Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Mõned pildid 21.septembri poseerimisest 2011. Kehakaal oli küll -80 kg, aga tühi tunne, kuna ei olnud absoluudselt mitte mingisugust laadimist taga. Aega veel on :huh:

Kas oled vaadanud, mida näitab nt. Omroni kehakoostise monitor lihaste ja rasva protsendi osas? Ja eriti huvitav oleks, mida ta näitab peale 3 kg ekstreemkuivatamist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kodu on kõige ohtlikum koht dieedi ajal- just seal võib nõrkuseuss sisse pugeda ja kaotad enesekontrolli ning hakkad koos perega sardelli ja pizzat sööma! Selles suhtes, et midagi sellist meil elamises ei olegi, aga isegi tavalise rasvata toiduga võib vindi üle keerata. Eile mul tööl ja trennis ei olnudki mingisugust sööki kaasas ning sellega olid ka sillad põletatud. Söömine on üks ajaviite vormidest kuigi me teinekord ei taha seda endale tunnistada :huh:

Aga tööl on ju kõik riiulid valku ja batoonikesi täis, kas need ei isuta? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oled vaadanud, mida näitab nt. Omroni kehakoostise monitor lihaste ja rasva protsendi osas? Ja eriti huvitav oleks, mida ta näitab peale 3 kg ekstreemkuivatamist?

Päris ausalt mind need monitorid eriti ei huvita. Liigun edasi visuaalse pildi ja enesetunde järgi. Praktika on näidanud, et sellistest inimkatsetest ei saa paljud aparaadid eriti aru :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tööl on ju kõik riiulid valku ja batoonikesi täis, kas need ei isuta? :)

Fitshopis olen ma ikka pühapäeviti või reede õhtul. Põhitöö on mul Kaitseväes... Seal mul erilist süüa ei ole :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned pildid 21.septembri poseerimisest 2011. Kehakaal oli küll -80 kg, aga tühi tunne, kuna ei olnud absoluudselt mitte mingisugust laadimist taga. Aega veel on :huh:

post-50-1316695681_thumb.jpg post-50-1316695676_thumb.jpg post-50-1316695670_thumb.jpg post-50-1316695664_thumb.jpg

post-50-1316695658_thumb.jpg post-50-1316695652_thumb.jpg post-50-1316695647_thumb.jpg

Kuidagi pimedavõitu ruum see väike saal Planetis. Kui jõusaalis eile pildistasid, tundusid ikka tunduvalt triibulisem kui siinsetel piltidel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitshopis olen ma ikka pühapäeviti või reede õhtul. Põhitöö on mul Kaitseväes... Seal mul erilist süüa ei ole :huh:

Tegelikult oleks põnev teada, et milline su põhitöö välja näeb. Kui see just riigisaladus pole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre milline su laadimise päev välja näeb, kui see kehakaal 3 kilo tõuseb, huvitav oleks teada? Sellega oleme juba tuttavad kuidas 3 maha läheb, kuid et see tõuseb, peab ka korralik söök - jook sisse minema, ehk kirjeldad natuke.

Edu soovides, pilt läheb järjest paremaks, kui veel õige valguse alla ka saad, siis on effekt ka pildil veelgi parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidagi pimedavõitu ruum see väike saal Planetis. Kui jõusaalis eile pildistasid, tundusid ikka tunduvalt triibulisem kui siinsetel piltidel :)

Jah, eilsed pildid olid erakordselt tumedad. Fotograaf oli sellises asendis, kus kaamera oma välk tuli otse peale ning nägin tükk aega vaeva, et nendest piltidest üldse mingid kujutised välja imeda. Samas ehk ongi parem- konkurendid ei oska erilist teravust aimata. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult oleks põnev teada, et milline su põhitöö välja näeb. Kui see just riigisaladus pole :)

Liigutan asju, moodustan lauseid :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre milline su laadimise päev välja näeb, kui see kehakaal 3 kilo tõuseb, huvitav oleks teada? Sellega oleme juba tuttavad kuidas 3 maha läheb, kuid et see tõuseb, peab ka korralik söök - jook sisse minema, ehk kirjeldad natuke.

Edu soovides, pilt läheb järjest paremaks, kui veel õige valguse alla ka saad, siis on effekt ka pildil veelgi parem.

Kaal tõuseb imelihtsalt vee arvelt. Juba mõned grammid soola panevad vedelikku tarbima 2-3 liitrit õhtu jooksul. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arusaadav, et huvitab.

Ma olin üleeile enda peale päris tige kui avastasin, et kehakaal on jälle umbes 83 kg. See peaks praegu stabiilselt alla 82 kg olema. 2009 aastal olin nädalaid enne Madridi MM-i stabiilselt -80 kg ning vorm oli väga hea. Eilse ürituse eesmärk oligi enda vaimu ja ihu puhastamine ning meeldetuletus, miks ma seda kõike teen ning oluliselt lihtsam oleks ehk 1-2 kg alla võtta. Usun, et lähinädalatel proovin uuesti mõnel ilusal päeval ja siis teen ka uue kaalurekordi. Samuti pärast jälle natuke laadimist iseseisvaks analüüsimiseks. Peale viimast MM-i muutusin soola suhtes väga tähelepanelikuks. Oluline on teada, kui palju peaksin soola tarbima, et vesi enne lavaleminekut ja ka lava peal välja ei voolaks, samas lihas oleks visuaalselt maksimaalselt reljeefselt väljas. Ma tõesti ei kavatse ka sellel aastal klassikalise kulturismi MM-il finaalist välja jääda. :huh:

Palju siis peab soola tarbima, et kõik oleks vinklis võistluste ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju siis peab soola tarbima, et kõik oleks vinklis võistluste ajal?

Usun, et seda teab ainult kõigevägevam kusagil taevasinas. Soola tarbimine on väga-väga individuaalne. Ise peab tunnetama õiget hetke lõpetamiseks. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sa siin pildil kaalud? Mulle tundub, et rind oli siis võimsam kui praegu. Igatahes visuaalselt hea vorm :D Aastaid ka mitu tagasi muidugi (:

29. märts 2004, Avancias

ps: ei saanud pildina panna...

Oi jummel, mis pilte vanadest aegadest üles otsitakse. Kusjuures sellel ajal mul veel kaaluprobleeme ei olnud...Üle 82-83 kg kehakaal ei tõusnud mitte kuidagi. Sellel pildil peaks üldse -80 kg olema. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuri konn:D Siukest tõsist pilku Imrel juba igapäev ei näe! :rolleyes:

Võid selle pildi välja trükkida ja endale magamistoa seinale riputada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ausalt mind need monitorid eriti ei huvita. Liigun edasi visuaalse pildi ja enesetunde järgi. Praktika on näidanud, et sellistest inimkatsetest ei saa paljud aparaadid eriti aru :rolleyes:

Seda küll ja eks ta nii õige ole. Mind huvitaski aga lihtsalt see number, mis sellise masina tablool sulle vilgub - misiganes ta on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu siis ei saaks erutusest ju üldse magada ja näeks paha und:S :rolleyes:

Hea mees ei saa magada ja näeb und. Raudselt üle treeninud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll ja eks ta nii õige ole. Mind huvitaski aga lihtsalt see number, mis sellise masina tablool sulle vilgub - misiganes ta on.

Kusjuures igasugused muud näitajd(süda, veri jne) on kogu aeg stabiilselt normis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×