Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

:D - Tore, et meeldib. Sellel "bändil" on väga palju sarnaseid lugusid.

Mul on kõik nende albumid olemas ning head kraami on ikka väga palju. Kindlasti tasub paljudel kõrv peale visata, äkki otsib mõni teinegi sarnaseid lugusid. :P

Minul ei ole enam aega. Panen selle loo homsest programmi ja hakkan muusikale liikumist juurde keevitama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on tunne, et pooled lood sellelt bändilt on nii eepilised, et sobiksid laval kasutamiseks. :P

Aga eks Imre ja teised saavad ise youtubis mängida. Ei hakka rohkem teemat risustama. Kuigi jah. Minu arust on see bänd puhas geenius. Kuigi tegelt pole vist tegemist bändiga, vaid mingi muusikatööstus firmaga, mis teebki selliseid lugusid filmide jms traileriteks. Igastähes annet neil on, et eepilisust igast loost välja võluda. :)

See esimene "Heart of Courage" mille alguses postitasin on siiski mu vaieldamatu lemmik. Seega vaimusilmas kujutan juba ette Imret selle taustal end liigutamas.

Täitsa hull värk. Tundub, et kui arvan, et enam paremaks minna ei saa, ikka tuleb mõni veel võimsam lugu päevavalgele! Viimased lood olid ka megakõvad! Nendest lugudest pean nüüd välja lõikama ja kohendama ilusa alguse ja lõpuga 1 minutilise võistlusloo. Nende viimaste lugude seast hakkas kõrva esimese loo ülivõimas lõpp. Krt, endalgi hakkasid seljakarvad turritama selle peale! :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa hull värk. Tundub, et kui arvan, et enam paremaks minna ei saa, ikka tuleb mõni veel võimsam lugu päevavalgele! Viimased lood olid ka megakõvad! Nendest lugudest pean nüüd välja lõikama ja kohendama ilusa alguse ja lõpuga 1 minutilise võistlusloo. Nende viimaste lugude seast hakkas kõrva esimese loo ülivõimas lõpp. Krt, endalgi hakkasid seljakarvad turritama selle peale! :D:D

:P - ma igaks juhuks rohkem lugusid ei pane muidu sul üldse pea plahvatab ning sa ei suudagi otsustada.... Ah raisk, ühe panen ikka veel. - (Huvitav märkus - Neil on tehtud vist mingi 15 albumitäit lugusid. Ehk oma 200 lugu. Head kuulamist Imre. :) )

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P - ma igaks juhuks rohkem lugusid ei pane muidu sul üldse pea plahvatab ning sa ei suudagi otsustada.... Ah raisk, ühe panen ikka veel. - (Huvitav märkus - Neil on tehtud vist mingi 15 albumitäit lugusid. Ehk oma 200 lugu. Head kuulamist Imre. :D )

Samuti täiesti viisakas lugu ja neid jääkski kuulama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks väike kõrvalepõige trenniteemadelt koduteemadele. Täna hommikul avastasime perenaisega, et pisitütar, kes siiani on ringi liikunud käpulik, seisis täna hommikul rõõmsalt oma voodikeses püsti nagu vana mees :D

post-50-1317904821_thumb.jpg

Väikesed asjad teevad teinekord päris palju rõõmu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ületreenitud
Vahelduseks väike kõrvalepõige trenniteemadelt koduteemadele. Täna hommikul avastasime perenaisega, et pisitütar, kes siiani on ringi liikunud käpulik, seisis täna hommikul rõõmsalt oma voodikeses püsti nagu vana mees :D

post-50-1317904821_thumb.jpg

Väikesed asjad teevad teinekord päris palju rõõmu! :)

Armas laps :P. Täpselt Imre sinu nägu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on see ka väga sobiv muusika. Ka Serge Nubret kasutas seda aastaid!

See ka päris hea lugu, aga jääb natuke aeglaseks võrreldes teistega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ikka läheks Super Marioga:)

Selle paned oma võistluste ajal taustaks- ajab vastase paremini vihale :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia huvilistele ka üles paar võrdluspilti meie Tartu Planet-Sport noorte grupi hetkel ühe kuivema juuniori Pauliga. See mees on teinud viimase poole aastaga väga imelise arengu ja hakkab 30 oktoobril paugutama! Lisaks mõned pildid ka vabakavade proovist 05.oktoobri tunnist. :blink:

post-50-1317931036_thumb.jpg post-50-1317931044_thumb.jpg

post-50-1317931060_thumb.jpg

post-50-1317931069_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need pildid isegi ei näita vormi headust. Paul - pane parem oma teised pildid siia, mis peale trenni tehtud. Need olid juba sellised, et võtab karbi lahti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need pildid isegi ei näita vormi headust. Paul - pane parem oma teised pildid siia, mis peale trenni tehtud. Need olid juba sellised, et võtab karbi lahti...

Jah, selles saalis ei ole pildistamiseks väga hea valgus. Aega veel on ja usun, et Paul teeb elu parima vormi, mis motiveerib teda veel aastaid alaga tegelema! Samas ega teised meie grupi võistlejad ei ole ka veel oma viimast sõna öelnud! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paul on tubli jah. :D

Varsti peame vist otsad kokku tõmbama kui uued noored ja tugevamad mehed peale tulevad :blink::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud archangel ! :blink: Kaunistan ka natuke Imre teemat siis mõne vähe parema pildiga :

2011-10-06_14.54.32.jpg

k6ht_uus.jpg

kaal 74kg

Väga korralik kuiv vorm! Nüüd on veel vaja kuu lõpuni vastu pidada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vorm on terav nagu samurai mõõk aga alukad on feil :blink:

Need on veel kobedad alukad. Eelmine kord olid tal roosad alukad ääresitside ja lillade mummudega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud archangel ! :blink: Kaunistan ka natuke Imre teemat siis mõne vähe parema pildiga :

2011-10-06_14.54.32.jpg

k6ht_uus.jpg

kaal 74kg

tubli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haha :blink: alati pole võistluspükse käepärast võtta :)

Teinekord võid väikest Pauli ka Eesti rahvale tutvustada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×