Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Pühapäev, 27.veebruar 2011

Toksin siis uuesti terve teksti juba teist korda, kuna esimene kirjutis läks segastel asjaoludel kaduma.

Täna hommikul oli kehakaal üllatslikult 87,6 kg. Energiat on mõnusalt, aga suurem kaal natuke segab.

Kl 14:00 oli Fittest Tartu noortega tund ning noored mehed poseerivad juba päris hästi. Vorm läheb ka paremaks ning võimalusel panen noorte ja juuniorite kategooriatesse Eesti KV-l välja igasse kategooriasse vähemalt ühe mehe.

Tänane jõusaalitrenn:

1. SOOJENDUS: 15 minutit jooksulindil erineva kiirusega kõndimist ja sörkjooksu

2. JALAD: Istudes masinal jalgade ette lükkamine reie nelipealihasele 5 x 8-10

3. JALAD: Kõhuli masinal jalgade kõverdamine reie tagaosale 4 x 8-10

4. SÄÄRED: Seistes ühel jalal varvastele tõus 4 x 25-35 mõlemale jalale

5. SELG: Laialthaardes tõmbed kuklale masinal 4 x 6-10

6. SELG: Kitsalt tõmbed ülevalt rinnale masinal 4 x 6-10

7. SELG-RIND: Pullover suure hantliga üle rinna-pea vedu 3 x 8-10 (51 kg hantliga)

8. RIND: Kaldpingil suurte hantlitega surumine rinna ülaosale 4 x 6-10 (6 x 51 kg hantlitega)

9. RIND: "Lendamine" hantlitega pingil 4 x 8-10

10: TRICEPS: Surumine rööbaspuudel 4 x 8-10 (8 x 55 kg lisaraskusega)

11. TRICEPS: "Kick-backid" ühe hantliga ette kallutatult käe sirgeks lükkamised 3 x 8-10 mõlemale käele

12. ÕLAD: Istudes masinal surumine 3 x 8-10

13. BICEPS: Trossiga tõmbed mõlemale käele ristiveo pingil 4 x 8-10

14. BICEPS: Harjutus masinal istudes pumpamine 3 x 8-10

15. KÕHULIHASED: Selili redeli toetusel istesse tõusud 2 x 25-35

16. KÕHULIHASED: Pingi servast üla- ja alakehatõsted 1 x 50

Olgu lisatud, et täna õhtul on mul kl 20:15 veel üks bodypump.

TOIDULISANDID: Hetkel libistan vaikselt HERA80(šokolaadi-banaanimaitseline), lisaks HT-R. Hommikul võtsin PUMP+, JOINT+, WHEY+. Õhtul läheb kindlasti PROMIX, PRODE90 ja WHEY3

Lõpetuseks üks tore pilt kui perenaine veel pisipõnni ootas: :lol:

post-50-1298824601_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, täna hommikul kehakaal 85,1 kg! Täna õhtul poseerisin koos oma õpilastega ning mõned edevamad pildid ka siis hetkevormist.

post-50-1298916275_thumb.jpg 28.veebruar 2011

post-50-1298916282_thumb.jpg

post-50-1298916292_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miskipärast kahtlen, et seal süldis 40g valkusi on. Üleüldse selle paari asja kohta paar päeva :lol: Müstika kuidas sa vähe sööd ning sellejuures nii võimas välja näha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutuse nimi Pullover mitte Bullover, kui sa just ei taha harjutuste vahel teada anda, et sa bull-lover oled, sel juhul 1 L-täht juurde:D

Inglise filoloogia teaduskond tunneb sinust suurt puudust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miskipärast kahtlen, et seal süldis 40g valkusi on. Üleüldse selle paari asja kohta paar päeva :D Müstika kuidas sa vähe sööd ning sellejuures nii võimas välja näha..

Ma tegelikult valetan räigelt ja salatsen. Mul on kodus labor jne :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutuse nimi on tegelikult pull-over kui päris korrektne olla, nii et filoloogiks ei kõlba veel aga vahet pole, see harjutuse toimet ei mõjuta. Kanasüldi suhtes mul tekkis endal kahtlus konkreetselt erinevaid linnulihasülte võrreldes. Minu teada Saaremaal toodetud analoogis on täpselt poole vähem valkusid per 100gr. Täpse koguse jaoks tuleks eraldi kaaluda liha osa ja süldi osa. Maitse on aga hea ja rasvaprotsent väga ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks pilt võiks vormipiltidest selline ka olla, kus lihtsalt seisad, käed kõrval, lihaseid pingutamata.

Üleüldse.

Siis saab nagu igapäeva asendi vormist ka aimu.

Ok, Püüan sellise pildi ka teha :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutuse nimi on tegelikult pull-over kui päris korrektne olla, nii et filoloogiks ei kõlba veel aga vahet pole, see harjutuse toimet ei mõjuta. Kanasüldi suhtes mul tekkis endal kahtlus konkreetselt erinevaid linnulihasülte võrreldes. Minu teada Saaremaal toodetud analoogis on täpselt poole vähem valkusid per 100gr. Täpse koguse jaoks tuleks eraldi kaaluda liha osa ja süldi osa. Maitse on aga hea ja rasvaprotsent väga ok.

Ausalt, enda jaoks on ka selline proteiini sisaldus tõeline hämming, aga sellisel kujul on seda sülti müüdud juba pikalt ning kui asi oleks kahtlane, siis tänapäeval konkurendid läheksid kaebama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paari sõnaga eilsest-tänasest.

Trenni olen teinud nüüd regulaarselt ning vorm paraneb iga päevaga. Treeningud nagu ikka- universaaltreeningud, kus võimalusel treenin vaheldumisi erinevates jõusaalides kõiki lihasgruppe. Kõhulihasele olen hakanud nüüd rohkem tähelepanu pöörama ja viimastel päevadel olen teinud varbad redeli all istesse tõuse 50-100 korduste seeriatega. Varsti kevad käes ja Kaitseväe üldfüüsilises testis vaja tugevaid kõhulihaseid. ;)

Kuna nüüd on kodus pisikene tütrekene, siis teinekord jäävad ööd väga lühikeseks, aga küll saame hakkama.

Toidulisanditest põhiliselt HT-R, WHEY+, PUMP+, JOINT+, PRODE90 ja BCAA.

Ok, pidage vastu!

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägi vähk, kuda oled omale sellise radika ehitanud?

Mitu korda teed kõhtu nädalas?

Soovitan sul vaadata SKT koos Imrega seal Vähk sulle räägib 2. osa a 45 min....tõsiselt ja see ei ole mahavisatud aeg - kõhulihased tekkivad sul peale selle video vaatamist naermisest.... ;) Naer on terviseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägi vähk, kuda oled omale sellise radika ehitanud?

Mitu korda teed kõhtu nädalas?

Täna tegin kõhtu ainult 2 korda- hommikul bodypumpis kl 08:30 ajal ning õhtul bodypumpis kl 21:00 ajal. Päeval jõusaalis kõhulihasteni ei jõudnudki, aga küll homme teen siis korralikumalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi, kellel see kakspea nii hästi joonistub? B)

Kusjuures, ma ei tundnud ennast äragi :P Vaatasin, et mis pilt see on, kus ma olen. Aga jah, kella ja tattoo järgi sain aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi, kellel see kakspea nii hästi joonistub? B)

Kusjuures, ma ei tundnud ennast äragi :P Vaatasin, et mis pilt see on, kus ma olen. Aga jah, kella ja tattoo järgi sain aru.

Jah, päris hea pildiseeria tuli välja. Püüan need võimalikult ruttu väiksemaks teha ja orkutisse üles panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsetan uut tricepsi poosi. Vorm ei ole veel nii hea, et selle poosi kõik olulisemad detailid välja tuleksid. Harjutamine teeb meistriks! B)

post-50-1299324818_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JÕUDU TULEB!

Niisiis, kirjutan jälle üle pika aja oma treeningutest. Ainult eile tegin 1 päeva pausi ja kulutasin teist moodi oma energiat, aga muidu on kõik läinud plaanipäraselt ja aprilli keskpaigaks peaksin saama päris hea vormi. Arvatavasti teen sellel hooajal kaasa ainult Eesti Karikavõistlused.

Tänane trenn 06.märts 2011 Tartu Planet Spordis:

1. Soojenduseks jooksin umbes 15 minutit aeroobikasaalis.

2. Masinal istudes jalgade ette surumine reie nelipeale 4 x 8-12

3. Masinal kõhuli harjutus reie tagaosale 3 x 8-10

4. Säärele seistes ühel jalal varvastele tõus korda-mööda mõlemale jalale 3 x 30-40

5. Selg. Laialt tõmbed kuklale masinal 4 x 8-10

6. Kitsalt tõmbed ülevalt rinnale 3 x 8-10

7. Suure hantli tõmbed mõlema käega 3 x 8-10 (51 kg)

8. Bullover suure hantliga üle pea vedu 3 x 8-10

9. Kaldpingil hantlitega surumine rinna ülaosale 3 x 6-10 (10 x 51 kg, 6 x 51 kg, 10 x 40 kg)

10. Bicepsile seistes trossiga tõmbed masinal 3 x 10

11. Bicepsile pingil 3 x 8-10

12. Õlgadele hantlitega lendamine 3 x 12-20

13. Rööbaspuudel surumine 4 x 8-10 (NB!!! 8 x 75 kg lisaraskusega!!!)

14. Kõhulihased istesse tõus põrandal matiga, varbad redeli all 1 x 100

Lõpp läks kiireks, kuna 16:00 pidin Fitshopi kaupluses olema. Täna on mul veel kl 20:15 bodypump ja küll siis teen kõhtu rohkem!

Toidulisanditest läksid täna: WHEY+, PUMP+, HERA80, HT-R, GREEN TEA ning PROMIX

Olgu siis, pidage vastu, tööd on palju! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JÕUDU TULEB!

Niisiis, kirjutan jälle üle pika aja oma treeningutest. Ainult eile tegin 1 päeva pausi ja kulutasin teist moodi oma energiat, aga muidu on kõik läinud plaanipäraselt ja aprilli keskpaigaks peaksin saama päris hea vormi. Arvatavasti teen sellel hooajal kaasa ainult Eesti Karikavõistlused.

Tänane trenn 06.märts 2011 Tartu Planet Spordis:

1. Soojenduseks jooksin umbes 15 minutit aeroobikasaalis.

2. Masinal istudes jalgade ette surumine reie nelipeale 4 x 8-12

3. Masinal kõhuli harjutus reie tagaosale 3 x 8-10

4. Säärele seistes ühel jalal varvastele tõus korda-mööda mõlemale jalale 3 x 30-40

5. Selg. Laialt tõmbed kuklale masinal 4 x 8-10

6. Kitsalt tõmbed ülevalt rinnale 3 x 8-10

7. Suure hantli tõmbed mõlema käega 3 x 8-10 (51 kg)

8. Bullover suure hantliga üle pea vedu 3 x 8-10

9. Kaldpingil hantlitega surumine rinna ülaosale 3 x 6-10 (10 x 51 kg, 6 x 51 kg, 10 x 40 kg)

10. Bicepsile seistes trossiga tõmbed masinal 3 x 10

11. Bicepsile pingil 3 x 8-10

12. Õlgadele hantlitega lendamine 3 x 12-20

13. Rööbaspuudel surumine 4 x 8-10 (NB!!! 8 x 75 kg lisaraskusega!!!)

14. Kõhulihased istesse tõus põrandal matiga, varbad redeli all 1 x 100

Lõpp läks kiireks, kuna 16:00 pidin Fitshopi kaupluses olema. Täna on mul veel kl 20:15 bodypump ja küll siis teen kõhtu rohkem!

Toidulisanditest läksid täna: WHEY+, PUMP+, HERA80, HT-R, GREEN TEA ning PROMIX

Olgu siis, pidage vastu, tööd on palju! B)

...sa pole ainuke fasti sportlane, kes green tea´d (viimasel ajal) kasutab. millal võtad, palju ning mis efekti täheldanud oled? ning mis hetkel whey plus läheb?

lisaks, kas, kurat, sellised sõhulihased on tõesti välja töötatud vaid klassikaliste istessetõusudega? tean, viimastes postitustes on seda palju arutletud aga lihtsalt see teema väärib tugevat käsitlust. minu arvates.

muide, kõne all olnud sült sai proovitud - väga viis! saab edaspidi ostma hakata seda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähil on võimsad kõhulihased küll aga ärgem nüüd hulluks ka minge. Kõhulihased saab siiski välja madala rasvaprotsendi juures - sa võid neid istulitõuse teha ad infinitum aga sa ei saa Imre omadele lähedale ka.

Lihaste enda väljanägemine sõltub aga geneetikast. Sellepärast mõnikord vaatad, et mõnel profikulturistil on suhteliselt koledad kõhulihased. Ei paista eriti välja vms. Kuid vaevalt, et neil see treeningu või toitumise taha kinni jääb. Ikka geneetika ning rasvaprotsendi tase.

Mingil määral on treening kindlasti vajalik - kasvõi terve keha eesmärgil (nõrk kõhulihas viib selja ja muude probleemideni). Kuid üldiselt on kõhulihas nagu iga teine lihas. Treenid ja ta kasvab suuremaks.... Kuid vahet pole kui ta suureks ta läheb, välja tuleb ikka rasva vähendamisel kehas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa jood Hera80 piima või veega?

Vastavalt võimalustele nii rasvata piimaga kui veega. Võistlusvälisel ajal 2,5% piimaga. Piimaga on muidugi parem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...sa pole ainuke fasti sportlane, kes green tea´d (viimasel ajal) kasutab. millal võtad, palju ning mis efekti täheldanud oled? ning mis hetkel whey plus läheb?

lisaks, kas, kurat, sellised sõhulihased on tõesti välja töötatud vaid klassikaliste istessetõusudega? tean, viimastes postitustes on seda palju arutletud aga lihtsalt see teema väärib tugevat käsitlust. minu arvates.

muide, kõne all olnud sült sai proovitud - väga viis! saab edaspidi ostma hakata seda...

Jah, Green Tea võtsin alles hiljuti kasutusse kuna ootamatult otsustasin sellel kevadel võistelda. Roheline tee puhastab ihu paremini sooladest ja minul vähendab ka söögiisu. Isiklikult mingisugust suurt energiapuhangut ei ole sellest lisandist täheldanud, aga see on väga individuaalne.

Kõhulihaste harjutustest olen juba ammu loobunud mingisugustest megakeerulistest harjutustest ning naer tuleb peale kui näen jõusaalides tegelasi, kes kasutavad mingeid meeletuid raskuseid ja kisuvad neid üles, jalad otsapidi laes. Milleks?

Emakene loodus on mind õnnistanud väga ilusa kujuga kõhulihastega, aga nende reljeefsus tuleb välja ennekõike dieediga. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, Green Tea võtsin alles hiljuti kasutusse kuna ootamatult otsustasin sellel kevadel võistelda. Roheline tee puhastab ihu paremini sooladest ja minul vähendab ka söögiisu. Isiklikult mingisugust suurt energiapuhangut ei ole sellest lisandist täheldanud, aga see on väga individuaalne.

Kõhulihaste harjutustest olen juba ammu loobunud mingisugustest megakeerulistest harjutustest ning naer tuleb peale kui näen jõusaalides tegelasi, kes kasutavad mingeid meeletuid raskuseid ja kisuvad neid üles, jalad otsapidi laes. Milleks?

Emakene loodus on mind õnnistanud väga ilusa kujuga kõhulihastega, aga nende reljeefsus tuleb välja ennekõike dieediga. B)

Mina joon lihtsalt rohelist teed aga see, et söögiisu vähendab on paha, niigi kehv teine. Peale trenni ja trennipäevadel veel ok aga näiteks nädalavahetustel ei suuda ma kuidagi normaalset valgukogust ära süüa. Seega olengi pidevas defitsiidis aga pressima ka ei hakka sisse:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×