Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Järjekordne kuum päev hakkab läbi saama. Väljas oli kohati selline tunne nagu oleks kilehoonesse sattunud. Suur joogipudel peab kaasas olema, et ellu jääda. Täna käisime mitu korda Kentucky osariigis ja tegime suurema ringi Cincinnati kesklinnas. Hommikul pidasime plaani loomaaeda minna, aga seal oleks palavusega ilmselt kohutav olnud! Panen kiirelt üles ka uued pildid kommentaaridega:

post-50-0-79225300-1336101308.jpg Sellise eluka leidsin täna meie hotelli hoovist. Võrdlemisi priske ämblik tegi loomulikult meelehärmi perenaisele, kes paaniliselt neid sitikaid kardab. :ph34r:

post-50-0-77164900-1336101328.jpg Vabal ajal teeme pisitütrega sporti! Mason, Ohio, 02.mai 2012

post-50-0-24698900-1336101345.jpg Snickersi tervisebatoon- Kas teie olite sellistest varem midagi kuulnud? :rolleyes:

post-50-0-18877800-1336101359.jpg Snickersi andmed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervisebatooniks ma seda nimetada ei julgeks, aga kui paar tykki naha vahele keerata siis käiks "massika" alla kyll :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisuguseid võiks eestiski müügis olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid ka eilsest(03.mai 2012) päevast:

post-50-0-97664800-1336143685.jpg Cincinnati, Ohio

post-50-0-95145400-1336143700.jpg

post-50-0-24282500-1336143717.jpg Perega Cincinnati kesklinnas.

post-50-0-72232200-1336143728.jpg

post-50-0-04394700-1336143740.jpg Taustaks USA ja Ohio osariigi lipud.

Videosid ei jõua praegu üles panna, aga püüan ennast õhtul parandada. Täna ei ole õnneks nii palav ja võimalusel läheme loomaaeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa - paar-kolm paika on täitsa tuttavad sealt piltidelt. Tore vaadata kohe, isegi väikestviisi nostalgja tuleb juba peale.

Neid Golden Coral-i tüüpi restosid on seal tegelikult teisigi (lihtsalt teema lugejatele, kes asjaga kursis pole), nt Big Boy ja nö hiinakad, millest nii mõnigi on sedasama tüüpi. Ja osati sarnased, kuid väga paljuski väga erinevaid roogasid pakutakse eri seda tüüpi söögikohtades. Mulle need kohad igaljuhul väga-väga meeldivad: söö mida tahes ja kui palju tahes.

Seal on näha-kuulda olnud, et tulevad hommikul peredega kohale ja veedavad terve päeva seal: söövad-jooval, loevad raamatut, lapsed jooksevad ringi ja siis jälle söövad jne, kuniks õhtu käes.

Vot nii palju siis veel selle teemaga seonduvalt taustainfoks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa - paar-kolm paika on täitsa tuttavad sealt piltidelt. Tore vaadata kohe, isegi väikestviisi nostalgja tuleb juba peale.

Neid Golden Coral-i tüüpi restosid on seal tegelikult teisigi (lihtsalt teema lugejatele, kes asjaga kursis pole), nt Big Boy ja nö hiinakad, millest nii mõnigi on sedasama tüüpi. Ja osati sarnased, kuid väga paljuski väga erinevaid roogasid pakutakse eri seda tüüpi söögikohtades. Mulle need kohad igaljuhul väga-väga meeldivad: söö mida tahes ja kui palju tahes.

Seal on näha-kuulda olnud, et tulevad hommikul peredega kohale ja veedavad terve päeva seal: söövad-jooval, loevad raamatut, lapsed jooksevad ringi ja siis jälle söövad jne, kuniks õhtu käes.

Vot nii palju siis veel selle teemaga seonduvalt taustainfoks :)

Big Boys olin ma rõõmsalt 1998-1999 aastatel öösiti rõõmsalt tööl... Hiinakad on kindlasti kõige sobilikumad spordipoistele kui vinti üle ei keera. Ühes sellises oli vähemalt 12 erinevat kanafileed. Lisaks kodujuustu ja värsket kurki-tomatit! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev hakkab vaikselt õhtusse jõudma. Just vaatasime perenaisega kuulsat filmi "Kartmatu" ja avastasime üllatusega, et sellest filmist olid mitmed kohad välja võetud nagu šoti patriootide tagumiku näitamine võitlusväljal jne. Kummaline igal juhul. Päeval olime perega Cincinnati loomaaias ning sain seal ka põnevamat pildimaterjali. Üldiselt sellise suure linna loomaaed on üllatavalt väike. Homse kohta veel plaanid puuduvad. Vähemalt ilm läheb natuke jahedamaks- nii umbes 25 kraadi peale.

Mõned tänased pildid:

post-50-0-54753600-1336189801.jpg Punane kardinal- Ohio osariigi rahvuslind

post-50-0-57110100-1336189812.jpg Putukatemajas oli tegelikult igasuguseid suuri ja väikeseid sitikaid, aga ei olnud aega kõiki jäädvustada

post-50-0-16900700-1336189830.jpg Valge lõvi

post-50-0-24677700-1336189845.jpg Esivanemaga

post-50-0-14541400-1336189859.jpg Sellesse vanni väga ujuma minna ei tahaks

post-50-0-44500700-1336189875.jpg Viisakad mardikad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise ämbliku eest jookseks isegi minema :D

Siis sa ju peaksid siin kogu aeg jooksma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuhu muidu koera panite / jätsite reisiks? :)

Ühendasime meeldiva kasulikuga: Andsime koera ühele perekonna tuttavale, kelle tütar tahab omale hirmsasti koera. Meie karvane sõber veedab siis oma aja seal ja kui pererahvas ilusti katseajal hakkama saab, küll siis muretsevad endale samuti koera. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleeile olime perega Cincinnati südalinnas ja oli ikka palav päev. Siiani painab küsimus, kas see inimene seal sillal magas või oli suure kuumusega saba andnud? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägi välja, et pigem nagu magab ikka.

Vast ka ikka magas kuuma päikese käes. Siin on nii palju veidraid tegelasi, et tahest-tahtmata tuleb endalt küsida, et kas nad teevad nalja või ongi sellised? :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Big Boys olin ma rõõmsalt 1998-1999 aastatel öösiti rõõmsalt tööl... Hiinakad on kindlasti kõige sobilikumad spordipoistele kui vinti üle ei keera. Ühes sellises oli vähemalt 12 erinevat kanafileed. Lisaks kodujuustu ja värsket kurki-tomatit! :rolleyes:

Millises Big Boys töötasid, kus piirkonnas? Mitte et ma ise sel' ajal Cincinnatis oleks olnud (olin 2007-2008), kuid tore oleks teada ikkagi - vast olen sealsamas olnud-käinud.

Mis hiinakatesse puuutb, siis tuleb igati nõustuda - toidud igati asjalikud ka neile, kes lisaks maitsele ka toidu koostist tähtsaks peavad.

Nii palju, kui mäletan, on Big Boy rohkem selline maiustamise koht, kuid eks seal ole ka muud rohkesti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millises Big Boys töötasid, kus piirkonnas? Mitte et ma ise sel' ajal Cincinnatis oleks olnud (olin 2007-2008), kuid tore oleks teada ikkagi - vast olen sealsamas olnud-käinud.

Mis hiinakatesse puuutb, siis tuleb igati nõustuda - toidud igati asjalikud ka neile, kes lisaks maitsele ka toidu koostist tähtsaks peavad.

Nii palju, kui mäletan, on Big Boy rohkem selline maiustamise koht, kuid eks seal ole ka muud rohkesti :)

Mina töötasin Masoni Big Boys Lovelandi läheduses. Just täna olime seal perega päris pikalt, aga BB-sse ei läinud seekord. Olime hoopis Masoni Wendises, mis samuti minu lemmikkoht oli. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust!

Kohalik aeg on hetkel 10:30 hommikul. Valmistume perega jalutama minema. Täna jälle võrdlemisi kuum ilms ja peaksime kergemalt riidesse panema. Vaatan siin kurbusega Eesti ilmateadet ja nutt tuleb peale. Loodetavasti mai lõpuks on ilmad ilusad. Paljud viimaste aastakümnete jooksul Eestist lahkunud on üheks oluliseks põhjuseks toonud ka ilmad ja ma olen nendega 100% nõus. Kui ikka päike paistab kogu aeg, siis on saba rõngas ja igasugused mured tunduvad kordades vähemmasendavad kui sombuse ilmaga. Oleme siin nüüd olnud juba üle nädala. Loomulikult ei ole see selline riik nagu paljud televaatajad on harjunud teleseriaalides nägema, kus piitspeenikesed ja kõrgesti haritud ameeriklased reisivad ainult luksusjahtidel mööda maailma ja ei pea tööd tegemagi. Võrreldes eelmise aastaga märkasin, et üldine tänavapilt on võrreldes eelmise aasta suvega oluliselt paksemaks läinud. Erakordselt paksusid inimesi on kordades rohkem kui eelmisel aastal. Ma ei tea, miks see nii on.

Meeldib, et mind ja minu perenaist ei peeta enam venelasteks, vaid kohe küsitakse, et kas me oleme sakslased või hollandlased? Varem oli nii, et kui sa oled valge inimene ja räägid aktsendiga, siis oled kindlasti venelane! Ühe noore mehega rääkisime ja tema oli Saksamaal õppinud koos lätlastega ja teadis meie asukohta vägagi hästi, samuti paljud teised nooremad inimesed. Vanemad inimesed ja mustad jäävad reeglina geograafiaga jänni ja siis ütleme, et oleme Skandinaaviast ja elame jõuluvanale päris lähedal ja siis on kõik õnnelikud. Siiani ei ole me näinud ühtegi pesukaru, kuigi maantee ääres on neid surnud karvapalle päris palju. Mul tekkis kurikaval plaan, et hakkan hotelli aia äärde vaikselt toiduülejääke koguma ja küll nad siis välja ilmuvad! Täna õhtuks lubati vihma ja siis püüan öösel ööusse ning proovin homme põhjakaga kala! Eile olin mingi järve ääres, kus nägin päris suure isendi hüppamist. Ei kujuta ette, mis loom see oli, aga pakun, et kõvasti üle 10 kg... Kalapüügile võtan kaamera ka kaasa ja kui midagi toimuma hakkab, siis panen võimalusel filmima. Siin on kalapüügiga nii, et püüad eluka kinni, teed pilti ja lased tagasi! Tegelikult lahe ju!

Ok, minu pisitütar hakkas hotellituba rüüstama, ise kisab nagu metsaline! Ei tea kohe, kuidas ta selline metsik tips on? Isa on tal ju rahulik ja tasakaalukas mees! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×