Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tundub, et lähed tood medali ära? :D

Ei hakka midagi ennustama, aga konkurentidel saab minuga väga raske olema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui midagi teha, siis põhjalikult! Minul kõik juba eelseisvaks võistlushooajaks valmis! Vaadake ja imetlege, milline peab olema võistleja võistlusplaadi kujundus!

post-50-1318616454_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui midagi teha, siis põhjalikult! Minul kõik juba eelseisvaks võistlushooajaks valmis! Vaadake ja imetlege, milline peab olema võistleja võistlusplaadi kujundus!

post-50-1318616454_thumb.jpg

Vot nii näeb välja meistri võistlusplaadi kujundus.. Väga Super !! Kiidan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
14.oktoober 2011

Tere kõigile.

Juba nädala pärast oleme koondisega Rootsis ja hakkame Põhjamaade meistrivõistlustel paugutama! Paar tundi tagasi oli minu kehakaal Tartu Planet-Sport klubi kaalul 78,1 kg. Kordasin selle aasta kaalurekordit ning etteruttavalt võin juba öelda, et vorm on oluliselt parem kui eelmise aasta Põhjamaade meistrivõistlustel. Siiski panustan järgmise nädala kuivatamisele ning loodan veel vähemalt 1 kg maha saada. Vabakava panin eile kokku ning võtsin kavasse sisse mitmeid uusi elemente ning üleminekud on loogilisemad ning lõpptulemus peaks olema kõrvalvaatajatele huvitav. Laupäeval võtan eesmärgiks harjutada vabaseisusid külgedelt, samuti kohustuslikest poosidest küljepoosid.

Selles suhtes, et pidage vastu!

:D

Selles suhtes, et pea Sina vastu!

Hoian põidlad Põhjamaadel kindlasti!!

:D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui midagi teha, siis põhjalikult! Minul kõik juba eelseisvaks võistlushooajaks valmis! Vaadake ja imetlege, milline peab olema võistleja võistlusplaadi kujundus!

post-50-1318616454_thumb.jpg

Väga vinge! :D

Palju selline spetsiaal-kujundusega plaat maksma ka läks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga vinge! :D

Palju selline spetsiaal-kujundusega plaat maksma ka läks?

Selle eest ütlesin meistrile suure aitähhi ja meister oli õnnelik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.oktoober 2011

Põhjamaade meistrivõistlusteni on jäänud veel mõned päevad. Pärast tänast keskpäevast trenni oli pilt juba väga terav ning eks siis paistab, mis laupäeval toimuma hakkab. Kahju, et sellel aastal Põhjamaade MV klassikalises kulturismis nii vähe võistlejaid on, aga samas kindlasti tulevad kohale parimad! Ise pean veel tugevalt vaeva nägema poseerimisega nagu Oleg enne finaali. Selles suhtes loodan Oti abile ja ehk saame lõpuks ka minu kõverad külgpoosid. Kehakaal peaks olema hinnanguliselt praegu 78,5 kg ja see on minu pikkust arvestades ideaalilähedane. Kui nüüd reede õhtul laadimisega äbrisse ei astu, siis laupäeval paugutame!

Pidage vastu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.oktoobri varahommik 2011

Eile õhtul sai siis tehtud ilmselt viimased poseerimise pildid enne esimesi võistluseid selle hooajal. Nii kuiv ei olnud ma ilmselt ka eelmisel aastal ning loodan, et tuleb ka korralik laadimine ja grimm. Eks paistab. Kaotama ei tahaks minna :D

post-50-1319060523_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.oktoober 2011

Niisiis, juba täna õhtul Tallinnasse ja sealt edasi homme varahommikul Riia-Kopenhageni lennule. Varsti teen oma tänase esimese trenni ära ja siis veel poseerimist ja vabakava harjutamist! Õhtul veel bodypump. Enesetunne on üllatavalt hea sellise väikese kaalu juures, aga eks vormi pilt annab palju enesekindlust.

Viimastel päevadel on ikka katus kergelt sõitnud ka kui päris aus olla. See on uskumatu, milliste küsimustega inimesed täiesti tühja koha pealt üllatavad:

1. Noh, mitmeda koha said? (Mitu korda küsiti selle nädala jooksul)

2. Kurb, et sellele venepoisile (Olegile?) kaotasid.

3. Sa ei olegi praegu pruun?

4. Kas tervisele ei hakka(põhiküsimus haigetelt inimestelt)?

5. Kui suuerd on auhinnarahad? (See on väga paljude mure, et kas pappi ka saab)

Kõik jaburad küsimused ja kommentaarid ei tulegi kohe meelde, aga see on suhteliselt haige. Muidugi erilised klounid on need, kes suudavad teha päevast-päeva, aastast-aastasse ühte ja sa sama "nalja": "Lähme pizzat sööma" või midagi sellist. Täiesti lamedad sisutühjad tegelased. Et kes nagu aru ei saa, milles probleem, siis ega eriti ei olegi midagi, aga püüdke ise 4-5 päeva kulutada päevas 4-5000 kcl ja süüa kõigest -300 kcal ning vaadake, milline enesetunne võib olla kui te just selleks ajaks hulluks ei ole läinud. Selles suhtes palun olla tähelepanelikumad ning enne MM-i pigem ignoreerin igasuguseid tolasid.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen üles ka materjali oma Põhjamaade MV minu kategooria konkurentidest:

CBB -180cm

Mike Svensson Denmark

post-50-1319096548_thumb.jpg

Marti Taru Estonia

post-50-1319097552_thumb.jpg

Imre Vähi Estonia

Tuomas Kuronen Finland

Arnþór Ásgrímsson Iceland

post-50-1319093826_thumb.jpg

Andreas Fotiadis Sweden

post-50-1319096128_thumb.jpg

Brani Oparusic Sweden

post-50-1319096230_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan,et tervise küsimus on täitsa normaalne kui see on AJA ning ASJAKOHANE.üht sama küsimust võib väga erineva tagamõttega esitada.

Jõudu ja jaksu sellegipoolest!!!

Jama selles, et rahvas ei ole selles küsimuses minu vastustega rahul. Ikka kujutatakse endale ette, et ma laman enamus ajast tilgutite all jne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen üles ka materjali oma Põhjamaade MV minu kategooria konkurentidest:

CBB -180cm

Mike Svensson Denmark

post-50-1319096548_thumb.jpg

See tüüp tundub ikka väga asjaliku vormiga olevat. Teised nagu väga muljet ei avaldanud, tema aga küll. Jalad triibutavad ilusti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
20.oktoobri varahommik 2011

Eile õhtul sai siis tehtud ilmselt viimased poseerimise pildid enne esimesi võistluseid selle hooajal. Nii kuiv ei olnud ma ilmselt ka eelmisel aastal ning loodan, et tuleb ka korralik laadimine ja grimm. Eks paistab. Kaotama ei tahaks minna :D

post-50-1319060523_thumb.jpg

5+

NB! Ma olin ka korraks tola vale koha peal. Siirad vabandused :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tüüp tundub ikka väga asjaliku vormiga olevat. Teised nagu väga muljet ei avaldanud, tema aga küll. Jalad triibutavad ilusti...

Kusjuures see on temast vist 2008 aasta foto... Ei oska midagi arvata, mis tasemel see mees praegu on. Vaatasin ja võrdlesin pilte ning selliste meeste vormid muutuvad igal aastal üles-alla täiesti hullu kiirusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5+

NB! Ma olin ka korraks tola vale koha peal. Siirad vabandused :D

Pildi kvaliteet jätab kõvasti soovida, aga ehk ongi nii parem. Homme õhtul loodan juba paremad pildid teha ning ülehomme veel paremad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreas Fotiadis tundub ka väga esteetilise raamiga olevat. Loodame, et mees vormiga libastub :D

Õige tähelepanek!

Vaatasin selle mehe viimast võistlust ning minu hinnangul väga-väga tugev vastane. Samas, eks minagi olen konkurentide seas paras hambavalu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame et Põhjamaade MV võit tuleb :D!

Kas ainult mulle tundub või on tõesti seal meie saalis valgus väga kehv? Näiteks enda kõhulihaseid vaadates poseerimispiltide pealt nagu polekski, aga kui mingi teise valguse käes on pilt tehtud, siis midagi ikka on ka.

Pühapäevase ja kolmapäevase vormi erinevus Imrel ikka väga suur - kolmapäev 3x teravam! :D hull vend igastahes ! :D

Tanel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
20.oktoober 2011

Niisiis, juba täna õhtul Tallinnasse ja sealt edasi homme varahommikul Riia-Kopenhageni lennule. Varsti teen oma tänase esimese trenni ära ja siis veel poseerimist ja vabakava harjutamist! Õhtul veel bodypump. Enesetunne on üllatavalt hea sellise väikese kaalu juures, aga eks vormi pilt annab palju enesekindlust.

Viimastel päevadel on ikka katus kergelt sõitnud ka kui päris aus olla. See on uskumatu, milliste küsimustega inimesed täiesti tühja koha pealt üllatavad:

1. Noh, mitmeda koha said? (Mitu korda küsiti selle nädala jooksul)

2. Kurb, et sellele venepoisile (Olegile?) kaotasid.

3. Sa ei olegi praegu pruun?

4. Kas tervisele ei hakka(põhiküsimus haigetelt inimestelt)?

5. Kui suuerd on auhinnarahad? (See on väga paljude mure, et kas pappi ka saab)

Kõik jaburad küsimused ja kommentaarid ei tulegi kohe meelde, aga see on suhteliselt haige. Muidugi erilised klounid on need, kes suudavad teha päevast-päeva, aastast-aastasse ühte ja sa sama "nalja": "Lähme pizzat sööma" või midagi sellist. Täiesti lamedad sisutühjad tegelased. Et kes nagu aru ei saa, milles probleem, siis ega eriti ei olegi midagi, aga püüdke ise 4-5 päeva kulutada päevas 4-5000 kcl ja süüa kõigest -300 kcal ning vaadake, milline enesetunne võib olla kui te just selleks ajaks hulluks ei ole läinud. Selles suhtes palun olla tähelepanelikumad ning enne MM-i pigem ignoreerin igasuguseid tolasid.

Edu!

vbl saad siit kuuenda lolli küsimuse oma nimekirja, aga: oota, misasja, sa oled ca. 4500 kalorilises defitsiidis!?!

it that's the case, siis... ISSAND JUMAL!

igatahes, nagu kulturistile soovima peab: vesi naha vahele!

ära siis unusta kohalikke münte oma kogusse sebida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×