Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ära sa märgi, juba 180! :o

No see oli selline väga kummaline surumine kõrvalvaatajatele, aga samas ilma julgestuseta väga ei tahtnudki pikalt selle raskuse alla jääda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see oli selline väga kummaline surumine kõrvalvaatajatele, aga samas ilma julgestuseta väga ei tahtnudki pikalt selle raskuse alla jääda :rolleyes:

No jah, kui julgestust ei ole peabgi kangi puusadega pukkidele tagasi tõstma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähk, kaugele sa nii lähed?

Ma arvestasin,et kui sa sama tempoga jätkad, siis juuniks2012 teed 220-ga 2 kordust :)

Ei oska öelda. 24.aprill-18.mai viibin USA-s ja kardan, et seal tuleb suurem paus sisse ja pean jälle otsast alustama. Täna on õlalihas päris hell- liiges tundub õnneks terve olevat, aga mingi õlalihase osa olen vist isegi rebestanud ja saan aru, et taastumiseks selliseid haigeid projekte ette võtta ei ole hea. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1)Härra Veebel, sellise tehnikaga ei saaks te paraolümpial pimedate kohtunike korral ka tulemust kirja.

2)Ma ei tea, mis see oli, aga saltost jäi endiselt puudu.

Hea küll, ei virise nõrk seersant :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris lopsakas vend klassiku kohta

Jah, tegemist oli vist Šveitsi sportlasega. Arvestades et mõned aastad tagasi euroopa meistrivõistlustel põrusid dopingukontrollides 2 Šveitsi atleeti, võib ju kergelt spekuleerida, mis pudru peal sellised klassikud kasvavad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2)Ma ei tea, mis see oli, aga saltost jäi endiselt puudu.

Oled ju võimlemise algõpetuse I ja II läbinud, peaksid teadma mis asi see oli ^_^

Ei aga tegelt Imre teeks selle vabalt ära, paar tehnilist nõksu (millele peaks kirp oskama ehk viidata?) ja tuleb :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled ju võimlemise algõpetuse I ja II läbinud, peaksid teadma mis asi see oli ^_^

Ei aga tegelt Imre teeks selle vabalt ära, paar tehnilist nõksu (millele peaks kirp oskama ehk viidata?) ja tuleb :)

See oli ammu. Enne seda, kui ajateenistuse jaoks aju välja lülitasin. :P

Tavaliselt teeb ta laval rondaati, aga see oli ma ei tea... kätetoetusega salto? :D

Tegelt jah kui ta viiks korraks käed põlvedele ja oleks kiirust/tehnikat lihvinud, peaks päris salto ära tulema küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli ammu. Enne seda, kui ajateenistuse jaoks aju välja lülitasin. :P

Tavaliselt teeb ta laval rondaati, aga see oli ma ei tea... kätetoetusega salto? :D

Tegelt jah kui ta viiks korraks käed põlvedele ja oleks kiirust/tehnikat lihvinud, peaks päris salto ära tulema küll.

Olen ka ilma käteta teinud, aga selle jaoks on kõvemat jalgadealust pinda vaja... ja natuke nooremat sooritajat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin just ühe vanema dvd 2010 aasta suvest kui sai semudega Endla järvele kalale mindud. Oleme ausad- kõik korralikud spordipoisid! Minul oli sellel päeval veel seljas Kaitseväe vihmaülikond, sest lubati vihma. Igal pool mujal sellel päeval tõesti sadas, aga mitte Endla peal. Vaadake ja rõõmustage hullude tegemiste üle:

http://www.youtube.com/watch?v=MOKmZ33jytM&context=C49453d1ADvjVQa1PpcFMg6g-Al9jjTjKfxUb2ZQ98Z8fZ9pmuylA=

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei aga tegelt Imre teeks selle vabalt ära, paar tehnilist nõksu (millele peaks kirp oskama ehk viidata?) ja tuleb :)

Salto taha kõige tähtsam asi on otse üles hüpata.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Salto taha kõige tähtsam asi on otse üles hüpata.

Ja siis kiirelt kõverduda(korraks kätega põlvedest kinni) ning seejärel õigeaegselt sirutada(puusast?), midagi taolist? Muidugi see "õigeaegselt" jääb suhteliseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja siis kiirelt kõverduda(korraks kätega põlvedest kinni) ning seejärel õigeaegselt sirutada(puusast?), midagi taolist? Muidugi see "õigeaegselt" jääb suhteliseks :D

No on ikka spetsialistid! Te võiksite hakata ka huvilistele interneti baasil ujumiskursuseid läbi viima. Näiteks peab käte ja jalgadega liigutama ja põhja ei tohi vajuda. Tagurpidi salto ja muude selliste trikkide puhul peaks kõige aluseks olema julgus ning kehakaal on ka natuke oluline :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No on ikka spetsialistid! Te võiksite hakata ka huvilistele interneti baasil ujumiskursuseid läbi viima. Näiteks peab käte ja jalgadega liigutama ja põhja ei tohi vajuda. Tagurpidi salto ja muude selliste trikkide puhul peaks kõige aluseks olema julgus ning kehakaal on ka natuke oluline :rolleyes:

Ei, mina ei ole mingi spetsialist sellel alal, kaugeltki mitte :D

Sargel ja kirbul peaks olema see võimlemise algõpetus II läbitud, kus seda õpetati(mul aga pole, kuna polnud mooduli järgi tarvis).

Selles suhtes, et ära muretse :) Ma kujutan ette, et enamus, sh. ka ma ise, oleks täitsa rahul kui ise sama asja järgi suudaks teha ^_^

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.aprill 2012

Jälle üks nädal selja taga ja uus kuu alganud. Sellel kuul on palju sündmuseid ning püüan sellest ka siin huvilistele pidevalt kokkuvõtteid teha. Eile olime perenaisega Rakveres ja Tallinnas ning tagasi Tartusse tulle tegin teoks oma ammuse unistuse- käisin oma silmaga vaatamas Tuhala nõiakaevu võimast keemist! Rahvast oli seal päris palju ja soovitan kõigil seal võimalusel ära käia!

post-50-0-53430000-1333311397.jpg

Treeningutest:

Täna siis jõusaal ja bodypump! Enne jõusaalitreeningut andsin veel oma õpilastele kiire poseerimisetunni ja samuti vaatasin üle väga võimsad vabakavad.

Tänane jõusaalitreening:

1. Soojenduseks 10 minutit jooksu aeroobikasaalis

2. Jalgadele istudes jalgade ettesirutus masinal 3 x 8-12

3. Säärele seistes ühel jalal varvastele tõus 3 x 20-40

4. Seljale laialt lõuatõmbed 3 x 8-12

5. Seljale kitsalt althaardes lõuatõmbed 5 x 8-14

6. Seljale tõmbed suure hantliga(51 kg) 3 x 10 mõlemale käele

7. Rinnale surumine suurte hantlitega(2 x 51 kg) kaldpingil 3 x 7-9

8. Tricepsile rööbaspuudel surumine 4 x 8-20(NB! 10 x 65-kilose lisaraskusega!)

9. Bicepsile harjutus kangiga 3 x 8-12

10. Bicepsile harjutus masinal- püramiid:8,10, 12, 10, 8 kordust järjest erinevate raskustega

11. Bicepsile seistes trossitõmbed mõlemale käele eraldi 4 x 8-10

12. Kõhulihastele harjutus redeliga 4 x 40-60

Toidulaud:

Toidulisanditest on eile ja täna läinud HT-R, PUMP+, BCAA, RECO2, WHEY+, BETA-ALANINE, BLOCK, HERA80 ja PRODE90

Lõpetuseks üks haigem video minu varasalvest :P:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagurpidi salto ja muude selliste trikkide puhul peaks kõige aluseks olema julgus ning kehakaal on ka natuke oluline :rolleyes:

Kursavend kaalus 105kg ja tegi tagurpidi salto ära. Ma ei tea, kus see kehakaal takistuseks jääb, vast siis kui ei jõua enam üles hüpata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu, kuidas see kõhulihaste harjutus redeliga välja näeb? :)

Varbad redeli astmete vahel ja läheb! Suureks plussiks on see, et saad jälgu tõsta erinevatele kõrgustele! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kursavend kaalus 105kg ja tegi tagurpidi salto ära. Ma ei tea, kus see kehakaal takistuseks jääb, vast siis kui ei jõua enam üles hüpata.

No vaja targutada! Jah, loomulikult kõik 100 kilosed hüppavadki saltosid igas asendis! On need siis bioloogia või IT tudengid! Vanadekodus ka 100 kilone Evald teeb saltotrikke ja lisaks portaali "Kaalust alla" kliendid ärkavad hommikul üles ja kohe hüppavad voodist tagurpidi saltoga välja. Eile käisin emajõe ääres kalamehi vaatamas ja mehed olid kõik õnged unarusse jätnud ja hüppasid saltosid, sest nad olid 100 kilosed! Üleeile oli üldse nii, et Tartu-Tallinn maanteel oli SEBE buss seisma jäänud, sest bussijuht tegi väikese saltopausi. Kahjuks minu tuttavad nii andekad ei ole ja kuigi põhikooli ajal oli palju rahvast, kes hüppasid 60-70 kiloselt küll edaspidi küll tagurpidi saltosid, on paljud nüüdseks 50-60 kg 20 aastaga juurde võtnud ja kohe kuidagi ei tuleks enam saltotrikid ilma suurte vigastusteta ilmselt välja. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×