Jump to content
liftup

Paar küsimust

Recommended Posts

Siuke jama et pulloverit ja lõuatõmbeid tehes lööb õlaliigestesse väga jube valu ja neid harjutusi on täiesti võimatu teha. et kas keegi teadja saaks nõu anda milliseid alternatiivseid harjutusi just nende kahe asemel teha? ja teine küsimus et kas on suur vahe kas ma teen sellili rinnalt surumist tavalisel sellili surumise nö pukil või smithi masinal? sest kuna käin jõusaalis üksinda siis smithi masinaga julgen viia ennast rohkem viimasele piirile... kindlam tunne ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole küll kõige targem sõnavõtja siin, aga mul aitas õlgade puhul kergete raskustega hantlitega lendamine ja kui lõuga tõmmata, siis peavad lihased üsna soojad olema. Õlgu ei tohi üle koormata. Taastu korralikult eelmisest treeningust. Ja rinna puhul, kui ma ei eksi, siis masinalt minna visata pikali ja hakata suruma, siis kang ei taha väga stabiilsena seista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siuke jama et pulloverit ja lõuatõmbeid tehes lööb õlaliigestesse väga jube valu ja neid harjutusi on täiesti võimatu teha. et kas keegi teadja saaks nõu anda milliseid alternatiivseid harjutusi just nende kahe asemel teha? ja teine küsimus et kas on suur vahe kas ma teen sellili rinnalt surumist tavalisel sellili surumise nö pukil või smithi masinal? sest kuna käin jõusaalis üksinda siis smithi masinaga julgen viia ennast rohkem viimasele piirile... kindlam tunne ikkagi.

Milleks sa üldse pulloveri teed. Rinnakorvi see harjutus täiskasvanutel ei suurenda. Rinnalihaste, saaglihaste, selja lailihaste, mis töötavad selle harjutuse sooritamise ajal, arendamiseks on teisi, efektiivsemaid harjutusi, mis on vähem traumaohtlikumad õlaliigestele.

Sama lugu on ka lõuatõmmetega sinu puhul. Tee tõmbeid plokil eest:

http://www.bodybuilding.com/exercises/deta...ated-cable-rows

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas surumist tehes ei anna õlad tunda? Kui jah, siis tiirutaja lihas kannatada saanud.

Masinatel tehes ei tööta stabiliseerivad lihased, see vahe on.

Soovitan sul teha ette kallutades kangi tõmbeid vastu rinda või siis trenazööril tõmbeid vastu rinda. Aga, mis iganes sa ka ei teeks, kui annab tunda, siis ära tee. Valuga keha annab sulle mõista, et midagi on valesti...

Lõuatõmbeid võid tõesti trenazööril teha, kui nii ei anna tunda.

Palju sa muidu lõuatõmbeid jõuad teha ja kui treenid, siis mitu kordust teed ja seeriaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×