide kõrvale juua ei tohtinud. Ainult peale söömist võis. Vot siis nalja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alles reede oli Reporteris lõik Tarvo Krallist, kes veregrupidieediga võttis maha tänase päeva seisuga 33kg ja langeb veelgi. Meest ei tunne enam näost äragi. Tema sõnade kohaselt talle tehti samuti menüü toiduainetest, mia tohib süüa ning mida millega. Söökide kõrvale juua ei tohtinud. Ainult peale söömist võis. Vot siis nalja.

...ka see ei l2he veregrupidieedi alla. Tegemist oli individuaalse toidutalumatuse testiga...verest kyll. oy Role ja testi nimi on Elisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algatuseks siis allikas http://www.drlam.com/blood_type_diet/blood_b_chart.asp

1. Kuidas suhtuvad siinsed teadjamad veregrupi toitumisse?

Olen aru saanud, et palju räägitud 'role' toitumiskava tehakse sama põhimõtte järgi ning nad ei maksa just vähe. Tehti siis ka minu sõbrale ning ta pidi põhimõtteliselt oma elu nii muutma, et muna, spinatit etc(kasulikke) toiduaineid süüa ei tohtinud. Kas on mõtet nii spetsiifiliseks minna?

Toitumiskava tellimise põhjused olid igast allergiad ja liigesevaevused jne. Phmts kõik pidi korda minema, kui seda kava järgida.

Otsustasin siis ka väheke uurida ning leidsin põhimõtteliselt kõik üles...

2. Olen B veregrupp, mis tähendab, et ma peaks loobuma (oma igapäevases toitumises) : kanast, tatrast, (avokaadost), tomatitest, maisist, (7-vilja pudrust), täistera leivast, krevettidest, sealihast..

Võtan selle raske katsumuse ette (eksperimendi eesmärgil), kuid tahaks teada, kas siinsed toitumisspetsialistid ka kasutavad veregrupi põhimõtet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu veregrupp peaks olema A reesus positiivne.

"Characteristics of Type A - Best on Vegetarian Diet"

"Type A-s should eliminate all meats from their diet."

Yeah right! Järjekordne jama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu veregrupp peaks olema A reesus positiivne.

"Characteristics of Type A - Best on Vegetarian Diet"

"Type A-s should eliminate all meats from their diet."

Yeah right! Järjekordne jama!

Seal all mõeldi loomaliha, nagu aru sain.. http://www.drlam.com/blood_type_diet/blood_a_chart.asp kana, kalkun jne jäävad alles, ma ei propageeri midagi, eks ma teen läbi, nii kuu aega ja siis annan tagasisidet, kas mõjus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise arvan samuti , et see on kind-of jama. Inimestel on mõnikord ise teatud toituainete järgi, kus keha vastavaid aineid vajab ( alateadlikult süüakse vajaminevat toitu) ja kui seni on toitumisplaanis olnud kana, avokaado ja tomat ning tervis on hea, nende asjade järgi isu on, siis on mõtetu mingi nimekirja järgi toiduaineid välja lükkima hakata. aga kui sa seda nimekirja vaatad ja ütled, et jah need toiduained oled sa seni vastumeelselt sisse ajanud, siis sinu puhul see dieet kehtib.

Tõsijutt, kuid olen täheldanud, et tatar tõesti teeb kõhu rohkem tühjaks, kui täis, või mingi jama sellega on.

Õhtuks sõin(enne netti sattumist)kanafileed ning tomatit, kõhus on kahtlane nagu happeline olek.. Eks ma siis proovi oma keha lihtsalt paremini tundma õppida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algatuseks siis allikas http://www.drlam.com/blood_type_diet/blood_b_chart.asp

1. Kuidas suhtuvad siinsed teadjamad veregrupi toitumisse?

Olen aru saanud, et palju räägitud 'role' toitumiskava tehakse sama põhimõtte järgi ning nad ei maksa just vähe. Tehti siis ka minu sõbrale ning ta pidi põhimõtteliselt oma elu nii muutma, et muna, spinatit etc(kasulikke) toiduaineid süüa ei tohtinud. Kas on mõtet nii spetsiifiliseks minna?

Toitumiskava tellimise põhjused olid igast allergiad ja liigesevaevused jne. Phmts kõik pidi korda minema, kui seda kava järgida.

Otsustasin siis ka väheke uurida ning leidsin põhimõtteliselt kõik üles...

2. Olen B veregrupp, mis tähendab, et ma peaks loobuma (oma igapäevases toitumises) : kanast, tatrast, (avokaadost), tomatitest, maisist, (7-vilja pudrust), täistera leivast, krevettidest, sealihast..

Võtan selle raske katsumuse ette (eksperimendi eesmärgil), kuid tahaks teada, kas siinsed toitumisspetsialistid ka kasutavad veregrupi põhimõtet?

Role ei ole veregrupidieet.

Kuidas ma suhtun veregrupidieeti? Negatiivselt! Miks? Sest yhe ja sama veregrupiga inimesi....on v2ga palju, ainevahetus ja toidutalumatused on aga ainulaadsed ja kordumatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete seda linki juba korduvalt siia kleepinud... ja ma ei v2si vastamast, et kirjutise autor ei ole p2dev seda kirjutama. Peale selle on see juba ka igivana...

See on yks minu s6ber, kellega ma koos arstiteaduskonnas tudeerisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Role ei ole ... <täida lüngad suvalise sõnaga>.

Mis te arvate, miks inimestele sedalaadi harjutused meeldivad? ;)

Toon siis ära ka ülesande "Role on ..." lahenduse:

"Role on toiduallergia dieet".

Lause grammatiliselt kohmakas või mis? Jaa on, aga seda grammatilist ebakorrektsust on sama lihtne täheldada, nagu ülal toodud lünkharjutust lahendada.

See, eesmärgiga võimalikult lühidalt ja selgelt ja "asi on see"-stiilis antud seletus, tähendab seda, et viiakse läbi hulk teste, kus testitakse kuidas üks või teine toiduaine kehale reageerib, ja kui on näha, et reageerib allergiliselt halvasti kuidagi, siis seda ka arvesse võetakse, ja toiduaine lülitatakse toidukavast välja, sestap ka lihtsustav väljend "toiduallergia dieet".

Nii julgen oma seletuse sellele nähtusele anda, kes täiendada või korrigeerida soovib, kuulan hea meelega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te olete seda linki juba korduvalt siia kleepinud... ja ma ei v2si vastamast, et kirjutise autor ei ole p2dev seda kirjutama. Peale selle on see juba ka igivana...

See on yks minu s6ber, kellega ma koos arstiteaduskonnas tudeerisin.

Pean ütlema, et viidetes ei ole nagu ühtegi artiklit mis oleks uuem kui 1985, seega tõesti pisut aegunud;) Innustan uut infot kaevama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean ütlema, et viidetes ei ole nagu ühtegi artiklit mis oleks uuem kui 1985, seega tõesti pisut aegunud;) Innustan uut infot kaevama!

Yks juut on lihtsalt tige, et teine juut teeb raha... ;)

Ma tean enda ja oma meheraasu tulemusi (oleme m6lemad teinud seda kahel korral, aastase vahega). Viisime sinna veel rida oma s6pru ja kuna nad k6ik olid inglise keelsed...siis ma olen ka nende tulemustega ysna h2sti tuttav. Ma pidin seda k6ike t6lkima...

Kes viitsib kaevata...gluteenitalumatuse yks diagnoosimisviise oli kirjelduse j2rgi samasugune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kleebin nende lehekyljelt...

Mis on Role™ programm

Aktiivne immuunsüsteemi ja ainevahetuse taastamine kogemustega erialatöötajate käe all.

Role™ programm on uus, kaasaegne teaduslik lähenemine toitumisele, arvestades iga inimese kordumatut individuaalsust.

Programm aitab normaliseerida kehakaalu, kalorsuse piiramiseta või rasvade ja süsivesikute totaalse väljalülitamiseta toidust.

Programm töötatakse välja igale inimesele vastavalt tema veres leiduvatele toiduainete antikehadele.

Programmiga pannakse üksikasjalikult paika toidumenüü, toitumis- ja joomisrežiim, õpetatakse omavahel kombineerima õigeid toiduaineid ja valitakse toidu valmistamise viisid.

Programm näeb ette kliendi jälgimist ja menüü paindlikku korrektsiooni 12 kuu jooksul, vajadusel kauem.

Programm on suunatud inimese füüsilise seisundi kardinaalsele parandamisele, ravimite tarbimise vajaduse vähendamisele kuni ravimite täieliku ärajätmiseni.

Mõistuspäraste individuaalsete piirangute abil kohaneb inimene talle sobivate toiduainetega.

Toidutalumatus

Kaasaegsete uuringute alusel võib öelda, et terve rida haiguslikest seisunditest on tingitud isiku seedimise omapärast ja kasutatavatest toiduainetest. Isegi ökoloogiliselt puhas toit võib inimesel kaasa tuua seisundi, mis on saanud nimetuse “varjatud toidutalumatus”. Pikka aega ei leidnud need seisundid seletust, sattudes üldiste mittekonkreetsete kirjelduste rubriiki, näiteks: “kroonilise väsimuse sündroom”, kõikvõimalikud düskineesiad, seletamatud depressioonid, kalduvus kehakaalu liigsele suurenemisele, sagedased migreenid, premenstruaalne sündroom, jne.

Nüüd ei ole enam kahtlust, et need seisundid tulenevad allergilisest seisundist.

Mittetäielikult seeditud toidu imendumisel verre vastab immuunsüsteem sellele samuti nagu geneetilise võõraine tungimisel vereringesse. See aga on energiamahukas protsess, mis toob organismis kaasa massilisi probleeme (vt artikkel: “Varjatud toidutalumatus” (VTT).

Varjatud toidutalumatust saab testida. Hiljuti tulid välja täpsed diagnostilised testid, millega saab kindlaks teha konkreetse inimese patoloogilisi reaktsioone tarbitavale toidule. Kõrvaldades need toiduaineid toidumenüüst ja jälgides rangelt individuaalset toitumisprogrammi, on võimalik parandada inimese tervislikku seisundit sageli täieliku paranemiseni.

Varjatud toidutalumatuse test

Iga inimese varjatud toidutalumatuse määramiseks kasutatakse Role programmis 111 (90+21) enamlevinud toiduaine testimist.

Teste, mis aitavad arstidel uurida reaktsioone veres leiduvate toiduainete antigeenidele, on maailmas palju.

York-test (IgG ELISA delayed Food Allergy Test) – reageerib veres ringlevatele antikehadele (IgG grupi immunoglobuliinid).

Alcat - test (Antigen Leukocyte Cellular Antibody Test) NuTron - test (NOVO-test) reageerib toiduainetele, mis aktiveerivad veres trombotsüüte ja leukotsüüte.

Alytect - test antikehadele IgG4 tüüpi immuunoglobuliinidele

Hemokood - kus jälgitakse neutrofiilide reageerimist toiduainete ekstraktidele.

SR-test peegeldab settereaktsiooni (erütrotsüütide sadestumine veres) muutusi toiduainete ekstraktides.

Kõik need testid väljendavad suuremal või vähemal määral organismi kaitsereaktsiooni toiduainete sisenemisel läbi seedekulgla verre. Testide tulemused võivad olla korrektsed, kuid 100%-list tulemuste kokkulangemist ei saavutata, kuna iga test põhineb vere erinevat tüüpi reaktsioonidel.

Testi õige tõlgendamise korral, mis sõltub täielikult arsti kvalifikatsioonist, ilmnevad põhierinevused ja probleemid, mis on otseselt seotud konkreetse inimese organismi mittekohanemisega toidule. Kasutatava testi tulemused on arstile lähteandmeteks individuaalse toitumisprogrammi ülesehitamisel immuunsüsteemi töö taastamiseks, organismi puhastavate ja taastumisprotsesside aktiveerimiseks.

Oma Role programmis kasutame USA päritolu IgG ELISA (Delayed Food Allergy Test) testi. Testid on sertifitseeritud ja lubatud kasutada USA ja EL territooriumil.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×