Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Alustan siis selle hooaja jaoks erinevate grimmide otsinguid ja katsetamist. Hetkel surfan inglise ebuys ning leidsin selliseid grimme:

post-50-1314965349_thumb.jpg http://www.ebay.co.uk/itm/Sun-Laboratories...=item3cad83bbbf

post-50-1314965417_thumb.jpg http://www.ebay.co.uk/itm/COCO-BAY-DARK-SP...=item27b759ba52

post-50-1314965749_thumb.jpg http://www.ebay.co.uk/itm/Tan-Solutions-Se...=item2c5b995824

Jätkan otsinguid ja mingil hetkel pean tegema tellimused endale ja oma õpilastele eelseisvaks hooajaks! Kui keegi on kokku puutunud mõne eriliselt tumeda, aga mitte määriva grimmiga, siis andke kindlasti teada! Asjaga on juba kiire!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel erinevaid grimmimise variante:

post-50-1314966395_thumb.jpg

http://www.ebay.co.uk/itm/ST-TROPEZ-BRONZI...=item27bdd71880

See on hea hinnaga, aga ei oska sellest midagi arvata. :rolleyes:

post-50-1314966631_thumb.jpg

http://www.ebay.co.uk/itm/Chocolate-Fragra...=item35b4aef0b4

Sellel grimmil on palju lisainfot kuulutusele juurde pandud. :D

Lisaks teen alaliidule ettepaneku organiseerida MM-ks selline värvikamber ning tasu eest kõikidele maailma rahvastele saaks seal vajadusel spraypäevitust peale kanda spetsiaalsete masinatega. Skandinaavia lahtistel GP-del olen selliseid asju näinud:

post-50-1314966917_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel erinevaid grimmimise variante:

post-50-1314966395_thumb.jpg

http://www.ebay.co.uk/itm/ST-TROPEZ-BRONZI...=item27bdd71880

See on hea hinnaga, aga ei oska sellest midagi arvata. :rolleyes:

post-50-1314966631_thumb.jpg

http://www.ebay.co.uk/itm/Chocolate-Fragra...=item35b4aef0b4

Sellel grimmil on palju lisainfot kuulutusele juurde pandud. :D

Lisaks teen alaliidule ettepaneku organiseerida MM-ks selline värvikamber ning tasu eest kõikidele maailma rahvastele saaks seal vajadusel spraypäevitust peale kanda spetsiaalsete masinatega. Skandinaavia lahtistel GP-del olen selliseid asju näinud:

post-50-1314966917_thumb.jpg

See värvikamber on küll äge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siennasol on hea, aga 8 ja 10 jääb kindlasti heledaks. Mul on vist 8-ne.

Iseenesest on see pruuni värvi isepäevituv vedelik. Pidi olema ka värvituid.

Pruuniga on hea näha, kuhu oled juba pannud.

Leidsin veel sellise, aga jääb vist liiga heledaks:

:rolleyes:

post-50-1314976630_thumb.jpg

http://www.ebay.co.uk/itm/Chocolate-Fragra...=item35b4aef0b4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jätkan endal ja ka õpilastel ära proovitud grimmi ja katsetama ei kipu - kui siiani on Jan Tana töötanud, siis töötab ka edasi. Soovin edu otsingutel ja loodan ,et leiad hinna ja kvaliteedi parima suhte. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siennasol on hea, aga 8 ja 10 jääb kindlasti heledaks. Mul on vist 8-ne.

Iseenesest on see pruuni värvi isepäevituv vedelik. Pidi olema ka värvituid.

Pruuniga on hea näha, kuhu oled juba pannud.

Suured tänud tagasiside eest! Kindlasti jätkan otsinguid ja kui muud ei saa, siis saab korraliku krundi alla teha ning enne võistluseid siis Jan Tanat peale lisada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See värvikamber on küll äge.

Jah, selline võiks koondisel igal pool kaasas olla. Värv lastakse mitmes kihis võistluste eelõhtul ühtlaselt aerosoolipritsiga peale ja peaks jääma päris korralik aluskrunt enne viimaseid kihte. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks vahelduseks - kuna on suuresti meelest juba läinud:

Mis liigades, võistlustel või kategooriates on ettenähtud kindel võistlusgrimm? Nagu Jan Tana? Kas enamikes on siiski vaba voli mida iganes peale määrida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks vahelduseks - kuna on suuresti meelest juba läinud:

Mis liigades, võistlustel või kategooriates on ettenähtud kindel võistlusgrimm? Nagu Jan Tana? Kas enamikes on siiski vaba voli mida iganes peale määrida?

Ma ei tea mis mujal liigades toimub, IFBB on ainuke tingimus, et peab olema kuiv grimm, sõltumata tootjafirmast. Grimm ei tohi näpuga pealt tõmmates maha tulla - ühesõnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea mis mujal liigades toimub, IFBB on ainuke tingimus, et peab olema kuiv grimm, sõltumata tootjafirmast. Grimm ei tohi näpuga pealt tõmmates maha tulla - ühesõnaga.

Minule isiklikult meeldis Dream Tan rohkem, aga küll saab Jan Tanaga ka hakkama! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04. september 2011

Täna siis kl 15:00 Planet Sport klubis jälle poseerimine ja pildistamine. Ega selles suhtes palju midagi rääkida ei olegi- loodan, et jõuan need hetkevormid üles panna juba täna hilisõhtul. Siiani liigun kindlalt edasi ning MM-il sihin kindlasti finaalkohta. Tööd on kõvasti tehtud ning üllatuslikult on ka jõunäitajad hakanud paranema nii jõusaalis kui bodypumpis. Eile surusin lamades 120 kg x 10 võrdlemisi kergesti ning uuel nädalal hakkan juba 130-ga proovima. Sellise suurema raskusega treenimine annab ikka palju juurde- rind on hakanud paremaks muutuma. Ok, paari sõnaga ka oma kollektsioneerimisega seotud teemast. Täiesti ootamatult on mulle silma jäänud üks huvitav pakkumine. Usun, et see nostalgiahitt võtab niii mõnelgi vanakooli mehel pisara silma. Vaadake ja nostalgitsege:

post-50-1315136157_thumb.jpg

post-50-1315136307_thumb.jpg

Imre sinu tagasihoidlikus toob lausa pisara silma....mis finaalikohast siin jutt on? Küsimus on medali värvis....kas hõbe või kuld.....selles on küsimus...............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen enam-vähem sama aastakäigu mees ,kui sina , aga seda pilti vaadates ei tekkind küll mingit nostalgiat . Puhas põlgus ainult . Vedeles ka kapis neid paar tüki , hea tulehakatus..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen enam-vähem sama aastakäigu mees ,kui sina , aga seda pilti vaadates ei tekkind küll mingit nostalgiat . Puhas põlgus ainult . Vedeles ka kapis neid paar tüki , hea tulehakatus..

Eks need meenutused sellest hallist ajast on erinevad. Loomulikult naudin minagi elu Eesti Vabariigis ning pean meie vabadusest ning iseseisvusest lugu, aga on asju, mis minu arvates olid sellel ajal oluliselt paremad kui tänapäeval. Oli see siis vanemate inimeste austamine, koolivorm, Kalmer Tennossaar või kõige suurem sõber Leopold! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need meenutused sellest hallist ajast on erinevad. Loomulikult naudin minagi elu Eesti Vabariigis ning pean meie vabadusest ning iseseisvusest lugu, aga on asju, mis minu arvates olid sellel ajal oluliselt paremad kui tänapäeval. Oli see siis vanemate inimeste austamine, koolivorm, Kalmer Tennossaar või kõige suurem sõber Leopold! :D

Selles suhtes olen Sinuga ühel meelel :P

post-11958-1315144764_thumb.jpg

post-11958-1315144783_thumb.jpeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes olen Sinuga ühel meelel :P

Kriimsilm, Karuott ja rebane, siilipoiss ja jänes karvane...! Olid ajad! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, tänased vormipildid. Fotograafiga ei ole seekord üldse rahul, kuna mees ei olnud kahjuks objektiivist midagi kuulnud ja me jäime kaameramehest poseerimisel liiga kaugele. Teinekord teen fotomeestele kiire koolituse :P

post-50-1315166311_thumb.jpg post-50-1315166331_thumb.jpg post-50-1315166375_thumb.jpg post-50-1315166396_thumb.jpg post-50-1315166409_thumb.jpg post-50-1315166417_thumb.jpg post-50-1315166429_thumb.jpg post-50-1315166446_thumb.jpg post-50-1315166455_thumb.jpg

Oleme ausad- tricepsi poosiga ei ole endiselt rahul. Vaja veel harjutada! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

triitseps on jah nagu syntholi oma, arvan et pead seda ikka pingutama ka kui vastu kätt surud, muidu jätab sellise ebaloomuliku mulje. Muidu liigub asi õige suunas. Kas sul kaamera seadistused on paigas - pildid tunduvad nagu kuidagi üle ratsitud või ei ole white balanci paigas - et õiged värvid saaks. Ma kujutan ette, et silmaga vaadates on pilt veelgi tervam.

Igal juhul soovin edu ja pea vastu - eks sa ise seda korduvalt läbi teinud ja oskad oma tegemisi analüüsida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imrel on ikka sixpack parim viimasel pildil.

Tegelikult maailma tasemel on palju tugevaid sixpackke, aga teised näitavad teisi poose. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
triitseps on jah nagu syntholi oma, arvan et pead seda ikka pingutama ka kui vastu kätt surud, muidu jätab sellise ebaloomuliku mulje. Muidu liigub asi õige suunas. Kas sul kaamera seadistused on paigas - pildid tunduvad nagu kuidagi üle ratsitud või ei ole white balanci paigas - et õiged värvid saaks. Ma kujutan ette, et silmaga vaadates on pilt veelgi tervam.

Igal juhul soovin edu ja pea vastu - eks sa ise seda korduvalt läbi teinud ja oskad oma tegemisi analüüsida. :D

Tänud Ott! Kindlasti ei ole mul praegu veel viimane teravus- kaugel sellest, aga põhiplaan on paigas. Samuti ei ole ma oma dieedile veel teist käiku andnud, vaid lasen natuke veel "settida". Täna oli võimalus teha paremad pildid ja nendel on ka teravust paremini näha. Kindlasti läheks paremaks kui saaks veel karvkatte ka ihu pealt maha ning natuke grimmi või solaariumit krundiks. Tööd on veel palju!

07.september 2011:

post-50-1315423639_thumb.jpg post-50-1315423651_thumb.jpg post-50-1315423666_thumb.jpg post-50-1315423681_thumb.jpg post-50-1315423696_thumb.jpg post-50-1315423707_thumb.jpg post-50-1315423721_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, mida su tatoveering lähemalt kujutab?(mis on pildil ja on ka mingi tähendus?)

Edu ja jaksu :D

See aeg, kui ma USA-s elasin ja töötasin. Inglid iseloomustavad minu tähtkuju ning Joker on ettearvamatu.

post-50-1315425416_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin arhiivist ka ühe sellise põneva pildi, mille valmimiseks nägime fotograafiga ikka päris korralikult vaeva :D

post-50-1315425594_thumb.jpg Kes veel ei tea, siis lisaks spordile ja kalapüügile on mul veel üks hobi- mündikogumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×