Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Et Eesti teeb siis enda ise oma võistlusreeglid erinevalt Põhjamaadest!? :D

Seda vist mitte, aga mingi iva selles jutus on. Pigem olen valmis, et just Põhjamaade MV-l hakatakse minu poseerimist laval kritiseerima. Just rootslastel on kogu aeg midagi viriseda selles suhtes. Nemad püüavad klassikuid panna täpselt samuti poseerima nagu kulturiste(kannad koos jne), aga MM-il poseeritakse nii kus sportlane saab rohkem esile tuua oma paremad küljed jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti ei tee mingeid reegelid vaid pakub välja alternatiivid, mis on vajalikud "demo" võistluse läbiviimiseks - see ei saa ajaliselt ära võtta palju aega põhiprogrammist, mis on siiski klassika MM ja MK etapp fitness, bf ja kulturism. Olen ise üle 30 suurvõistluse näinud ja "haigutanud" saalis - et võistlus venib pikaks. Demo võistluse üks eesmärke on mõjuda atraktiivselt eelkõige IFBB asjameestele - kes näevad seda esmakordselt ja kui see neile ei tundu liiga pikk ega lohisev, siis mõjub see asi ka atraktiivselt. Pärast hakatakse nagunii paika sobitama mis alad rahvusvahelisl võistlusel jääks ja milliseks see formaat kujuneks, et mitte öösse minna kui kohal oleks juba 30 - 40 riigi võistlejad.

Nõustun Otiga. Korduvalt on erinevad suurvõistlused hakanud venima kuna alustatakse igasuguste muude etteastetega ning minnakse ajagraafikust julmalt üle. Kulturistidele on see aga väga oluline õigel ajal alustada sest paljud on oma laadimised ja soojendused täpselt ajastanud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistluste venimist tuleb kõikjal ette. Ka kergejõustikus.

Mäletan kuidas kunagi sai pool tundi oodatud et kohtunikud alustaks võistlusega.

Läksin ütlema, et õigel ajal alustatud soojendus läheb välja. Vastati, ära võistle kui ei meeldi. :D

Niimoodi süstiti noorsportlasesse spordipisikut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistluste venimist tuleb kõikjal ette. Ka kergejõustikus.

Mäletan kuidas kunagi sai pool tundi oodatud et kohtunikud alustaks võistlusega.

Läksin ütlema, et õigel ajal alustatud soojendus läheb välja. Vastati, ära võistle kui ei meeldi. :P

Niimoodi süstiti noorsportlasesse spordipisikut.

Samas ega keegi selle "pisiasja" pärast ilmselt pooleli ei jätnud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ega keegi selle "pisiasja" pärast ilmselt pooleli ei jätnud

Sul on õigus. Mis ei tapa teeb ainult tugevamaks :D

Muudetud kasutaja seenjor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21. september 2011

Täna minu pisitütrel jälle pisikene sünnipäev: 8 kuud möödas selle pisikese ime sünnist! On ikka vahva pliks küll! Suurt pidutsemist minul vähemalt lähiajal ei tule. Pigem vastupidi- teen ise oma elu raskemaks ja täna siis plaanis õhtul teha -80 kg kaaluvast vend Vähist. Päris palju inspiratsiooni sain Olegi piltidest! Väga kuiv ja kompaktne lihas, ainuke puudus jala tagaosa, aga kõik ülejäänud on superlux! Natuke täpsemalt siis oma päevaplaanidest ja tegemistest:

Täna hommikul kehakaal: 82,9 kg

kl 07:30 bodypump. Pärast pumpi kaal 82,0 kg

Kl 09:00 massöör Priit möllas minu selja ja jalgadega, kohe pärast seda saun. Kehakaal sauna lõpuks 81,3 kg

Siiani ei ole midagi joonud ja söögiks ainult 2 kapslit BURNERIT, 2 kapslit JOINT+ ning 1 kapsel GREEN TEA-d.

Paari tunni pärast plaanis töötada stepperil 30-40 minutit, siis jõusaal ja bodypump. Selleks ajaks peaks kaal olema eeldatavasti juba tugevalt alla 80 kg. Võtan kindlasti kaamera ka kaasa ning saab siis teha pildid juba oluliselt ärevamas vormis.

NB!!! ENDA EKSPERIMENTE EI SOOVITA KELLELGI TEISEL. SEE ON PROGRAMM, MIS SOBIB AINULT MULLE JA MILLEST MA KA RÕÕMU TUNNEN.

Pidage vastu ja õhtul panen siia siis pildid üles oma kannatusteraja lõpust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kuidas nende grimmidega on, mida sa vahepeal siin mainisid. Oled midagi ära tellinud?

Järgmisel nädalal tellin. Spreipäevituse grimme ei maksa enam otsida- need on üks suur loterii ja tulevad teinekord õigeks päevaks maha. Leidsin eraldi kulturistidele mõeldud värve päris soodsate hindadega, aga pean rahulikult nende kohta lisainfot koguma. Pea ees tulle ei torma oma väikese eelarvega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogikareeglid siin küll ei kehti :)

Kuidas muidu jõunäitajad püsivad?

Jõunäitajad on suhteliselt normaalsed. Väga paljudel juhtudel on inimesed endale loogika ette kujutanud. Loogiline on, et kui keegi ütleb teile, et tehke terve aasta iga päev 2 korda hullemaid asju kui vend Vähk ja te saate täpselt aasta pärast näiteks 2 miljonit eurot! Usun, et sellistel tingimustel oleks enamus valmis unustama kõik oma loogilised ja ebaloogilised seisukohad ja annaksid tuld nii et pritsib! Sama kehtib üleväsimuse ja igasuguse muu jama kohta. Kui motivatsioon on laes, siis tuld! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatu, kuidas sa suudad nii palju energiat anda, olles täielikus defitsiidis? :huh:

Aastatega on minu organism õppinud kiiresti kohanema igasuguste ootamatustega. On olnud palju hullemaid, endast olenematuid raskuseid ja pärast seda on iseendaga võistlemine puhas mängurõõm! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, kehakaal oli täna hommikul 82,9 kg, õhtul kl 19:00 ajal 79,3 kg! Kõik on võimalik! :)

post-50-1316639315_thumb.jpg Pildil -80 kg.

Oli raske päev... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullumeelsus mees,tunnen kaasa mida sa silmas pead ,et raske paev oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsejänes oled! Aga kihvt, elevus tekkis ka minus endas lugedes eilse päeva kava ja pilti vaadates. Aga räägi parem, kuidas täna end tunned. Mina isiklikult järgmine päev pole just teravam pliiats pliiatsikarbis, kui selline päev seljataga. Aga Sina, Imre-imemees?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi pärast küsin, et mille jaoks see vajalik oli? Kas oli mingi kindla eesmärgiga või lihtsalt tuli mõte, et võiks alla 80 kaaluda? Võistluseni oleks nagu aega küll.

Ei ole norimisena mõeldud, lihtsalt huvitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht tavaline teha "test cut", et proovida, kas meetod kaaluvõtmiseks antud kontekstis töötab. Igati mõistlik ju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hullumeelsus mees,tunnen kaasa mida sa silmas pead ,et raske paev oli.

Tegelikult väga hea tunne oli kui kõik läbi sai. Iseenda keha ja vaimu puhastamine :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katsejänes oled! Aga kihvt, elevus tekkis ka minus endas lugedes eilse päeva kava ja pilti vaadates. Aga räägi parem, kuidas täna end tunned. Mina isiklikult järgmine päev pole just teravam pliiats pliiatsikarbis, kui selline päev seljataga. Aga Sina, Imre-imemees?

Ütlen ausalt- kui vaja, siis läheksin praegu maratoni jooksma. Energiat on meeletult ja peale eilset laadimist võiks kohe isegi lavale minna! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge seda kodus järgi tehke. :)

Kodu on kõige ohtlikum koht dieedi ajal- just seal võib nõrkuseuss sisse pugeda ja kaotad enesekontrolli ning hakkad koos perega sardelli ja pizzat sööma! Selles suhtes, et midagi sellist meil elamises ei olegi, aga isegi tavalise rasvata toiduga võib vindi üle keerata. Eile mul tööl ja trennis ei olnudki mingisugust sööki kaasas ning sellega olid ka sillad põletatud. Söömine on üks ajaviite vormidest kuigi me teinekord ei taha seda endale tunnistada :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvi pärast küsin, et mille jaoks see vajalik oli? Kas oli mingi kindla eesmärgiga või lihtsalt tuli mõte, et võiks alla 80 kaaluda? Võistluseni oleks nagu aega küll.

Ei ole norimisena mõeldud, lihtsalt huvitav.

Arusaadav, et huvitab.

Ma olin üleeile enda peale päris tige kui avastasin, et kehakaal on jälle umbes 83 kg. See peaks praegu stabiilselt alla 82 kg olema. 2009 aastal olin nädalaid enne Madridi MM-i stabiilselt -80 kg ning vorm oli väga hea. Eilse ürituse eesmärk oligi enda vaimu ja ihu puhastamine ning meeldetuletus, miks ma seda kõike teen ning oluliselt lihtsam oleks ehk 1-2 kg alla võtta. Usun, et lähinädalatel proovin uuesti mõnel ilusal päeval ja siis teen ka uue kaalurekordi. Samuti pärast jälle natuke laadimist iseseisvaks analüüsimiseks. Peale viimast MM-i muutusin soola suhtes väga tähelepanelikuks. Oluline on teada, kui palju peaksin soola tarbima, et vesi enne lavaleminekut ja ka lava peal välja ei voolaks, samas lihas oleks visuaalselt maksimaalselt reljeefselt väljas. Ma tõesti ei kavatse ka sellel aastal klassikalise kulturismi MM-il finaalist välja jääda. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht tavaline teha "test cut", et proovida, kas meetod kaaluvõtmiseks antud kontekstis töötab. Igati mõistlik ju:)

Kuldsed sõnad! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks mõned Poola proovieurod, mis mul õnnestus eile saada enda kollektsiooni jaoks. Lisaks toetas eile minu mündikogi Inglise müntidega ka Planet-Sport suur jurakas noorkulturist Aleksei. Suured tänud kõigile toetajatele!

post-50-1316694678_thumb.jpg post-50-1316694690_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid 21.septembri poseerimisest 2011. Kehakaal oli küll -80 kg, aga tühi tunne, kuna ei olnud absoluudselt mitte mingisugust laadimist taga. Aega veel on :huh:

post-50-1316695681_thumb.jpg post-50-1316695676_thumb.jpg post-50-1316695670_thumb.jpg post-50-1316695664_thumb.jpg

post-50-1316695658_thumb.jpg post-50-1316695652_thumb.jpg post-50-1316695647_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×