Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Olen laupäeval Viljandis. Registreerisin ennast treeningule ka juba.

Imre, ma olen ammu tahtnud sulle tuua münte. Mina neid ei kogu ja mul on nad lihtsalt ees.

Ma väga tavalisi ei võta, aga leidsin:

Senegal, Brunei, Tonga, Sloveenia, Uus-Meremaa, Singapur, Azerbadjan, Bulgaaria, Kanada, Iisrael, Peruu, Makedoonia.

Võtan need kaasa laup., kui sul ka on need olemas, siis jääb vahetuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ausalt öeldes ei kujut ette kuidas sa Imre kogu seda mündihunnikut kodus ladustada.... :P Neid ei viska ju läbisiegi kuhugi purki.... :D

Scrooge-Duck.jpg:D

Ei aga mõistlik oleks varakult hakata kuidagi kategoriseerima. Muidu tundub kunagi see töö nii mahukas, et ei viitsigi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen laupäeval Viljandis. Registreerisin ennast treeningule ka juba.

Imre, ma olen ammu tahtnud sulle tuua münte. Mina neid ei kogu ja mul on nad lihtsalt ees.

Ma väga tavalisi ei võta, aga leidsin:

Senegal, Brunei, Tonga, Sloveenia, Uus-Meremaa, Singapur, Azerbadjan, Bulgaaria, Kanada, Iisrael, Peruu, Makedoonia.

Võtan need kaasa laup., kui sul ka on need olemas, siis jääb vahetuseks.

Super! Pisara võtab silma! Juba ootan laupäeva! Kohtumiseni! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ausalt öeldes ei kujut ette kuidas sa Imre kogu seda mündihunnikut kodus ladustada.... ;) Neid ei viska ju läbisiegi kuhugi purki.... :P

Ei, kindlasti ei visata münte purki. Mul on selleks eraldi riiulid madrite ja piirkondade kaupa. Nüüd olen ennast geograafias ka rohkem valgustama hakanud. Kes oskab kohe paugupealt öelda, kus näiteks asub Eritrea, Fiji, Tonga jne? Mõnede riikide puhul on eriti raske: Ceilon, Hollandi India, Belgia Congo jne- neid riike ei ole enam olemas! Nende jaoks on eraldi albumeid vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Scrooge-Duck.jpg:P

Ei aga mõistlik oleks varakult hakata kuidagi kategoriseerima. Muidu tundub kunagi see töö nii mahukas, et ei viitsigi ;)

Ei ole midagi mahukat. Mündid algusest peale riikide kaupa ära sorteeritud ning asja teebki põnevaks see, et korjan tõesti igasuguseid münte läbi aegade. Vanimad muidugi vana-Rooma aegadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pakun, et nagu fotoalbumid kõik riiulid täis ;)

Osad on albumites, osad eraldi kilepakkides, osad lamineeritud alusraamidel jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Nagu ma siin juba mõned päevad tagasi teatasin, käisin siis eile Viljandis uue spordiklubi VIVA SPORT avamisüritusel. Vastuvõtt oli väga soe ning personal oli tasemel! Tegin ka oma kaameraga mõned fotod uue spordiklubi varustusest ning lisan ka mõned täpsustavad kommid kindlasti.

post-50-1314516299_thumb.jpg

post-50-1314516307_thumb.jpg

post-50-1314516315_thumb.jpg

Spordiklubi oli põneva põhiplaaniga ning samas hoones tegutseb ka üks Eesti parimaid trükikodasid. Lahke pererahvas näitas meile ka trükikoja erinevaid masinaid ning tutvustas tööpõhimõtteid. Eurosid nad kahjuks ei trükkinud. Tagant järgi on kahju, et ma ei pildistanud spordiklubi riideruume ja saunasid, sest need olid päris suured ja avarad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VIVA SPORT KLUBI AVAMINE VILJANDIS 27. AUGUSTIL 2011:

post-50-1314516608_thumb.jpg

post-50-1314516617_thumb.jpg

post-50-1314516645_thumb.jpg

post-50-1314516652_thumb.jpg

post-50-1314516659_thumb.jpg

Kohal oli siis Viljandi linnapea oma saatjaskonnaga ning Mulgimaa sportlaste eliit. Kahjuks väga paljud ei saanud tulla, sest samal päeval oli Otepääl suur maastikuratta maraton ning tugevamad tegijad olid ratastega kõik Otepääl. Mina tutvustasin Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu esindajana jõusaali ja huvilistele rääkisin ka toidulisanditest ja nende vajalikkusest. Minu hinnangul kindlasti üks tugevamaid jõusaale Lõuna-Eestis. Eriliselt kiidan seljamasinaid- soovitan proovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VIVA SPORT, VILJANDI. 27.AUGUST 2011

Kaido Leesmann pidas sõna ja suutis mind ja minu mündikollektsiooni rõõmustada uute müntide ja põneva paberrahaga!

Mündikoti üleandmise rituaal: ;)

post-50-1314517704_thumb.jpg

post-50-1314517712_thumb.jpg

post-50-1314517722_thumb.jpg

post-50-1314517731_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido Leesmann rääkis paari sõnaga ka müntide päritolust ning valgustas geograafiast. Näiteks mina ei teadnudki, et uus päev algab Tonga saarest! Münte on paljudest eksootilistest riikidest: Uus-Meremaalt, Tongalt, Georgiast, Armeeniast, Azerbajanist, Canadast, Barbadoselt, Šveitsist, Iisraelist jne. Üks põnev paberraha Makedooniast!

post-50-1314518052_thumb.jpg

post-50-1314518062_thumb.jpg

post-50-1314518070_thumb.jpg

SUURED-SUURED TÄNUD KAIDOLE TOREDA KINGITUSE EEST!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHI UNIVERSAALTREENING VIVA SPORT KLUBIS 27.AUGUST 2011

Soojenduseks tallasin stepperit, aga kuna fotograaf tegi samal ajal samuti stepperiga tööd, siis sellest pilte ei ole. Pärast soojendust ja kerget venitust tegin selliseid jalaharjutusi:

JALG-SÄÄR:

post-50-1314519115_thumb.jpg Istudes reie nelipeale. Väga hea masin- soovitan kindlasti proovida.

post-50-1314518683_thumb.jpg

post-50-1314518691_thumb.jpg

post-50-1314518698_thumb.jpg Minu enda leiutatud harjutus- jalataldade mahasurumine lisaraskusega ette kallutatult, jalad suhteliselt sirgena. Võimalik, et konkreetselt sellist harjutust tehakse veel kusagil, aga mina ei ole näinud. Selle harjutuse puhul tunnen väga korralikku venitust säärel ja reie tagaosal.

post-50-1314518735_thumb.jpg Varvastele tõus ühel jalal lisaraskusega. Seerias umbes 30-40 kordust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHI UNIVERSAALTREENING VIVA SPORT KLUBIS 27.AUGUST 2011

SELG:

post-50-1314519666_thumb.jpg

post-50-1314519676_thumb.jpg

post-50-1314519691_thumb.jpg

post-50-1314519704_thumb.jpg

post-50-1314519804_thumb.jpg

Kitsalt selja tõmbeid tegin kangiga kuna hea selja masin oli huviliste poolt hõivatud, aga mina ei saa oma intensiivset trenni ju pooleli jätta! ;) Hantlitest on hetkel suurimad 35 kg, aga peremees ütles, et uued suuremad hantlid( kuni 50 kg) on Eesti poole juba teel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHI UNIVERSAALTREENING VIVA SPORT KLUBIS 27.AUGUST 2011

RIND: Rinnatreening oli seekord tagasihoidlikum- kaldpingil surumine ja lendamine hantlitega.

post-50-1314520300_thumb.jpg Kõige raskem osa on hantlite maast rinnale vedamine. ;)

post-50-1314520309_thumb.jpg

post-50-1314520316_thumb.jpg

post-50-1314520325_thumb.jpg

Pärast rinda tuleb triceps ja rööbaspuudel surumine mõjutab kindlasti ka rinna alaosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHI UNIVERSAALTREENING VIVA SPORT KLUBIS 27.AUGUST 2011

Trenni lõpus pidasin huvilistele väikese loengu klassikalisest kulturismist, body-fitnessist ning rääkisin põgusalt ka toitumisest. Lõpetuseks ka poseerimist:

post-50-1314522115_thumb.jpg

post-50-1314522122_thumb.jpg

post-50-1314522129_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHI UNIVERSAALTREENING VIVA SPORT KLUBIS 27.AUGUST 2011

post-50-1314522182_thumb.jpg KUI VILJANDISSE SATUTE, SIIS OTSIGE ÜLES VIVA SPORT KLUBI JA TULD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.august 2011

Kirjutan jälle üle pika aja oma tegemistest. Kummaline, et inimesed loevad vaikselt siin minu blogi ja siis tulevad pärast kusagil spordiklubi riideruumis küsima selliste teemade kohta, mida ka teised võiksid teada. Selles suhtes, et püüdke oma küsimused ikka siin üles kirjutada mitte individuaalvestlust aretada huvitavatel teemadel. Teinekord pean ühel ja samal teemal 3-4 inimesele pool tundi rääkima, aga see on jube kurnav.

KEHAKAAL: Täna hommikul 79,5 kg. Täna õhtul ennustan isegi -79 kg.

TREENINGUD: Täna 3 trenni- 2 bodypumpi ja 1, 5 tundi jõusaali.

TOITUMINE: Piirasin jälle süsivesikuid. Kui eelmise nädalal lõpus katsetasin PUMP+ ja sellest ka minu kaal tõusis mõnuga, siis võtsin praegu vahelduseks Pumbi välja. Tavatoidus valdavalt lahja kohupiim rosinatega ja aitab ilusti elus hoida.

TOIDULISANDID: Viimased päevad HERA80, PRODE90, GREEN TEA ning punastest WHEY+, PROMIX, RECO2, BURNER, JOINT+

MÜNDID: Täna õnnestus mul enda kollektsiooni saada Läti ja Leedu proovieurode komplekt. Ikka tuletan meelde, et ma kogun igasuguseid vanemaid ja uuemaid münte üle terve maailma!

Ok, ma nüüd trenni! Ärge olge kurvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×