Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Varsti peame vist otsad kokku tõmbama kui uued noored ja tugevamad mehed peale tulevad

Kui lõpetad, kes sa siis oled? Noor pensjonär. :)

Ei ole see nii lihtne. Ise olen, trauma tõttu, nädal olnud jõukast eemal.

Ei oska kohe midagi teha, tunnen et midagi on puudu. Nagu elul poleks enam mõtet. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole see nii lihtne. Ise olen, trauma tõttu, nädal olnud jõukast eemal.

Ei oska kohe midagi teha, tunnen et midagi on puudu. Nagu elul poleks enam mõtet. :)

:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varsti peame vist otsad kokku tõmbama kui uued noored ja tugevamad mehed peale tulevad

Kui lõpetad, kes sa siis oled? Noor pensjonär. :D

Ei ole see nii lihtne. Ise olen, trauma tõttu, nädal olnud jõukast eemal.

Ei oska kohe midagi teha, tunnen et midagi on puudu. Nagu elul poleks enam mõtet. :)

Mul on plaan pärast sportlase karjääri alustada tulevikus kohtuniku karjääri, aga enne pean veel lavalaudadel ise ka natukene ennast sportlasena tõestama :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks vanad tegijad jäävad ikka tegijateks. Kui enam lavalaudadel näha pole siis aga kindlasti lava taga, lava ees või saalis trenni tegemas ja teisi juhendamas. :blink:

Ei usu küll, et need, kes terve elu võistlustasemel sporti teinud järsku täielikult eemale tõmbuksid. Enamik jääb ikka mingis osas asjaga tegelema. Kas siis lihtsalt vaikselt jätkab ja juhendab teisi, või siis võtab käsile tõsisema treeneritöö või organiseerija rolli. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks vanad tegijad jäävad ikka tegijateks. Kui enam lavalaudadel näha pole siis aga kindlasti lava taga, lava ees või saalis trenni tegemas ja teisi juhendamas. :)

Ei usu küll, et need, kes terve elu võistlustasemel sporti teinud järsku täielikult eemale tõmbuksid. Enamik jääb ikka mingis osas asjaga tegelema. Kas siis lihtsalt vaikselt jätkab ja juhendab teisi, või siis võtab käsile tõsisema treeneritöö või organiseerija rolli. :D

On olnud päris palju sportlaseid, kes jätavad päevapealt järgi ja kadunud aastateks, teinekord aastakümneteks ja siis jälle välja ilmunud nagu saurused ning lemmikspordiga edasi tegelenud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.oktoober 2011

Jällegi päev lähemale Põhjamaade-, Eesti- ja maailma meistrivõistlustele ning novembri lõpus saab teha kokkuvõtteid. Tänane kaal oli pärast bodypumpi täpselt 80 kg ja see number on siiani kõige parem viimaste kuude esmaspäevastest kaalumistest. Kolmapäeval loodan näha ka -78 kg, aga kõik sõltub asjaoludest. Täna sain oma vabakava ka kokku keevitatud ning üks väga asjalik IT mees koostas mulle superlaheda programmi ning vabakaval on sujuv algus ning võimas lõpp. Ilma tuuunimata ei tule head tulemust. Vaatasin viimase Arnold Classicu(amatööride võistlus) punkte ja avastasin, et päris mitmes kategoorias tõusid võistlejad kõrgemale just vabakavaga. Arusaadav, et paljunäinud kohtunikele peab pakkuma üllatusi, et asja vastu huvi oleks. Kui täna pärast jõusaalitrenni aega ja võimalust on, siis teen esimesed katsetused uue muusikaga.

Kokkuvõttes:

Treeningud: Täna 2 bodypumpi ja 1 jõusaalitrenn.

Toitumine: WHEY+, BURNER, JOINT+, PRODE90, HERA80, GREEN TEA

Uusi FAST imelisandeid ei ole veel saanud, aga kindlasti tahan need ka oma võistluseelsesse ettevalmistusse juurde lisada.

Nendele, kes usuvad, et vend vähk on samasuguse s.ta vormiga lavale tulemas nagu kevadel, siis palun natuke kannatust ja peale Põhjamaade MV siis oma arvamused uuesti üle vaadata. Ma aiman, kust kohast sellised jutud pärit on ja palju õnne kõigile asjaosalistele :)

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin siis Fitshopist läbi tulla mõni päev. Kirjuta, millal seal oled ja tulen näitan varanduse üle :)

Vot õige mees! Lubas ja tõigi mündid pühapäeval Fitshoppi! SUURED TÄNUD!

post-50-1318275519_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuhu sa oma mündid küll paned, elad rahapaja otsas w :D Ise ka mäletad mis mündid on olemas ja mis mitte w:D

No on Väinol mure! Ega siis kõigil ei ole haugi mälu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.oktoober 2011

Paari sõnaga.

Hommikul tegin kerge jõusaalitrenni ning bodypumpi. Õhtul üritasin Võrtsjärvest kala kätte saada ja ühe haugipoisi isegi sain ning siis avastasin, et olin lõunatuulega Võrtsjärve lõunatipust triivinud mitme kilomeetri kaugusele ning terve tänase õhtu tegelesin kummipaadiga tagasi sõudmisega- nii umbes 3 tundi järjest. Kumm on päris tühi ja nüüd on RECO2 ja HT-R suurimad sõbrad :D . Kohe-kohe algab minu lemmikseriaal "Kalevipojad". Vaatan telekat ja tunnen kindlasti rõõmu ka PROMIX-st üle pika aja! Pisitütrel ilmus täna esimene hammas ja oh kui palju rõõmu sellest kõigile asjaosalistele!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11.oktoober 2011

Paari sõnaga.

Hommikul tegin kerge jõusaalitrenni ning bodypumpi. Õhtul üritasin Võrtsjärvest kala kätte saada ja ühe haugipoisi isegi sain ning siis avastasin, et olin lõunatuulega Võrtsjärve lõunatipust triivinud mitme kilomeetri kaugusele ning terve tänase õhtu tegelesin kummipaadiga tagasi sõudmisega- nii umbes 3 tundi järjest. Kumm on päris tühi ja nüüd on RECO2 ja HT-R suurimad sõbrad :D . Kohe-kohe algab minu lemmikseriaal "Kalevipojad". Vaatan telekat ja tunnen kindlasti rõõmu ka PROMIX-st üle pika aja! Pisitütrel ilmus täna esimene hammas ja oh kui palju rõõmu sellest kõigile asjaosalistele!

Pidage vastu! :D

Ulme vend oled ikka Imre :) Palju kala kaalus kah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ulme vend oled ikka Imre :D Palju kala kaalus kah?

Ütleme nii, et oleks võinud suurem olla. Vedasin kummilanti paadil järel allatuult :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me ükskord sõbraga leidsime ühe järve äärest suure parve, mis oli puu külge seotud. Tõime kodust 2 aeru ja ankru ning mõtlesime, et läheme selle parvega järve keskele ja püüame sealt. Aga ilm oli tuuline.. Ja ankur oli väike. Ühesõnaga, tund aega üritasime sõuda vastutuult ja lõpuks jõudsime siiski tuulega vastaskaldasse. Lisaks sellele saime parve omaniku käest sõimata, et selle teise kaldasse "transportisime" ning pidime mööda kallast seda tagasi oma koha peale lohistama. Terve päev läks selle peale. Kala ei saanud.

Seoses sellega tuleb alati meelde kuulus Ilja Repini maal:

pic0278_1024.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me ükskord sõbraga leidsime ühe järve äärest suure parve, mis oli puu külge seotud. Tõime kodust 2 aeru ja ankru ning mõtlesime, et läheme selle parvega järve keskele ja püüame sealt. Aga ilm oli tuuline.. Ja ankur oli väike. Ühesõnaga, tund aega üritasime sõuda vastutuult ja lõpuks jõudsime siiski tuulega vastaskaldasse. Lisaks sellele saime parve omaniku käest sõimata, et selle teise kaldasse "transportisime" ning pidime mööda kallast seda tagasi oma koha peale lohistama. Terve päev läks selle peale. Kala ei saanud.

Seoses sellega tuleb alati meelde kuulus Ilja Repini maal:

pic0278_1024.jpg

Ei ole sinu elu ka meelakkumine olnud! :D Aga ühe väikese dataili eilsest kannatusterajast unustasin mainida- Võrtsjärve lõunatipus sadas eile külma äikesevihma ning välku lõi päris korralikult! Mulle tundub, et isegi midagi lörtsi moodi asja sadas. Kätel oli päris külm. Kui lõpuks sooja autosse sain, siis olin ikka rõõmus küll! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.oktoober 2011

Täna siis kolmapäev- kaalurekordi päev! Eelmisel kolmapäeval tehti minu blogist suur ajakirjanduse leivanumber- loodan, et seekord enam keegi siin midagi susserdama ei hakka. Niisiis, tänase päeva eesmärk oleks saada kehakaal -78,5 kg. Tegelikult midagi väga hullu ei tohiks olla, sest pärast varahommikust trenni ja sauna nägin juba -79,3 kg ära. Nüüd olen kergelt paar WHEY+ kokteili libistanud, aga usun, et pärast keskpäevast ja õhtust trenni on kõik üleliigne rasvasest ihust välja aetud. Nagu ma eilses kaalustalla.ee blogis kirjutasin, lähen uuel nädalal enne Põhjamaade meistrivõistluseid üle ainult keedetud kanafilee dieedile. Perenaine pakkus, et ta võib filee ahjus ära küpsetada, aga see oleks liiga hea. Näiteks keedetud fileed ma söön 300 grammi poole päevaga, aga küpsetatud fileed 300 grammi 10 minutiga. Toit ei tohi dieedi lõpus maitsev olla kui tahate konkurentidele tuule alla teha. :)

Kui võimalik, siis kindlasti panen õhtul ka uued pildid üles hetkevormist.

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole sinu elu ka meelakkumine olnud! :D Aga ühe väikese dataili eilsest kannatusterajast unustasin mainida- Võrtsjärve lõunatipus sadas eile külma äikesevihma ning välku lõi päris korralikult! Mulle tundub, et isegi midagi lörtsi moodi asja sadas. Kätel oli päris külm. Kui lõpuks sooja autosse sain, siis olin ikka rõõmus küll! :)

Mul on nii ka juhtunud, et läksin mootoriga Ahja jõel allavoolu ja siis andis mootor otsad. Tagasi pidin vastuvoolu mitu kilomeetrit sõudma. Ja siis tuli äikest ja telefon sai märjaks. Kallas oli selline, et mitte kuskilt varju ei saanud. Pärast selliseid seiklusi on kohe mitu korda parem tunne, kui koju või vähemalt autosse oled jõudnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on nii ka juhtunud, et läksin mootoriga Ahja jõel allavoolu ja siis andis mootor otsad. Tagasi pidin vastuvoolu mitu kilomeetrit sõudma. Ja siis tuli äikest ja telefon sai märjaks. Kallas oli selline, et mitte kuskilt varju ei saanud. Pärast selliseid seiklusi on kohe mitu korda parem tunne, kui koju või vähemalt autosse oled jõudnud.

Ahja jõgi on kohati väga karm! Ise ka naudin pärast pikka looduses olemist tagasi tsivilisatsiooni jõudmist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, oli väga pikk ja raske päev, aga sellise päeva lõpuks sain kehakaalu 78,1 kg-le! Olen rahul ja looodan veel järgmisel nädalal vett välja saada, et järgmisel nädalavahetusel Rootsis paugutada! Panen kiirelt üles ka mõned pildid, mis ei ole küll kõige parema kvaliteediga, aga mingi ülevaate saab toimuvast iikka! Eelmise aasta maailma meistrivõistluste kaalule olen veel 800 grammi kaugusel, aga küll teen järgmisel nädalal selle vea korda. :)

post-50-1318445332_thumb.jpg post-50-1318445354_thumb.jpg post-50-1318445372_thumb.jpg post-50-1318445409_thumb.jpg post-50-1318445425_thumb.jpg post-50-1318445453_thumb.jpg post-50-1318445478_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on tõdeda, et seekord peaks EMV olema vähemalt meeste vormide osas ühed kõvemad - st. et ei saa öelda, et absoluudis olnud meestest 1-2 olid vormis, paistab et kõik kes sinna pääsevad on üks teravam kui teine. Edu ja kordaminekuid soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore on tõdeda, et seekord peaks EMV olema vähemalt meeste vormide osas ühed kõvemad - st. et ei saa öelda, et absoluudis olnud meestest 1-2 olid vormis, paistab et kõik kes sinna pääsevad on üks teravam kui teine. Edu ja kordaminekuid soovides!

Tuleb korraliku võistlus. Eks paljud tahavad ennast EMV tõestada, et MMile saada ja keegi ei taha MMil kehvasti võistelda, eriti kui see toimub veel kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb korraliku võistlus. Eks paljud tahavad ennast EMV tõestada, et MMile saada ja keegi ei taha MMil kehvasti võistelda, eriti kui see toimub veel kodus.

Eks püüame anda endast maksimaalselt parima, aga kõik sõltub ju selles spordis ikka konkurentidest ja kohtunike tööst. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore on tõdeda, et seekord peaks EMV olema vähemalt meeste vormide osas ühed kõvemad - st. et ei saa öelda, et absoluudis olnud meestest 1-2 olid vormis, paistab et kõik kes sinna pääsevad on üks teravam kui teine. Edu ja kordaminekuid soovides!

Tänud Otile!

Eks püüan vigasid parandada ning reedel-laupäeval panen kokku oma vabakava põhiplaani. Selleks pean päris palju tööd tegema, sest sain endale erakordselt hea vabakava muusika ja nüüd peab liikumisse uusi elemente otsima hakkama. Teravust mul ilmselt veel tuleb lähipäevadel juurde ja õnneks ei ole joon ka väga säbruline, mis reljeefi segasemaks muudaksid. Loodetavasti oleme järgmisel nädalavahetusel Rootsis konkurentidele erakordselt vastikud vastased :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks kah oma mõned vormi pildid ülesse panema. Varsti lisan mõned:P Lihasmassi on mul õnnestunud juurde kasvatada nati ning loodan, et vorm tuleb see aasta parem, kui eelnevad aastad. Pingutus ja treening selle nimel igatahes käib:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks kah oma mõned vormi pildid ülesse panema. Varsti lisan mõned:P Lihasmassi on mul õnnestunud juurde kasvatada nati ning loodan, et vorm tuleb see aasta parem, kui eelnevad aastad. Pingutus ja treening selle nimel igatahes käib:P

No aga anna tuld! Hea meelega vaataks, millega sa meid üllatad selle aastal! Mina võrdlesin just eilseid pilte eelmise aasta Põhjamaade MV piltidega ning praegu peaks juba parem vorm olema, aga kindlasti ei ole veel viimast sõna öelnud oma vormi suhtes! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.oktoober 2011

Tere kõigile.

Juba nädala pärast oleme koondisega Rootsis ja hakkame Põhjamaade meistrivõistlustel paugutama! Paar tundi tagasi oli minu kehakaal Tartu Planet-Sport klubi kaalul 78,1 kg. Kordasin selle aasta kaalurekordit ning etteruttavalt võin juba öelda, et vorm on oluliselt parem kui eelmise aasta Põhjamaade meistrivõistlustel. Siiski panustan järgmise nädala kuivatamisele ning loodan veel vähemalt 1 kg maha saada. Vabakava panin eile kokku ning võtsin kavasse sisse mitmeid uusi elemente ning üleminekud on loogilisemad ning lõpptulemus peaks olema kõrvalvaatajatele huvitav. Laupäeval võtan eesmärgiks harjutada vabaseisusid külgedelt, samuti kohustuslikest poosidest küljepoosid.

Selles suhtes, et pidage vastu!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×