Jump to content
0mfg

Tohutu joogi jänu

Recommended Posts

Nimelt viimased 2-3 nädalat on olnud tohutu joogi jänu igapäev. Joon päevas kuskil 5-7 liitrit vett. Millest järsku selline jänu tuleneda võib? Tüütuks muutub see WC's käimine iga tunni tagant. Olen 19. aastane noormees. Teisi terviseprobleeme ei tundu olevat, võib-olla seotud sellega, et olen kaalust alla võtunud kuskil 5-6kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt viimased 2-3 nädalat on olnud tohutu joogi jänu igapäev. Joon päevas kuskil 5-7 liitrit vett. Millest järsku selline jänu tuleneda võib? Tüütuks muutub see WC's käimine iga tunni tagant. Olen 19. aastane noormees. Teisi terviseprobleeme ei tundu olevat, võib-olla seotud sellega, et olen kaalust alla võtunud kuskil 5-6kg.

Üks võimalus: II tüüpi diabeet

Teine võimalus :

http://www.inimene.ee/?disease=m&sisu=...ase&did=835

Pöördu ikka esmalt perearsti poole, kes teeb vastavad uuringud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks võimalus: II tüüpi diabeet

Teine võimalus :

http://www.inimene.ee/?disease=m&sisu=...ase&did=835

Pöördu ikka esmalt perearsti poole, kes teeb vastavad uuringud.

Jooksuga arsti juurde... B)

Üles tuleb lugeda neile puust ja punaseks: 1. Kaalulangus 2. Suur janu 3. Rohke urineerimine.

Ma loodan, et sellised lood on hoiatuseks kõigile. Vale toitumine....ei ole mitte lihtsalt vale toitumine, vaid mäng tulega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jooksuga arsti juurde... B)

Ära nii vara hommikul inimesi kohe ära ehmata, võib kogelema hakata, vererõhk ülemäära tõusta jne. :P

II tüüpi diabeet ei ole haigus, mis nõuaks kohest kiirabiga EMO -sse viimist.

Aga ülejäänuga olen nõus.

Need sinu poolt nimetatud tunnused ei ole ainukesed, mille järgi diagnoositakse II tüüpi diabeeti, sest on ka teisi haigusi sarnaste sümptomitega. Aluseks võetakse ikka vere glükoosi määramine veeniverest, tehakse glükoosi koormustest.

Paljudel keskealistel inimestel avastatakse II tüüpi diabeet alles rutiinse vereproovi tulemusel.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära nii vara hommikul inimesi kohe ära ehmata, võib kogelema hakata, vererõhk ülemäära tõusta jne. B)

II tüüpi diabeet ei ole haigus, mis nõuaks kohest kiirabiga EMO -sse viimist.

Aga ülejäänuga olen nõus.

Need sinu poolt nimetatud tunnused ei ole ainukesed, mille järgi diagnoositakse II tüüpi diabeeti, sest on ka teisi haigusi sarnaste sümptomitega. Aluseks võetakse ikka vere glükoosi määramine veeniverest, tehakse glükoosi koormustest.

Paljudel keskealistel inimestel avastatakse II tüüpi diabeet alles rutiinse vereproovi tulemusel.

Ma ei kirjutanudki, et ta peab kiirabi kutsuma... saab ikka omal jalal.

Meie söömisharjumused on tänu mugandunud teadusele nii hulluks läinud, et II tüüpi diabeet ei ole juba pikka aega vaid keskealiste inimeste probleem.

Ma loodan, et uuringud ei pea minema glükoositaluvuse testini:

Fan, L.F "Study of Causes of Untoward Reactions of the Glucose Tolerance Test."

Madden, K.M. et al. "The Oral Glucose Tolerance Test Induces Mycardial Ischemia in Healthy Older Adults." 2007

See on ikka pigem kirvetöö...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×