Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Imre sa võid varsti omanimelise panga avada.... :D Kes ütles, et kulturistidel raha ei ole.... :)

No panga jaoks on oluliselt rohkem münte vaja, aga praegu hea müntidele investeerida dieedi ajal kui toidukogused on minimaalsed :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Bonsunale objektiivse hinnangu eest. Kusjuures ise olen samuti märganud, et rind on oluliselt tagasi tõmmanud võrreldes teiste lihasgruppidega. Põhjuse selgitasin ka välja- olen suurte raskustega lamadessurumise kangiga välja võtnud oma võistluseelsest programmist viimastel aastatel ning sooritanud harjutusi ainult hantlitega. Rinnal ei ole enam sellist tunnet nagu varem. Luban, et alates tänasest hakkan jälle kangiga surumist tegema! Tricepsi poosist on mul algus tehtud, nüüd pean hakkama seda lihvima, lisaks tricepsile kindlasti veel ka jalgu ning kõhtu paremini näidata, rinna kõrgem esiletoomine ei tee paha. Tööd on palju!

Kui ma silmad kinni panen ja Imret ette kujutan, siis ilmub Ta sinna alati ette võistluspäeval ning laval enda rinnalihaseid kordamööda pingutamas. Sa tead, mis teed, seega jõudu Sulle edaspidiseks!

Ja see, et ma siin vähe sõna võtan, ei tähenda, et Sinu foorumit ei loeks- ikka loen ja püüan nüüd sõnadega kaasa hakata rohkem elama!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma silmad kinni panen ja Imret ette kujutan, siis ilmub Ta sinna alati ette võistluspäeval ning laval enda rinnalihaseid kordamööda pingutamas. Sa tead, mis teed, seega jõudu Sulle edaspidiseks!

Ja see, et ma siin vähe sõna võtan, ei tähenda, et Sinu foorumit ei loeks- ikka loen ja püüan nüüd sõnadega kaasa hakata rohkem elama!!

Parem hilja kui mitte kunagi! Jõudu lugemisel ja hea sõnaga toetamisel! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sul see on?

Ei, sellist ei ole. Juubelimüntidest on mul ainult üks saksa tornidega kaheeurone :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20. august 2011

TREENINGUD: Suvi hakkab läbi saama ja endalegi üllatuseks olen selle suve lõpus vägagi hea vormiga. Eks see on lisamotivatsioon sügiseks, et ei pea viimasel minutil kaalu pärast muretsema hakkama vaid võib oma energiat ka poseerimise parandustele kulutada. Täna tegin ainult jõusaalitreeningu, aga seekord pöörasin suuremat tähelepanu rinnale ja seljale. Rinnale olen viimastel päevadel teinud tavalist lamadessurumist kindlasti, aga lisaks ka hantlitega lendamist ning rööbaspuud. Visuaalne pilt paraneb kiiresti ja see ongi kõige olulisem.

MÜNDID: Ei saa mitte märkimatta jätta, et minu tegemistest siin loeb päris palju rahvast. Viimasel ajal on tulnud päris mitu müntide pakkumist ning olen teinud heade inimestega kaupa küll toitumis- küll treeningkavade eest, samuti vahetanud ja ostnud enda kollektsiooni täiendust. Selles suhtes, et võib alati pakkuda igasuguseid rahasid ja ei pea kindlasti siin foorumis sellel teemal suurelt sõna võtma, vaid võib ka siin postkasti kirjutada või siis facebookis. Igasuguseid põnevaid münte ja ka paberrahasid võib pakkuda!

TOITUMINE JA KEHAKAAL: Kehakaal nüüd stabiilselt -81 kg, aga enesetunne superhea! Täna lubasin endale keskpäeval vahelduseks krabipulkasid(9,4 grammi valku, 0,4 grammi rasva), samuti üle pika aja kuivatatud puuviljade assortiid(pirn, virsik, ploom, dattel, rosin), õhtul veel rasvata kohupiima ning lisanditest HT-R, PUMP+, WHEY+, PROMIX, JOINT+, BURNER ja rohelistest PRODE90, HERA80, GREEN TEA. Täna oli Viljandis ühe spordisõbraga pikalt juttu liigeselisanditest ja soovitan soojalt alati JOINT+!

PEREKOND: Täna lisandus meie perekonda uus liige- minibullterjeri kutsikas! Olen sellist koera endale ammu soovinud ja nüüd perenaine ka oli sellest koerast vaimustuses ning käisime Viljandis järel. Kõik uus on huvitav ning loodame, et lapsed ja koer ka kiiresti omavahel harjuvad ning möllu jätkub pikkadeks aastateks. Muidugi arvestan, et tõukoerakutsikaga on palju tegemist ja hoolitsemist ning uurime seda teemat kindlasti ka netist lisaks kohalikele spetsialistidele. Panen lõpetuseks üles ka mõned pildid möödunud nädala tähtsündmustest. Homme kindlasti uued pildid poseerimistunnist.

post-50-1313871303_thumb.jpg 16.august 2011. Kohtumine Tartu linnapeaga. Tartus on selline tore komme, et linnapea kutsub kõik noored Tartu kodanikud enda juurde vastuvõtule ja kingib uutele ilmakodanikele mälestuseks ilusa Tartu linna vapiga hõbelusika.

post-50-1313871329_thumb.jpg Meie uus pereliige- minibullterjeri kutsikas! Kes usuvad siiralt, et vend Vähk on aastaringselt sile poiss, siis vaadake seda kätt ja mõelge, et jalg on veel karvasem! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õeldakse et aastatega lähevad koer ja peremees ühte nägu.

Siin pildil on sarnasus kohe näha, :D

Ole sa tänatud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21 AUGUST 2011 POSEERIMINE PLANET SPORDIS:

post-50-1313953797_thumb.jpg post-50-1313953814_thumb.jpg post-50-1313953843_thumb.jpg post-50-1313953864_thumb.jpg

post-50-1313953884_thumb.jpg post-50-1313953930_thumb.jpg post-50-1313953945_thumb.jpg post-50-1313953973_thumb.jpg

Selles suhtes, et poseerimisel on veel kõvasti näpukaid. Nüüdseks olen vähemalt ühe kehapoole vabaseisus enam-vähem korda saanud. Pean töötama veel küljepoosidel jalgadega, tricepsi poosil kindlasti rind ette, kõht sisse ja pingesse. Kui vorm teravamaks läheb, küll siis poosid ka paremad on! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalad on Sul läinud paremaks

Hetkel raske öelda. Kui 2-3 kg veel alla läheb, eks siis paistab, mis alles jääb. Jalad hetkel ka suht karvasedm, mis teeb üldmulje natuke udusemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle küll tundub, et pilt on paremaks läinud võrreldes viimatisega! :D

Jah, kummalisel kombel on kehakaal küll kukkunud, aga visuaalne pilt massivsemaks läinud. Tunnistan ausalt, et võrreldes eelmise nädala pildistamisega olin eile ka umbes 1 kg raskem. Oleme ausad- maailma meistrivõistlusteni on jäänud veel 3 kuud, Eesti meistrivõistlusteni üle 2 kuu. Mul ei ole hetkel plaanis 3-4 nädala pärast maksimaalselt kuiv olla. Samuti ei ole ma alustanud ka suuremat rasvapõletusprotsessi, vaid jätan maksimaalse tulemuse saavutamiseks viimastele nädalatele kui kaal juba niisamagi -80 kg on. Ma ei kavatse enam mitte kusagilt järgi anda. Ikka edasi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai maakodus vanas laekas veits tuhlatud:

eesvaade8060.jpg

tagavaade8060.jpg

On need midagi väärt?

Kui peaks huvi pakkuma, siis saad soodsalt! :D

Põnevad Leedu, Ukraina ja NSVL paberrahad. Nende hinda ma ei oska kahjuks öelda, aga tean, et need ei ole eriti haruldased rahatähed. Muide, selle 5 rublase eest sai omal ajal poeski käidud! Olin 1992 aastal 15 aastane kui eesti kroon uuesti kasutusele võeti. Põnevad ajad olid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.august 2011

Paari sõnaga enda tegemistest:

Kehakaal: Täna hommikul 81,4 kg. Olen kaalu natukene järgi lasknud, et oleks jõusaalis rassimiseks rohkem energiat.

Treeningud: Täna varahommikul tegin ühe bodypumpi juba ära. Õhtul veel korralik jooks maadlussaalis ning kindlasti jõusaali umbes 1, 5 tundi. Jõusaalis ikka universaaltrenn- Jalad, selg, rind, triceps, biceps, õlg, trapets, kõht. Olen nüüd lamadessurumised ka ilusti treeningutele lisanud ja rind taastub jõudsasti.

Toitumine: Pärast trenni sõin täna krabipulkasid ning natuke kanafileed. Lisaks natuke värsket puuvilja. Õhtul rasvata kohupiim rosinatega. Toidulisanditest: WHEY3, PROMIX, WHEY+, PUMP+, JOINT+, BURNER ja rohelistest HERA80, PRODE90 ja GREEN TEA. Päris uusi tooteid ei ole endale veel saanud, aga aega on selle kiire asjaga!

Mündid: Suured tänud kõigile, kes on mulle viimastel nädalatel erinevaid mündikesi annetanud ja vahetanud. Küll varsti hakkan oma mündikogu albumitesse lisama ja siis saate ülevaate, milliste riikide münte mul juba on!

Sellel laupäeval Viljandisse:

http://www.fitness.ee/uudis/3922/vivasport...al-avamisuritus

Kindlasti loodan laupäeval Viljandis spordisaalis kohtuda paljude spordisõpradega ning olen valmis vastama teie küsimustele! Pilti saab ka koos teha! Igasuguseid põnevaid münte võite ka alati kaasa tuua :rolleyes:

post-50-1314176247_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pildi järgi osutades, tunned vist soovi juba oma kollektsiooni lisa saada... :rolleyes: Edu sulle Viljandis ja loodan ,et teed väärilise etteaste minu kodukandi rahvale!

Hoian lippu kõrgel ja häbi ei tee! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×